Жіночі прийоми спокушання

% Анна Ліннден, автор JustLady. % % %
������� ������ �����������
% Підштовхнути чоловіка до заняття любов'ю буває не дуже важко, особливо якщо він і так мріє провести ніч з вами. Зовсім інша справа - спокусити його, змусити мріяти про вас, підкорити його серце. Серед безлічі прийомів спокушання жінка може вибрати ті, які найбільше підходять в конкретній ситуації, а потім використовувати свої хитрощі, щоб звабити чоловіка.
% Статті за темою «Жіночі прийоми спокушання» %
Жіночі прийоми спокушання
% Секрети зваблювання чоловіків: 12 кращих прийомів спокушання %
Жіночі прийоми спокушання
% Жіночі прийоми в боротьбі за чоловіків %
Жіночі прийоми спокушання
% Мистецтво спокушання: жіноча пікап %
Жіночі прийоми спокушання
% Жіночі секрети спокушання %
% Спокусити чоловіка можна за допомогою жестів. Є два основних прийоми, пов'язаних з рухами тіла. Перший полягає в тому, що жінка наче ненароком торкається до себе, проводить рукою по волоссю, стосується губ, грудей, щоки. Цей рух має виглядати природно, оскільки фальш буде безглузда і тільки відштовхне чоловіка. До речі, не варто забувати про те, що деякі частини жіночого тіла особливо приваблюють чоловіків. Наприклад, ви можете продемонструвати своє витончене, тонке зап'ястя, коли проведете рукою по волоссю або візьмете келих з вином і піднесете до губ.%

Другий прийом - дотик жінки до її обранцеві. Воно теж має бути природним і невимушеним. Зробіть вигляд, що змахує смітинку з його плеча або ненароком доторкніться до руки співрозмовника, немов намагаючись привернути увагу. Уникайте «закритих» жестів: чи не схрещуйте руки, не стискайте долоню в кулак.

Ще одне актуальне прийом спокушання пов'язаний з голосом і мовою. Говоріть спокійно і м'яко, стежачи за своїми інтонаціями. Ваш голос має бути жіночним, чарівним, але не різким і грубим. Не забувайте посміхатися, коли це доречно, адже посмішка чується і в інтонаціях. І, нарешті, думайте, про що ви говорите. Бесіда повинна бути цікавою для чоловіка. При цьому важливо дозволити йому самому зробити перший крок до зближення. Якщо ж ви не витримаєте і прямо заявіть про свої наміри, результат може виявитися досить неприємним.

Вельми популярним і дієвим прийомом спокушання є отзеркаливание поведінки співрозмовника. Повторюйте його жести, намагаючись зробити так, щоб це виглядало природно. Постарайтеся «налаштуватися» на його тон, щоб вести бесіду в одному ключі. Якщо ви все зробите правильно, у чоловіка з'явиться відчуття єднання з вами, більш близького контакту. Підсвідомо він може змінити своє ставлення до вас в кращу сторону. Поступово чоловік може почати і сам копіювати ваші жести. У цьому випадку буде легше «змусити» його доторкнутися, зблизитися з вами.

Теги: прийом, зваблення, чоловік

Як спокусити голосом

% Ксенія Романова, автор JustLady. % % %
��� ���������� �������
% Всім відомий секс по телефону. На іншому кінці дроту може сидіти пухка фарбована нечесана блондинка, але чоловікові вона може здатися засмаглою мулаткою з шикарною грудьми і шовковистою копицею волосся. Все що він «бачить» в ній, так це її спокусливий голос. Можна розбурхувати, заводити, морочити голову, доводити до кипіння і охолоджувати запал за допомогою всього одного інструменту. Для цього абсолютно не потрібно співати професійно або ж вчитися мистецтву гейш, достатньо лише вміти управляти власним голосом.
% Статті за темою «Як спокусити голосом» %
Як спокусити голосом
% Як спокусити чоловіка голосом %
Як спокусити голосом
% Секрети донжуанкі, або як спокусити чоловіка %
Як спокусити голосом
% Як спокусити справжнього ловеласа %
Як спокусити голосом
% Як спокусити подругу %

Професор лінгвістики Ендрю Лінн вирахував математичну модель ідеального голосу, такого, яким люди насолоджуються, хочуть чути ще раз, якому вірять. У таку модель добре вписався ідеально поставлений голос співробітниць авіакомпаній, що оголошує посадку і зліт. А інші вчені вивели точну формулу, за якою людина повинна розмовляти: 164, 2 слова в хвилину, пауза 0.48 секунд і восходяще-спадний інтонування речень.

Математика лякає, ви не готові заміряти паузи і вважати швидкість своїй промові? Тоді ви можете сміливо користуватися шаблонними підказками.

Говоріть про свої наміри, фантазіях, в тому числі і в ліжку, при цьому не забувайте: розповідати треба плавно, зменшувати темпи мовлення, вимовляти слова з хрипотою і придихом. Намагатися доводити пропозицію до кінця і не обривати фрази. Якомога менше використовуйте питальні інтонації. Прагніть інтонувати тепло, як муркотів кішка, і позбавлятися від награнність.

Кожен з цих рад підтверджений неодноразово, і цілком зрозумілий з психологічної точки зору. По-перше, ваша кохана людина так само, як і ви звик прислухатися і слухати. Міф про те, що вухами може любити тільки жінка, придумали як раз таки чоловіки, прикриваючи при цьому свої слабкості. Вони в точності також можуть закохуватися в голос або ж відчувати до нього неприязнь.

З фізіологічної точки зору голос, окремі частини тіла і гормони тісно пов'язані між собою. Чим вище рівень тестостерону у чоловіків, тим вони сексуальніше і тим довший їх ... голосові зв'язки. І відповідно тим нижче тембр голосу. Запам'ятайте: якщо чоловік має оксамитовим баритоном або приємно басить, то, найімовірніше, в ліжку з ним нудно не буде. А ось якщо ж ви відчуваєте в його голосі «жіночі» ноти або він постійно зривається на фальцет, такий чоловік цілком може виявитися малодосвідченим. Що краще вирішувати, звичайно, вам. Але в будь-якому випадку непогано було б перед сексом трохи поспілкуватися наживо.

За статистикою більшість жінок віддають перевагу «самців з грудним низьким голосом». В основному він агресивніше, плодовитее і здоровіше, набагато раніше втрачає свою невинність, ніж його менш везучі одноплемінники з високими голосами.

Не повірите, але і з жінками обстоит все приблизно також. Жіночий голос з низькими нотами видає природний бурхливий темперамент і високий вміст статевих гормонів. Чоловіки не гірше за жінок розпізнають це інтуїтивно. Сексуальним голосом для них вважається оксамитовий, глибокий, грудний. Високі ноти навпаки же ріжуть їм слух.

Нещодавно було зроблено ще одне важливе відкриття: вібрації на низькій частоті сприяють виробленню гормонів радості (ендорфінів). Психологи стверджують, що люди, що володіють низьким голосом більш оптимістичні, швидше виходять з депресій, відкриті до сексу, любові і емоціям. Якщо ви володарка високого голосу, ні в якому разі не думайте, що вам ніколи не пощастить з сексом. Більше того, навіть «нізкоголосим» дівчатам треба навчатися користуванню своєю зброєю і володінню своєю промовою.

Катерина Білоброва - педагог з вокалу, спеціально розробила комплекс вправ для дівчат з високими голосами. Приділяючи цим вправам по кілька хвилин щодня, незабаром ви «зазвучить» по-новому.

Попрацюйте над диханням. Чим рівномірніше і плавніше ваш вдих, тим ризик менше, що у відповідальний момент ваш голос почне тремтіти. Поспостерігайте за тим, як ви дихаєте під час сміху, - це саме природне і природне дихання. Відчуйте, як працюють поперек, прес, як уривчасто і різко ви дихаєте животом.

Лежачи на спині, покладіть невеликий вантаж приблизно 1-2 кілограми, наприклад, книжку, на область сонячного сплетіння.

- Вдихніть через ніс, піднімаючи вантаж вище, потім повільно видихайте, опускаючи його поступово. Слідкуйте за тим, щоб вдих відбувався плавно.

- Вдихніть через ніс, при цьому набирайте повітря в область живота. Видихайте через напіввідкритий рот, щільно зімкніть зуби і вимовляєте звук «тцц», на кожному «ц» намагайтеся «виштовхувати» повітря маленькими порціями.

- Відкрийте рот і робіть швидкі видихи і вдихи. Це дихання добре розігріває м'язи. Слідкуйте за тим, щоб плечі не піднімалися, а спина була рівною.

Теги: голос, задоволення, зваблення