Протизаплідні засоби нового покоління

% Теоретик, автор JustLady. % % %
����������������� �������� ������ ���������
% Протизаплідні засоби дозволяють уникнути небажаної вагітності, проте кожне з них має різний рівень ефективності і побічних ефектів. Кращими є контрацептиви нового покоління - вони володіють високою надійністю і можуть використовуватися навіть кормящими або родили жінками.
% Статті за темою «Протизаплідні засоби нового покоління» %
Протизаплідні засоби нового покоління
% Протизаплідні засоби: на що звернути увагу при виборі %
Протизаплідні засоби нового покоління
% Протизаплідні засоби: як вибрати відповідне? %
Протизаплідні засоби нового покоління
% Протизаплідні свічки %
Протизаплідні засоби нового покоління
% Гормональні контрацептиви нового покоління: як захистити себе від проблем %

Негормональні протизаплідні таблетки

Негормональні протизаплідні таблетки є досить популярним засобом контрацепції. Вони вводяться в піхву за деякий час до статевого акту. Активні діючі речовини, що входять до їх складу, згубні для сперматозоїдів, чим і обумовлений контрацептивний ефект кошти. Крім того, таблетка, розчиняючись, сприяє загущення вагінального слизу і утворює тонку захисну плівку, що перешкоджає проникненню сперматозоїдів в матку.

У негормональних протизаплідних таблеток є і інша перевага: до їх складу нерідко входять компоненти, що володіють антисептичною дією. Завдяки цьому контрацептивний засіб забезпечує захист не тільки від небажаної вагітності, але і від ряду інфекцій, що передаються статевим шляхом.

При дотриманні інструкції негормональні протизаплідні таблетки досить ефективні. І все ж для більшої надійності краще використовувати їх у комбінації з іншими контрацептивними засобами, наприклад, презервативами.

Інші протизаплідні засоби

Оральні контрацептиви гарантують захист від небажаної вагітності в 98% випадків, однак не всі жінки готові приймати їх, побоюючись побічних ефектів. Перевагою протизаплідних таблеток нового покоління є малий вміст гормонів. На відміну від коштів, які були популярні якийсь час назад, вони не роблять впливу на фігуру, не викликають гормональний дисбаланс і можуть використовуватися в тому числі і в період лактації.

Протизаплідний кільце також містить невелику кількість гормонів. Воно вводиться в піхву і діє протягом місяця, пригнічуючи овуляцію. Крім того, кільце дозволяє відрегулювати менструальний цикл і полегшити передменструальні симптоми.

Встановлювати протизаплідний кільце слід лише після консультації з гінекологом.

Хорошим ефектом володіє контрацептивний пластир. На один менструальний цикл потрібно упаковка з трьох штук. Принцип дії у даного засобу той же, що і у оральних контрацептивів.

Існують і інші протизаплідні засоби нового покоління, наприклад, гормональні ін'єкції, що забезпечують контрацептивний ефект на три місяці, або імплантати, що вводяться через невеликий розріз під шкіру плеча і діючі протягом трьох років. Проте дані кошти можуть використовуватися далеко не всіма жінками, оскільки мають досить широкий перелік протипоказань.

Теги: кільце, нове, таблетка, покоління, контрацепція, засіб

Жіночий погляд на чоловіче тіло

% Анна Ліннден, автор JustLady. % % %
������� ������ �� ������� ����
% Красиве чоловіче тіло може стати об'єктом жіночого захоплення. Оцінюючи сексуальність партнера, дами нерідко віддають особливу перевагу тій чи іншій частини його тіла, притому якщо вона виявиться досить привабливою, деякі фізичні недоліки можуть залишитися непоміченими.
% Статті за темою «Жіночий погляд на чоловіче тіло» %
Жіночий погляд на чоловіче тіло
% Ідеальне чоловіче тіло очима жінок %
Жіночий погляд на чоловіче тіло
% Чоловічий погляд на жіночу красу %
Жіночий погляд на чоловіче тіло
% Чоловічий погляд на жіночі груди %
Жіночий погляд на чоловіче тіло
% На що падає жіночий погляд побачивши незнайомого чоловіка? %
% Крім жіночих стандартів краси існують ще й чоловічі. На подіумах і в елітних журналах частіше з'являються підтягнуті, стрункі чоловіки, притому їх фігура часто нагадує класичний перевернутий трикутник, який утворюється широкими плечима і грудьми і вузькими сідницями. Звичайно, єдиного еталона краси не існує, проте деякі творці жіночих журналів вважають, що саме струнких м'язистих чоловіків мріють розглядати їх читачки.%

У різних дам можуть бути різні смаки. Комусь подобаються стрункі та гнучкі юнаки, комусь - сильні атлети, а комусь - повні чоловіки з м'яким животиком. Так чи інакше, дами часом акцентують увагу на одній, найбільш привабливою з їх точки зору частини тіла, і саме по ній судять про сексуальність чоловіка. Притому, хоча деякі молоді люди вважають найцікавішою для жінок частиною свого тіла статевий член, самі представниці прекрасної статі нерідко віддають перевагу аж ніяк не йому.

Одна з найбільш привабливих і сексуальних частин чоловічого тіла - це сідниці. Саме на них звертають увагу деякі пані, фліртуючи з чоловіком. Перевагу нерідко віддається пружним, вузьким, підтягнутим сідницях, адже вони можуть бути доказом того, що чоловік піклується про своє тіло і працює над ним, намагаючись стати сильніше і разом з тим привабливіше.

Дами часом також приділяють особливу увагу животу свого обранця. Шанувальниці є як у пресів з «кубиками», так і у м'яких округлих, хоча і не дуже великих животиків. Чоловікам слід приділяти увагу і своїх грудей: деякі жінки воліють, щоб вона була широкою і сильною, але ні в якому разі не одвислою і в'ялою. І, нарешті, варто згадати про губах і руках. Чуттєві чоловічі губи можуть викликати у жінки думка про пристрасному поцілунку, а доглянуті, красиві і сильні руки - про ніжні пестощі.

Теги: погляд, тіло, чоловік

Скажи, що ти їси, і я скажу, який ти в ліжку

�����, ��� �� ���, � � �����, ����� �� � �������
% Питання чоловічої потенції є нагальними не лише для чоловіків, але і, звичайно, для жінок. Відомо, що їх сексуальна активність до сорока років підвищується, тоді як у чоловіків в цьому віці часто починаються проблеми. На статеву функцію чоловіка впливає безліч факторів, починаючи від віку і закінчуючи настроєм. Важливе значення має і та їжа, яку він зазвичай харчується. Щоб зберегти гармонійні сексуальні взаємини, вам необхідно звернути увагу на те, як харчується ваш партнер.
% Статті за темою «Скажи, що ти їси, і я скажу, який ти в ліжку» %
Скажи, що ти їси, і я скажу, який ти в ліжку
% Що не можна в ліжку, навіть якщо дуже хочеться %
Скажи, що ти їси, і я скажу, який ти в ліжку
% Ініціатива в ліжку карна? %
Скажи, що ти їси, і я скажу, який ти в ліжку
% Як розкріпачитися в ліжку %
Скажи, що ти їси, і я скажу, який ти в ліжку
% У ліжку з ним любити себе %
% Не дуже хороші в ліжку вегетаріанці, які не вживають в їжу м'ясо. Для того, щоб не порушувати апетит, вегетаріанську їжу часто готують без спецій і з невеликою кількістю солі. Відмова від приправ, які, як відомо, підвищують і сексуальний апетит, може бути пов'язаний з низькою чуттєвістю і невмінням отримувати задоволення, доставляючи його іншим.%

Не надто гарний буде і любитель енергетичних напоїв, кави і коли. Вони можуть дати тільки короткочасний ефект, посилюючи сексуальний потяг, але часте вживання цих напоїв призводить до підвищених навантажень на серце. Для марафонських дистанцій такі партнери підходять мало.

Білий хліб, макарони, сосиски і ковбаса - нездорова і некорисна їжа, яка не здатна підвищити потенцію. Її вживання тільки веде до ожиріння. Крім того, в ковбасних виробах міститься стільки консервантів і барвників, що вони здатні завдати шкоди організму і знизити всяке сексуальне бажання.

Сухофрукти, горіхи, мед - вибухонебезпечна суміш, яку рекомендується вживати чоловікам щодня. Ті з них, хто включають в свій раціон ці продукти, навряд чи залишать незадоволеною свою жінку в ліжку.

Це ж можна сказати і про любителів м'яса і рибних страв. Рибу, для збереження її корисних властивостей, рекомендується запікати у фользі або відварювати. М'ясо краще обсмажувати зі спеціями і овочами. Чудодійні в цьому сенсі страви з грибами і морепродуктами, з високим вмістом білка. Включивши в щоденне меню такі страви для свого коханого, ви будете вправі очікувати адекватної віддачі - і не розчаруєтеся!

Якщо ви тільки познайомилися, то зверніть на поведінку чоловіка під час їжі - як він приймає їжу. Похапцем заковтують ласі шматки і не пережовувати їх, швидше за все, також будуть вести себе і в ліжку. Як показали дослідження - 80% чоловіків, схильних до передчасної еякуляції, їдять саме так. Неквапливо смакують чоловіки, які вживають під час їжі різні соуси і приправи здатні до довгих плотських задоволень і не залишать свою улюблену без оргазму в гонитві за власним задоволенням.

% Автор:sestr