Незвичайні подарунки коханій

% Практично всі чоловіки знають, яка це мука - знайти гідний подарунок своїй ненаглядної. Зазвичай вони обмежуються букетом квітів, флаконом духів або золотий дрібничкою. Безперечно, все це речі приємні і красиві ... але як часто ми звинувачуємо своїх чоловіків і хлопців, в тому, що у них в черговий раз не вистачило фантазії, щоб здивувати нас? Однак і дівчата, часто не відрізняються оригінальністю мислення. За опитуванням жіночого журналу JustLady в хіт-парадах чоловічих подарунків лідирують ручки, бритвені аксесуари, чоловічий парфум, шкарпетки та @. @ Труси.
% Статті за темою «Незвичайні подарунки коханій» %
Незвичайні подарунки коханій
% Незвичайні подарунки коханим у Новий 2013 %
Незвичайні подарунки коханій
% Незвичайні подарунки до Нового року %
Незвичайні подарунки коханій
% Дивуємо коханого: подарунки для чоловіків %
Незвичайні подарунки коханій
% Що подарувати коханій на день народження %

У рубриці Основний інстинкт: як спокусити чоловіка

Але залишимо цей делікатний предмет чоловічого гардеробу у спокої і просто подумаємо, чим порадувати коханого чоловіка? Власне, завдання виявляється не настільки вже складною, як може здатися на перший погляд. Це ми, дівчата, любимо подарунки з натяками на вічну любов. Чоловіки ж більш безпосередні і егоїстичні (у хорошому сенсі слова). Вони, в общем-то, як діти і для багатьох з них важливо похвалитися перед друзями: «А мені он що подарували! ». Так давайте побалуємо їх, дамо можливість довести всьому світові, що їх люблять. Це ж так просто і приємно!

Власне, підемо від простого до складного.Незвичайні подарунки коханій не обов'язково повинні коштувати дуже дорого, хоча ексклюзив це має на увазі.

Якщо в гаманці не дуже густо, то можна спробувати міні-мікро-економ варіант. Одна моя подруга подарувала чоловікові пивний кухоль, яку розфарбувала акриловими фарбами. Вийшов забавний і дуженезвичайний подарунок коханій. Можна зробити і ремейк в домашньому виконанні по фільму «Секс у великому місті». Розкладіть прямо не собі всякі вкусняшки. Нехай улюблений отримає все і відразу: і вас і їжу. Є, правда, один нюанс -Друзі він вас винести не зможе, зате розмов буде ... На тиждень вистачить, це точно. З тієї ж економною серії - призначити побачення в парку і прийти на нього в плащі на голе тіло ... а далі дійте за обставинами.

Якщо на подарунок є хоча б 100 доларів, тоді для фантазії місця побільше і є де розвернутися. Знову ж випадок з життя. Чоловік подарував дружині (вона годинами сидить за комп'ютером) самурайський меч, щоб та завжди могла прорубати «мережа», щоб повернутися додому. А дружина, в помсту, піднесла йому шаманський бубон, щоб, коли у нього сервери зависали, він бив у нього і все налагоджувалося. З цієї історії можна зробити один висновок - якщо ви любите один одного, то зробитиподарунок коханій не складе особливих труднощів. У цій же номінації можуть виявитися і всілякі дрібнички-гаджети. До речі, окрім «подарункової» навантаження, вони можуть бути і вельми корисним предметів у побуті. Приміром, милий брелок анти-ТВ. Чудна річ, я вам скажу. Дорослі дядечки отримують справжнє задоволення від того, що можуть відключити разом все телевізори в радіусі 15 метрів. Однак можна придбати і протилежний варіант - універсальний пульт, який керує всім: і телевізором, і вимикачами, і DVD. Чоловіки будуть дуже задоволені.

Незвичайні подарунки коханій можуть бути і «дієвими». Тобто зовсім не обов'язково дарувати щось конкретне, можна подарувати 5-ти хвилинне керування літаком, стрибок з парашутом, політ на повітряній кулі. Адже подарунок повинен викликати яскраві відчуття і довести вашу любов.

������� ��������

До слова, майже в кожному місті є ентузіасти-ролевики. Це такі хлопці, які досягнувши досить зрілого віку, продовжують грати в Робін Гудів і Лицарів Круглого Столу. З ними завжди можна домовитися і подарувати коханому лицарський турнір. Знову ж таки, якщо побоюєтеся наслідків, просто поговоріть зі своїм коханим і обережно дізнайтеся, про що він мріяв у дитинстві. Наводжу реальний приклад. У мене є приятель, дуже великий чоловік, який і в дитинстві не відрізнявся крихкістю складання. І йому завжди на новорічній ялинці діставалася роль ведмедика. А він хотів бути зайчиком. Так от дружина, йому на один з новорічних свят подарувала костюм зайчика. І ось тепер щороку, цей великий дядько, захоплено і весело разом з дітьми скаче під ялинкою. Гуркоту, звичайно в будинку багато, але і веселощів достатньо.

Подарунки преміум-класу вимагають більшої винахідливості, ніж може здатися на перший погляд. Проблема в тому, що дорогі речі, вони, звичайно, милують око і додають значущості людині, але і вибрати те, що йому дійсно доведеться до душі - непросте завдання. Часто такі подарунки виявляються непотрібними і покинутими. Щоб не помилитися, уважно вивчіть смаки близької людини. Паркеровская ручка, з авторською гравіюванням та інкрустацією, цілком може бути гідним подарунком, особливо якщо ви зашифруєте послання. І шифр буде знати тільки він. Однак слід пам'ятати, що іноді пекуче бажання вразити коханого може обернутися вельми несподіваним боком.

Наведу приклад. Одна дуже розумна і красива жінка, вирішила порадувати свого чоловіка подарунком - дворічного лошати орловського рисака обв'язала стрічкою, взула на копита тапочки з пампушками ... і подарувала.Незвичайний подарунок справив незабутнє враження і на чоловіка і на гостей. Сама дарувальниця, пристрасна прихильниця тварин, мало не плакала від розчулення.

Проблеми почалися трохи пізніше, коли з'ясувалося, що лоша треба вигулювати близько п'яти годин на день, чистити за ним, годувати спеціалізованими кормами, наймати тренера персонального і виставляти на бігу. На даний момент це красень кінь, випещений, об'езженного. Але дуже самотній. Так як самі вони за ним доглядати не в змозі, його тримають на платній стайні і щодня приїжджають відвідувати.

Так якщо вже сильно хочеться зробитинезвичайний подарунок коханій - Подаруйте йому власну зірку. Зараз і це можливо.

Жіночий журнал JustLady вважає, що коли робите подарунок, не думайте про те, як це буде виглядати в очах оточуючих - головне, що відчує людина, яку ви любите.

 Наталя Торопова
% Жіночий журнал JustLady

Теги: подарунок