Судинні зірочки на обличчі: способи лікування

% Павло Семенов, автор JustLady. % % %
���������� ��������� �� ����: ������� �������
% Сіточка розширених судин на шкірі називається куперозом. Поява її не небезпечна для здоров'я, але є свідченням неблагополуччя судинної стінки. Раннє звернення до лікаря збільшить шанс швидше позбутися проблеми.
% Статті за темою «Судинні зірочки на обличчі: способи лікування» %
Судинні зірочки на обличчі: способи лікування
% Судинні зірочки - як зробити шкіру здоровою %
Судинні зірочки на обличчі: способи лікування
% Зірочки на ногах: причини і лікування %
Судинні зірочки на обличчі: способи лікування
% Як позбавитися судинних зірочок на обличчі %
Судинні зірочки на обличчі: способи лікування
% Слабкі судини: зірочки і червоні плями %

Причини появи купероза можуть бути різними. Часто тонкі стінки судин передаються у спадок, іноді судинні зірочки з'являються завдяки хронічного перегрівання шкіри або хвороб, що порушує тонус судин.

Купероз може утворитися в результаті хвороб шлунку і печінки, опіків та обмороження. Втраті тонусу судин шкіри сприяють шкідливі звички, а також неповноцінне харчування, де переважає солодка, гостра і жирна їжа.

Розширені судини можуть бути наслідком дисбактеріозу кишечника, хронічних закрепів та інших неприємних факторів. Найголовніше - усунути причину основного захворювання. Після цього можна приступати до лікування купероза.

Щоки, крила носа і підборіддя є найбільш частими місцями виникнення судинної сіточки на обличчі. Зірочки бувають червоного, лілового і бордового кольору.
% Залежно від просторості, хвороба підрозділяється на стадії. Якщо купероз тільки почався, позбутися від нього допоможуть спеціальні мазі і косметичні засоби.

Запущена стадія вимагає серйозного комплексного лікування із застосуванням медикаментозних засобів. Запущені судинні сіточки лікуються оперативним шляхом. Для того щоб видалити судини роблять мікроскопічні надрізи, які згодом затягуються розсмоктуючим швом. При відповідної кваліфікації лікаря, ефективність таких операцій доходить до 90%.

Профілактику та початкові стадії купероза можна лікувати за допомогою народних засобів, для цього добре підходять обтирання особи шматочками льоду, маски з трав, різні мазі з вмістом обліпихи та інших ягід.

Можна користуватися контрастними примочками з використанням відварів трав. Щоб приготувати гарячий відвар, треба взяти столову ложку розмарину і кропиви, залити їх окропом і трохи відварити. В якості холодного відвару використовують квіти шавлії і кінського каштана. Їх також заливають окропом і потім остуджують. Початкові стадії купероза добре лікують контрастні примочки. Ставлять мисочки з гарячою і холодною водою, і по черзі змочуючи їх, поміщають на обличчя. Повторювати таку процедуру необхідно щодня.

Самостійно обирати метод лікування не варто. Тільки досвідчений фахівець може правильно поставити діагноз і призначити лікування.

Теги: особа, зірочка, спосіб, лікування, купероза

Видалення волосся на обличчі: 6 варіантів, які працюють!

�������� ����� �� ����: 6 ���������, ������� ��������!
% Волосся на жіночому обличчі - дуже неприємне явище, тому не дивно, що кожна представниця прекрасної статі поспішає їх позбутися. Зробити це не так складно, головне - правильно вибрати спосіб епіляції.
% Статті за темою «Видалення волосся на обличчі: 6 варіантів, які працюють! » %
Видалення волосся на обличчі: 6 варіантів, які працюють!
% Зачіски для волосся середньої довжини (ФОТО) %
Видалення волосся на обличчі: 6 варіантів, які працюють!
% Судинні зірочки - як зробити шкіру здоровою %
Видалення волосся на обличчі: 6 варіантів, які працюють!
% Яєчні маски для обличчя та волосся - натуральні засоби догляду %
Видалення волосся на обличчі: 6 варіантів, які працюють!
% Мелірування волосся %
% Електроепіляція%

Електроепіляція - це ефективний спосіб позбавлення від небажаних волосків. Процедура відбувається таким чином. За допомогою особливої ​​голки подається слабкий струм до фолікулу кожного волоска. Внаслідок електроепіляції волоски стають тонше і слабкіше, їх структура руйнується.

До недоліків даного методу можна віднести його можливу тривалість (деяким можуть знадобитися регулярні процедури протягом декількох місяців). Варто відзначити і болючість електроепіляції, а також досить високу вартість процедур.

Лазерна або фотоепіляція

Даний метод вважається одним їх найбільш надійних і швидких в боротьбі з небажаними волосками. У процесі фотоепіляції короткі пучки світла впливають на фолікули, сповільнюючи і навіть припиняючи ріст нового волосся.

Для повного видалення волосся в одній зоні може знадобитися до шести сеансів, але на відміну від попередньої процедури лазерна епіляція є менш болючою і не такий витратною за часом.

Недоліком даного методу вважається те, що він - більш дорогий і підійти може не всім, так як для досягнення результату потрібно, щоб волосся було темніше шкіри.

Депіляція за допомогою воску або цукру

Цей метод є досить популярним, що пов'язано з його відносною дешевизною. У сучасних магазинах можна знайти безліч наборів для депіляції воском в домашніх умовах.

Для використання воскових смужок необхідно нанести їх на шкіру і ретельно розгладити, щоб вони краще приклеїлися. Після цього смужка разом з приклеєними волоссям різко віддаляється. Використання цукру - аналогічно. Єдина відмінність: такі смужки видаляються менш болісно, ​​так як цукор приклеюється тільки до волосків, але не до шкіри. До складу смужок входять в основному натуральні інгредієнти, завдяки чому можливість появи роздратування зведена до мінімуму.

Після використання воскових або цукрових смужок шкіра може залишатися гладкою до шести тижнів. Але повторне їх використання можливе тільки тоді, коли волоски відростуть до довжини 5 мм.

Вищипування

Якщо волосків, які потрібно видалити, небагато, то вищипування стане оптимальним способом позбавлення від них. Заздалегідь потрібно підготувати пінцет і збільшує дзеркало, також знадобиться світло, переважніше денний. Потрібно натягнути шкіру і різко висмикнути волосок пінцетом у напрямку зростання. Результат від вищипування збережеться до шести тижнів.

Найкраще проводити вищипування після прийняття водних процедур, коли пори відкриті, тоді процес видалення волосків буде швидким і майже безболісним. Для заспокоєння шкіри можна використовувати спеціальний бальзам, який легко придбати в магазині.

Хімічні депіляційні кошти

Подібні засоби досить дешеві і прості у використанні, але можуть викликати алергічну реакцію на шкірі. Тому перед їх застосуванням потрібно уважно прочитати інструкцію і пройти тест. Подібний метод може подарувати гладкість шкіри на строк до двох тижнів.

Сповільнювачі росту волосся

Дані кошти не позбавляють від з'явилися волосся, але можуть сповільнити ріст нових. Після обробки волоски стають тонше і блідіше, відповідно, депіляція стане легше, і результат її буде зберігатися більш тривалий час.

Такі засоби випускаються у вигляді кремів, які необхідно втирати в шкіру по 2 рази на день. Результат може бути помітний після місяця щоденного використання. Але не всі сповільнювачі росту волосся будуть давати його, тому, можливо, пройде деякий час, поки ви зможете знайти ефективне для себе засіб.

Варто пам'ятати і те, що гоління не повинно бути використано взагалі, інакше все, зроблене раніше, не матиме результату. Бритва розщеплює кінець волоса, роблячи його товщі, внаслідок чого процес видалення стане більш проблематичним.%

Додаткові джерела:

  • Видалення волосся на обличчі: 6 варіантів, які працюють!
% Автор:Андрій Сидоров

Теги: волосся, зріст, форум, епіляція, фото, спосіб, віск, видалення, депіляція, метод, смужка, цибулина, варіант, набір, терапія, позбавлення, вищипування, сповільнювач, волоссячко