Як помститися чоловікові за зраду?

% Не бажаєте чого-небудь пікантного на закуску? Тоді сміємо запропонувати Вам оригінальне блюдо під назвою - Помста! Як помститися чоловікові за зраду - запитує у своїх читачок жіночий журнал JustLady.
% Статті за темою «Як помститися чоловікові за зраду? » %
Як помститися чоловікові за зраду?
% Зрада як спосіб помститися партнеру %
Як помститися чоловікові за зраду?
% Що штовхає жінок на зраду? Думка фахівців %
Як помститися чоловікові за зраду?
% Як приховати від чоловіка зраду %
Як помститися чоловікові за зраду?
% Як пробачити собі зраду %

У рубриці Ароматерапія: ефірні масла в косметології

Любов, обов'язок, відповідальність, пристрасть, діти, зрада і помста! Якби ми грали в популярну гру, в асоціації, то, безсумнівно, назвавши поняття «Сім'я», отримали б у відповідь саме цей асоціативний ряд. Нікого не дивує, не шокує сусідство любові, зради і помсти, адже сьогодні за вільні стосунки і «гуляння на стороні» виступає мало не четверта частина всього населення землі. Однак обдурити власницьку натуру жінок не зможе жодна сама «просунута і волелюбна» ідея, жоден грандіозний план про «загальної любові і полигамности чоловіків». Жінка продовжує боротися за Сталість і Вірність, а коли стикається з зворотним, горить бажанням «поквитатися з кривдником» і всі думки її зосереджені на тому,як помститися чоловікові за зраду.

Не будемо зараз обговорювати причини зрад чоловіків - про це сказано багато, а також не обговорюємо причини жіночої помсти (фізіологічні, психологічні, соціальні і т.п.). Залишимо осторонь і «етичність» цього бажання. Зате пропонуємо звернутися до можливих і, найважливіше, вже випробуваним варіантами помсти. Звичайно ж, просто для ознайомлення.

��� ��������� ���� �� ������

Як помститися чоловікові за зраду? Перше, що спадає на думку, - це змінити самої. Залежно від винахідливості дружини вибирається і «знаряддя помсти» - перший зустрічний, найближчий друг, начальник, брат і т.д. Однак при всій видимій простоті існують і непрості моменти, які потрібно враховувати.

Спробуємо розібратися. Чоловік і жінка - істоти ТОЧНО з різних планет, і погляди на одні й ті ж предмети у них різні, точки зору не збігаються. У тому числі і по відношенню до фізичної близькості. Відомий факт, що чоловіки свою власну зраду сприймають ледь не як заняття фізкультурою, а для жінок віддатися - це підтвердити свою любов до чоловіка, те, що вона повністю належить йому. Хочеться нам цього чи ні, вважаємо ми це справедливим або гірко нарікаємо, ми не в силах змінити природу. Тому, віддаючись іншого чоловіка, є величезний ризик закохатися в чоловіка, зв'язок з яким мала стати, за задумом, скороминущої. Замість однієї головного болю -як помститися чоловікові за зраду, Буде в результаті зради у жінки кілька: кого тепер я люблю, як «вирулити» ситуацію, муки совісті ...

Чому цей варіант поширений при такому великому ризику стати знову жертвою? Можливо, в силу того, що для чоловіків зрада їх другої половини, на відміну від власної «маленької витівки», - це катастрофа. Як тут не згадати народну мудрість: чоловіча ганьба - на стороні, жіночий - в будинку ?!

Як помститися чоловікові за зраду, Не вдаючись до своєї власної? Наприклад, коли фізична близькість з іншим буде для чоловіка всього лише прикрим непорозумінням, або коли саму не приваблює цей варіант, або з іншої причини.

Відповідь на питанняяк помститися за зраду буде до крайності простим: складіть список найдорожчих для чоловіка речей, предметів - загалом усього того, що має для нього сенс, цінність, за що він «не пощадить свого живота». Робота, кар'єра, імідж, його чоловічу гідність (в прямому і переносному сенсі) - і перед вами величезне поле діяльності.

А ось ще один, просто «звірячий, дикунський, забійний» варіант,як помститися чоловікові за зраду. Не для слабкодухих, чуйних, не для делікатних і стурбованих питаннями етики дам! Відкрити доступ в Інтернеті до непривабливим фотографій свого колись ненаглядного - і його нова пасія розчарована, його роман зіпсований. Дайте «доброзичливцям» з його роботи посилання на сайт, і всі види на кар'єру в солідній компанії втрачені. Застереження: варіант буде працювати, якщо чоловік - колишній, чи справжній, але потреба в ньому відпала.

Відкинувши всі варіантияк помститися чоловікові за зраду як «невідповідні», можна, звичайно, придумати свій, більш витончений, елегантний або зухвалий, а може, навпаки хамський варіант. А можна поступити і зовсім по-жіночому мудро - пробачити! Тільки з умовами: прощати потрібно один раз і якщо прощаєте, забуваєте всю образу. Це означає: викреслюєте зраду чоловікові назавжди зі своєї пам'яті, щоб не мучитися від підозр (повірте, від цього буде гірше тільки самій жінці), перете все інформацію з мови, щоб у момент маленької сімейної сварки мову сам не виліпив непотрібне.

Скільки епітетів дано помсти! Вона солодка, вона холодна, вона справедлива. Вибираючи,як помститися чоловікові за зраду, Слід пам'ятати, що при всій її зовнішньої привабливості, «бажаності», вона ще й руйнівна. Руйнувати, насамперед, того, хто відчуває помста, - це її властивість.

Може, хай буде інший суд і інше покарання, і інший суддя?

 Тетяна Синотова
% Жіночий журнал JustLady

Теги: зрада, образа, помста