Рольові ігри з чоловіком

% Sofia, автор JustLady. % % %
������� ���� � �����
% У суєті звичних буднів сексуальне життя може стати монотонною і одноманітною. Однак розбудити пристрасті і романтику час від часу просто необхідно. Рольові ігри - відмінний спосіб відкрити нові сторони інтимного життя.
% Статті за темою «Рольові ігри з чоловіком» %
Рольові ігри з чоловіком
% Рольові ігри %
Рольові ігри з чоловіком
% Рольові ігри в ліжку %
Рольові ігри з чоловіком
% 10 правил сексуальних рольових ігор %
Рольові ігри з чоловіком
% Рольові секс-ігри: будь моїм зайчиком %

У магазинах інтимних товарів сьогодні продається чимало аксесуарів і нарядів, які можуть надихнути вас на рольові ігри. Костюми медсестер і покоївок, корсети і латексні комбінезони - все це вже можна назвати класикою. Якщо ви впевнені, що ваш чоловік володіє належним почуттям гумору і завзяттям, сміливо купуйте один з таких товарів.

Заздалегідь підготуйтеся до гри. Наприклад, костюм покоївки органічно впишеться в сценарій романтичної вечері. Підготуйте легкі закуски, канапе, шматочки фруктів, збиті вершки, вино. «Спецобслуговування» для вашого чоловіка можна влаштувати прямо в ліжку. Будьте готові до того, що ваша поява в настільки екстравагантному вигляді спочатку викличе посмішку чоловіка. Дійте в тому ж дусі і не відступайте: ще кілька хвилин гри - і він стане її повноправним учасником.

Під час рольових ігор не варто обмежуватися лише зовнішніми атрибутами. Спробуйте щось нове в ліжку, дайте волю своїм фантазіям і бажанням. Якщо на вас зухвалий костюм домінатрікс, візьміть контроль над ситуацією в свої руки. Напевно коханому чоловікові сподобається роль слуги пані, яка вимагає виконувати всі її потаємні бажання.

Втім, рольові ігри можна влаштувати взагалі без єдиного атрибута. Дійте, виходячи з характеру і настрою вашого чоловіка. Якщо він легкий на підйом і швидко включається в нестандартну ситуацію, влаштуйте імпровізовану гру.

Призначте незаплановану зустріч у віддаленому кафе, зробивши наголос на крайню терміновість. При цьому переконайтеся, що у чоловіка насправді немає невідкладних справ. Прийдіть на неї і зробіть вигляд, що перший раз бачите одне одного. Почніть розповідати про себе: при цьому можна говорити правду, або піднести повністю вигадану «біографію». А потім запропонуйте негайно зайнятися сексом, перемістившись в найближчий готель або навіть в автомобіль. Загострення пристрастей та емоцій вам забезпечений.

Для організації рольових ігор можна дати один універсальний рада. Ніколи не використовуйте готовий варіант, якщо є сумніви, що ваш супутник життя сприйме все це адекватно. Спирайтеся на власну фантазію, помножену на знання бажань і особливостей вашого улюбленого чоловіка.

Теги: гра, чоловік, життя, зустріч

Як бути сексуальною для чоловіка

��� ���� ����������� ��� ����
% Пара, яка прожила разом достатньо часу, часом стикається з проблемами у відносинах. Іноді все можна поправити: варто лише зробити все для того, щоб знову стати сексуальної для чоловіка.
% Статті за темою «Як бути сексуальною для чоловіка» %
Як бути сексуальною для чоловіка
% Сексуальна активність: злети і падіння %
Як бути сексуальною для чоловіка
% Як вчинити при зраду чоловіка %
Як бути сексуальною для чоловіка
% Як зробити сюрприз для чоловіка %
Як бути сексуальною для чоловіка
% Як здивувати коханого чоловіка в ліжку %
% Щоб залишатися сексуальною для чоловіка, потрібно завжди і в усьому залишатися жінкою. Будьте уважною і турботливою по відношенню до чоловіка. Не забувайте хоча б іноді говорити йому компліменти.%

Потрібно, щоб чоловікові хотілося повертатися додому. Для цього там завжди повинна бути комфортна психологічна атмосфера. Ніяких криків, скандалів, з'ясувань відносин.

Проявіть фантазію. Вмійте бути непередбачуваною для свого чоловіка. Здивуйте його, несподівано змінивши свій образ, запропонувавши зайнятися чимось незвичайним замість того, що ви зазвичай робите у вихідні, незвично зустрівши його з роботи і т.д.

Для того залишатися сексуальною, потрібно правильно підбирати одяг. Причому, краще підбирати саме ті речі, які подобаються чоловікам. Це може бути прозора, обтягуючий одяг і т.д. Велике значення має взуття. Вона повинна бути витонченої, бажано на високому каблуці.

Потрібно приділяти увагу і домашньому одязі. Замість розтягнутих штанів - милий сексуальний сарафан, замість звичайного бавовняного нижньої білизни - мереживне і т.д. Нижня білизна має величезне значення. Його потрібно вибирати особливо ретельно. При цьому потрібно мати як повсякденні, так і святкові комплекти. Все як в одязі. Колготам краще віддавати перевагу панчохи.

Проявляйте увагу до бажань партнера. Вмійте прислухатися до нього. Часом люди, що живуть довго разом, просто перестають відчувати, бачити і чути один одного.

Залишайте час і простір для того, щоб у людини була своя особисте життя. Не намагайтеся постійно бути поруч, почуття у відносинах деколи згасають саме через цієї постійної близькості.

Якщо сварка все ж таки трапилася, завжди добре думайте перш, ніж щось сказати. Сказані зопалу слова можуть зіпсувати відносини назавжди. Ніколи не виносьте сміття з хати, тільки двоє можуть знайти рішення зі сформованої ситуації.

Теги: чоловік, ставлення, шлюб, секс, жінка, чоловік, життя, партнер

Ідеальний чоловік

��������� �������
% Ви закриваєте очі і уявляєте його - ідеального чоловіка, мрію всього вашого життя. Про ідеального чоловіка мріють всі жінки без виключення. Але яким він має бути? Що, якщо взяти всі мрії жінок і вивести якусь формулу ідеального чоловіка? Жіночий журнал JustLady спробує створити образ, який сниться жінкам ночами. Думаємо, ця інформація буде корисна чоловікам, адже, знаючи, що хоче жінка, так легко їй догодити.
% Статті за темою «Ідеальний чоловік» %
Ідеальний чоловік
% Ідеальний чоловік - міф чи факт? %
Ідеальний чоловік
% Ідеальний чоловік для сильної жінки %
Ідеальний чоловік
% Ідеальний чоловік: який він? %
Ідеальний чоловік
% Ідеальних чоловіків не буває %

Ідеальний чоловік - Це чоловік, який в першу чергу думає про жінку, у другу про дітей, а в третьому - про тещу, жартують гумористи. При цьому безцеремонність і нахабство в словах і вчинках - не найкращий варіант. Майже будь-яка жінка цінує в чоловіку ввічливість, стриманість і в якійсь мірі боязкість. Правда, з боязкістю треба не переборщувати, бо в більшості снів, які сняться дамам, жінку не питають «чи можна тебе поцілувати», а цілують.

На думку жінок, чоловік в першу чергу повинен бути особистістю. І якщо не видатною особистістю то, як мінімум сильною, здатною досягти чогось у житті. Жінка відчуває в чоловікові потенціал, вона повинна розуміти, що ця людина може досягти успіху. Сильні чоловіки привертають жінок. Крім цього, добре, коли чоловік веселий і гумористичний. З такою людиною набагато простіше спілкуватися, та й навіть у найскладніших ситуаціях він може підбадьорити, підняти настрій. Мало хто з жінок погодиться жити з чоловіком, який постійно ниє і в кожній ситуації вишукує негатив.

 Не менш важлива чуттєвість. Для жінки дуже важливо щоб чоловік був чуттєвим, ставився до неї з розумінням, рахувався з її думкою, особливо в ліжку. Розум - обов'язкова складоваідеального чоловіка. Без нього - ніяк. Погодьтеся, чоловік не може бути ідеальним, якщо жінка відчуває себе поруч розумніші за нього. Правда, деякі чоловіки майстерно приховують відсутність розуму, що рано чи пізно розкривається і стає причиною розлучення з формулюванням «З ним же нема про що поговорити! »

І на останок - приваблива зовнішність.Ідеальний чоловік повинен бути привабливим. Ну, або на худий кінець не надто страшним, адже у кожної жінки свої поняття чоловічої краси. До речі, про те, який же чоловік ідеально красивий, жінки можуть сперечатися роками. Одним дівчатам подобаються високі блакитноокі блондини, а іншим кремезні брюнети з карими очима. Хтось любить брутальних чоловіків модельної зовнішності, а іншим подобаються повненькі добрячку. Загалом, зовнішній вигляд ідеального чоловіка це повністю справа смаку. Чого не сказати про охайність. Майже всі жінки по своїй натурі чистьохи і відповідно воліють вони чоловіків, що не нехтують правилами гігієни. Воно й зрозуміло, кому захочеться зустрічатися і тим більше займатися сексом з брудним, погано пахне, неголеним тролем?

����� ���������� �������

Маренням Піттомідеальний чоловік бути не зобов'язаний, він повинен як мінімум бути доглянутим красенем з сексуальним тілом. Красень з сексуальним тілом це не слюсар з пивним пузом і, незважаючи на те, що пивні животи подобаються деяким жінкам, більшість жінок все ж вважають за краще бачити на животі чоловіки сексуальні «кубики». Так що розумним, доглянутим чоловікам не позбавленим почуття гумору, які досягли чогось у житті, але не відповідним чоловічому ідеалу через брак шикарного м'язистого тіла доведеться чимало зависати в тренажерному залі, щоб стати чоловіком-ідеалом.

Однак, навіть якщо ваш обранець по всіх параметрах ідеал, не слід забувати, що на смак і колір товаришів немає і те, що один і той же чоловік для двох жінок може бути зовсім різним. Одна буде душі в ньому не сподіватися і чекати пропозиції руки і серця, а друга буде дивуватися, як взагалі можна ужитися з такою людиною. Одне можна сказати точно: спокійні, ввічливі та впевнені у собі чоловіки, подобаються дівчатам куди більше агресивних і невихованих.

Зовнішній лиск важливий не для всіх, тому деякі жінки вважають, що головне, щоб людина була хорошим. Хорошим у всьому. Ось тільки хороша людина, так само як іідеальний чоловік для кожної жінки виглядає по-різному. Для однієї жінки хороша людина це в першу чергу хороший батько, а для іншої, більш романтичною особистості хороша людина - це та людина, без якого, здавалося б, неможливо жити, а для третин - хороший чоловік той, хто здатний доставити неймовірне задоволення в ліжку .

До речі про ліжку. Для чоловіків, так само як і для жінок, питання сексуальних відносин досить важливий. Те, наскільки чоловік гарний у ліжку важливо для жінки не менш того, що з себе ця людина представляє і ким є. Для того щоб бути ідеальним в цьому плані чоловік не зобов'язаний наслідувати світовому секс гігантові - порноактор Рокко Сіфферді, який примудрився довести до оргазму 14 дівчат поспіль! Досить вміти задовольнити жінку хоча б 1-2 рази на день і при цьому бути чарівним.

Іншими словами, справжній чоловік повинен бути особистістю, володіти розумом і приємною зовнішністю, добре одягатися, бути порядним і бути при це хорошою людиною.

 Тетяна Осипова
% Жіночий журнал JustLady

Теги: думка, зовнішність