Які жінки не приваблюють чоловіків?

% Чому за одними жінками тягнеться довгий шлейф шанувальників, їх проводжають очима всі зустрічні чоловіки, а інші залишаються в тіні і не здатні привернути до себе увагу? Які помилки роблять жінки, охочі, але не вміють бути привабливими і сексуальними?
% Статті за темою «Які жінки не приваблюють чоловіків? » %
Які жінки не приваблюють чоловіків?
% Які жінки не приваблюють чоловіків %
Які жінки не приваблюють чоловіків?
% Запахи, які приваблюють чоловіків %
Які жінки не приваблюють чоловіків?
% Які якості в жінці вибирають чоловіка %
Які жінки не приваблюють чоловіків?
% Чим східні жінки так приваблюють чоловіків? %

Байдужість до себе

Деякі жінки дуже побоюються, як би хто-небудь не подумав, що вона вважає себе сексуальною. Весь вигляд такої жінки каже: що ви, я зовсім не сексуальна, і мені зовсім не важливо моє тіло, не важливо, як я одягнена і нафарбована, та й взагалі я не фарбуюся! Часто ці жінки майже не стежать за собою, можуть дозволити собі ходити в неохайною одязі, не користуються дезодорантами і косметикою, вони створюють враження неприбраній распустехі з неприємним запахом.

Низька самооцінка

Чоловіки в першу чергу звертають увагу на жінок впевнених, що йдуть по життю з гордо піднятою головою. Для чоловіків немає нічого непривабливою жінки, яка сама про себе невисокої думки: опущені плечі, згаслий погляд, шаркающая хода ... Часто таких жінок можна помітити в натовпі: у них зайву вагу, вони пасивні і пригнічені. Вона сама себе не любить, як же можна розраховувати, що її полюбить хтось інший? Висока самооцінка - важлива складова сексуальності.

Надмірні зусилля

Якщо жінка занадто сильно намагається справити враження сексуальною - це означає, що насправді вона несексуальними. Чоловіки це безпомилково обчислюють. Їм нецікаво з жінкою, що лізуть геть зі шкіри, щоб здаватися привабливою. Найчастіше такі жінки поводяться награно, неприродно, настирливо, верескливо сміються невпопад, намагаються потрапити на очі якомога більшій кількості чоловіків. Їх відрізняє неприкритий матеріалізм, жадібний блиск в очах, балакучість, хитрість, агресивність. Чоловіки їх не сприймають всерйоз: істинна привабливість завжди природна.

Створення бар'єрів

Часто жінка хоче привернути якого-небудь чоловіка, але особливості її характеру такі, що вона мимоволі створює стіну між собою і ці чоловіком. Вона поводиться нежіночно, демонструє відсутність інтересу до сексу взагалі, чи не фліртує і не кокетує, створюється враження, що вона не любить чоловіків і їй взагалі не доступні ніякі справжні почуття. Такі жінки часто песимістичні, критично ставляться до власної зовнішності, злегка загальмовані, не приховують свого поганого настрою.

Погані звички

Наявність поганих, неприємних звичок відштовхує нормальних чоловіків завжди, навіть якщо жінка зовні дуже красива. Серед таких звичок - пияцтво, куріння, наркоманія, обкушування нігтів, постійне жування жуйки. Сьогодні багато чоловіків не палять, і для них спілкуватися з кращий дівчиною - більш ніж неприємно. Більшість чоловіків дуже негативно ставляться до п'яних жінкам - вони викликають огиду і огиду.

Вульгарний зовнішній вигляд

Багато жінок, прагнучи виглядати привабливо, часто перегинають палицю. Вибір одягу, косметики, прикрас повинен демонструвати хороший смак і ні в якому разі не бути вульгарним. Стриманість для чоловіків привабливіше крайнощів, їм не сподобається надмірно строката, кричуща забарвлення одягу, яскраво-червона помада, «бойове розфарбовування» на обличчі, занадто облягаючі джинси (особливо якщо фігура неідеальна), різкий запах парфумів, товста кірка лаку для волосся, довгі блискучі сережки ... Виглядати привабливо - це не означає наряджати себе, як новорічну ялинку.

Вульгарну поведінку

Чоловіки вважають вульгарним занадто гучний голос, крикливість і неприємні інтонації, різке, брутальна поведінка, погані манери, лихослів'я, любов до вульгарним анекдотів і двозначним жартам, загравання відразу з декількома чоловіками, занадто відвертий одяг. Взагалі всі зі словом «занадто» чоловіків відлякує і насторожує.

Недоліки особистості

У цій сфері жінці складно змінити що-небудь кардинально, але чоловіки відразу ж звертають увагу на кожен особистісний недолік. Відлякує чоловіків брак розуму, нечесність, надмірна ревнощі, відсутність почуття гумору, постійні скарги, самозакоханість, злість, розбещеність, уїдливість, склочность, жадібність ...

Звичайно, багато описані тут недоліки занадто очевидні, щоб бути відкриттям. Тим не менш, жінки про них часто забувають, і це стає причиною їх непривабливості в очах чоловіків.

Ольга Моісеєва
% Жіночий журнал JustLady

Теги: поведінку

Як управляти чоловіком, майстерність маніпуляцій. 10 секретів

% Недавно психологи розкрили основні секрети майстерності маніпуляції чоловіком, завдяки яким будь-яка жінка може добитися успіху у представників сильної половини людства. Як стверджують вчені, чоловік буде виконувати всі ваші капризи, якщо він буде захоплюватися вами. А для того щоб управляти чоловіком, існує кілька простих правил, використовувати які може кожна представниця прекрасної половини людства.
% Статті за темою «Як управляти чоловіком, майстерність маніпуляцій. 10 секретів » %
Як управляти чоловіком, майстерність маніпуляцій. 10 секретів
% Як протистояти маніпуляціям чоловіка %
Як управляти чоловіком, майстерність маніпуляцій. 10 секретів
% Як підштовхнути чоловіка до першого кроку %
Як управляти чоловіком, майстерність маніпуляцій. 10 секретів
% Що ж чоловіки не люблять у сексі? %
Як управляти чоловіком, майстерність маніпуляцій. 10 секретів
% Як привернути увагу чоловіків %

У рубриці Основний інстинкт: як кинути чоловіка, чому жінки кидають чоловіків

Як управляти чоловіком.

 Правило перше - дізнайтеся потреби чоловіка

Запорука вашого успіху - дізнатися головні потреби вашого чоловіка і задовольняти їх, а між справою натякати на свою цінність і незамінність. Якщо ж просто давати йому те, що він хоче, чоловік може і не зрозуміти, що в цьому є ваш вклад. Надавайте знаки уваги, проявляйте турботу і даруєте невеликі подарунки, які ви точно впевнені, сподобаються чоловікові.

Як управляти чоловіком.

Правило друге - поважайте його принципи

Поважайте його пріоритети та правила. Якщо ви з ними не згодні, чи не критикуйте чоловіка, а просто розкажіть про свої принципи. Покажіть, що ви йому довіряєте і поважаєте його, як особистість, це, безсумнівно, допоможе вам опануватимайстерністю маніпуляції чоловіком. Погодьтеся, жодному чоловікові не сподобається, коли його принижують. Також обов'язково дізнайтеся, що його дратує в жінках, і намагайтеся не допускати його невдоволення вами.

Як управляти чоловіком.

Правило третє - компліменти

Для чоловіка важливий компонент його життя - успіх, причому сфера часто не важлива, головне щоб інші помічали його перевагу і цінували талант. Я думаю, ви здогадалися, про що йде мова, не скупіться на компліменти, хваліть за успіхи, які не критикуйте невдачі і не давайте поради. Не забувайте відзначати фізичні гідності чоловіки, причому не соромтеся бути відвертими.

Як управляти чоловіком.

Правило четверте - одягайтеся, щоб подобається йому

Щоб навчитисяуправляти чоловіком, Обов'язково дізнайтеся його смаки, що стосуються зовнішності. Ви повинні якомога ближче, бути до його ідеалу жінки. Також дізнайтеся його сексуальні фантазії і переваги, у тому числі, що його збуджує, яку білизну він віддає перевагу і так далі. І пам'ятайте, що в сексі немає загальних правил і норм, тут все залежить від конкретної людини, і те, що подобалося вашому екс-бойфренду, може зовсім не порадувати чоловіка, якого ви хочете завоювати. Однак не залежно від уподобань вашого партнера, ваше тіло повинно бути доглянутим.

Як управляти чоловіком.

Правило п'яте - підтримуйте чоловіка

У мистецтвіманіпуляції чоловіком ви досягнете відмінних результатів, якщо завжди будете доброзичливі і привітні. Чоловік повинен бути впевнений, що в будь-якій ситуації ви будете на його боці, підтримайте його. Не забувайте про такі чарівних словах, як «я в тебе вірю», «ти зможеш» та ін. У разі невдачі ні в якому разі не кажіть «у тебе все так завжди», «я тебе попереджала» та ін.

��� �������������� ���������

Як управляти чоловіком.

Правило шосте - не будьте дуже емоційною

Пам'ятайте, що представники сильної статі здатні витримувати набагато менше емоцій, ніж жінки, тому якщо ви надмірно радієте або сумуєте, чоловік губиться, він не знає, як правильно зреагувати на ваш стан. Існує думка, що сльози - один з найефективніших способівкерування чоловіком, Але насправді, чим частіше ви будете використовувати цей аргумент, тим швидше чоловік віддалитися від вас і відправитися на пошуки менш емоційною подруги.

Як управляти чоловіком.

Правило сьоме - вмійте йти на компроміс

Якщо між вами виникли суперечності, важливо обговорювати їх м'яко і як можна більш спокійно, а також вміти йти на розумний компроміс, оскільки чоловіки більш прямолінійні. Якщо вас перестало щось влаштовувати у відносинах, м'яко підведіть чоловіка до цієї розмови, дайте тактовно йому зрозуміти, що вас засмутило. Бо зазвичай чоловіки навіть і не помічають, що ви з якоїсь причини віддалилися.

Як управляти чоловіком.

Правило восьме - щирість

Пам'ятайте, щоб умітиуправляти чоловіком, Будьте щирі у своїй турботі, замилуванні їм і його якостями.

Як управляти чоловіком.

Правило дев'яте - будьте самодостатні

Пам'ятайте, що ви повинні залишатися для свого улюбленого яскравою, незалежною і загадковою, так як ці якості завжди привертають успішних і гідних чоловіків.

Як управляти чоловіком.

 Правило десяте - дотримуємося міру

Пам'ятайте, що цими порадами ви повинні користуватися обережно, щоб не перегнути палицю. Важливо знати міру.

 Тетяна Ткаченко
% Жіночий журнал JustLady

Теги: управління, секрет, козеріг, маніпуляція, маніпулювання, майстерність