Як правильно вести себе в ліжку з чоловіком

% Silverwire, автор JustLady. % % %
��� ��������� ����� ���� � ������� � ��������
% Нерішучість і сором у інтимних питаннях притаманні не тільки юним дівчатам, але і жінкам багато старше. Навряд чи ви згадаєте якісь поради в такій ситуації, але змінити свою поведінку і не боятися сексу заздалегідь - кожній жінці під силу.
% Статті за темою «Як правильно вести себе в ліжку з чоловіком» %
Як правильно вести себе в ліжку з чоловіком
% 8 помилок в ліжку %
Як правильно вести себе в ліжку з чоловіком
% У ліжку з ним любити себе %
Як правильно вести себе в ліжку з чоловіком
% Чоловічі помилки в ліжку: виправляємо разом %
Як правильно вести себе в ліжку з чоловіком
% Ще раз про оргазм. Егоїзм в ліжку рекомендується %
% Обставини бувають настільки різними, що якого-небудь шаблону поведінки в ліжку з чоловіком бути не може. Секс з ніжно коханою людиною і з випадковим попутником, сімейний обов'язок і дружній інтим - у вашому житті може бути все що завгодно. Єдине, що потрібно всім людям - це щирість і довіра.%

Щоб уникнути конфузів і сорому, підготуйтеся до можливого інтиму. Коли ви йдете на побачення, не можна точно передбачити, які емоції можуть вас захлеснути, тому не можна виключити того, що ви опинитеся в ліжку з молодим чоловіком. Красиве правильно підібрана білизна допоможе відчувати себе на висоті. Не надягайте занадто провокує і відверте для вашого першого сексуального контакту, це може насторожити і відлякати чоловіка. Вишукане пастельних відтінків мереживо вселить партнеру бажання ніжно пестити вас, не ображаючи грубістю.

Не приховуйте своїх почуттів, щира реакція на його дотику буде приємна для обох партнерів. Для першого досвіду пізнавання один одного взагалі характерно діяти за натхненням. Вивчайте чоловіка дотиками, поцілунками - так ви дізнаєтеся, що йому подобається найбільше. Не намагайтеся наслідувати актрисам з порно-фільмів - це дешево виглядає і не розраховане на довгострокові відносини.

Якщо ви не любите або боїтеся будь-яких дій в інтимній сфері, скажіть про це чоловікові, навряд чи він стане наполягати. М'яко направляйте його дії, ні в якому разі не ображайте партнера. Якісь дрібні невідповідності і шорсткості ви приберете в наступні зустрічі, діючи поступово, звичайно, якщо ви хочете цих зустрічей. Іноді негідну поведінку чоловіка назавжди відбиває бажання продовжувати стосунки.

Хваліть його - це окрилює хлопців і робить їх супергероями! Частіше говоріть, що вам подобається, і не бійтеся запитати про те, що подобається йому. У перший раз може і не вийти такого екстазу і феєрії, які ви обидва очікували. Найкращий результат досягається методом проб і помилок. Але, якщо ви вибрали цю людину для подальшого щасливого життя з ним, ця феєрія в сексуальних відносинах трапиться неодмінно. Треба лише чуйно ставитися до чоловіка, не приховуючи своїх почуттів і бажань.

Теги: постіль, поведінка, секс, чоловік

Шлюби між двоюрідними родичами

����� ����� ����������� ��������������
% Любов може перемогти все? Якщо довго не думати, то відповідь на це питання обов'язково буде романтично-позитивним. Але от якщо згадати деякі історично сформовані й сучасні заборони і перепони, то однозначність такої відповіді може бути поставлена ​​під сумнів. Наприклад, іноді люди з різних соціальних верств просто-таки не можуть бути разом, а в інших випадках любов зникає під впливом часу та відстаней. Але є і ще один вид заборон, пов'язаних з любов'ю і, відповідно, з браком. Це заборону на шлюби між родичами. При цьому найбільші суперечки ведуться саме з приводу одружень двоюрідних родичів. Чому це так, і чи дійсно шлюби між двоюрідними родичами небажані, сьогодні розповість жіночий журнал JustLady.
% Статті за темою «Шлюби між двоюрідними родичами» %
Шлюби між двоюрідними родичами
% Католицьке вінчання %
Шлюби між двоюрідними родичами
% 7 фактів про королівське весілля %
Шлюби між двоюрідними родичами
% Як влаштуватися на роботу в ФСБ %
Шлюби між двоюрідними родичами
% Як зареєструвати шлюб з іноземцем %

Чому самешлюби між двоюрідними родичами викликають у суспільстві найбільший резонанс? Тут все дуже просто. Шлюби між родичами першого ступеня споріднення апріорі заборонені, і з цим згодні практично всі. Шлюби між далекими родичами хоч і не особливо схвалюються, але і не сильно засуджуються. А осьшлюби між двоюрідними родичами - це якраз лінія фронту, на якій постійно йдуть бої між вченими, медиками, церковними служителями, і, що найголовніше, між родичами тих, хто хоче укласти такий шлюб.

Як це було раніше?

Історія зберігає багато фактів родинних шлюбів, і причини для їх укладення були самими різними. Одними з найбільш вагомих причин вважалися політичні і фінансові. Королівські династії раніше не пускали в своє коло людей сторонніх, і шлюби укладалися виключно між особами з королівських сімей. Зрозуміло, що звичайних людей, які не належали до королівських родин, було набагато більше, а от чисельність представників королівських династій далеко не завжди дозволяла знайти гідних подружжя без будь-якої ступеня споріднення.

Крім того, досить часто причиною для шлюбів між родичами ставало уявлення деяких народностей про те, що гроші не повинні виходити з сім'ї.

Були також й інші причини для родинних шлюбів, наприклад, небажання змішувати кров. Такими уявленнями про ідеальний шлюб відрізнялися аристократичні родини, дбайливо ставилися до історії своїх прізвищ.

Що говорять учені?

Зараз, після закінчення багатьох сотень років, сучасні вчені говорять про те, що саме шлюби між родичами стали причиною для згасання династії єгипетських фараонів. Адже генетики постійно твердять про підвищення ймовірності всіляких фізіологічних аномалій у нащадків тих, хто вступає в родинні шлюби. І яскравим підтвердженням тому, на думку вчених, є все ті ж королівські династії, діти в яких значно частіше страждали від спадкових аномалій і взагалі були менш життєздатними в порівнянні з іншими дітьми, народженими в шлюбах, укладених між людьми, які мають родинних зв'язків.

Крім того, на противагу теорії про згубність змішання крові сучасні вчені наводять іншу теорію, згідно з якою чим більше намішано кровей, тим більш здоровим, красивим і розумово розвиненим буде потомство.
% У сучасному суспільстві шлюби між двоюрідними родичами - явище не настільки часто зустрічається. Однак ставлення до цього явища у різних народностей - різне. У багатьох країнах Азії, а також у невеликих поселеннях, мешканці яких практично не взаємодіють з рештою суспільства, шлюби між двоюрідними або вітаються або є практично неминучими. Юридичних заборон на такі шлюби не існує і в Європі. А ось в Америці двоюрідні брат і сестра далеко не завжди можуть офіційно стати чоловіком і дружиною, оскільки в 24 американських штатах такі шлюби заборонені, а ще в 7 штатах можливі, але при виконанні обов'язкових умов, наприклад, проходження генетичної експертизи.

Шлюби між двоюрідними родичами: можливі ризики

Крім засудження з боку родичів і релігії існують також певні медичні ризики, пов'язані з народженням потомства від двоюрідних родичів.

Пояснюються ці медичні ризики дуже просто. Справа в тому, що у родичів набагато частіше зустрічаються однакові приховані зміни генів. Як для жінки, так і для чоловіка таке приховане зміна гена ніякої небезпеки не представляє (на те воно і приховане). Але якщо такі жінка та чоловік, які мають однакових предків, задумаються про потомство, то зростає ймовірність того, що в їхньої дитини зміна гена НЕ БУДЕ прихованим.

Саме томушлюби між двоюрідними родичами повинні бути схвалені з медичної точки зору. Звичайно, до кінця виключити ймовірність збігу двох однаково змінених генів не можна, але знизити ризик виникнення у потомства генетичних захворювань та аномалій все ж можна. У процесі бесіди з потенційними батьками генетики ретельно досліджують захворюваність кількох попередніх поколінь, встановлюють відсоток спадкових захворювань, а також визначають характер спорідненості між чоловіком і жінкою.

За результатами таких генетичних досліджень визначається, наскільки велика ймовірність появи потомства з генетичними відхиленнями.

Останні наукові дослідження

Деякі з сучасних учених перестали категорично ставитися до такого явища, якшлюби між двоюрідними родичами. І причиною тому стали наукові дослідження, в ході яких з'ясувалося, що ризик виникнення генетичних аномалій у дитини, народженої від двоюрідних родичів, всього на кілька відсотків вище.

Але в будь-якому випадку без проведення генетичної експертизи медики не радять двоюрідним родичам замислюватися про народження спільних дітей.

Проблемашлюбів між двоюрідними родичами зачіпає дуже багато різних аспектів, як моральних, духовних, так і фізіологічних. Навряд чи можна засуджувати людей, які йдуть на такий крок, оскільки це тільки їх вибір, і наполегливо впливати на нього ніхто не вправі. Але у кожного з нас залишиться свою думку з цього питання, і ми теж маємо на неї право.

 Інна Дмитрієва
% Жіночий журнал JustLady

Теги: шлюб, розповідь, стаття, сестра, родич, близькі, генетик, родственінк