Як прибрати шрам на обличчі

��� ������ ���� �� ����
% Способів позбавлення від шрамів на обличчі досить багато, але довіряти лікування слід тільки досвідченому фахівцеві. Важливо розуміти, що видалити шрам повністю не представляється можливим, але існує можливість зробити його менш помітним.
% Статті за темою «Як прибрати шрам на обличчі» %
Як прибрати шрам на обличчі
% Як прибрати шрам %
Як прибрати шрам на обличчі
% Як прибрати шрами і рубці %
Як прибрати шрам на обличчі
% Як прибрати подряпину з особи %
Як прибрати шрам на обличчі
% Способи позбавлення від післяопераційних рубців і шрамів %
% Насамперед треба встановити тип шраму. Якщо рубець атрофічний або нормотрофіческій, оперувати його не варто, краще проводити корекцію іншими методами. Чим раніше розпочато лікування, тим краще його результати.%

Добре піддаються оперативному втручанню гіпертрофічні рубці. Що стосується келоїдних рубців, то це самий складний вид ушкодження, що погано піддається лікуванню, операція також не відображено. Всі рубці, крім атрофічних, починають лікувати в спокійному стані.

Фахівці рекомендують видаляти гіпертрофічні рубці за допомогою лазерних променів, для лікування атрофічних використовується хімічний пілінг. Променева терапія допомагає впоратися зі свіжими келоїдних рубцями, проводити їх корекцію можна також за допомогою фізіотерапевтичних процедур, ін'єкцій гормональних препаратів, впливу холодом.

Народні засоби допомагають зробити шрами менш помітними. При лікуванні неглибоких рубців, наприклад, слідів від юнацьких вугрів, можна використовувати бодягу. Маска з неї, яку роблять не менше 3 разів на тиждень, через півроку зробить шкіру гладкою. Враховуючи, що бодяга здатна підсилювати ріст волосся, наносити її треба точково.

Відмінним засобом для позбавлення від шрамів, які захопили глибокі шари шкіри, є мускатний горіх. Його необхідно змішати з медом у пропорції 1: 4 і нанести на проблемну ділянку. На який час наносити засіб, залежить від індивідуальної чутливості шкіри. У разі сильного почервоніння можна замінити мед молоком, суміш не буде такої «агресивною». Це лікування не дає швидких результатів, процедуру необхідно робити протягом двох років, проводячи її через день.

При дуже глибоких рубцях або шрамах, що займають велику площу, позбутися від них досить проблематично, але можна освітлити шкіру, щоб рубці стали не так помітні. Кашку з блакитної глини потрібно нанести на проблемну ділянку, утеплити чим-небудь і залишити приблизно на годину. Знімати глину бажано теплою водою, після процедури необхідно користуватися живильним кремом. Кількість процедур залежить від результату впливу глини.

Теги: шкіра, обличчя, рубець, догляд

Радіоліфтінг: ефект, протипоказання і переваги

% Анастасія Мірошникова, автор JustLady. % % %
������������: ������, ���������������� � ������������
% Час не щадить нікого. Завжди виглядати приголомшливо - дуже складне завдання, часом навіть захмарна. На допомогу приходять медичні новинки. Радіоліфтінг - інноваційна технологія, яка дає зрілої шкірі друге життя.
% Статті за темою «радіоліфтінга: ефект, протипоказання і переваги» %
Радіоліфтінг: ефект, протипоказання і переваги
% Радіоліфтінга: процедура і ефект, протипоказання, переваги, недоліки та обмеження %
Радіоліфтінг: ефект, протипоказання і переваги
% Радіоліфтінга: що це таке? %
Радіоліфтінг: ефект, протипоказання і переваги
% Правда про радіоліфтінга %
Радіоліфтінг: ефект, протипоказання і переваги
% Радіочастотний ліфтинг %

Молодість минає. На зміну підтягнутою і пружною шкірі приходять зморшки, який не радують око. Кожна жінка, напевно, пожертвувала б багатьом, щоб вічно залишатися молодою. Згадати хоча б фільм «Смерть їй до лиця». Але життя - не кінострічка. Все йде своєю чергою. Жінки старіють. Шкіра стає тонкою і в'ялою, з'являються пігментні плями. Як з цим боротися? Лягати під ніж? Робити підтяжку обличчя? Це небезпечно і не завжди ефективно. Якість операцій у багатьох випадках залишає бажати кращого.

Досягнення прогресивної медицини дозволили замінити инвазивное омолодження шкіри радіоліфтінга. Радіоліфтінг або фотоомоложення на сьогоднішній день є лідером в області безопераційної підтяжки обличчя, а також інших проблемних ділянках тіла-шия, область декольте. Який принцип дії радіохвильового ліфтингу?
% Радіохвилі являють собою різновид електромагнітних хвиль певної частоти, що проникають в шкіру. Чим менше частота хвилі, тим глибше в шкіру вона проникає. Енергія хвилі у вигляді регульованого тепла проникає в глиб колагенових волокон і викликає їх скорочення, прибираючи тим самим надлишки шкіри.

Ця методика дозволяє відстрочити хірургічного втручання на кілька років. Як правило, радіоліфтінг рекомендують жінкам у віці від 35 до 40 років, які мають неяскраво виражені віковими зміни шкіри. Така процедура робить шкіру більш пружною, розгладжує дрібні і деякі великі зморшки, а також підтягує овал обличчя.

Дана методика має значну кількість плюсів:
% 1. Безболісність. Якщо під час операції зайві шматки шкіри просто обрізаються, порушується цілісність організму, пацієнт перебуває під впливом анестезії, то після радіоліфінга організм залишається незмінним, а структура шкіри поліпшується за рахунок стимулювання колагенових волокон.

2. Відсутність реабілітаційного періоду. Про ускладнення, про загоєнні шрамах можна забути. Ніяких додаткових процедур після радіоліфтінга не потрібно.

3. Тривалий ефект. проблеми зі старінням шкіри відходять на другий план на 1, 5-2 роки, а в деяких випадках ефект зберігається до 5 років. Після радіоліфтінга шкіра виглядає природною, ненатягнутій, не змінюються риси обличчя.

4. На відміну від пілінгів, після яких не можна знаходиться на сонці, радіоліфтінг може проводитися в будь-який час року.

Правда, дана процедура має і ряд недоліків:
% 1. Існують протипоказання:
% - Вагітність;
% - Злоякісні пухлини;
% - Захворювання системи кровообігу;
% - Серцева недостатність;
% - Запальні процеси в стадії загострення.

2. Фотоомолодження не дає ефекту після першого сеансу. Потрібно повторити процедуру 5-6 разів, щоб домогтися видимого ефекту. Інтервал між процедурами повинен становити близько двох тижнів. Тобто результат можна буде побачити протягом півроку після завершення курсу.

3. Небезпечно проводити радіоліфтінг пацієнтам, що мають вшиті електронні пристрої, так як радіохвилі можуть призвести до збоїв такого обладнання. Також не варто використовувати цю процедуру людям, що мають металеві імплантанти. У процесі вони можуть нагріватися, завдаючи цим біль, а в крайніх випадках навіть деформуватися.
% Найголовніша перевага радіоліфтінга над усіма іншими способами омолодження шкіри полягає в тому, що ефект досягається не за рахунок введення в організм якихось чужорідних елементів, а завдяки стимуляції власних ресурсів шкіри. Це дозволяє говорити про відсутність синдрому відміни - повернення шкіри до її початкового стану.

Теги: ефект, недолік, перевагу, протипоказання, радіоліфтінг

3 способи повернути молодість

% Хто з нас не мріє бути молодою і красивою протягом довгих років, незважаючи на біологічний вік? До яких тільки хитрощів не вдаються люди в гонитві за молодістю. Безперечно лише одне: з кожним роком зморшок стає все більше, шкіра і м'язи втрачають пружність. Як же позбутися ознак старіння? Про ін'єкції краси розповість жіночий журнал JustLady.
% Статті за темою «3 способи повернути молодість» %
3 способи повернути молодість
% Молодість за гроші: за і проти %
3 способи повернути молодість
% Блефаропластика століття: протипоказання, реабілітація, результат %
3 способи повернути молодість
% Чи варто молодість будь-яких жертв? %
3 способи повернути молодість
% Пекучий перець: незвичайні рецепти для краси і молодості %


Завдяки досягненням сучасної медицини та покращення якості життя, тривалість життя людини стрімко збільшується. Але проблема старіння як і раніше існує - механізм запускається приблизно у віці 25-ти років.

Щоб запобігти процесу старечої деформації обличчя, вчені винайшли спеціальні шкірні наповнювачі - субстанції, здатні відновити об'єм шкіри, надавши їй тим самим молодий вид. За допомогою цих чудових засобів можна повернути минулі дівочі контури особи, позбутися від зморшок і рубців, надати тонких уст чуттєвий об'єм.

У чому перевага шкірних наповнювачів?

- Відновлюють тонус і пружність особи;
% - Розм'якшують і формують контур обличчя, надаючи обсяг в'ялої шкірі щік;
% - Зменшують і повністю видаляють мімічні зморшки і старечі зморшки, а також глибокі шрами, в тому числі і з'явилися в результаті акне;
% - Надають обсяг губам;
% - Повністю розгладжують зморшку на переніссі, яка виникає, коли людина багато хмуриться або мружиться на сонці, а також «гусячі лапки» і носогубні складки;
% - Змінюють форми кінчика носа або підборіддя;
% - Відновлюють втрачений об'єм м'яких тканин.

Які існують види шкірних наповнювачів?

Шкірні наповнювачі придбали в наші дні величезну популярність серед жінок, які хочуть зупинити процес старіння і повністю прибрати з обличчя ознаки цього процесу. Існує кілька видів наповнювачів, відновлюють та коригувальних особа, при цьому зберігаючи тривалий ефект.

Вибір величезний: від натуральних субстанцій, отриманих з людського тіла, до штучних, містять синтетику і сумісні з живими тканинами компоненти.

Шкірні наповнювачі можна розділити на три основні категорії:

- Колагенові наповнювачі,
% - Гіалуронова кислота,
% - Гідроксил-апатит кальцію,

Шкірні наповнювачі можна також розділити за принципом терміну дії:

- Наповнювачі, які заміщають природні тканини, діють від 3-х до 9-ти місяців;
% - Наповнювачі, що стимулюють утворення нових тканин, зберігають свою дію аж до року;
% - Постійно діючі наповнювачі - цей вид наповнювачів містить неразлагающіеся частинки, які, як правило, надають нескінченне дію на місце, до якого була зроблена ін'єкція.

Гіалуронова кислота є природною субстанцією, одержуваної з людського тіла. Вона безпосередньо впливає на те, як шкіра виглядає і як функціонують шкірні процеси. Гіалуронова кислота надає шкірі обсяг і здоровий, молодий вид.

Принцип її дії виглядає наступним чином: ін'єкції гіалуронової кислоти заповнюють області між колагеном і еластином (з'єднувальним білком), що відновлює шкірний обсяг, загублений з віком. У наші дні ін'єкції гіалуронової кислоти користуються великою популярністю, оскільки вони практично не викликають алергії.

Гідроксил-апатит є дуже потужним шкірним наповнювачем. З його допомогою можна позбутися від глибоких зморшок, «зморшки похмурості» в області перенісся, а також додати об'єм обвислим щоках. Цей компонент також природним чином присутній в людському тілі.

Популярні шкірні наповнювачі

Препарат Radiesse (Радіесс)

Radiesse (раніше відомий як Radiance) - дуже популярний шкірний наповнювач, який надає миттєве і тривала дія. По суті, він є гідроксилом-апетитом, відмінно сумісний з живими тканинами. Зроблений з синтетичної субстанції, він містить микросферические частинки гідроксил-апатиту кальцію.

Оскільки вони дуже «важкі», Radiesse використовується насамперед для заповнення дуже глибоких зморшок, додання обсягу втраченим контурам особи. Бажаний результат можна отримати вже після першої ін'єкції, а ефект протримається пару років.

Цей наповнювач не тільки «заповнює» зморшки, але і стимулює тіло відтворювати власний колаген, який необхідний для збереження молодості шкіри.

Препарат Restylane (Рестилайн)

Restylane - гель нетваринного походження на основі гіалуронової кислоти, здатної утримувати навколо себе воду і електроліти, що забезпечує природне зволоження шкіри. За допомогою рестилайна ви не позбавитеся від зморшок назавжди, але тривалий ефект гарантований.

Препарат зберігає свою ефективність аж до року, а при поєднанні з іншими омолоджують процедурами - і того довше! За допомогою рестилайна можна додати об'єм губам, усунути як глибокі зморшки, так і поверхневі, позбутися від шрамів.

Препарат схвалений FDA (Федеральним управлінням з лікарських засобів - США) і широко використовується у всьому світі для «нарощування» м'яких тканин. Оскільки цей препарат нетваринного походження і ризик виникнення алергії мінімальний, він може використовуватися без попереднього тестування.

Рестилайн користується великою популярністю, бо не деформує природне вираз обличчя, як це відбувається, наприклад, з Ботоксом.

Препарат Juvederm (Ювідерм)

Ювідерм - мезотерапевтіческій препарат, також заснований на гіалуронової кислоти, здатний зробити шкіру гладкою і позбавити від зморшок. Ювідерм - відмінний вибір для тих, хто хоче збільшити обсяг губ, позбутися від ефекту «втомленої шкіри», прибрати зморшки, надати пружність лініях щік і підборіддя.

Завдяки ін'єкцій ювідерму шкіра миттєво відновлює колишню пружність, дерма зволожується зсередини, зморшки зникають. Це перший наповнювач на гіалуронової кислоти, схвалений FDA як надійний і ефективний. Термін дії ювідерму - 7-8 місяців.

Препарат Artecoll (Артеколл)

Артеколл (він же - ArteFill) - шкірний наповнювач, дуже популярний в Європі, але поки що ні схвалений американської FDA. Артеколл - це мікроімплант, що використовується для стимуляції росту та корекції сполучних тканин. В основному він використовується для корекції дрібних підшкірних і кісткових дефектів (заповнення орбіти очі, корекція неравномерностей носа, корекція дефектів лицьових кісток і т. П.).

Даний наповнювач складається з екстрагованого колагену і мікрочастинок поліметилметакрилату. Тест на переносимість перед застосуванням препарату є обов'язковим.

Препарат Hylaform (Хілаформ)

Хілаформ - інший дуже популярний і широко використовуваний шкірний наповнювач, заснований на високоочищеної формі гіалуронової кислоти, що імітує ефект натуральної гіалуронової кислоти.

Запроваджуваний неглибоко під шкіру, Хілаформ надає шкірі тонус, розгладжує зморшки, коригує носогубні складки і «гусячі лапки». Оскільки препарат зроблений з витяжки півнячого гребеня, можливі алергічні реакції на курячий білок.

Препарат Evolence (Еволенс)

Evolence - колагеновий філлер, який повертає шкірі молодість, заповнюючи запаси природного колагену, тим самим усуваючи зморшки і відновлюючи контур обличчя. Дія препарату Evolence триватиме рік, а ризик алергічної реакції невеликий. Спеціальна технологія Evolence відтворює структуру натурального колагену шкіри і підсилює його стабільність.

Препарат Isolagen (Ізолаген)

Ізолаген - дуже популярний шкірний наповнювач, що допомагає позбавитися від глибоких зморшок, шрамів, слідів шкірних захворювань. Ізолаген отримують з власних тканин пацієнта, внаслідок чого препарат не може бути відірваний імунною системою. Це перша методика омолодження, в якій використовуються власні клітини шкіри.

Перед тим, як зробити шкірну ін'єкцію, слід:

-Упевнитися в тому, що в обраного пластичного хірурга є ліцензія на лікування і відповідну освіту;

-Упевнитися в тому, що лікар проінформований цілком і повністю про наявні у вас захворюваннях і стан здоров'я;

-обсудіть з лікарем всі можливі наслідки використання ін'єкцій, потенційні ризики та можливі ускладнення;

-проінформіруйте лікаря про всіх попередніх ін'єкціях, використанні Ботокса або інших пластичних операціях.

Що очікувати від процесу імплантації філлера?

Перш за все, лікар повністю обстежує вашу шкіру, і, особливо, області особи, що вимагають корекції. Залежно від обраного наповнювача, може знадобитися локальна анестезія у вигляді ін'єкції або знеболюючого крему, хоча деякі філери вже містять анестетіческій компонент.

Хірург введе препарат у попередньо зазначені місця. Протягом декількох секунд ви можете відчувати дискомфорт. Залежно від використовуваного філлера, бажаний результат можна досягти вже після першої ін'єкції. Після введення підшкірного наповнювача відчувається оніміння шкіри обличчя, присутня невелика припухлість, почервоніння, синець. Ці симптоми тимчасові і скоро (зазвичай протягом 24 годин) проходять.

Як довго ін'єкція буде діяти?

Тривалість дії ін'єкції безпосередньо залежить від виду філлера і від місця, в яке був зроблений укол, а також від природного процесу старіння обличчя. Більшість сучасних ін'єкцій краси працюють, як мінімум, протягом восьми місяців.

Для того щоб завжди виглядати молодо, ін'єкцію доведеться регулярно повторювати. На відміну від постійно діючих наповнювачів, а також від пластичної хірургії, використання дермо-філлерів завжди залишає вибір за вами: чи варто продовжувати або краще припинити їх використання.

Те, що важливо пам'ятати:

-ви можете поєднувати використання шкірних наповнювачів з іншими процедурами, що запобігають старінню (хімічний пілінг, дермабразія) тільки після консультації з лікарем;

-поскольку колаген володіє тваринам походженням, ризик алергій від колагенових філлерів вкрай великий;

-після ін'єкції на вашому обличчі може з'явитися синець, почервоніння, здуття, - все це зазвичай проходить на наступний день;

-завжди детально розпитуйте свого лікаря про переваги і недоліки кожного конкретного філлера, - залежно від результатів, які ви прагнете досягти;

-Пам'ятайте, що у кожної ін'єкції є своя ступінь ризику.

Зірки теж борються зі старістю

Ін'єкції краси користуються великою популярністю у знаменитостей, - адже зіркам особливо важливо зберегти свою молодість надовго, оскільки від цього залежить їхня кар'єра і популярність у публіки. Мелані Гріффіт відома своєю пристрастю до шкірних наповнювачів, що доходить до фанатизму.

Її чоловік, Антоніо Бандерас навіть пригрозив Мелані розлученням, якщо вона не припинить ставити експерименти над своїм обличчям. Найстрашніше, що і серед молодих дівчат входить в моду такий вид боротьби зі старінням: Ліндсі Лохан, Джесіка Сімпсон, Ніколь Річі, Брітні Спірс робили собі ін'єкції краси.

 Анна Шустрова

Теги: форум, спосіб, контур, молодість, апатит