Ознаки та лікування нимфомании

% Marusia1221, автор JustLady. % % %
�������� � ������� ����������
% Хвороба німфоманія - це прояв гіперсексуальності у жінок. Зустрічається це захворювання досить рідко. Існує дві форми захворювання: німфоманія у молодих жінок і клімактерична. Дівчата рідко звертаються за допомогою лікарів у разі виникнення захворювання. Німфоманія у жінок в клімактеричний період протікає дуже важко і приносить неймовірні страждання.
% Статті за темою «Ознаки та лікування нимфомании» %
Ознаки та лікування нимфомании
% Німфоманія: «Я ТАК хочу! ..» %
Ознаки та лікування нимфомании
% Німфоманія: пристрасть чи хвороба? %
Ознаки та лікування нимфомании
% Німфоманія: лікувати чи радіти %
Ознаки та лікування нимфомании
% Постійно хочеться сексу: радість чи проблема? %
% У більшості випадків німфоманія - симптом захворювань нервової системи, зокрема, лімбічної системи, яка бере участь у регуляції статевого потягу. Хвороба може раптово розвинутися після перенесення нейроінфекцій (наприклад, енцефаліту), в результаті судинних уражень мозку, а також при пухлинах мозку і кори надниркових залоз.%

Німфоманія також може проявлятися в якості першого симптому маніакальних станів, психопатій, шизофренії, епілепсії. У рідкісних випадках захворювання може бути викликане психологічними факторами - неприємності на роботі, смерть близької людини і т. Д.

Зустрічаються 3 варіанти синдрому нимфомании у жінок. Перший характеризується еротичним фантазуванням. При другому відбувається розрив між нападами збудження і його спрямованістю на об'єкт жадання. Названі два види збудження зустрічаються, коли німфоманія - прояв психічних захворювань. Третій варіант характеризується яскраво вираженим, що носять непереборний характер підвищенням статевого потягу до потреби в статевих актах кілька разів на добу. Потяг може носити постійний характер або виникати раптово з непереборним прагненням до близькості. Численні статеві акти з оргазмом не приносять хворому полегшення, а ще більше погіршують ситуацію.

Лікування нимфомании ґрунтується на радикальної терапії захворювання, що є основною причиною. У будь-якому випадку з раціону харчування потрібно виключити гострі і копчені страви, а також пиво. В якості лікарських засобів, що зменшують статевий потяг, можуть застосовуватися нейролептики. «Аминазин» в драже приймається після їжі в кількості від 50 до 150 мг, а «Тіоридазин» в таблетках - від 50 до 100 мг / добу. Прийом великих доз (150 мг / добу) чреватий зниженням працездатності. При нимфомании у молодих жінок ефект приносить монобромістая камфора в кількості 2-3 г на добу.

Прийом гормональних препаратів не приносить результатів. А кастрація призводить до серйозних гормональних порушень, що ще більше ускладнює ситуацію.

Теги: хвороба, ознака, німфоманія, лікування, жінка

Як прибрати суперницю

% Sanny, автор JustLady. % % %
��� ������ ���������
% Відносини можна будувати як з вільним від усяких відносин партнером, так і з молодим чоловіком, який живе ще зі своєю пасією, але готовий розірвати зв'язок, просто сила звички не дає можливості зробити цей крок. А ваше завдання - підштовхнути до ініціативи розставання з його дівчиною.
% Статті за темою «Як прибрати суперницю» %
Як прибрати суперницю
% Як мирно усунути суперницю? %
Як прибрати суперницю
% Як відлякати суперниць, не кажучи ні слова %
Як прибрати суперницю
% Як перемогти суперницю? %
Як прибрати суперницю
% Суперниця: методи боротьби %
% Для початку визначте, наскільки вам дорогий цей чоловік, і чи варто він того, щоб ви думали про те, як прибрати суперницю на шляху до щастя.%

Коли ви все для себе вирішите, то починайте діяти. Але дуже акуратно і продумано. Наведіть довідки про життя вашої конкурентки, про її недоліки і достоїнства. Але ні в якому разі не запитуйте про все це у свого обранця, так як дані дії заздалегідь тягнуть ваше поразку в битві за коханого. Всю інформацію ви повинні дізнатися з інших джерел: або це ваші спільні друзі, які знають про колишні стосунки вашого чоловіка, або це соціальні мережі. Озброївшись цінними відомостями, можна приступати до плану повалення суперниці.

Ви якомога частіше повинні демонструвати свого кавалера свої позитивні риси характеру. Звичайно, не варто забувати і про достоїнства конкурентки. Але для перемоги вам потрібно будувати порівняльний образ на ваших перевагах і її недоліках. Наприклад, ви обізнані, що ваша суперниця програє вам зовні. Та й фігура у неї далека від ідеалу. Зате ваша краса невимовна, та й ви є володаркою 90-60-90. Зробіть акцент на цьому. Нанесіть незвичайний вечірній макіяж, надягніть елегантне нижню білизну, панчохи, шпильки. Продумайте ваш образ. Звичайно, не забудьте про зачіску і вечірньому туалеті. Ваш вигляд повинен відвернути вашого обранця навіть від скороминущої думки про його колишній дівчині.

І не забувайте, ні в якому разі не нагадуйте йому про конкурентки, так як з одного боку це буде вас характеризувати як дівчину невпевнену в собі, а з іншого боку - даму вельми настирливу. Поводьтеся такс вашим чоловіком, як ніби в його житті є тільки ви і нікого більше, крім вас.

Теги: себ, суперниця, конкурентка

Життя без сексу: плюси і мінуси стриманості

% Катя Чернічіна, автор JustLady. % % %
����� ��� �����: ����� � ������ �����������
% Секс - невід'ємний елемент людського життя. Сьогодні відкинуті стереотипи і комплекси, пов'язані з фізичною близькістю. Однак питання статевої стриманості не втрачає своєї актуальності. Адже причиною відсутності інтимних відносин може стати і розлука, тимчасове самотність або навіть вагітність.
% Статті за темою «Життя без сексу: плюси і мінуси стриманості» %
Життя без сексу: плюси і мінуси стриманості
% Негативні аспекти стриманості %
Життя без сексу: плюси і мінуси стриманості
% Утримання і здоров'я %
Життя без сексу: плюси і мінуси стриманості
% Життя без сексу - замкнуте коло? %
Життя без сексу: плюси і мінуси стриманості
% Плюси і мінуси сексу під час вагітності %
% Мінус 1. Імовірність появи проблем зі здоров'ям%

Якщо інтимне життя відсутній досить довгий термін, то можливі застійні явища в області малого тазу. Як наслідок, можуть виникнути хронічні запальні процеси, захворювання з гінекологічної частини. Однак до таких наслідків може призвести лише сексуальну стриманість, що триває роками. Якщо ж «голодовка» носить тимчасовий характер і обмежується тижнями, то не варто хвилюватися - шкоди вашому здоров'ю вона не завдасть

Мінус 2. Зниження рівня стресостійкості, схильність до неврозів і депресій

Один з найбільш поширених недоліків помірності - втрата життєвого тонусу. Загострюються симптоми хронічної втоми, з'являються спалахи необгрунтованого роздратування на всіх і вся, схильність до різкої зміни настрою. Довга відсутність сексуального життя може вилитися в стан пригніченості і навіть невроз.

Мінус 3. Зниження лібідо

Під час короткочасної перерви в інтимному житті у більшості жінок спостерігається підвищення сексуального потягу, але з часом воно сходить практично нанівець. Крім того, відновлення статевих стосунків після довгого утримання може принести лише розчарування: брак природного мастила, дискомфорт і навіть біль у піхві заважають отриманню задоволення.

Плюс 1. Знайомство з собою

Тимчасове утримання - відмінний час для того, щоб пізнати себе. Не варто вважати мастурбацію чимось ганебним чи аморальним. Адже досліджуючи своє тіло, ви зможете знайти найчутливіші місця і ерогенні зони. А значить, зможете пояснити (і продемонструвати) майбутнього партнера, як доставити вам задоволення і довести до оргазму.

Плюс 2. Курс на саморозвиток

Відповідно до теорії Фрейда, сексуальне бажання, яке не отримало задоволення, можна спрямувати на досягнення інших цілей. Процес перетворення інстинктивного потягу в усвідомлені прагнення називається сублімацією. Направте незадоволену енергію в інше русло, наприклад, на досягнення кар'єрних успіхів або нові захоплення. Ви побачите, що працездатність і бажання творити виросли як мінімум удвічі.

Плюс 3. Яскраве пробудження

Секс після недовгого розставання напевно подарує вам масу нових відчуттів. Адже тіло, скучили за пестощів, буде чуйно відгукуватися на кожен дотик коханої людини. Якщо ж інтимна «голодовка» затягнулася на довгий термін, то варто запастися гелем-лубрикантом і постаратися максимально продовжити прелюдію.

Теги: життя, стриманість, секс