Причина самотності дівчат-Риб

% Sestr, автор JustLady. % % %
������� ����������� �������-���
% До знаку зодіаку Риби відносяться ті дівчата, що народжені з 21 лютого по 20 березня. Представниць цього знака відрізняють особливу чарівність і жіночність, які завжди привертають до них чоловіків. Але, між тим, так само, як і серед Дів, у Риб дуже багато тих, хто довго шукає собі пару і не завжди її знаходить. Причина самотності дівчат-Риб криється в характеристиках цього знака.
% Статті за темою «Причина самотності дівчат-Риб» %
Причина самотності дівчат-Риб
% Як позбутися самотності %
Причина самотності дівчат-Риб
% Шкода і користь самотності %
Причина самотності дівчат-Риб
% О, самотність, як твій характер крутий %
Причина самотності дівчат-Риб
% Самотність у шлюбі %
% Риби воліють плисти за течією і рідко стають лідерами. Їх цілком влаштовує той чоловік, який здатний забезпечити їм спокійне життя в тихій заводі. Вони не прагнуть проявити себе сильними натурами і не намагаються самоствердитися, вступаючи в суперництво з коханою людиною в кар'єрі, зарплаті і життєвий успіх. Якщо коротко, емансипованими особами Риб навряд чи можна назвати.%

Жінки цього знаку - прекрасні партнерки для тих чоловіків, які володіють честолюбством і все своє життя присвячують досягненню якихось цілей. Вони із задоволенням відмовляться від власних амбіцій і планів, займаючись домашнім господарством, створенням затишної обстановки і вихованням дітей.

Здавалося б - Риби ідеал для чоловіків будь-якого знака. Але, на жаль, все менше залишається представників сильної статі, які б відповідали очікуванням Риб. Не кожен з них, особливо в молодості, може справити враження сильного, успішного і відбувся людини, здатного забезпечити сім'ю і захистити жінку-Рибу від матеріальних турбот і життєвих неприємностей. Це стає причиною того, що дівчата-Риби часто воліють самотність життєвих негараздів і проблем, неминучими в становленні молодої сім'ї.

Найважче для жінок цього знака - подолати свою боязкість і сумніви, повірити в свого обранця і покластися на нього. Цей страх заводить їх так далеко, що навіть самотність лякає їх менше. Вони можуть знайти тисячі причин відмовити у взаємності свого кавалера, приховуючи за просторовими міркуваннями та поясненнями свою боязкість і уразливість. Чоловікові доведеться докласти чимало зусиль, причому не на словах, а на ділі, щоб переконати Рибу в своїй чоловічій спроможності та надійності.

За категоричними фразами: «Я ніколи не вийду заміж! »І« Мені не потрібний чоловік! », Які здатні відлякати будь-якого претендента, ховається невпевненість в тому, що спільне життя з цим чоловіком буде комфортна для неї. Якщо молода людина переконає Рибу в зворотному, то отримає в дружини не жінку, а мрію.

Теги: дівчина, риба, знак, жінка, зодіак, самотність, причина

Чим шкідливе тривале утримання

% Анна Ліннден, автор JustLady. % % %
��� ������ ���������� �����������
% Сучасна медицина не дає точної відповіді на питання, скільки часу має тривати стриманість, щоб воно вважалося тривалим. Більш того, немає навіть однозначної думки, до чого призводить відсутність сексу протягом декількох місяців або років. Проте вчені проводять дослідження і вже прийшли до деяких висновків.
% Статті за темою «Чим шкідливе тривале утримання» %
Чим шкідливе тривале утримання
% Негативні аспекти стриманості %
Чим шкідливе тривале утримання
% Плюси і мінуси сексуального утримання чоловіків %
Чим шкідливе тривале утримання
% Утримання і здоров'я %
Чим шкідливе тривале утримання
% Асексуальність - хвороба чи ні? %
% Утримання від сексу може бути двох типів: вимушене і добровільне. У першому випадку людині необхідно вести статеве життя, але він не має можливості це зробити, а в другому сам не бажає або просто не може займатися любов'ю через фригідності, імпотенції та ін. Вчені дійшли висновку, що вимушене утримання заподіює набагато більше шкоди , ніж добровільне, оскільки людина не має можливості виконати свої бажання, і йому доводиться боротися з власною фізіологією, що часом призводить до порушень в психіці. У другому випадку стриманість не супроводжується придушенням своїх бажань, фізичним і психічним дискомфортом, а тому сприймається не як проблема, а як нормальне явище. Однак і в цьому випадку воно найчастіше не проходить безслідно.%

Тривале утримання може по-різному впливати на організм. Все залежить від статі людини, його віку, характеру, фізичних особливостей та ін. Наприклад, згідно зі спостереженнями вчених, молоді хлопці при тривалому утриманні можуть відчувати тільки психічний дискомфорт, та й то не завжди. Якщо юнак через рік відпочинку від інтимного життя вирішить знову почати займатися любов'ю, пов'язані з утриманням проблеми дуже швидко зникнуть, і особливих труднощів не виникне. Зрілим чоловікам набагато складніше: після довгого утримання спостерігаються проблеми з ерекцією, передчасна еякуляція та ін. Для літніх довга відсутність сексу загрожує виникненням захворювань сечостатевої системи і імпотенцією.

Жінки переносять відсутність сексу інакше. Стриманість, особливо вимушене, позначається на психіці: дама стає більш дратівливою, швидше втомлюється, часто сердиться без видимого приводу і влаштовує скандали через дрібниці. Зрозуміло, не варто забувати, що реакція на відсутність сексу залежить від індивідуальних особливостей. Так чи інакше, стриманість заподіює шкоду в першу чергу психіці, а вже на тлі частих стресів з'являються захворювання сечостатевої, нервової та серцево-судинної систем.

Теги: стриманість, секс

Речовини, які негативно впливають на потенцію

% Sergeevna, автор JustLady. % % %
��������, ������� ������������ ������ �� ��������
% Потенція - фізична можливість чоловіки виробляти якісний статевий акт, його здатність задовольняти жінку в сексуальному плані і зачати дитину. За результатами епідеміологічних досліджень, 15% шлюбів не приносять потомства, причому з них половина сімей бездітні з вини порушення чоловічої статевої функції.%
% Статті за темою «Речовини, які негативно впливають на потенцію» %
Речовини, які негативно впливають на потенцію
% Схуднути чоловіка: 6 кроків %
Речовини, які негативно впливають на потенцію
% Підвищення потенції: продукти-афродізіаки в їжі %
Речовини, які негативно впливають на потенцію
% Скажи, що ти їси, і я скажу, який ти в ліжку %
Речовини, які негативно впливають на потенцію
% Лікувальні властивості дині %

На потенцію негативно може впливати безліч факторів, серед яких найбільшу шкідливість отримали нікотин, алкоголь та наркотичні речовини.

Алкоголь надає стимулюючу дію на нервову систему і є основним фактором ризику розвитку еректильної дисфункції у чоловіків. Під його впливом відбувається порушення функції печінки, наслідком чого є зміна правильного обміну чоловічих гормонів, від яких безпосередньо залежить нормальна статева функція.

У стані алкогольного сп'яніння, коли сильно притупляється дотикова чутливість, нерідко виникають проблеми з настанням ерекції, іноді аж до її повної відсутності.

Основним патологічним впливом на потенцію нікотину вважається звуження дрібних судин, що постачають чоловічий статевий орган. Часто куріння сприяє розвитку атеросклерозу - небезпечному захворюванню, що характеризується закупоркою кровоносних судин і підвищенням їх ламкості. У багатьох випадках розвивається повна закупорка судин статевого члена, що призводить до стійкої імпотенції.

Не менш небезпечні для здоров'я, в т.ч. і потенції, прийом наркотичних речовин. І хоча, безпосередньо на механізми ерекції вони не діють, постійне їх вживання сприяє розвитку сильної депресії в перервах між прийомами препарату.

Вживання неін'єкційних наркотиків (кокаїну, марихуани) приводить до порушень іннервації статевого органу. В результаті використання ін'єкцій існує велика ймовірність зараження вірусним гепатитом, який значно погіршує роботу печінкової функції. Наслідком цього є розвиток імпотенції.

Порушення ерекції дуже часто є побічним ефектом прийому багатьох лікарських засобів. Особливе місце серед них займають серцеві препарати (Обзидан, Ловастатин), які часто використовуються чоловіками, які страждають підвищеним артеріальним тиск і холестерином. При застосуванні таких медичних засобів нерідко виявляється такий побічний ефект, як фіброз кавернозних тіл статевого члена.

Дуже часто еректильна дисфункція виникає на тлі вживання нейролептиків. Це медичні препарати, що використовуються в психіатричній практиці для подолання стресу. Прийом подібних засобів може призвести до розвитку паркінсонізму - стану, що провокує порушення ерекції.

Також до медикаментів, які негативно впливають на потенцію, відносять деякі види ліків, що застосовуються для лікування виразкової хвороби шлунка. Це, насамперед, Циметидин.

Чималу згубну роль в порушенні роботи чоловічої статевої функції відіграють надмірна вага, нерегулярне статеве життя, неповноцінний сон і неправильне харчування, а також стрес і перенапруження.

На закінчення хотілося б відзначити, що статеве дисфункцію може викликати і постійне жіноче невдоволення. Неприємні висловлювання на адресу чоловіка з приводу нерідко виявляються у подальшому у вигляді невпевненості і стресу у сильної статі, наслідком чого є зниження статевого потягу. Тому психологи не рекомендують регулярно дорікати чоловіка в різних діях, тому це може позначитися на сексуальному житті, через що постраждає і сама жінка.

Теги: алкоголь, речовина, нікотин, потенція, куріння, вплив