Небезпеки орального сексу

% Ольга Безручко, автор JustLady. % % %
��������� ��������� �����
% Так чи безпечний оральний секс, як думають багато? Звичайно, заразитися такими захворюваннями, як ВІЛ або сифіліс, ймовірність мінімальна, але все ж вона існує. А адже є дуже багато різноманітних інфекцій, які можна отримати при цьому виді сексу.
% Статті за темою «Небезпеки орального сексу» %
Небезпеки орального сексу
% Пози для орального сексу: секрет вашої гармонії %
Небезпеки орального сексу
% Основні правила орального сексу %
Небезпеки орального сексу
% Обережно, оральний секс! %
Небезпеки орального сексу
% Оральний секс для чоловіка - це наркотик? %

Багато людей вважають, що оральний секс набагато безпечніше традиційного. Але це не зовсім так. Єдине, від чого захищає такий секс на 100%, так це вагітність. А ось з різними інфекціями справа йде набагато складніше.

При оральному сексі можливо навіть заразитися ВІЛ. Це може статися, наприклад, якщо чоловік еякулював в рот жінці, а там у неї були тріщини і ранки.

При оральному сексі можна, звичайно, заразитися і сифілісом, і гонореєю, але вірогідність цього дуже низька. А крім того, ці захворювання, отримані таким шляхом, можна вилікувати за допомогою антибіотиків.

Найбільш небезпечне інфекційне захворювання, яке передається при оральному сексі - папіломавірус людини (ПВЛ). Налічується більше 100 видів цього вірусу. Головна небезпека полягає в тому, що він може протікати безсимптомно, а при цьому ВПЛ може стати причиною виникнення раку статевих органів (наприклад, рак шийки матки), злоякісної пухлини ротової порожнини.

При оральному сексі можна підхопити і герпес. Він може бути простим (виразки і висипання з'являються навколо рота) або ж генітальним. Так що якщо ви помітите у партнера ці ознаки, краще утриматися від сексу.

Трихомоніаз теж легко передається при оральному сексі, так як ця інфекція є як в сечостатевій системі, так і в ротовій порожнині.

Крім перерахованих вище інфекцій при цьому виді сексу можна заробити ротові інфекції, які теж є малоприємними.

Так як же вберегтися від цих захворювань? По-перше, займатися оральним сексом варто тільки з добре перевіреним партнером, якому ви довіряєте і знаєте, що у нього зі здоров'ям усе в порядку. По-друге, навіть у разі сексу з постійним партнером, не варто нехтувати презервативами.

Теги: секс, захворювання, ймовірність, сифіліс, інфекція, небезпека, бактерія

Широке піхву - таке може бути?

% Sacurafleur, автор JustLady. % % %
������� ��������� - ����� ����� ����?
% Для деяких жінок проблемою в сексуальному житті стає широке піхву. Однак необхідно враховувати, що ширина цього органу - вельми відносний показник, адже саме піхву складається з еластичних м'язів, які можна тренувати.
% Статті за темою «Широке піхву - таке може бути? » %
Широке піхву - таке може бути?
% Лікування дисбактеріозу піхви %
Широке піхву - таке може бути?
% Як зміцнити м'язи піхви %
Широке піхву - таке може бути?
% Що таке молочниця %
Широке піхву - таке може бути?
% Гімнастика для інтимних м'язів %
% Перш за все, слід зазначити, що ширина піхви мало залежить і від сексуальних контактів, і навіть від того, народжувала жінка чи ні. Після нормально пройшли природних пологів всі внутрішні м'язи, в тому числі матки і піхви, скорочуються до колишніх розмірів протягом декількох місяців. Однак пологи можуть спровокувати проблеми з м'язами малого таза. До вирішення цих проблем слід підходити комплексно.%

З медичної точки зору широке піхву не несе в собі негативних наслідків для здоров'я. Однак нездатність м'язів малого тазу скорочуватися в потрібний момент може викликати навіть такі проблеми, як нетримання сечі. Щоб їм запобігти, гінекологи рекомендують і вагітним, і нещодавно народили, і бездітним жінкам виконувати вправу Кегеля.

Щоб навчитися виконувати вправу правильно, слід при сечовипусканні звернути увагу на те, які м'язи слід напружити для його припинення. Виявивши ці м'язи, напружуйте і розслабляйте їх по 30-40 разів 3 рази на день. Ці дії можна виконувати непомітно для оточуючих і на роботі, і вдома. Такий метод - це практично єдиний спосіб тримати м'язи піхви в тонусі.

Крім цього, існують різні креми та мазі, які пропонуються жінкам при слабкості м'язів піхви. Але в більшості випадків подібні засоби - це просто плацебо. Довіряйте тільки ліків, рекомендованим вашим гінекологом. Зверніть увагу на правильне харчування - слабкість м'язів може стати наслідком різкої втрати ваги.

Скарги на надмірно широке піхву від вашого сексуального партнера ще не означають, що ця проблема вас дійсно зачепила. Можливо, проблема просто у відсутності різноманітності у вашій сексуального життя. Спробуйте нові пози і сексуальні іграшки, поговоріть з партнером по душам про його сексуальні фантазії. Якщо такі заходи не допоможуть, зверніться до сексолога. Роботу над своїми відносинами краще почати до їх масштабної кризи.

Теги: проблема, жінка, життя, піхва, гінекологія, акушерство

Дискомфорт під час сексу

% Катя Чернічіна, автор JustLady. % % %
���������� �� ����� �����
% Дискомфорт і хворобливі відчуття під час інтимної близькості здатні звести нанівець все задоволення від сексу. Крім того, це привід для обов'язкового візиту до лікаря-гінеколога! Біль під час статевого акту - не норма, а неприємні відчуття часто сигналізують про проблеми зі здоров'ям.
% Статті за темою «Дискомфорт під час сексу» %
Дискомфорт під час сексу
% Дискомфорт в шлунку або кишечнику: можливі причини %
Дискомфорт під час сексу
% Біль під час сексу: причини %
Дискомфорт під час сексу
% Біль при статевому акті - що вона означає %
Дискомфорт під час сексу
% Біль при сексі: причини та рішення %

Одна з імовірних причин дискомфорту в інтимні моменти - вагинизм або страх перед близькістю. Цей варіант можливий, якщо у вас був не надто вдалий сексуальний досвід, і спогади про неприємні відчуття або діях колишнього партнера не дозволяють повністю розслабитися. Не бійтеся поділитися з улюбленим своїми страхами: впоратися з проблемою удвох набагато легше. Постарайтеся максимально продовжити прелюдію, зосередивши свою увагу на взаємних попередні пестощі. У разі необхідності зверніться до сексопатолога.

Якщо ви відчуваєте дискомфорт тільки в певних випадках, то справа в сексуальної несумісності з партнером. Це проблема вирішується досить просто: дослідним шляхом визначте ті позиції, в яких обидва коханця відчувають тільки приємні відчуття. Ідеальна поза «наїзниці», коли жінка повністю контролює темп, ритм і глибину проникнення.

Свербіж і печіння під час статевого акту можуть свідчити про наявність інфекції або запальних процесів. Якщо вас турбують ще й сірі або зеленуваті виділення, сирнисті по консистенції, то потрібно без зволікання звернеться до лікаря. Подібні ознаки властиві цілому ряду захворювань: кандидозу, герпесу, мікоплазмозу, хламідіозу та іншим. Також варто виключити ймовірність розвитку запалення статевих органів, зокрема, вульвита, бартолініту і вагініту.

Біль під час проникнення статевого члена може бути викликана недостатньою кількістю виділеної мастила. Наприклад, коли ви недостатньо збуджені, не відчуваєте потягу до партнера. Крім того, сухість піхви може бути ознакою гормональних порушень, а також запалення бартолінієвої залози. Адже саме вона відповідає за достатню вироблення змазки. У цьому випадку також варто записатися на прийом до лікаря.

Теги: час, біль, секс, захворювання, орган, дискомфорт