Як порушити чоловіка в ліжку: поцілунки, ласки, дотики

% Шатохіна Ганна, автор JustLady. % % %
��� ��������� ������� � �������: �������, �����, �������������
% Мистецтво кохання досить многоранно і складно, щоб осягнути його за короткий час. У багатьох на це йде все життя. Питань, які виникають у зв'язку з інтимною стороною життя у жінок, досить багато. Один з них, наприклад, як можна порушити чоловіка в ліжку за допомогою поцілунків, пестощів і дотиків. Експерти ж намагаються дати свої рекомендації дамам, щоб зробити їх особисте життя більш повної і насиченою.
% Статті за темою «Як порушити чоловіка в ліжку: поцілунки, ласки, дотики» %
Як порушити чоловіка в ліжку: поцілунки, ласки, дотики
% 5 способів дізнатися, який чоловік у ліжку %
Як порушити чоловіка в ліжку: поцілунки, ласки, дотики
% Карта чоловічого тіла %
Як порушити чоловіка в ліжку: поцілунки, ласки, дотики
% Техніка збуджуючого поцілунку %
Як порушити чоловіка в ліжку: поцілунки, ласки, дотики
% 10 фактів про поцілунки %
% Дуже часто відбуваються ситуації, коли чоловіки віддають перевагу віддати верховенство в ліжку жінці. І часом такі дії кавалера ставлять даму в глухий кут. Адже як порушити чоловіка в ліжку, знають не всі.%

Як порушити чоловіка за допомогою поцілунків

Пестити чоловіка можна за допомогою поцілунків. Тактику потрібно вибирати, виходячи з типажу і характеру вашого кавалера. Деяким подобаються легкі, швидкоплинні, як би крадькома зірвані поцілунки. Саме за допомогою таких можна зробити приємно навіть сильній хлопцю в ліжку. Сексологи ж запевняють, що легкими ненав'язливими поцілунками викликати ерекцію у чоловіка можна набагато швидше, ніж пристрасними і глибокими.

До речі, списувати з рахунків пристрасні поцілунки не варто. Іноді один глибокий, але несподіваний, здатний пробудити непідробний інтерес у чоловіка і викликати у нього найяскравіші емоції.

Не менш важливий і вибір зони для поцілунків. Згідно з дослідженнями, особливо чутливою зоною у чоловіка є мочки вух і губи. Тому ніжні дотики губами таких зон практично в будь-якій ситуації призводять до одного результату. Тому жінці в ліжку потрібно вести себе досить розкуто, брати ініціативу в свої руки - пошептати чоловікові на вушко милі дурниці, злегка полоскотати мочку губами, легко торкнутися губами губ, і чоловік здасться на милість переможця.

Правда, краще заздалегідь поцікавитися, чи не боїться ваш чоловік лоскоту. А то може вийти так, що у відповідь на ваші поцілунки він закотиться реготом від того, що йому лоскотно. Тут вже не до збудження!

Порушити чоловіка дотиками

Як варіант, можна спробувати порушити улюбленого без поцілунків, а за допомогою звичайних дотиків. Особливо ефективно діють на кавалерів різні погладжування. Одна із зон, на ласки якої підсвідомо відгукуються практично всі чоловіки, це шия. Погладжувати її варто долонею або кінчиками пальців. А ось пускати в хід нігтики не варто - можна викликати напад лоскоту.

Також подобаються чоловікам і погладжування грудей. Рухи повинні бути сильними і впевненими, але при цьому дуже ніжними.

Проведіть пальцями по спині, уздовж хребта, трохи затримайтеся між лопатками. Це, як запевняють фахівці, доставляє чоловікові ні з чим не порівнянне задоволення. Навіть такі погладжування здатні частково задовольнити чоловіка в ліжку.

Порушити чоловіка ласками

Слово ласки досить багатогранно - воно включає в себе і поцілунки, і дотики, і погладжування, і багато іншого. Природно, що від такої уваги до себе чоловік швидко тане і здається під жіночими чарами. Особливо улюбленої ласкою у чоловіків вважається та, коли жінка грудьми проводить по його спині і сідницях. Як кажуть сексологи, варіант цей самий безпрограшний.

Головне правило в ліжку - не соромитися. Тільки тоді вийде надати на чоловіка необхідний вплив, на яке він відповість відповідним чином.

В одному сходяться всі фахівці з інтимного життя - дівчині поводитися в ліжку потрібно дуже впевнено і не вважати, що вона робить якісь дурниці. Звичайно, травмувати партнера на хвилі пристрасті не варто, але і зажиматься теж не варіант. Тільки так все і вийде.

Теги: чоловік, жінка, спосіб, постіль, ласка, дотик, звістка, поцілунок

Як побороти страх перед першим сексом

% Sestr, автор JustLady. % % %
��� �������� ����� ����� ������ ������
% Зараз значно знизився вік, в якому підлітки починають вступати в статеві стосунки. Ще років 20-30 тому він становив в середньому 17 років, але зараз статеве життя часто починається вже в 14-15. Це, безумовно, зарано як у фізіологічному, так і психічному плані, але це факт. Психіка в цьому віці ще досить ранима, і перший досвід може накласти негативний відбиток на всю подальшу сексуальне життя. Страх перед першим сексом має всі підстави.
% Статті за темою «Як побороти страх перед першим сексом» %
Як побороти страх перед першим сексом
% Як побороти страх перед пологами %
Як побороти страх перед першим сексом
% Як побороти страх перед чоловіками %
Як побороти страх перед першим сексом
% Як побороти лінь і зайнятися спортом %
Як побороти страх перед першим сексом
% Як побороти сором'язливість і боязкість %
% Якщо ваші стосунки з хлопцем вже досить перевірені, і ви зважилися зробити їх інтимними, необхідно побороти страх перед першим сексом, оскільки багато неприємні відчуття в момент першої близькості обумовлені саме їм.%

Як би сильно ви не любили свого хлопця, слід кілька разів подумати, ніж зважитися на інтимну близькість. Такі відносини мають на увазі довіру, чуйне і дбайливе ставлення партнерів один до одного. Якщо ви не впевнені, що ваш друг зможе бути досить стриманим і ніжним, може, не варто псувати собі перше враження і набувати зайві комплекси?

Коли ви можете довіритися йому, постарайтеся, щоб ваша зустріч пройшла у відокремленому місці, де вам не потрібно буде поспішати і хвилюватися, що в будь-який момент хтось може вас побачити. У підлітковому віці дівчата, які залишаються безневинними, можуть зовсім не відчувати статевого потягу, це нормально. Юнаки ж, навпаки, гіперсексуальні і схильні поспішати, не чекаючи, коли подруга буде морально готова.

Подбайте, щоб інтимна зустріч проходила в спокійній, збудливою атмосфері, щоб ви змогли максимально розслабитися, подолати природне в такий момент горе і скутість. Тут, звичайно, в першу чергу, відповідальність лягає на вашого коханого. Ви можете покластися на його досвідченість, але якщо це перший досвід для обох, немає нічого страшного, якщо ви самі попросите його не поспішати і бути терплячим.

Щоб зняти збентеження, можна випити по ковтку шампанського, але не варто зловживати алкоголем, інакше ви ризикуєте мало що зрозуміти і відчути. Крім того, у вашого улюбленого просто може не бути ерекції в стані алкогольного сп'яніння.

Допоможе розслабитися вам обом приємна збудлива музика. Почніть з прелюдії, ви повинні постійно перебувати у фізичному контакті, отримуючи взаємне задоволення. Можна продовжити порушувати один одного еротичним масажем, це стане приводом, щоб роздягнутися. Отримуйте задоволення від дотику рук коханого, від його поцілунків. Не думайте про секс, прислухайтеся до своїх приємним відчуттям, довіртеся древньому інстинкту продовження життя. А далі все повинно вийти само собою, адже секс - вроджена необхідність і абсолютно природне заняття.

Теги: страх, перше, хлопець, відношення, секс, близькість