Перша шлюбна ніч: як себе вести

% Марія Білочка, автор JustLady. % % %
������ ������� ����: ��� ���� �����
% Перша шлюбна ніч - головна подія в житті для більшості жінок, яке повинно доставити молодятам незабутнє блаженство і ніжність. Щоб це запам'яталося надовго, до неї потрібно дуже ретельно підготуватися.
% Статті за темою «Перша шлюбна ніч: як себе вести» %
Перша шлюбна ніч: як себе вести
% А чи буває ще перша шлюбна ніч? %
Перша шлюбна ніч: як себе вести
% Перша шлюбна ніч. Щоб запам'яталося на все життя %
Перша шлюбна ніч: як себе вести
% Як провести першу шлюбну ніч %
Перша шлюбна ніч: як себе вести
% Місія здійсненна: зіпсувати першу шлюбну ніч %

Дівчина повинна пам'ятати, що у неї повинні залишитися сили після весільного банкету, щоб приділити достатньо уваги своєму коханому чоловікові. Для цього потрібно подбати, щоб організація весілля не впала на її тендітні плечі. Краще це довірити комусь іншому. А собі залишити тільки вибір весільної сукні, туфель, зачіски та іншого. Перед весіллям необхідно добре відпочити і розслабитися. Якщо цього не зробити, втоми буде не уникнути, а значить, на першу шлюбну ніч може просто не залишитися сил.

Крім того, місце, де відбудеться перша ніч, повинно бути вибрано заздалегідь. Адже дуже важливо, щоб молодята після реєстрації шлюбу і банкету мали можливість залишитися одні. Можна трохи пофантазувати і відмовитися від звичайної батьківської квартири. Наприклад, зняти номер в готелі, де буде романтична і гармонійна обстановка: ванна з пелюстками червоних троянд, шампанське, ароматичні свічки та інше.

Також дівчина повинна звернути увагу і на нижню білизну, яка необхідно вибирати дуже ретельно. Краще всього придбати пеньюар з панчохами. Домашній халат - не дуже підходящий одяг для такого важливого моменту.

Ще один важливий момент - вибір постільної білизни. Робити це потрібно спільно з коханою людиною. Жінка повинна врахувати його смаки та уподобання. Бажано поговорити з ним і те, як він собі уявляє першу шлюбну ніч, чого бажає і як буде себе вести. Розповісти потрібно і своїх побажаннях.

Дуже поширеним сценарієм першої шлюбної ночі є купання у великій ванні або джакузі, наповненою пелюстками троянд. Потім легкий романтичну вечерю, який стане чудовим попередником подальшої інтимної близькості. Під час вечері можна потанцювати під повільну класичну музику. Ну, і нарешті, еротичний масаж, що дозволяє дівчині перейти до найголовнішого в її житті події.

Перша шлюбна ніч пройде за тим сценарієм, який складете ви. Тому все залежить від вашої фантазії і бажань, які ви захочете втілити в життя.

Теги: ніч, молодята, обстановка

Чому так важливі тактильні контакти

% Князєв Сергій, автор JustLady. % % %
������ ��� ����� ���������� ��������
% Тактильні контакти відіграють важливу роль у відносинах між чоловіком і жінкою. Навряд чи можна сподіватися, що у пари все складеться, якщо вони будуть уникати більш тісного спілкування один з одним. Саме тому важливо знати, чому звичайного мовного контакту може бути недостатньо.
% Статті за темою «Чому так важливі тактильні контакти» %
Чому так важливі тактильні контакти
% Обійми, як важлива частина сексуальної гри %
Чому так важливі тактильні контакти
% Обійми корисні %
Чому так важливі тактильні контакти
% Дотик або розмова: як ми спілкуємося з улюбленими %
Чому так важливі тактильні контакти
% Чим жінки відрізняються від чоловіків %
% Протягом усього свого життя людина доторкається до безлічі різних речей. При цьому завдяки особливостям будови шкірного покриву він відчуває властивості того предмета, до якого доторкається - холодний він чи гарячий, м'який або жорсткий, гладкий або шорсткий і т.д. Щось подібне виникає і під час дотиків до іншої людини.%

Тактильні контакти відбуваються між усіма живими істотами. Для багатьох тварин це своєрідний спосіб спілкування, отримання потрібної інформації і навіть самозахисту. У людей все дещо складніше. Щоб доторкнутися до іншої людини, повинна бути відповідна причина. Їй може бути рукостискання, обійми, поцілунок і багато іншого.

Коли чоловік і жінка спілкуються один з одним якийсь час, у них можуть виникнути взаємна симпатія один до одного і навіть більш глибокі почуття. Все це - результат біологічних особливостей організму, завдяки яким людина відчуває задоволення при вигляді об'єкта протилежної статі і спілкування з ним. Існує й інший, більш глибокий спосіб виникнення взаємної симпатії - енергетичний. Саме він найчастіше іменується красивим словом «любов». І досягти цього допомагають тактильні контакти.

Під час дотику до дівчини чоловік може відчути не тільки красу і гладкість її шкіри, природне тепло, але і її енергію. Особливо яскраво це виявляється під час міцних обіймів, ніжних дотиків до шкіри і поцілунках. Поступово йому хочеться знову повернутися до цих відчуттів, опинитися поруч з людиною, настільки схожим на нього, і доторкатися до нього. Саме так в більшості випадків виникають глибокі почуття і бажання тривалих і міцних відносин.

Жіноча шкіра дуже чутлива. І якщо до неї доторкається чоловік, це може викликати цілий букет позитивних емоцій і навіть сексуальний потяг, особливо якщо залицяльник дуже ніжний і при цьому наполегливий. Таким чином, нехтувати тактильними контактами вкрай не рекомендується - саме вони найчастіше стають тим, що спонукає чоловіка і жінку перейти на новий етап відносин.

Теги: контакт, дотик

Школа сексу: як продовжити задоволення

����� �����: ��� �������� ������������
% Оргазм «на двох» - все-таки щось ніби ласого тортика. Не потрібно, прагнучи до нього, знецінювати наявну сексуальне життя. Ви ризикуєте втратити навіть те, що було і тоді доведеться задуматися про відновлювальної терапії.
% Статті по темі «Школа сексу: як продовжити задоволення» %
Школа сексу: як продовжити задоволення
% Як продовжити чоловічий оргазм %
Школа сексу: як продовжити задоволення
% Як продовжити секс %
Школа сексу: як продовжити задоволення
% Як продовжити життя ароматичних свічок %
Школа сексу: як продовжити задоволення
% П'ять порад, як продовжити молодість %
% Існує кілька порад, дотримуючись яких можна продовжити інтимну близькість. Головне запам'ятайте, що будь-які «технічні хитрощі» можуть допомогти, якщо статеве життя буде регулярною і, якщо любов'ю ви будете займатися частіше звичайного.%

Рада №1
% Постарайтеся навчитися відчувати себе і своє тіло, контролювати нервову і м'язову напругу, правильно дихати.

Рада №2
% Використовуйте презервативи з анестетиками.

Рада №3
% Підберіть такі пози, в яких домінувати буде жінка, наприклад, «Наїзниця», яка дозволяє регулювати ритм фрикцій і глибину проникнення. У свою чергу, чоловікові необхідно навчитися насолоджуватися процесом, тобто займатися любов'ю, а не сексом.

Рада №4
% Використовуйте любріканти. Завдяки «ковзає» гелю сила тертя буде невеликий і, отже, чоловікові потрібно більше часу для досягнення піку задоволення.

Рада №5
% Включіть у свій раціон морепродукти та шоколад. Важливе значення має і те, як ви будете це робити. Наприклад, повільно і грайливо посміхаючись, годуєте один одного устрицями.

Рада №6
% Проводьте «сексуальний лікнеп» по «гарячих точках». Важливо знати не тільки свої ерогенні зони, але і ерогенні зони партнера, і навчитися їх правильно стимулювати.

Рада №7
% Регулярно виконуйте вправу Кегеля. Постарайтеся, якомога сильніше напружити тазові м'язи таким чином, як ніби ви хочете затримати сечовипускання. Щоб зрозуміти, чи ту групу м'язів ви задіюєте, сконцентруйтеся на м'язах, які оточують сечівник і піхву. Тепер уявіть, як ніби ви спочатку піднімаєтеся на ліфті (чим вище, тим сильніше стискайте м'язи тазового дна), потім спускаєтеся на перший поверх (чим нижче, тим сильніше розслаблюйте м'язи тазового дна).

Теги: секс, спосіб, задоволення, рада