Постійно хочеться сексу: радість чи проблема?

��������� ������� �����: ������� ��� ��������?
% У юному віці практично всі дівчата вважають, що хлопцям від них потрібно тільки одне - секс. Звичайно, хлопцям в цьому сенсі треба віддати належне: вони всіма силами намагаються відповідати цьому стереотипу, щоб не здатися дивним серед своїх однолітків. Чому намагаються? Та тому що не можуть всі хлопці однаково завзято бажати сексу. І бажання, і потенціал у кожного різні. Але ця істина відкривається потім, трохи пізніше, як і те, що серед дівчат, а потім і жінок, також є ті, яким постійно хочеться сексу. Жіночий журнал JustLady розповідає про те, які форми може набувати постійне бажання сексу, що сприяє появі у жінок активного сексуального бажання, і чи потрібно з цим явищем якось боротися.
% Статті за темою «Постійно хочеться сексу: радість чи проблема? » %
Постійно хочеться сексу: радість чи проблема?
% 5 причин відмовитися від сексу %
Постійно хочеться сексу: радість чи проблема?
% Що заважає хорошому сексу %
Постійно хочеться сексу: радість чи проблема?
% Коли пропадає потяг %
Постійно хочеться сексу: радість чи проблема?
% Сексуальна розкутість - внутрішня свобода або розбещеність? %

З боязкого десятка?

До першої своєї шкільної любові Настя ставилася з трепетом, боялася зайвий раз поглянути на любовний об'єкт, і навіть після того, як Рома, той самий принц на білому коні, запропонував їй зустрічатися, довго не могла зважитися на перший поцілунок і інший прояв своїх почуттів.

Було це в 9 класі, а вже через п'ять років Настя, трохи розслабившись в кафе, захоплено розповідала своїм подругам про те, скільки сексуальних партнерів у неї було за 2 останні роки. Більше того, з розповіді Насті можна було зробити висновок, що налаштована вона войовничо, і зупинятися на досягнутому не збирається. Дівчина зізналася, що їйпостійно хочеться сексу, І бажано не з постійним партнером. Важко було повірити, що це саме та сама Настя, сором'язлива і боязка, насилу вимовляє ім'я того, хто їй подобався.

Але це нам важко уявити собі, як сором'язлива дівчина може перетворитися на велелюбну, ні, дуже велелюбну даму. А психологи не бачать в цьому нічого дивного, більше того, на їхню думку, це один з найбільш часто зустрічаються випадків. Пов'язано таке різке зміна сексуальної поведінки з самоствердженням і з декларуванням собі і оточуючим: «я зовсім не боязка, я дуже навіть розкріпачена, і можу довести цю будь-якому чоловікові».

А ось тут вже треба поставити питання: чи справді йдеться про будь чоловікові? Зовсім-зовсім будь-якому?

Настя, почувши таке питання, відповідає негативно. Дівчина каже, що у неї є певні вимоги до чоловіків, визначені чоловічі типажі, які викликають сексуальне бажання, і чіткі обмеження, за допомогою яких частина претендентів відразу ж відсіюється.

Неважливо, хто. Неважливо, де

Але серед жінок зустрічаються й такі, для яких особистість сексуального партнера практично не має значення. Є мета (сексуальну насолоду), і цієї мети необхідно досягти, незважаючи ні на що. Якщо жінціпостійно хочеться сексу, І об'єктом бажання для неї може стати хто завгодно, психологи починають бити тривогу. Справа в тому, що в даному випадку може йти мова вже не просто про якихось внутрішніх психологічних маневрах, а про справжнісінькому психологічному розладі, яке носить назву «німфоманія».

Багато чоловіків, почувши слово «німфоманія», пожвавлюються і показують всім своїм виглядом, що із задоволенням зустріли б на своєму шляху жінку з такою характеристикою.
% Але насправді вони навряд чи здогадуються, наскільки саме часто їм доведеться проявляти свої сексуальні здібності, щоб повністю задовольнити даму, яка страждає німфоманія.
% Алла зізнається, що дуже любить секс, але при цьому просто ненавидить свої думки про секс. «Це як мана, якої можна піти, лише зайнявшись сексом. Але й те, довготривале позбавлення від мани все одно не наступає », - розмірковує дівчина. І при цьому Алла додає: «Це зараз я вільна, і можу жити так, як хочу. Але що буде, коли з'явиться людина, перед якою у мене будуть певні зобов'язання? Невже потрібно шукати такого ж, як я, щоб він розумів мене, не засуджував, і не страждав через моєї поведінки? »

Перший крок до вирішення проблеми - зрозуміти, чи є проблема

Нашому суспільству властивий своєрідний синдром заміни понять. Легке нездужання в поєднанні з поганим настроєм ми запросто можемо назвати депресією, незважаючи на те, що насправді депресія - це захворювання, що має певні ознаки, і яка потребує лікування. А німфоманками помилково називають жінок, які просто сексуально активні.
% Так ось. Якщо у жінки сексуальний потенціал вище, ніж у її сексуального партнера або у подружок, це ще не привід називати її німфоманкою. У такої жінки є всі шанси знайти собі підходящого сексуального партнера, якому тежпостійно хочеться сексу.

Але якщо думки про секс заважають працювати, відпочивати, і взагалі заважають думати про що-небудь іншому, то в такому випадку є необхідність звернення до фахівця, який допоможе розібратися в причині і усунути її.

Зрозуміло, що причини можуть бути самі різні - як психологічні, так і фізіологічні. В цілому якщо мова не йде про серйозні порушення психіки, вважається, що постійне бажання сексу - це форма докази оточуючим чого-небудь або ж форма компенсації нестачі будь-яких емоцій.

Жіночий журнал JustLady радить жінкам, яким приносить незручність постійне бажання сексу, розібратися в собі (часто це легше зробити за допомогою кваліфікованого психолога або психотерапевта), а також пам'ятати, що постійна зміна сексуальних партнерів, якщо її поки не вдається уникнути, обов'язково повинна супроводжуватися грамотним підбором методів контрацепції.

 Інна Дмитрієва
% Жіночий журнал JustLady

Теги: бажання, секс, радість

Як доставити максимальне задоволення чоловікові

% Сергій Пшеничников, автор JustLady. % % %
��� ��������� ������������ ������������ �������
% Задоволення як жінки, так і чоловіки можуть отримувати по-різному. Щоб піднести свого партнера на вершину блаженства, варто навчитися інтимного масажу, адже саме такі любовні ігри можуть причинити не менше насолоди, ніж сам секс.
% Статті за темою «Як доставити максимальне задоволення чоловікові» %
Як доставити максимальне задоволення чоловікові
% 7 кроків до вершини задоволення %
Як доставити максимальне задоволення чоловікові
% Оральний секс очима чоловіків %
Як доставити максимальне задоволення чоловікові
% Розмір має значення %
Як доставити максимальне задоволення чоловікові
% Таємниці жіночого оргазму %
% Жителі Сходу не випадково славляться мистецтвом любові. Величезною популярністю користуються східні методики збудливого, розслабляючого і просто інтимного масажу.%

Для початку слід допомогти своєму партнеру трохи розслабитися. Попередньо у ванній з теплою водою можна потерти спинку, легкими масажними рухами втерти шампунь в його волосся, не варто забувати про шию коханого. Не зайвими будуть легкі кругові рухи в районі всього контуру обличчя, скронь.

Сильно розслабляє масаж ніг і рук. Можна почати робити точковий масаж на його долонях, поступово переходячи до зоні особливої ​​уваги - пальцях ніг. Здавна вважається, що жінка, яка смокче пальці ніг чоловіка, прив'язує його до себе, тому саме вони є однією з найсильніших чоловічих ерогенних зон.

Після того як чоловік досягне найвищої точки розслаблення можна переходити до масажу всього тіла. Для цього чоловік повинен лежати на животі, а вона - сидіти на ньому і потихеньку масажувати область спини - там також знаходяться дві сильних ерогенних зони чоловіка (трохи вище куприка і в області лопаток).

Найкраще замінювати роботу рук поцілунками, тому що багато «чоловічі точки» особливо сприйнятливі до поцілунків і пестощів язиком. Наприклад, шия (область, яка ближче до спини) і вуха (мочки, вушні раковини, ділянки за вухом) дуже чутливі до поглаживаниям, від яких йде приємна млість по всьому тілу.

Після того як все тіло вашого партнера буде обласкані, можна приступати до масажу геніталій. На голівці пеніса розташовано безліч нервових закінчень, саме тому вона є найголовнішою ерогенною зоною будь-якого чоловіка. Більшість представників сильної статі не можуть встояти, коли жінка стосується їх мошонки і яєчок. Одним подобається, коли жінка сильно стискає яєчка, а іншим - навпаки, коли їх тихесенько погладжують язичком. Тут краще дотримуватися «золотої середини» - пестити геніталії подушечками пальців, язиком, губами.

Нижче яєчок є ще одна ерогенна зона - промежину, де знаходиться простата. Багато чоловіків отримують справжнє задоволення від масажу саме цієї області. До речі, простата дуже близько розташовується з анусом, який багато жінок намагаються уникати у своїх ласках. А дарма. Доставляючи задоволення своєму партнеру в області анального отвору можна домогтися сім'явиверження.

В інтимному масажі не варто керуватися тільки інструкцією, можна розширювати межі незвіданого, виявляючи при цьому свою фантазію. Наприклад, погладжування в області живота (трохи нижче пупка), незважаючи на те, що це місце саме по собі не є ерогенною зоною, принесуть вашому партнерові чимало задоволення. Потрібно шукати індивідуальні точки свого чоловіка, адже більшість чоловіків відчувають себе коханими саме через ніжні дотики жінки.

Теги: постіль, секс, задоволення, чоловік