Як перебороти сором'язливість

% Еля, автор JustLady. % % %
��� �������� ���������������
% Стеснительность позбавляє багатьох приємних можливостей і райдужних перспектив. Людині, що володіє цією якістю, дуже важко знайти високооплачувану роботу або успішного партнера, хоча реальні гідності можуть бути набагато вище, ніж у людей без комплексів. Як перебороти сором'язливість?
% Статті за темою «Як перебороти сором'язливість» %
Як перебороти сором'язливість
% Як побороти сором'язливість і боязкість %
Як перебороти сором'язливість
% Як подолати сором'язливість в сексі %
Як перебороти сором'язливість
% Як побороти в собі сором'язливість %
Як перебороти сором'язливість
% Як побороти сором'язливість %
% Вся справа в самооцінці, яка у вас низька. Хоча вона може бути і адекватною, а не заниженою. Але все одно з цим потрібно щось робити, бо скромній людині в щоденному житті доводиться важко, особливо тому, хто не має яскраво виражених талантів.%

 Іноді самооцінка реально занижена, це трапляється, коли людина дозволяє якомусь авторитетному для нього близькій оцінювати свої досягнення. А контролеру невигідно хвалити, інакше людина стане впевненіше і вийде з-під впливу.

 Єдиний спосіб виправити ситуацію - віддалитися від свого оцінювача фізично і звести контакти до мінімуму. Інакше нічого не допоможе, ні аутотренінг, ні інтелектуальний розвиток, ні турбота про зовнішність. Якщо кожен день вам доводять вашу нікчемність, позбутися сором'язливості стає майже неможливим. Припустимо, проблеми з контролером немає. Тоді потрібно спробувати методи підвищення самооцінки як засобу боротьби зі сором'язливістю.

 Використовуйте аутотренінг. Потрібно завести щоденник досягнень, куди ви кожен день будете записувати не менше трьох пунктів, чим більше, тим краще. «Вчасно помітила, що у кота кінчається їжа», «Встигла на роботу» - це все теж досягнення, вони теж вважаються. За рядами досягнень ви побачите певне позитивне якість. У даному конкретному випадку - це гарне почуття часу, вміння планувати, яке завжди поєднується з прогностичними здібностями. Ось з цими якостями і потрібно працювати. Потрібно щоранку під час причісування перед дзеркалом повторювати собі про свої достоїнства. І про те, що ви себе любите. І тому навколишні теж вас полюблять, так як ви щедро ділитеся з ними перевагами, які дають ваші достоїнства.

 Необхідно підвищувати свій інтелектуальний рівень розвитку. Щоб говорити перед натовпом і відчувати себе впевнено, потрібно відмінно володіти інформацією. А щоб володіти інформацією, треба вміти з нею працювати. Не завадять особливі допомоги або курси для розвитку пам'яті, уваги, аналізу. Ви будете соромитися набагато менше.

 Працюйте з зовнішніми даними і іміджем. Зрозуміло, що довготривалі проекти на кшталт схуднення на 20 кг неможливо реалізувати за місяць, але просто нафарбуватися для жінки або купити відмінні духи для чоловіка цілком реально. Дрібниці роблять настрій краще, і стає легше відчути себе більш впевнено.

Теги: сором'язливість

Як перестати соромитися в ліжку

% AZ, автор JustLady. % % %
��� ��������� ���������� � �������
% Скутість і сором у ліжку більше притаманні жінкам, ніж чоловікам. Це залежить від багатьох факторів: невдоволення своєю зовнішністю, природна боязкість, занадто критична самооцінка. Не секрет, що пошук недоліків у самій собі - одне з улюблених занять для деяких жінок.
% Статті за темою «Як перестати соромитися в ліжку» %
Як перестати соромитися в ліжку
% Як перестати соромитися в ліжку %
Як перестати соромитися в ліжку
% Як розслабитися в ліжку з чоловіком %
Як перестати соромитися в ліжку
% Як перестати соромитися хлопців? %
Як перестати соромитися в ліжку
% У ліжку з ним любити себе %
% Повністю перегляньте своє ставлення до себе. Не варто бути надто критичною і вишукувати недоліки скрізь. Чоловік навіть не помітить ваш зламаний ніготь або невеликий прищик на носі, а ви вже робите з цього цілу трагедію. Ставтеся до себе простіше. Не надто завищуйте, але й не занижуйте критерії власної самооцінки. Будьте максимально адекватні.%

Полюбіть себе і своє тіло. До тих пір, поки любові до себе не буде, не варто чекати її від інших. Шукайте гідності у своєму образі. Якщо ви володарка пишних форм, їх теж можна вдало підкреслити за допомогою правильного нижньої білизни: корсетів, поясів, пеньюарів. Якщо ж ви занадто незадоволені своєю фігурою, спробуйте сісти на дієту або влаштовувати собі розвантажувальні дні. Частіше дивитеся на себе в дзеркало в оголеному вигляді при не дуже яскравому освітленні. Доглядайте за своїм тілом. Воно повинно дихати свіжістю. І зовсім неважливо, який у вас обсяг талії. Якщо ви вмієте правильно себе подати, то зайву вагу лише додасть вам спокусливості.

Виховуйте впевненість у собі. Подивіться фільм «Найчарівніша і найпривабливіша». Його головна героїня за порадою подруги щодня займалася аутотренінгом. Ви також можете придумати собі щоденну аффірмацію, яка допоможе вам стати більш впевненою в собі.

Читайте спеціальні форуми в інтернеті, присвячені сексу, дивіться еротичні і порнофільми. Причому, дивіться з дослідницькою точки зору. Спробуйте запам'ятати якусь нову позу, вивчіть поведінку актрис в подібних фільмах. Подивіться, наскільки вони розкуті. Постарайтеся бути настільки ж розкріпаченої в ліжку. Пам'ятайте, що нічого поганого і ганебного в цьому немає, коли ви наодинці з коханим чоловіком.

Вчіться розслаблятися. Найменше, перебуваючи в ліжку з партнером, ви повинні думати про те, як ви зараз виглядаєте. Повірте, він не звертає уваги ні на ваші можливі складки на боках, ні на целюліт. Чоловік насолоджується процесом, так насолодитеся їм і ви. Чим менше ви будете звертати свою і чужу увагу на свої недоліки, тим менша ймовірність того, що їх помітять.

Не займайтеся сексом в повній темряві. Запаліть свічки, включіть нічник. По-перше, таке приглушене освітлення забезпечить вам вигідні ракурси, а по-друге, це дуже романтично. Налаштуйтеся на отримання задоволення. Попередньо рекомендується прийняти розслаблюючу ванну з ароматичними маслами. Віддавайте перевагу цитрусовим і деревним запахів. Вони є природними афродизіаками.

Теги: секс, тіло

Зайва вага - головний ворог сексу

% Олександр Гаранькін, автор JustLady. % % %
������ ��� � ������� ���� �����
% Співробітники Європейської асоціації сексологів досить довгий час вивчали зв'язок між масою тіла і задоволенням, одержуваних від сексу. Після низки досліджень зійшлися на думці, що взаємозв'язок досить сильна. Зайва вага отримав «почесне» звання головного ворога сексу.
% Статті за темою «Зайва вага - головний ворог сексу» %
Зайва вага - головний ворог сексу
% Чим довше відносини, тим менше сексу? %
Зайва вага - головний ворог сексу
% Два головних ворога сексу %
Зайва вага - головний ворог сексу
% Причини зайвої ваги %
Зайва вага - головний ворог сексу
% Кодування від зайвої ваги %

Головна проблема найчастіше прихована в голові. Повного людині думки про недосконалість власного тіла не дозволяють повністю зосередитися на сценах інтимної близькості, а також розслабитися. Звідси з'являється скутість, прагнення будь-що-будь займатися любов'ю під ковдрою або в непроглядній темряві. Часом хочеться в пориві пристрасті учинити що-небудь дурощі, тим самим порушивши партнера або партнерку, але картина змінюється при вигляді свого відображення в дзеркалі. І відразу ж з'являються сумніви у своєму дарі обольщенія.Прі цьому повні жінки нерідко уникають дотиків партнера до певних місць зважаючи на наявність противних жирових складок. Та й деяким чоловікам це теж неприємно.

Але це не єдина проблема. Недостатня гнучкість заважає проводити сміливі експерименти з тими чи іншими позами і рухами. Сексом можна займатися не тільки в квартирі. Але велика маса і «габарити» тіла не дозволяють віддавати себе в обійми коханої людини в тісних примірочних, туалетній кабінці літака і подібних місцях. А адже такі експерименти урізноманітнюють інтимне життя. Про «Камасутрі» та її позах і зовсім говорити не доводиться.

Зайва вага фізично теж заважає. Так поза наїзниці для огрядних жінок незручна, а для їхніх партнерів і зовсім небезпечна (важко адже). Коли чоловік знаходиться зверху, глибше проникати в тіло жінки йому не дають великий живіт і повні стегна, причому будь-якого з партнерів. Повний живіт у чоловіка може перешкодити при позі «чоловік позаду».

Постійними супутниками повноти є проблеми зі здоров'ям, такі як задишка, прискорене серцебиття. Надмірний вміст холестерину в крові може провокувати закупорку кровоносних судин. Повна людина набагато швидше втомлюється від сексу, та й задоволення отримує менше. Крім того, на тлі зниженого холестерину може статися інфаркт. А це означає, що регулярні та інтенсивні заняття сексом можуть бути навіть небезпечними для життя людини, що страждає від надмірної ваги. І в першу чергу це стосується представників сильної статі.

Але вихід є з будь-якої ситуації. Європейські сексологи в один голос закликають повних людей до схуднення. Тим не менш, якщо людина не може скинути вагу, це не означає, що йому не можна займатися сексом. Просто доведеться менше рухатися. А в цьому плані незамінний оральний секс, в якому від партнерів не потрібно особливої ​​гнучкості. Крім того, під час нього навантаження на серце порівняно невелика.

Теги: вага, здоров'я, секс, навантаження, ворог