Як розвести хлопця на секс: підштовхни чоловіка до дії

��� �������� ����� �� ����: ��������� ������� � ��������
% Часи, коли панянки сиділи біля вікна і чекали, коли який-небудь кавалер зверне на них увагу, безповоротно канули в лету. Сучасна дама звикла брати в свої руки все своє життя, і стосунки з чоловіками - не виняток.
% Статті за темою «Як розвести хлопця на секс: підштовхни чоловіка до дії» %
Як розвести хлопця на секс: підштовхни чоловіка до дії
% Як підштовхнути чоловіка до першого кроку %
Як розвести хлопця на секс: підштовхни чоловіка до дії
% Як будувати відносини з розведеним чоловіком %
Як розвести хлопця на секс: підштовхни чоловіка до дії
% Як перетворити розведеного в нареченого %
Як розвести хлопця на секс: підштовхни чоловіка до дії
% Як змусити чоловіка зайнятися спортом %

Право вибору

Ще сто років тому за активні натяки на секс і спробу заманити чоловіка до себе в гості жінка була б публічно засуджена, а її честь назавжди зіпсована. Тепер же чоловіки тільки й чекають, коли дівчина перейде до активних дій і спробує сама розвести хлопця на секс.

Сучасним хлопцям подобаються розкуті і самостійні жінки.

Отже, вам сподобався чоловік. Так-так, саме той, кого ви вибрали самі, а не той, хто вибрав вас. Він, на вашу думку, ідеально підходить для легких, а може бути, в перспективі, і серйозних відносин, можливо, надалі ви захочете підштовхнути цього хлопця до весілля. Насамперед, не варто соромитися показувати чоловікові свою сексуальність. Дайте зрозуміти, що ви теж людина, жінка, зі своїми чуттєвими потребами. Часто чоловіки бувають боязкими, сором'язливими, просто не вміють або бояться проявити ініціативу.

Якщо жінка покаже, що пристрасті їй не чужі, це підштовхне хлопця до активних дій.

Зовнішній вигляд

Зверніть увагу на свій одяг. Геть останні віяння моди, пригнічують вашу природну жіночність. Одяг повинен бути зручним, не утрудняти рухів. Знайдіть виграшні частини у вашій фігурі і виділяйте їх. Повірте, чоловікам все одно, від якого дизайнера ваша кофточка, головне, щоб вона спокусливо облягала вашу талію і груди. Тільки тоді чоловік захоче уболтать дівчину для сексу, коли вона буде виглядати сексуально.

Не варто переборщувати з макіяжем чи духами. Різкі запахи, як і розфарбування в стилі індіанців Апачі, що не порушить сексуального інтересу і не пробудить у хлопцеві бажання розвести дівчину на зустріч. Покажіть себе у вигідному світлі, нехай чоловік оцінить вашу сексуальність. Однак не варто грати роль нестримної німфоманки, безперестанку виляти стегнами, томно зітхати і регулярно намагатися притулитися до чоловіка бюстом. Якщо чоловік не остаточно «схудло» в плані сексу або не божевільний збоченець, що надивився порно, його навряд чи порушить така картина. Швидше за все, він скоріше захоче позбутися від вашого суспільства.

Від слів до справи

А далі - справа техніки. Заманити хлопця в квартиру під приводом виконання «чоловічої роботи» не так-то складно, як і спробувати розвести одного по телефону. Якщо ви йому подобаєтеся, він із задоволенням погодиться вам допомогти. Напоїть його чаєм в подяку за виконану роботу, а потім, привівши в спальню, з викликом подивіться йому прямо в очі. Він все зрозуміє і не змусить вас довго чекати. Таким чином, ви чудово проведете час і допоможете чоловікові підняти свою самооцінку на новий рівень. Цілком можливо, ініціатором наступного побачення буде вже він сам.

Теги: хлопець, дія, секс, чоловік

Підготовка до сексу: шлях до насолоди

% Writer, автор JustLady. % % %
���������� � �����: ���� � �����������
% Секс - це відносини статей, що задовольняють фізіологічні потреби організму. Для якісного сексу необхідна прелюдія. Попередні ласки перед сексом дають можливість розслабитися партнерам і налаштуватися на цікаве продовження.%
% Статті за темою «Підготовка до сексу: шлях до насолоди» %
Підготовка до сексу: шлях до насолоди
% Основи тантричного сексу %
Підготовка до сексу: шлях до насолоди
% Любов і секс - запорука задоволення %
Підготовка до сексу: шлях до насолоди
% Плюси і мінуси сексу у ванній %
Підготовка до сексу: шлях до насолоди
% Філософія повільного сексу %

Підготовка до сексу

Підготовка до шлюбної ночі повинна вносити свої принади, необхідно пам'ятати про попередні пестощі, прелюдіях. Іноді жінка посоромиться запропонувати прелюдію перед сексом, тому чоловіки цю відповідальність повинні взяти на себе. Але останнім часом і жінки стають ініціаторами ласк перед сексом.

Підготовка до ночі кохання може полягати і в зовнішньому вигляді обстановки. Якщо ви готують до першої шлюбної ночі, створіть інтимну атмосферу: ароматичні свічки, ігристе шампанське. Це так звана предпрелюдія.

Сама ж прелюдія перед сексом являє собою ніжні і зворушливі поцілунки, покусування губами і зубами ерогенних місць. Ласки руками теж відносяться до прелюдії.

Пари повинні розповідати один одному свої фантазії, як би розкриваючись один перед одним. При цьому попередні ласки можуть бути більш яскравими і доставити найбільше задоволення. Партнери з прелюдій перед сексом може дізнатися більше один про одного, що допоможе зміцнити їх стосунки і в подальшому принести незабутні відчуття.

Попередні ласки починаються з повільних рухів, ні в якому разі тут поспішати не варто, ви на поїзд не спізнюєтеся. Приділяйте прелюдії від п'яти до декількох хвилин. Приносити задоволення - це прояв турботи і ніжного ставлення один до одного. Як у чоловіків, так і у жінок багато ерогенних зон. Найголовніше, розібратися в їх розташуванні. Це можуть бути як вуха, так і спина або груди. Прилади дає розпізнати, де знаходиться сприйнятливе місце.

Прелюдія - знак якості відносин

Зрозуміти, подобаються чи ні дотику, можна по емоціям партнера, ще можна довіритися своїм відчуттям та інтуїції. Якщо ж неприємні дотики партнера, до прелюдії можна віднести і шепотіння на вушко млосним голосом. Єдине, в цьому момент потрібно знати, про що говорити, що найбільше хоче чути партнер в цей час. Говоріть тільки про те, що подобається партнерові.

Прелюдія є доброю ознакою здорових і гармонійних сексуальних відносин партнерів. Чим частіше вона відбувається, тим тепліше взаємини.

Така прелюдія сприяє порушенню протилежної статі. Підготовка до першої шлюбної ночі обов'язково повинна включати в себе прелюдію, можливо також використання лубрикантів. Але нічого кращого не замінить природний процес.

Попередні ласки важливі для більшості людей, які хочуть отримати з сексу максимальне задоволення. Прелюдія перед сексом - це сверхблаженство.

Теги: ніч, секс, шлях, партнер, ласка, підготовка, насолода, прелюдія, дотик, перед

5 правил гейші

% Євгена Чернишова, автор JustLady. % % %
5 ������ �����
% Хто така гейша? Для багатьох - зразок жіночності та втілення грації та істинного майстерності спокуси. Гейша - не просто жінка, призначена для розваги дорогого гостя. Це глибока філософія та спосіб життя. Для більшості європейських жінок це загадковий недосяжний ідеал, до якого хочеться наблизиться хоч на крок. В дійсності, основні правила поведінки і способу мислення гейші не так складні, як здаються. Осягнути їх може будь-яка охоча, потрібно тільки захотіти.
% Статті за темою «5 правил гейші» %
5 правил гейші
% Чи легко бути @. @ Гейшею %
5 правил гейші
% Інтимні секрети гейш %
5 правил гейші
% Фен-шуй: Мудрість гейші %
5 правил гейші
% Секрети гейші: мистецтво японської любові %

Гейша завжди щаслива. Вона з самого дитинства виховувалася в атмосфері радості і любові і вчилася радіти всьому, що відбувається навколо. Сонячне світло, хмари, річний легкий дощик - все це викликає щиру радість і щасливу посмішку на обличчі справжньої гейші. Вона не може дозволити собі сумувати або бути нещасною через те, що відбувається навколо, оскільки в світі так багато чарівного і прекрасного. Гейша вчиться постійно радіти сама і тому її присутність приносить радість всім оточуючим.

Справжня гейша чиста і непорочна. Вона може мати коханця або високого покровителя, але ніколи не робить інтимних послуг за гроші. Відвідувачі платять за те, щоб насолоджуватися товариством гейші і отримувати задоволення від чайної церемонії. Будь-які натяки на щось більше вважаються неприпустимими. Відвідувачам заборонено торкатися до гейші і їй це прекрасно відомо. Вона тримає себе скромно, але зберігає гідність, оскільки дотримує свою чистоту і невинність. Тільки вона вирішує, як буде проходити чайна церемонія.

Найвище призначення гейші - служіння своєму панові. Але гейша ніколи не служить, втрачаючи при цьому власної гідності. Тільки їй одній властиво служіння, що межує з поклонінням. Але й тільки вона одна здатна дати клієнтові відчути свою силу, оскільки саме в цьому поклонінні і криється секрет її привабливості. Гейша служить, але служенье це сповнений гідності і могутності.

Гейша приділяє дуже багато часу і уваги тому, як вона виглядає, оскільки це є одним з найважливіших моментів в її житті. Своїм виглядом гейша повинна радувати чоловіка. Саме дивлячись на неї, він повинен відпочивати і відчувати, що поруч з ним справжня жінка. Краса гейші повинна бути її постійним супутником, незалежно від того, чим вона займається. Неохайність або недоглянутість і гейша - речі несумісні.

Тільки справжня гейша знає про чоловіків найголовніший секрет. Чоловік повинен відчути себе чоловіком. І тільки справжня гейша здатна дати чоловікові те, що йому необхідно в даний момент. Вона приділяє багато часу своїй освіті, щоб з нею можна було поговорити на будь-які теми. Вона вміла в чайної церемонії і знає секрети давніх у всіх галузях мистецтва і любові. Багато жінок мріють стати гейшами, але лише одиниці дійсно ними стають.

Теги: секрет, гейша