Як познайомитися з чоловіком мрії або Правила правильного полювання

% Так вже влаштоване наше життя, що ми не хочемо залишатися самотніми. І шукаємо собі пару. Здавалося б, навколо нас стільки людей! Але проблема знайомств залишається як і раніше досить актуальною.
% Статті за темою «Як познайомитися з чоловіком мрії або Правила правильного полювання» %
Як познайомитися з чоловіком мрії або Правила правильного полювання
% Де знайти чоловіка? %
Як познайомитися з чоловіком мрії або Правила правильного полювання
% Чому я не люблю правильних жінок? %
Як познайомитися з чоловіком мрії або Правила правильного полювання
% Як завоювати серце чоловіка-Овна %
Як познайомитися з чоловіком мрії або Правила правильного полювання
% Як здивувати коханого чоловіка в ліжку %

У рубриці Жіноче здоров'я: набряки ніг

Що ж робити, як познайомитися з нормальним чоловіком?

Це цілком можливо, треба тільки засвоїти деякі правила:

ПРАВИЛО 1.
% Правило перше воно ж і основне говорить: ПОЛЮБИ СЕБЕ! Якщо ти шукаєш цікавого самодостатнього чоловіка - стань сама такий! Людина, яка любить себе, зможе заразити цією любов'ю іншого.

Ніщо так не приваблює в людині як спокійна впевненість у собі. А звідки вона може взятися, якщо ти постійно комплексуєш, переживаєш з приводу і без оного.
% Почни з того, що переглянь свій гардероб і купи те, про що вже давно мріяла. Іноді треба балувати себе, кохану.

Лягаючи спати, думай завжди про хороше, що не концентруй свою увагу на негативі. Те що сталося - вже трапилося, минуле не змінити. А постійне повернення до неприємностей - це прекрасний привід нажити їх у майбутньому. Пам'ятайте, думка - матеріальна.

ПРАВИЛО 2.
% Активно спілкуйся. Відвідуй різні групові заходи. Не сиди вдома за телевізором! Як стверджує статистика майбутнє подружжя найчастіше знайомляться в таких місцях:
% - Школа - 9%
% - Інститут - 17%
% - Робота -21%
% - Дискотеки, концерти +
% - Виставки, театр +
% - Будинки відпочинку +
% - Різні збіговиська за інтересами - всі разом до 27%
% - Вечірки у знайомих, просто на вулиці, в транспорті - 16%
% - Екстремальні ситуації, але це не всім підходить.

Найпростіший спосіб знайти чоловіка своєї мрії - це сформувати велике коло спілкування. Тому не соромся, вчися знайомитися і спілкуватися з людьми, заводити контакти. У той момент, коли зустрінеш ЙОГО, навик знайомства дуже знадобиться.

ПРАВИЛО 3.
% Проявляй ініціативу! За даними соціологічних опитувань 95% чоловіків подобається, коли жінка починає діяти перша (діяти, а не нав'язуватися). 71% чоловіків охоче відгукнулися б на запрошення на побачення по жіночій ініціативі. Якщо ви побачите чоловіка, який реально тобі сподобався, підійди, задай найпростіше питання (заготовки можна зробити вдома), на який не можна відповісти однозначно або попроси про що-небудь нескладному. По реакції на твоє питання чи прохання можна визначитися як до тебе ставляться і там діяти за обставинами.

ПРАВИЛО 4.
% Знайди в собі «родзинку», старайся бути несхожою на всіх. Чи не піддавайся «стадному інстинкту». Вчися показувати свої сильні сторони. Але не перестарайся.

ПРАВИЛО 5.
% Навчися посміхатися. У нашому менталітеті не прийнято посміхатися просто так, а тому багато хто і не вміють робити це щире, від усієї душі. Усмішка - це знак розташування і ненав'язливе запрошення познайомитися. Не завжди треба чекати для посмішки уваги і компліментів від чоловіка; посміхайся сама і результати не змусять себе чекати.

ПРАВИЛО 6.
% Пам'ятай, що наше життя - це гра. Не треба все і відразу сприймати серйозно. Ніщо так не відлякує чоловіків як дама, цілеспрямовано шукає чоловіка. Як вони це відчувають - залишається загадкою підсвідомості.

ПРАВИЛО 7.
% Аналізуй помилки, які ти робила при знайомствах і усувай їх. Якщо ти докладаєш масу зусиль, намагаючись познайомитися, але до цих пір одна, то подумай про те, чому це сталося. Може бути ти:

- Ведеш себе як «снігова королева» і дивишся на чоловіків зверхньо, ​​думаючи про себе: «Усі мужики - козли», «Їм одне тільки треба»? Хочеш досягти успіху - зміни свої думки.
% - Виглядаєш занадто добре. Чоловіки страшенно бояться відмови і бути кинутими, а тому просто не ризикують зв'язуватися з такою красунею. Шукай рівного тобі.
% - Занадто неприродно нафарбована або надушитися нудотними духами. Без коментарів.
% - Інші проколи в поведінці.

Тому, зроби роботу над помилками і продовжуй шукати Чоловіка Твоєї Мрії. Успіх не за горами.

Тетяна Скляренко

Теги: мрія

Люблю одруженого чоловіка. Що робити?

% Люблю одруженого, що робити? Так і хочеться сказати - не закохуватися в невільних чоловіків, та толку то. Якщо ви думаєте, що я зараз почну нудно і високоморальні міркувати про те, що не можна любити одруженого чоловіка, то помиляєтеся. Але і заохочувати любов з одруженим теж начебто не можна ... виходить, що мені і жіночому журналу JustLady залишається тільки поглянути правді в очі і подивитися на все, що відбувається адекватно, тобто знайти і плюси і мінуси.
% Статті за темою «Люблю одруженого чоловіка. Що робити? » %
Люблю одруженого чоловіка. Що робити?
% Що робити, якщо любиш одруженого чоловіка %
Люблю одруженого чоловіка. Що робити?
% Я закохалася в одруженого чоловіка %
Люблю одруженого чоловіка. Що робити?
% Як забути одруженого коханого %
Люблю одруженого чоловіка. Що робити?
% Як утримати одруженого чоловіка %

У рубриці Модні тенденції: літні шорти, літні шорти 2010, шорти літні жіночі, джинсові шорти, пляжні шорти, модні шорти, шорти 2010 фото, короткі шорти фото, міні шорти фото

Любов з одруженим, це:

1. Втрата часу.

Як не крути, алюбов з одруженим чоловіком - Це втрата саме вашого часу, який проходить в очікуванні милого в гості, на обід або на п'ятнадцять хвилин у вихідні. Годинники складаються в дні, дні в місяці, а місяці в роки. Час летить стрімко і непомітно, і все, що можна було зробити за ці довгі місяці, роки, втрачено безповоротно.

... Це купа вільного часу.

Це дружина повинна сидіти вдома і готувати щі, а ви нічого і нікому не повинні. Коханець з'являється у вас два рази на тиждень на дві години, а весь інший час ви можете робити, що хочете. Вишивати хрестиком, танцювати в нічному клубі, розводити акваріумних рибок або дресирувати кішок, вам ніхто не може заборонити. І якщо його дружина багато часу вбиває на домашнє господарство, готування, прасування і йде за дітьми, то ви можете весь цей час посвітити собі коханій ...

2. Самотність.

Він ніби і є, і його ніби і немає. Є коханий чоловік, якого ви чекаєте, годуєте вечерею, ділите з ним ліжко і купуєте йому подарунки. У девчоночьей компанії ви із задоволенням розповідаєте: «А мій то вчора мені квіти подарував! », А адже насправді він« не ваш ».Любов з одруженим - Це самотні свята, які ви начиталися тихо ненавидіти, бо на тлі загальної радості, щастя ще гірше, ще болючіше відчувати себе самотньою.Любов з одруженим - Це самотні вечори і вихідні. І якщо трапиться (не дай Бог) всесвітній потоп, то рятувати він буде своїх дітей і свою дружину, ну а вам доведеться про себе подбати самої. ... І краще про це ніколи не забувати.

... Життя б'є ключем.

Ви, як жінка вільна і не заміжня, маєте повне право зустрічатися з ким хочете і коли хочете. З Борей по середах, а з Петром по понеділках. Виїхати з подругою на Новий рік до Лапландії, а з одним Васею на Різдво в Канни. Ну, або хоча б у Великий Устюг. Коротше якщо не зациклюватися на женатом коханця, час можна проводити весело і зі смаком.

3. Конспірація.

Життя розвідниці, яка повинна постійно тримати ситуацію під контролем - на вулиці разом з'являтися не можна, в кафе кожен раз здригатися, коли новий відвідувач входить у двері, дзвонити йому на стільниковий в строго певні години і ніколи, ніколи не фотографуватися з ним разом, тому що він цього смертельно боїться.

... Адреналінчик.

Життя така прісна штука, що просто хоч вовком вий. Дім-робота, сірий офіс, білі сорочки і похмурі спідниці, вічно незадоволений шеф і квітуча секретарка, а як хочеться драйву!Любов з одруженим - Це постійний адреналін! А раптом застукають ?! А раптом побачать разом ?! Секс в машині, секс в ліфті, заходимо окремо - виходимо окремо, при випадковій зустрічі робимо вигляд, що незнайомі!

4. Приниження.

Так, так, так, саме приниження - хоча якщо є бажання, то це слово можна замінити на будь-яке інше, менш хльостке, але від цього суть не зміниться. Уніженіе- це постійний супутник жінки,закоханої в одруженого чоловіка. Коханка показує це чи не показує, але завжди відчуває себе на другому місці, після дружини, або на третьому-після дружини і дітей, або на сто пятом- після дружини, дітей, роботи, батьків, друзів і ... т.д. Улюблений приходить тоді, коли може він, а не коли ви хочете цього; валяючись з вами в ліжку, він тремтячою рукою вистачає стільниковий телефон і ніжно воркує в трубку: «Люба, я на роботі. Так, так, не хвилюйся, куплю хліба! »І виходить, що крадені хвилини і години ви немов вимолювати, і коли він йде назад в сім'ю, ви знову залишаєтеся одна.

... Відчуття переваги.

Поки його дружина стирає йому шкарпетки, ви з ним займаєтеся сексом. Поки його дружина готує йому борщ, він дарує вам квіти. Поки його дружина вигулює його нащадків у пісочниці, він годує вас вечерею в ресторані. Вона, дурна, вважає, що він її любить, а ви то точно знаєте, що він її ледь терпить через дітей (загального бізнесу, звички і т.д.), а любить по-справжньому тільки вас.

5. Розплата.

Ну, для тих, хто не вірить в Бога, можна сказати, що Вищі сили не люблять тих, хто намагається на чужому горі побудувати своє щастя. Якщо у чоловіка є сім'я, то його просто треба обходити стороною, хоча б для того, щоб потім вас не було за що покарати вищим силам. Поки ви любите один одного, ховаючись від усього зовнішнього світу у вас в квартирі, його дружина, відчуваючи зради серцем, не знаходить собі місця. Дивно, але життя завжди, завжди, рано чи пізно викладає урок тим, хто, коли, то наплював на почуття інших, на догоду собі.

... .Та Повно прикладів, коли жінка веде чоловіка з сім'ї і потім вони живуть разом довго і щасливо. Ну, а неприємності типу серйозних хвороб, проблем у її дітей та інших капостей в житті можна запросто списати на випадковість. Адже так?

Післямова: виявляєтьсялюбов з одруженим може бути різна, залежно від того, як ви самі ставитеся до всього що відбувається. Спокійно і з іронією, або в істериці і розриваючи серце на шматки, але, так чи інакше, це все-таки ... гріх.

Олена Гордина
% Жіночий журнал JustLady