Мистецтво спокушання: жіноча пікап

% Алла Артем'єва, автор JustLady. % % %
��������� �����������: ������� �����
% Термін «пікап» найчастіше пов'язують з чоловіками. Означає він мистецтво швидкого знайомства і спокушання. Проте жінки недовго залишалися тільки жертвами пікапа - вони розробили свої методи знімання чоловіки без проблем.
% Статті за темою «Мистецтво спокушання: жіноча пікап» %
Мистецтво спокушання: жіноча пікап
% Жіночий пікап %
Мистецтво спокушання: жіноча пікап
% Пікап. Правила зйому %
Мистецтво спокушання: жіноча пікап
% Жіночий пікап, або способи заволодіти чоловіком %
Мистецтво спокушання: жіноча пікап
% Пікап: історія появи %
% Жіночий пікап принципово відрізняється від чоловічого тим, що не має на увазі колекціонування сексуальних партнерів. Дівчата-пікапери бажають збільшення ефективних і багатообіцяючих знайомств, які, можливо, переростуть у щось більше.%

Жінка, починаюча освоювати техніку пікапа, повинна приділяти особливу увагу розвитку почуття впевненості, щоб не боятися знайомства з будь-яким, навіть самим неприступним і відлюдним чоловіком. Одна з обов'язкових умов жіночого пікапа - наявність вибору: дівчина не повинна зациклюватися на одному чоловікові.

Техніка жіночого знімання без правил стверджує, що дівчині зовсім не обов'язково бути невимовної красунею, щоб мати успіх у чоловіків. Природно, вона повинна бути доглянутою, проте набагато важливіше вміння подивитися на чоловіка так, щоб він вас помітив і запам'ятав.

Багато уваги в жіночому пікапі приділяється моменту знайомства. Дівчині не повинна сама робити перший крок. Набагато ефективніше змусити чоловіка думати, що знайомство відбулося виключно за його ініціативою. Для цього існують різні прийоми, засновані на знанні чоловічої психології. Один з таких прийомів - прохання про допомогу: мало хто з чоловіків відмовиться допомогти симпатичній незнайомці, що опинилася в складній ситуації.

Самі прохання можуть бути різними, наприклад, показати дорогу або дістати річ з верхньої полиці в магазині, головне, щоб чоловік відчув свою перевагу і не міг відмовити. Якщо відносини пікаперші з цим чоловіком продовжаться, він не зможе відмовити і в більш серйозної прохання, особливо - якщо він буде знати про те, що за цим піде подяку.

На кожному етапі відносин з чоловіком жінці необхідно залишатися спокусливою і сексуальною. У вашому гардеробі має бути тільки те, що привертає увагу чоловіків - туфлі на високих підборах, летять спідниці та елегантні сукні. Ви повинні вабити, чарувати і притягувати, іноді - усуватися, щоб обранець не забував завойовувати вас знову і знову. Зведіть його з розуму - в цьому і полягає мистецтво жіночого пікапа.

Теги: прийом, пікап, спокушання, мистецтво, чоловік

Як позбутися від сорому у ліжку

% Олена Nikolavna, автор JustLady. % % %
��� ���������� �� ��������� � �������
% Скутість в ліжку не тільки не дозволяє обом партнерам отримати справжнє задоволення від сексу, але і народжує нерозуміння. Адже причину того, що кохана жінка не може розслабитися під час сексу, чоловік шукає в собі. Звідси комплекси, сварки, відмова від близькості.
% Статті за темою «Як позбутися сорому у ліжку» %
Як позбутися від сорому у ліжку
% Як позбутися комплексів в ліжку %
Як позбутися від сорому у ліжку
% Діалоги в ліжку %
Як позбутися від сорому у ліжку
% Секс і зайва вага: позбавляємося від комплексів в ліжку %
Як позбутися від сорому у ліжку
% У ліжку з ним любити себе %
% Щоб подолати горе на перших порах, постарайтеся пояснити партнерові, що до ночі любові вам потрібно трохи краще дізнатися один одного. Якщо ця людина вас любить, то не наполягатиме на сексі тут і зараз. Але й занадто довго чекати теж навряд чи має наміру. За той термін звикання один до одного, який ви самі призначите, постарайтеся зрозуміти, що стає причиною скутості. Можливо, ви соромитеся його напористості. Поясніть йому, а краще покажіть на ділі, що таке прелюдія. Трохи практики, і з часом ви забудете про утиску, можливо навіть ставши господинею положення.%

Коли скутість прокрадається в ложі до сімейної пари, яка живе у шлюбі не один рік, секс ризикує стати прісним. За цей час ви напевно спробували кілька цікавих поз і навіть вибрали 2-3 своїх коханих. Але якщо ви хочете зберегти пристрасть, не зупиняйтеся на досягнутому. Щоб позбутися від скутості, подумайте, чому вона виникає. Можливо, запропонована чоловіком поза здається вам занадто розпусну: деякі жінки в найвідповідальніший момент згадують своїх батьків, які з дитинства вчили доньку цнотливості. Може бути, ви боїтеся, що вас побачать діти. Чи вам здається страшним обвислий животик або занадто худі руки.

Перед сексом необхідно розслабитися. Ви повинні його предвкушать, а не побоюватися. Тому укладіть дітей спати або відправте в кафе з кимось із родичів, а самі влаштуйте собі розслаблюючу ароматну ванну з піною, свічками та афродизіаками. Полежіть у ній 10-15 хвилин, погладжуючи тіло м'якою губкою (Не уникаючи найбільш чутливих зон). За цей час викиньте з голови залишки пуританства, адже ви - доросла жінка, а не дівчинка-підліток. Постарайтеся полюбити своє тіло цілком, так як під час сексу чоловік бачить перед собою єдиний жіночий образ, а зовсім не розглядає ваші кінцівки, опуклості і нерівності. Після ванній вирушайте до улюбленого виконувати ваші з ним бажання, отримуючи задоволення і даруючи його.

Теги: секс, сором, скутість

Жіночі секрети спокушання

% Анна Ліннден, автор JustLady. % % %
������� ������� �����������
% Уміння спокушати чоловіків може бути як вродженим, так і набутим. Так чи інакше, деякі секрети чарівності використовуються жінками протягом багатьох століть і навіть тисячоліть і досі не втратили своєї дієвості та актуальності.
% Статті за темою «Жіночі секрети спокушання» %
Жіночі секрети спокушання
% Секрети зваблювання чоловіків: 12 кращих прийомів спокушання %
Жіночі секрети спокушання
% Жіночі секрети спокушання чоловіків %
Жіночі секрети спокушання
% Обольщение чоловіків: секрети спокушання %
Жіночі секрети спокушання
% Жіночі прийоми спокушання %
% Щоб спокусити чоловіка, потрібно спочатку привернути його увагу. Домогтися цього ви можете за допомогою погляду. Звичайно, у різних жінок може бути свій стиль спокушання, однак найбільш простим і поширеним залишається класичний варіант. Потрібно лише зловити погляд чоловіка, а через пару секунд, немов схаменувшись, відвести очі. При цьому слід продемонструвати зацікавленість, а потім ще кілька разів швидко кинути погляд на чоловіка. Це дасть йому зрозуміти, що ви хотіли б познайомитися ближче, і стане запрошенням до дії.%

Якщо вам вдалося привернути увагу свого обранця, потрібно буде постаратися спокусити його голосом і жестами. Ваш голос повинен бути м'яким, ніжним, по можливості неголосним. Уникайте різких ноток, стежте за інтонаціями. Якщо ваш голос виявиться досить сексуальним і чаруючим, чоловік буде насолоджуватися вже самим його звучанням. Жести повинні бути продуманими, але в той же час природними. Ви можете ненароком провести рукою по волоссю, доторкнутися пальцями до своєї щоки або грудей. Якщо в тому місці, де ви знаходитесь, досить шумно, присуньтеся ближче, доторкніться до чоловіка. Пам'ятайте, що ні в жестах, ні в міміці, ні в голосі не повинно бути вульгарності. Ви повинні здаватися спокусливою і прекрасною, а не легковажної і доступною.

Особливу роль у мистецтві спокушання грає макіяж, одяг і парфуми. Ви повинні виглядати жіночно і доглянуто, але не зухвало. Виберіть стиль, який дійсно підходить вам, і продумуйте кожну деталь свого образу. Слідкуйте за шкірою обличчя і рук, станом нігтів і волосся. Одягайтеся жіночно, але ні в якому разі не вульгарно. Користуйтеся духами з легким, ніжним запахом, який підкреслює обраний вами стиль. Аромат не повинен бути різким або сильним, інакше є ймовірність, що він не приверне, а відштовхне чоловіка.

Теги: стиль, секрет, зваблення, чоловік