Як визначити тип шкіри обличчя? Тест

��� ���������� ��� ���� ����? ����
% Кожна жінка готова витратити чимало сил і грошей, щоб її шкіра обличчя була такою ж, як у голлівудських красунь - ідеально чистою, ідеально рівною, ідеально гладкою. Загалом, просто ідеальною. Купуючи новий, найчастіше дорогий крем, рекламований в глянцевих журналах, ми всі сподіваємося, що він створить диво - якщо шкіра суха і лущиться, то вона стане пружною і м'якою, якщо жирна із забитими порами - чистою і рівною. Але, на велике розчарування, найчастіше наші надії не виправдовуються. А всьому виною косметика? Бути може, ми самі винні, що ні доглядаємо за нашою шкірою так, як їй необхідно? Звичайно, є щасливиці, яким з народження дана красива шкіра, але найчастіше жінкам доводиться ретельно доглядати за нею, щоб домогтися успіху. Справа в тому, що кожному типу шкіри необхідний свій відхід, а значить, - потрібно обов'язково дізнатися свій тип шкіри обличчя, щоб скласти грамотний план відходу. Сьогодні жіночий журнал JustLady навчить своїх читачок, як визначити тип шкіри - а це вже перший крок на шляху до ідеальної шкірі. Отже, як визначити тип шкіри. 
% Статті за темою «Як визначити тип шкіри обличчя? Тест » %
Як визначити тип шкіри обличчя? Тест
% Догляд за нормальною шкірою обличчя %
Як визначити тип шкіри обличчя? Тест
% Як визначити свій тип шкіри %
Як визначити тип шкіри обличчя? Тест
% Визначаємо свій тип шкіри %
Як визначити тип шкіри обличчя? Тест
% Домашній тонік для обличчя: народні рецепти тонізації шкіри %

Всім відомо, що в залежності від вмісту вологи та кількості природного жирового мастилатип шкіри обличчя умовно поділяють на жирний, нормальний, сухий і змішаний (комбінований).

Нормальна шкіра

Виглядає шкіра цього типу свіжою, чистою, гладкою та еластичною. Вона пружна на дотик, приємного рожевого кольору, містить достатньо жирового мастила і вологи. Такийтип шкіри обличчя зазвичай не доставляє власницям практично ніяких проблем - пори непомітні, чорних крапок і зморшок немає. Журнал JustLady може тільки привітати таких щасливиць. рН шкіри нормального типу - 5, 5.

Жирна шкіра

Через підвищену сальності шкіра виглядає забрудненої, адже жир накопичується в порах і закупорює їх, сильно блищить. Цейтип шкіри обличчя відрізняється схильністю до появи вугрової висипки і прищів. Перед менструацією шкіра дуже часто запалюється. Однак власниць шкіри такого типу можна заспокоїти тим, що на ній рідко з'являються зморшки, а значить, вона довше залишається молодою. Завдяки надлишкової сальності на шкірі утворюється захисна плівка, яка затримує вологу і не дає проникати всередину шкідливим речовинам. JustLady порадує своїх читачок з таким типом шкіри тим, що з віком її стан поліпшується, і найчастіше вона стає змішаною. рН жирної шкіри - 5, 5 - 6.

Як визначити тип шкіри. Щоб визначити, жирна чи є у вас шкіра, виконайте наступне: очистіть шкіру і через кілька годин притисніть паперову серветку або цигарковий папір до щік, лобі, підборіддя і носа. Якщо жирні сліди залишаються на всій папері, то у вас жирна шкіра. Якщо середня частина обличчя жирніше щік, то, ймовірно, у вас змішаний тип шкіри обличчя. Виявити жирну шкіру вам допоможетест тип шкіри:

- На шкірі є жирний блиск протягом всього дня?
% - Часто з'являються вугри, причому навіть і на щоках?
% - Колір обличчя здається бляклим?
% - На шкірі часто з'являються камедони (чорні точки), прищі?
% - Шкіра виглядає рихлою, пори широкі?
% - На шкірі часто з'являються червоні плями і роздратування?
% - Вас турбують часті запалення, особливо в передменструальний період?

Якщо на всі питання відповідь ствердна, то ваша шкіра відноситься до жирного типу. Якщо позитивних відповідей більшість, то журнал JustLady рекомендує провеститест тип шкіри на визначення змішаного типу.

Суха шкіра обличчя

Суха шкіра може бути «природною», тобто в юному і молодому віці така шкіра виглядає тонкою і ніжною, з непомітними порами. Однак навіть у молодих людей із сухою шкірою вже можуть бути тонкі зморшки. Якщо за сухою шкірою не доглядати так, як їй необхідно, то можуть з'являтися роздратування, відчуття стягнутості, лущення і почервоніння. Є й інше походження сухої шкіри - внаслідок нестачі жиру через погане харчування яких захворювань підшлункової залози та печінки. Також сухість шкіри може виникнути через нестачу вітамінів А, С, PP. рН шкіри сухого типу - 3 - 5, 5.

Визначення тип шкіри обличчя: Очистіть шкіру, зачекайте кілька годин, а потім уважно розгляньте свою шкіру при яскравому освітленні, і дайте відповідь на такі питання:

- Шкіра здається матовою, на дотик шорсткою?
% - На шкірі помітні пори?
% - У очей з'явилися дрібні зморшки?
% - Після вмивання з'являється відчуття стягнутості?
% - Через холод та вітер шкіра червоніє і на ній з'являється роздратування?

Якщо на всі питання відповідь ствердна, то ваша шкіра відноситься до сухого типу. Якщо позитивних відповідей більшість, то у вас, найімовірніше, комбінованийтип шкіри обличчя.

Така шкіра відрізняється тим, що жирова змазка на обличчі розподіляється нерівномірно. Зазвичай Т-зона - лоб, ніс і підборіддя - жирна, з прищами і вуграми, а шкіра на щоках і навколо очей - суха, з лущення і легкими зморшками. рН шкіри змішаного типу коливається від 3 до 6 залежно від ділянок.

Як визначити тип змішаної шкіри: Очистіть шкіру, промокніть її цигарковим папером або серветкою, а потім дайте відповідь на питання:

- Листи, якими промокнула Т-зону, мають явні жирові сліди?
% - Чи має Т-зона вугри і великі пори?
% - Схильна чи шкіра до лущення і подразнення в зимовий час?
% - Здається чи, що шкіра в літні місяці жирніше, ніж в іншу пору року?
% - Шкіра на щоках виглядає сухою, рівною?
% - Починає чи Т-зона блищати вже через годину після очищення?

Якщо більшість відповідей ствердні, то у вас змішаний тип шкіри обличчя.

Жіночий журнал JustLady сподівається, що наші поради про те,як визначити тип шкіри, Допоможуть вам скласти грамотний план догляду, адже це - перший крок на шляху до ідеальної шкірі!

 Аліса Терентьєва
% Жіночий журнал JustLady

Теги: тест

Зморшки, проходите мимо!

�������, ��������� ����!
% Вони можуть з'явитися на обличчі вже у двадцять, змушуючи власницю виглядати суттєво старше своїх років. Якщо вікові зміни шкіри передбачувані, то головне підступність мімічних зморшок - в їх передчасному появі. Генетична схильність, шкідливі звички і нестача догляду запалюють зелене світло гусячим лапок і левовим лобах. Жіночий журнал JustLady розбирається в механізмі появи мімічних зморшок і ділиться стратегією протистояння їм.
% Статті за темою «Зморшки, проходите мимо! » %
Зморшки, проходите мимо!
% Разом з депресією підуть і зморшки! %
Зморшки, проходите мимо!
% Як позбутися від зморшок на лобі %
Зморшки, проходите мимо!
% Як запобігти появі зморшок навколо очей %
Зморшки, проходите мимо!
% Ефірні масла від зморшок - програма anti-age %

Що таке мімічні зморшки?

На жаль, незважаючи на назву,мімічні зморшки не можна назвати виключно професійним захворюванням артистів-мімів. Від їх появи не застрахована жодна леді, і, стежачи за собою і піклуючись про збереження краси шкіри, ми повинні знати про фактори ризику, що провокують виникнення мімічних зморшок.

Фахівці називаютьмімічні зморшки динамічними - це пояснює механізм і принцип їх появи. На відміну від вікових зморшок, неминуче супроводжують дозрівання і в'янення шкіри, мімічні зморшки можуть «прикрасити» і молоде обличчя. Звичайно, глибина і виразність мімічних зморшок також пов'язані з поточним станом коллагеновой матриці тканин і ступенем зволоженості шкіри, але раннє їх поява викликають абсолютно конкретні і відомі причини.

Косметологи впевнені, що замімічні зморшки відповідальні два основних фактори: спадковість і спосіб життя. У спадщину може передатися і загальний стан шкіри, і особливу будову м'язів обличчя, і багата міміка. І якщо на генетичної схильності лежить печать фатальності - ну як можна всерйоз протистояти природі? - То своєчасна корекція звичок може істотно полегшити боротьбу з мімічними зморшками.

Головні союзники мімічних зморшок:

- Куріння. Постійно витягаючи губи в трубочку і примруживши очі від диму, любителька попихтіти сигареткою «забезпечує» себе не тільки дозою нікотину, але і як мінімум двома типамимімічних зморшок - «Гусячими лапками» в кутах очей і «кільцем курця» навколо рота. Крім того, дефіцит кисню і постійно отруєння нікотином і смолами погіршують еластичність шкіри і її здатність до регенерації.

- Часте перебування на сонці без належного захисту. Небезпечні промені ультрафіолетового спектра, не будучи відфільтрованими за допомогою спеціальних засобів-санблоком, порушують гідробаланс шкіри, висушують її.Мімічні зморшки навколо очей, Рота, між бровами не тільки утворюються швидше, але і стають більш вираженими.

- Дієти. Систематичне виснаження організму і часто повторювані цикли набору і скидання ваги позбавляють шкіру шансу на нормальну самостійну регенерацію. Зневоднений і знежирений епідерміс вкрай схильний до утворення зморшок.

- Зайве живе обличчя. Мабуть, цей фактор можна назвати найбільш спірним, адже міміка є частиною нашої індивідуальності. Однак самовираження, на жаль, може йти і на шкоду красі.

Як з'являються мімічні зморшки?

Мімічні зморшки ділять на кілька типів за місцем утворення:
% - Мімічні зморшки навколо очей
% - Мімічні зморшки навколо рота
% - Мімічні зморшки між бровами - «левові»
% - Мімічні зморшки на лобі - «зморшки мислителя»
% - Носогубні мімічні зморшки.

Механізм утворення всіх без винятку мімічних зморшок однаковий. Прикрі складки шкіри, що стають глибше з лякаючою бистротойе - лише верхівка айсберга, наслідок глибоких змін в товщі епідермісу. Регулярно повторювані одноманітні рухи лицьової мускулатури запускають процес розтягування шкіри. Через якийсь час, якщо характер рухів і їх частота не змінюються, скорочення м'язів обличчя призводять до змін форми клітин-фібробластів, з яких складається дерма. У спокійному стані фібробласти являють собою подовжені овали. При постійному навантаженні вони виходять зі стану спокою і, розтягуючись, починають «тиснути» на що знаходиться під ними колагенову матрицю, що забезпечує еластичність шкіри. Матриця «виходить із себе», її здатність виконувати функції каркаса шкіри під загрозою. На обличчі з'являютьсямімічні зморшки@. @ Часом здається, що вони виникли буквально в один день! Але насправді їх «вихід» планувався давно, і пройшов якийсь час, перш ніж м'язову напругу призвело до деформації колагенових покладів.

Як позбутися від мімічних зморшок?

Природне старіння організму, повним ходом починається вже після 20 років, посилює появумімічних зморшок, А поєднання його з перерахованими вище негативними факторами залишає мало шансів на успіх. Однак це не означає, що потрібно опускати руки. З мімічними зморшками можна і потрібно боротися - за допомогою спеціальних засобів. Частково їх дія збігається з дією методик, що припиняють виникнення «звичайних» зморшок, але взагалі мімічні зморшки через особливості своєї появи вимагають специфічного догляду.

Сьогодні косметологія пропонує безліч способів позбавлення від мімічних зморшок - на будь-який смак, запас сміливості і гаманець. У їх числі інвазивні (ін'єкції паралізантов ботокса або діспорта, а також речовин-філлерів, наповнювачів зморшок), хірургічні (оперативна підтяжка обличчя) і дерматологічні (лазерне шліфування шкіри і пілінги середньої і великої глибини) методики. Кожна леді приймає рішення самостійно, спираючись на думку довіреного лікаря і власні висновки й очікування.

Щоденний домашній догляд з використаннямзасобів проти мімічних зморшок, Можливо, дає не настільки швидкий і разючий результат, як ботокс або операція, але служить незамінним профілактичним засобом, що дозволяє позбавитися від мімічних зморшок, задействовавь резервні сили організму, і протягом тривалого часу підтримувати досить гарну картину особи.

Кращі креми від мімічних зморшок

Міорелаксанти - нове покоління кремів, дія яких спрямована на боротьбу змімічними зморшками. Вони допомагають розслабити м'язи обличчя і, по суті, здійснюють ефект, подібний ефекту ін'єкції ботокса або діспорта, тільки діють зовні. Результат, звичайно, менш радикальний, але зате і важких «побочек» немає.
% Активним компонентом вкремі-Міорелаксант від мімічних зморшок є синтетичні пептиди, створені в лабораторіях на базі амінокислот. До їх числа відносяться які речовини як гексапептид (аргірелегін) і октапептид, розслаблюючі і згладжують мускулатуру особи, які забезпечують місцевий ліфтинг тканин. Крім того, випускаються міорелаксанти з екстрактом перцю кава-кава: це речовина, відома своїми транквілізуючими властивостями, блокує нервові імпульси, що змушують м'язи скорочуватися. Креми з кава-кава не підходять тим, хто схильний до алергії або володіє чутливою шкірою обличчя - перець нерідко викликає роздратування.

Гіалуронова кислота і її препарати також служать хорошу службу тим, хто вирішив вийти переможцем з війни з мімічними зморшками. Відновлюючи баланс вологи в глибинних шарах епідермісу, гіалуронова кислота хороша і сама по собі, і в компанії міорелаксуючих пептидів.

Як користуватися кремом від мімічних зморшок?

Фахівці рекомендують курсове застосування кремів-міорелаксантів, обіцяючи видимий ефект після 3-6 тижнів щоденного догляду. По досягненні результату необхідно перейти на підтримуюче використання (1-2 рази на тиждень) і обов'язково робити перерву кожні три місяці, щоб не пошкодити процеси лимфодренажа і жирового обміну в тканинах.Крем від мімічних зморшок слід наносити безпосередньо на проблемні зони тонким шаром легкими рухами погладжують. Міорелаксанти не можна поєднувати з косметикою на фруктових кислотах - вона анігілює дію чудесних пептидів. І, звичайно, утримайтеся від використання крему від мімічних зморшок в період вагітності і лактації, а також при виникненні алергічної реакції.

Найкращий вік для застосування кремів, що дозволяють згладитимімічні зморшки і запобігти появі нових - 30-45 років.

Креми від мімічних зморшок: вибір JustLady

Botofit (Італія)
% Міорелаксант з відмінною репутацією, приємною текстурою і гексапептид

���� �� ���������� ������

Vichy Myokine (Франція)
% Крем від мімічних зморшок з пептидним комплексом Аденоксін

���������� ������� ������ ����

Lierac Exclusive (Франція)
% Догляду серія з цінних рослинним комплексом і гіалуроновою кислотою: три крему та експрес-наклейки на зморшки

��� ���������� �� ���������� ������

Аркадія Ботокс-ефект (Росія)
% Вітчизняний продукт світового рівня: натуральні масла, гексапептіди і коензим Q10

�������� �� ���������� ������

Мірра Люкс Крем-міорелаксант з босвелієві кислотами і шавлією (Росія)
% Протеїни пшениці і кислоти ладанного дерева - наша відповідь мімічним зморшкам

������ ���� �� ���������� ������

 Ольга Чернь
% Жіночий журнал JustLady

Теги: зморшка