Запахи, які приваблюють чоловіків

������, ������� ���������� ������
% Геніальний правитель Франції та великий полководець - Наполеон Бонапарт говорив, що жінки зовсім не люблять вухами, а чоловікам не потрібні очі, щоб любити ... насправді і чоловіки і жінки люблять @. @ Носом!
% Статті за темою «Запахи, які приваблюють чоловіків» %
Запахи, які приваблюють чоловіків
% Запахи, які збуджують чоловіків %
Запахи, які приваблюють чоловіків
% Які аромати подобаються чоловікам %
Запахи, які приваблюють чоловіків
% Запахи афродизіаки для чоловіків і жінок %
Запахи, які приваблюють чоловіків
% Запахи, які збуджують %

Люди довгий час помилялися з цього приводу, вважаючи, що вибір партнера залежить більшою мірою від того, як він виглядає, а не від того - як пахне. Тим не менш, запахи аналізуються підсвідомістю набагато краще, ніж інша інформація, що надходить до нас через очі і вуха. І жіночий журнал JustLady повністю з цим згоден, і постарається переконати вас.

Не будемо далеко ходити за прикладом і візьмемо наших «менших братів». Варто тільки кішкам або собакам відчути вабливий запах сексуального партнера, як вони тут же зриваються з місця, забуваючи про відданість до господарів, і мчать туди, звідки виходить аромат, який обіцяє продовження роду. До речі, собаки і кішки безпомилково почувають залучають їх запахи за кілька сотень метрів, саме тому на одну кішку у вашому дворі по весні припадає від 10 до 20 котів, які збіглися з усієї округи.

Цікаво, що самці метеликів-сатурній і зовсім знаходять своїх партнерок тільки по запаху, причому вони здатні відчути цей запах за кілька кілометрів. А як же жінки? Як вони приваблюють чоловіків? Теж запахами!

������ ������������ ������

Що стосується людського нюху, його чутливість, зрозуміло, набагато нижче, ніж нюх комах і звірів, однак, як правило, саме на запаху грунтується підсвідомий вибір партнера.

Нехтувати цим не варто, адже від запаху залежить набагато більше, ніж ми звикли вважати. Особливі хімічні речовини, а точніше їх мікроскопічні частинки - феромони здатні пробуджувати почуття, впливаючи на людину через нюх. Найчастіше, так звана «Кохання з першого погляду» виникає за рахунок них. Недолік цих самих феромонів може стати причиною сексуальних невдач.

Ви можете вірити в це чи ні, але вчені нейрогенетики вже давно з'ясували, що існує певний гормон, який відповідає за відтворення молекул феромонів. Іншими словами: люди, як і тварини «винюхують» свого партнера, хоча і стверджують, що полюбили його за доброту душі!

Російські вчені інституту РАМН встановили, що в носі людини є структура, іменована вомероназальним органом. Він сприймає і реагує виключно на сексуальні запахи і ігнорує сторонні запахи, навіть особливо сильні кшталт м'яти або кориці. Так що ж це за сексуальні запахи і як вони пахнуть?

«Кращий аромат жінки - це її природний запах» - так сказав один мудрець з стародавнього Риму. Частково це правда. Взяти, приміром, американські племена, що живуть первісним ладом. При виборі партнера вони орієнтуються тільки на нюх і в результаті безпомилково вибирають партнера, з яким щасливо живуть до самої смерті. Але ми не Африканські аборигени і у нас, як показує статистика, кількість сімейних пар, які бажають розлучитися, зростає з року в рік. Всьому вина численні дезодоранти та інші продукти парфумерії. За допомогою природних і штучних речовин можна створити абсолютно будь-який аромат. Відповідно, на кожного чоловіка знайдеться свій аромат, такий, який буде його залучати, пробуджувати бажання ... Але, перш, ніж бігати по парфумерним салонах в пошуках потрібного аромату жіночий журнал JustLady радить зрозуміти:які ж аромати приваблюють чоловіків.

Вже тисячі років жінки намагаються знайти запах для зваблювання чоловіків. На цю тему написано безліч книг і дисертації але, незважаючи на досягнення сучасних парфумерів, що винаходять все нові і нові сексуальні запахи, таємниця так і залишається нерозкритою. Навіть при відвертій розмові на інтимні теми жоден чоловік не зізнається, який запах виходить від жінки йому подобається найбільше. Але це не зупиняє жінок і вони продовжують пошуки аромату, перед яким не встоїть жоден представник сильної половини людства.

З давніх часів, не найгарніші, але мудрі жінки використовували запахи для спокушання чоловіків. Ці запахи і донині популярні в парфумерії. Видобувається у самця кабарги мускус, що виробляється залозами цибетової кішки цибетин, кастореум більш відомий як «боброва струмінь», що видобувається у самця кабарги мускус, а так само комори кита-кашалота - всі ці незвичайнізапахи приваблюють чоловіків, Викликають у них сильне статевий потяг на підсвідомому рівні.

Відомо, що більшості чоловіків подобаються сексуальні аромати, засновані на східних нотах з мускусними пряними шлейфами і квітково-деревними акордами. Легкі запахи з еротичним відтінком так само привертають чоловіків. Це аромати лілії або орхідеї, а так само парфуми на основі цитрусових фруктів з присутністю мигдальних нот.

До речі, про цитрусових. У пошукахзапаху, що залучає чоловіків, Американський учений Аллан Хірш, провівши дослідження, з'ясував: практично кожному чоловікові подобається запах грейпфрута. Цей запах діє на чоловіків особливо. І молодий хлопець, і навчений досвідом чоловік під впливом грейпфрутового аромату доброзичливо ставиться до жінки. Варто їй завдати парфумерну композицію, що містить грейпфрутовий ноти, як вона здається чоловікові і молодше, і сексуальніше. Більше того, вдихнувши такий аромат, ваш обранець стане більш чутливим і легко збудливим.

І все ж, незважаючи на всі дослідження, ідеальнихзапах, який приваблює чоловіків, Поки не знайдений. А тому, жіночий журнал JustLady радить: експериментуйте! І не виключено, що його знайдете саме ви!

 Тетяна Осипова
% Жіночий журнал JustLady

Теги: аромат, абориген

Як зробити приємно коханому чоловікові

% Юлія Лог, автор JustLady. % % %
��� ������� ������� �������� �������
% При бажанні зробити своєму коханому чоловікові приємне, не треба шукати або придумувати привід. Просто треба згадати, що кожен чоловік бажає бачити у своїй обраниці майстерну і розкріпачену коханку. Так чому ж не втілити його мрію?
% Статті за темою «Як зробити приємно коханому чоловікові» %
Як зробити приємно коханому чоловікові
% Дивуємо коханого: подарунки для чоловіків %
Як зробити приємно коханому чоловікові
% Як порадувати коханого чоловіка %
Як зробити приємно коханому чоловікові
% Як зробити комплімент хлопцю %
Як зробити приємно коханому чоловікові
% Як зізнатися в любові коханому чоловікові %
% Якщо ви вирішили зробити своїй другій половині приємне в інтимному плані, то є маса варіантів. Адже для запаморочливого сексу важливо все: емоційний настрій, почуття і відчуття партнера, навколишнє оточення і т.п. Тому, готуючи сюрприз для коханого, не бійтеся виявитися незрозумілою, а головне - не соромтеся.%

Прекрасним способом принести задоволення чоловікові і собі є покупка красивого мереживного білизни або корсета. Не забудьте придбати панчохи з підв'язками, які доповнять спокусливий образ. Обов'язково візьміть з собою за покупками коханого. Адже він вибере саме той комплект, який захоче побачити на вас. А вже вдома влаштуйте перед ним дефіле в обновці і в туфлях на високих підборах.

Під час занять сексом чоловіки люблять, коли жінка знаходиться зверху. А якщо ви при цьому будете гладити свої груди повільними і чуттєвими рухами, то ваш улюблений виявиться на верху блаженства. Взагалі, сильна стать любить спостерігати за тим, як дівчата пестять себе руками або використовують секс-іграшки. Отже, якщо хочете зробити приємне своєму чоловікові - попестіть себе. Гострі відчуття з подальшим бурхливим сексом вам забезпечені.

Зробіть коханій чуттєвий масаж. Ваші рухи повинні бути плавними, ніжними, безперервними. Особливу увагу приділіть голові, руках і ногах, так як масаж цих частин тіла викликає сексуальне збудження. Приємні відчуття можна підсилити, торкнувшись мовою сосків, шиї, нижньої частини живота або будь-яких інших місць.

Кожен чоловік мріє, щоб його еротичний сон став дійсністю. Тому вночі, коли він буде міцно спати, своїми ласками збудіте його і сядьте на нього. Всі робіть повільно і спокійно, намагаючись не розбудити коханого. Він прокинеться пізніше і буде приємно здивований.

Існує ще багато можливостей зробити коханому чоловікові приємне в ліжку. Ваша любов і фантазія підкажуть потрібний напрямок.

Теги: гра, сюрприз, різноманітність, чоловік