Наслідки першого сексу

% КрістіBest, автор JustLady. % % %
����������� ������� �����
% Перший сексуальний досвід може ощасливити кожного партнера, а може стати перепоною їх подальших відносин. Нерідко після першого сексу у жінки може з'явитися відраза до інтимної близькості, якщо чоловік не виявив достатньої турботи, такту, ніжності і розуміння.
% Статті за темою «Наслідки першого сексу» %
Наслідки першого сексу
% Наслідки першого сексу %
Наслідки першого сексу
% Анальний секс перший раз: як зробити процес комфортним і приємним %
Наслідки першого сексу
% Перший секс у дівчини: кращі поради незайманим %
Наслідки першого сексу
% Як захиститися від наслідків випадкового сексу %

У житті кожної жінки перший секс є знаменним етапом. Щоправда, коли це статися, жінка повинна вибирати сама. Обговорювати інтимне питання з подружками не варто, оскільки наслідки першого сексу у всіх різні.

Практично всі дівчата після першого сексуального досвіду відчувають біль внизу живота. У декого може змінюватися цикл через сильного хвилювання. Приємні відчуття з'являються найчастіше на другий - третій раз. Особливо чутливі дівчата можуть відчувати больові відчуття від розриву дівочої пліви близько тижня.

Якщо чоловік буде тактовним і подбає про свою партнерку, дівчина зможе отримати оргазм вже на четвертий - п'ятий раз. Позитивний досвід закладає майбутню любов до занять сексом і пробуджує жіночу чуттєвість. Секс дійсно може дарувати неймовірні відчуття кожного партнера.

Залежно від поведінки партнера під час занять любов'ю, складається і думка дівчини про перший секс. Воно є досить суб'єктивним і накладає відбиток на подальшу сексуальне життя.

Важливо вміти давати правильну оцінку сексу після першого разу. І якщо вона негативна, необхідно зважити, що було погано і що добре. Якщо надмірно себе накрутити після першого сексу, можна втратити інтерес до інтиму і перетворитися на фригідну жінку.

Навіть при приємному першому сексі важливо пам'ятати про оберігання, щоб його наслідки не стали жалюгідними. В ідеальному випадку все пройде гладко, і нікому не доведеться бігти в клініку для здачі аналізів. Крім того, навіть в процесі статевого акту виділяється насіннєва рідина, де є сперматозоїди, хоча і в невеликих кількостях, тому секс без запобігання може стати причиною вагітності.

Оберігання виключає ймовірність негативних наслідків першого сексу, тоді як алкоголь може погіршити ситуацію. Саме тому не варто вживати спиртні напої перед сексом.

Теги: перший, посол, наслідок, любов, секс, заняття, досвід

Що робити при першому сексі: як правильно відкрити для себе світ любові

% Ольга Устимова, автор JustLady. % % %
��� ������ ��� ������ �����: ��� ��������� ������� ��� ���� ��� �����
% Перший секс для дівчини - це важливий крок у нове життя. Якщо статевий акт пройде в незручних або стресових умовах, вона може розчаруватися в сексі або впасти в глибоку депресію. Іноді після сексуального акту люблячі пари навіть розпадаються, тому необхідно ретельно підготуватися до цього важливого моменту у відносинах.
% Статті за темою «Що робити при першому сексі: як правильно відкрити для себе світ любові» %
Що робити при першому сексі: як правильно відкрити для себе світ любові
% Граціозна, наче кішка - як виробити гарну ходу %
Що робити при першому сексі: як правильно відкрити для себе світ любові
% Худеем правильно. Як правильно худнути жінці %
Що робити при першому сексі: як правильно відкрити для себе світ любові
% Платонічна любов %
Що робити при першому сексі: як правильно відкрити для себе світ любові
% Після пологів не хочу сексу %

Зробіть перший секс незабутнім

Що робити в перший раз, як підготуватися до цього важливого моменту в свій життя? Перше, що потрібно зробити, вибрати місце, де ви втратите невинність. Краще запланувати перший секс у знайомому місці, наприклад, у себе або у улюбленого будинку. Створіть романтичну обстановку, прикрасьте кімнату, налаштуйтеся на приємні відчуття при спілкуванні з коханою. При цьому забезпечте, щоб під час вашого побачення ніхто не прийшов додому і не завадив вам насолодитися один одним.

Намагайтеся безпосередньо перед відповідальним моментом сильно не наїдатися, не відвідувати галасливі громадські місця, наприклад, кінотеатр, дискотеку і т.п. Будинки спорудити легку закуску, яка додасть вам сил перед сексуальним актом і в теж час буде афродизіаком. Наприклад, ви можете перекусити морозивом, фруктами і т.п. Як заспокоїтися перед сексом і розслабитися? Випийте трохи вина, але не переборщіть. Великі дози алкоголю можуть призвести до негативних наслідків.

Не готуйте для романтичного вечора, який ви плануєте закінчити першу сексом, страви з м'яса. Воно важко засвоюється організмом і може зіпсувати відчуття від сексу.

Як займатися першим сексом

Почніть цілувати один одного, прасувати, пестити. Якщо ви не можете ніяк зважитися, включіть гарну мелодраму. Фільм допоможе вам налаштуватися на романтичний лад, і поступово ви самі прильнет один до одного.

Як потрібно поводитися дівчині, якщо вона дуже боязка? Не замикайтеся в собі, це призведе до того, що хлопцеві доведеться одному бути активним, а йому теж хочеться отримати задоволення від ваших ласк. Нехай ви будете невпевнено його гладити й цілувати, поступово ситуація вас розкріпачить.

Як поводитися в першу ніч, якщо ви соромитеся пестити статеві органи коханого? Обов'язково напередодні подивіться еротичні фільми або почитайте літературу на дану тему. Це не тільки розкріпачить вас перед майбутнім сексом, але й допоможе зрозуміти, як самої принести задоволення партнеру. Ви будете знати, що роблять дівчата, у яких були хлопці. Відкрити себе в сексуальному плані допоможуть саме такі моменти. Можете також почитати статті та чати на тему «Що робити, якщо немає хлопця, але він скоро з'явиться» і т.п.

Після ласк, перш, ніж перейти до моменту входження, хлопцю слід надіти на статевий орган презерватив.

Як надіти презерватив, написано на упаковці з контрацептивом.

Щоб входження було менш болісним, і розрив пліви пройшов простіше, можете скористатися спеціальним мастилом, що продається в аптеці. Руху хлопця можуть бути повільними при проникненні або навпаки швидкими. Якщо у нього є досвід в сексуальному плані, можливо, більш оптимальним варіантом буде швидкий рух при розриві дівочої пліви. Партнерам необхідно відчувати і допомагати один одному рухами і словами. Як пройшов перший раз при входженні, дівчина буде пам'ятати все життя.

У перший раз дівчина може не відчути оргазму, він з'явиться поступово при подальших статевих актах. Після розриву пліви не бажане повторювати статевий акт протягом декількох днів.

Теги: перший, хлопець, любов, мир, секс, кохана, коханий, пря

Як перестати соромитися хлопців?

��� ��������� ���������� ������?
% Якщо ви думаєте, що питання як перестати соромитися хлопців хвилює тільки вас, ви помиляєтеся. В тій чи іншій інтерпретації його задають собі багато дівчат. У когось сором'язливість проявляється тільки в перші хвилини знайомства, інші ж у присутності протилежної статі напругу відчувають постійно. Жіночий журнал JustLady постарається допомогти вам розібратися в проблемі, дасть деякі поради, а те, як ви зможете реалізувати їх на практиці, залежить тільки від вас. Як радять психологи, перш за все, треба знайти причину тієї чи іншої поведінкової реакції, а потім вже вирішувати проблему буде набагато простіше.
% Статті за темою «Як перестати соромитися хлопців? » %
Як перестати соромитися хлопців?
% Я соромлюся своїх грудей %
Як перестати соромитися хлопців?
% Як перестати боятися хлопців %
Як перестати соромитися хлопців?
% Чи варто соромитися ходити в секс-шопи? %
Як перестати соромитися хлопців?
% Як зробити комплімент хлопцю %

Швидше за все, причиною вашої сором'язливості є низька самооцінка та невпевненість у своїй жіночій привабливості. Ви чомусь вважаєте, що недостатньо гарні і тому не можете зацікавити хлопця. Можливо, причина такої недооцінки криється в помилку батьків - вони недостатньо часто говорили вам про те, що ви гарні. Можливо, вас образив якийсь хлопчик, а ви сприйняли його слова близько до серця. Зараз ви достатньо доросла, але дитячі комплекси не хочуть вас відпускати? Відпустіть ви їх! Ви вже цілком можете адекватно оцінити свою зовнішність і достатньо знаєте про себе, якщо питання про те,як перестати соромитися хлопців стоїть на порядку денному.

Найчастіше причиною закомплексованості стають настанови дорослих про те, що слід бути скромнішим. Вам залишається тільки пробачити їм це помилка і постаратися довести, що ви маєте право поводитися так чи інакше. Тільки доводити це треба не напускною сміливістю - штучність завжди помітна оточуючим. Поступово, працюючи над собою, можна знайти баланс між деякою часткою скромності і рішучістю. Почніть, наприклад, з спілкування з молодими людьми на форумах. У реальному житті ви нерідко через збентеження не вважаєте потрібних слів? На форумі можна подумати, написати, відредагувати, а можна взагалі промовчати. Адже як часто від дівчат, яких хвилює те,як перестати соромитися хлопців, Можна чути: «Наодинці з собою я покручував в голові діалоги, а як тільки починаю спілкуватися з хлопцями, всі забуваю і гублюся! »Ось і тренуйтеся« на кішечках ». Тільки не заграв! Дивіться на життя реально. У віртуальному світі, як і в реальному, обережність ніколи не завадить, тому для «тренувань» вибирайте форуми з хорошою репутацією, бажано, ті, тематика яких вам або добре знайома, або цікава.

������ � ��������� ������

Жіночий журнал JustLady сподівається, що ви - дівчина розумна і не станете сприймати наша порада буквально. Для чого спортсмени тренуються? Адже не заради самих тренувань, а для того, щоб показати їх результат на змаганнях! Ось і розцінюйте віртуальне спілкування, як інструмент вирішення питання «як перестати соромитися хлопців у повсякденному житті ».

Напевно ви пам'ятаєте про ті образи, які були нанесені вам в дитинстві дурними хлопцями. Забудьте про них. Ви скажете, це непросто. Дуже навіть просто. У вас є знайомий хлопчик років десяти-дванадцяти? Уявіть, якби цей конкретний Вася сказав щось не дуже приємне про вашу зовнішність вам, теперішній. Як би ви відреагували? У кращому випадку - не звернули б уваги на його дитячу витівку, в гіршому - дали б ляпаса! Так адже і той однокласник був таким же дитиною. Він сказав і забув, а ви досі вважаєте його думку вартим уваги, хіба це не безглуздо? До того ж, ви давно виросли і з нескладного підлітка перетворилися на привабливу дівчину. Ви не впевнені, що привабливі? Замовте фотосесію у хорошого фотографа, подивіться на себе зі сторони, і переконайтеся самі, наскільки ви хороші. Можливо, що підвищилася самооцінка назавжди поставить крапку в питанні про те,як перестати соромитися хлопців - Це їм впору соромитися вас!

������ ������� ���������� �����

Стати самі собі стилістом і візажистом. Не нами помічено, що дівчина відчуває себе впевнено, якщо вона стильно одягнена і доглянута. Зауважте - стильно, а не дорого! Почитайте поради, яких жіночий журнал JustLady давав чимало, навчитеся накладати макіяж, укладати волосся. Дівчина, яка виглядає бездоганно, ніколи не стане задаватися питанням «як перестати соромитися хлопців»Навіть у тому випадку, якщо природа не приділила достатньої уваги її зовнішності. Якщо ви не полюбите себе самі, ви не зможете вимагати цього від оточуючих. Всі знають про такий прийом, як «розмова з дзеркалом», але не всі його використовують. Спробуйте, адже ви нічого не втрачаєте. Переконайте своє відображення, що ви гарні і неповторні. Заодно і отрепетіруете жести і міміку. Ви, напевно, не раз помічали, що артистки, що не володіють досконалими рисами обличчя, здаються красунями ?! Вираз очей, поворот голови, усмішка роблять їх чарівними. І ще впевненість у собі. Просто уявіть, що ви граєте роль. Природа наділила кожну жінку артистизмом, скористайтеся цим даром собі на благо і поступово зможете давати поради подругам про те,як перестати соромитися хлопців.

Всі ці поради відносяться до тих випадків, коли незручність ви випробовується при спілкуванні з усіма без винятку молодими людьми протилежної статі. Якщо ж вас приводить в трепет тільки поява ЙОГО - єдиного і неповторного, всі наші рада будуть безглуздими. Це - любов! І неважливо, перша вона чи ні, молоді ви або перебуваєте в зрілому віці. Збентеження - природний супутник цього почуття. Якщо це всепоглинаюче почуття здатне зробити з мудреця - дурня, де вже нам, слабким дівчатам, боротися зі своєю сором'язливістю !? Тут допоможе тільки час, і квапити його не варто.

Олена Райченко
% Жіночий журнал JustLady