Як принести задоволення хлопцю

% 3aHo3a, автор JustLady. % % %
��� ��������� ������������ �����
% У більшості випадках, коли дівчина вважає себе ідеальною коханкою, хлопці, на жаль, не поділяють цієї впевненості. Та й щоб доставити насолоду інтимному партнерові, зовсім не обов'язково володіти модельною зовнішністю або звичками кинодив, фатальних спокусниць.
% Статті за темою «Як принести задоволення хлопцю» %
Як принести задоволення хлопцю
% Що робити при першому сексі: як правильно відкрити для себе світ любові %
Як принести задоволення хлопцю
% Секс з колишнім: задоволення в минулому %
Як принести задоволення хлопцю
% Перший секс: як правильно ввійти у світ любові %
Як принести задоволення хлопцю
% Як порадувати коханого чоловіка %

Звичайно, безглуздо було б заперечувати важливість зовнішніх даних, доглянутості тіла і незмінною охайності, але образ хорошої коханки складається не тільки з цих критеріїв. Адже щоб сексуальний партнер досяг небувалих висот насолоди, жінці необхідні гранична увага і проникливість. Лише завдяки тонкому і безпомилкового чуттю можна вловити найменші нюанси і зміни настроїв чоловіка, його миттєві бажання і пориви. Зрозуміло, цими якості більшою мірою допомагає опановувати досвід, але це зовсім не означає, що лише зрілим і досвідченим коханкам під силу цей такий непростий талант дарувати партнерові незабутнє задоволення.

І дійсно, якщо досвід приходить з роками і кожним новим знайомством, то такі природні якості як ніжність, жіночність, піддатливість і такт завжди є безсумнівним достоїнством і разом з тим всесильним зброєю жіночих чар. Кожен чоловік з радістю прийме і оцінить ласку і м'якість своєї дівчини як найкращий і повний природного чарівності природний дар.

Зрозуміло, чоловіки віддають перевагу бачити в своєму ліжку розкріпачену і вільну від забобонів партнерку, чия готовність до експериментів стала б чудовою приправою до вишуканого блюда під назвою секс. Лише залишаючи власні комплекси і нерішучість за межами спальні, дівчина здатна подарувати своєму хлопцю захват і насолоду близькістю.

Однак найбільш важливим і дієвим способом заворожити і зачарувати хлопця є лестощі, але лестощі абсолютно певного характеру. Це мають бути бурхливі дифірамби чоловічому его, втіленому в його сексуальних здібностях. І немає більш явного способу принести задоволення своєму партнеру, ніж щиру відповідь на його ласки і активні дії вибухом почуттів і піками насолод. Адже коли чоловіки говорять, наскільки хороша в ліжку та чи інша партнерка, вони мають на увазі зовсім не її зовнішність чи техніку витончених сексуальних поз. Вони мають на увазі її здатність гаряче відгукуватися на ласки, дозволяючи собі відкрито і бурхливо виливати власні почуття. Саме така реакція і вважається найбільш гідною нагородою справжньому чоловікові, який буде задоволено однієї лише власною здатністю доставити насолоду жінці.

Теги: чоловік, хлопець, задоволення, постіль

Як розслабитися в ліжку з чоловіком

% Sestr, автор JustLady. % % %
��� ������������ � ������� � ��������
% Секс, навіть у тих випадках, коли пара займається ним для отримання задоволення, не завжди закінчується очікуваним жіночим оргазмом. Це стає причиною психологічних розладів і комплексів як для жінки, так і для чоловіка. Основний заваді цьому є невміння розслабитися в ліжку, відключити мозок і довіритися відчуттям.
% Статті за темою «Як розслабитися в ліжку з чоловіком» %
Як розслабитися в ліжку з чоловіком
% Як перестати соромитися в ліжку %
Як розслабитися в ліжку з чоловіком
% Як позбутися комплексів в ліжку %
Як розслабитися в ліжку з чоловіком
% Як розслабитися в сексі %
Як розслабитися в ліжку з чоловіком
% Як перестати соромитися в ліжку %

Як отримати задоволення від сексу

Найчастіше жінки зізнаються, що не можуть розслабитися, оскільки соромляться. Вони перебільшують значення якихось незначних фізичних вад, боятися виглядати смішними, товстими, некрасивими. З таким підходом вони починають контролювати себе і замість того, щоб отримувати задоволення, в кращому випадку просто імітують його. У цьому випадку необхідно полюбити своє тіло, зрозуміти, що ідеальних людей немає і не забивати собі голову подібними дурницями - ваш чоловік в цей момент зовсім не придивляється до вашого тіла і не здатний помічати якісь його недоліки. Він хоче вас, і ви для нього зараз найкраща і найкрасивіша.

Відключити мозок під час сексу, особливо якщо це початок відносин, досить важко через нестачу довіри до партнера. У цьому випадку варто трохи почекати, поки відносини не стануть більш інтимними і довірчими, все це прийде з досвідом, коли ви точно будете знати, що він вас не зможе скривдити їдким або дурним зауваженням.

Будьте готові до експериментів і не відмовляйтеся використовувати прилади для сексу, це допоможе вам і йому краще пізнати свої ерогенні зони, вибрати улюблені пози, в яких досягти оргазм буде набагато легше.

Розслабитися і не боятися незручних моментів

Деяким жінкам боязно повністю віддаватися своїм відчуттям під час фрикцій або оргазму, оскільки це загрожує незграбними моментами. Є жінки, яким чомусь під час сексу хочеться писати, деяких мучать гази.

Причиною газів може стати їжа, але іноді ситуацію може викликати різка зміна пози, тиск пеніса на стінки кишечника.

Медики вважають це природним явищем і пояснюють тим, що під час оргазму, коли людина досягає піку насолоди, м'язи, що оточують геніталії, включаючи сфінктерние, розслабляються.

Під час фрикцій повітря може потрапляти в піхву, коли воно трохи ширше, ніж пеніс партнера. Це повітря теж може виходити з характерним звуком.

При нормальних довірчих відносинах між вами не варто робити трагедію з цієї ситуації і соромитися - поясніть це силою вашої любові і пристрасті, партнер буде гордий своїм умінням доставляти насолоду, під час якого ви перестаєте себе контролювати.

Теги: постіль, ситуація, секс, задоволення, чоловік

Як придушити сексуальне бажання

% Надія Маркевич, автор JustLady. % % %
��� �������� ����������� �������
% Страсна дівчина, яка бажає сексу, - це мрія багатьох чоловіків. Однак часом бажання недоречно - кохана людина знаходиться в тривалому відрядженні, або його просто немає. У цьому випадку можна спробувати знизити сексуальне бажання, скориставшись для цього народними методами або способами, які пропонує сучасна медицина.%
% Статті за темою «Як придушити сексуальне бажання» %
Як придушити сексуальне бажання
% Як не думати про секс %
Як придушити сексуальне бажання
% Клімакс і сексуальне життя %
Як придушити сексуальне бажання
% Як освіжити стосунки %
Як придушити сексуальне бажання
% Твої сексуальні сни %
% Достаток напівоголених жіночих і чоловічих тіл підсилює статевий потяг. Хочете знизити його - позбудьтеся від подібних зовнішніх подразників. Не дивіться еротичні фільми, тимчасово обмежте себе у походах на пляж.%

Сублімується сексуальну енергію в іншу, більш доступну для вас в даний момент активність. Займайтеся роботою понаднормово і беріть її на будинок, запишіться у фітнес-клуб, знайдіть хобі. Танцюйте, пишіть книги, малюйте комікси. Нехай кожна хвилина вашого часу буде зайнята, і тоді вам стане колись навіть думати про секс.

У багатьох дівчат сексуальний потяг пропадає через використання оральних контрацептивів. Медицина вважає це небажаним побічним ефектом, але у вашій ситуації він може зіграти вам на руку. Якщо до цього ви користувалися іншими способами запобігання, спробуйте почати приймати протизаплідні таблетки. Робити це слід після консультації з лікарем, який і призначить вам потрібні препарати.

Вагітність і наявність немовляти найчастіше також негативно позначаються на жіночому лібідо. Якщо ви плануєте дитини, тривалий від'їзд чоловіка, можливо, виявиться для вас найбільш підходящим часом для того, щоб виносити малюка. Зрозуміло, при цьому ви повинні бути впевнені, що впораєтеся в цей період без чоловіка і що друзі і родичі зможуть вас підтримати і допомогти в разі потреби.

У народній медицині також є рецепти для придушення сексуального потягу. Приготуйте настоянку з шишок хмелю. Для цього необхідно взяти столову ложку сухої сировини і залити її склянкою окропу. Рідина слід наполягати в закритому посуді протягом двох годин. Після цього процідіть настоянку. Приймати шишки хмелю слід два-три рази на день.

Пийте соки моркви, буряка, шпинату, петрушки, кокосовий сік. У день слід споживати не менше півлітра рідини. Ви не тільки приглушите сексуальне бажання, але й наситите організм вітамінами.

Теги: бажання, лібідо, потяг