Мімічні зморшки в молодості: як запобігти і як боротися?
% Алтанець, автор JustLady.
%
%
%
% У молодості шкіра людини пружна і щільно натягнута, але з віком, і під впливом певного ряду несприятливих факторів, вона втрачає свій тургор, на ній з'являються складки і зморшки. Причому, відбуватися це може і в досить ранні роки.
% Статті за темою «Мімічні зморшки в молодості: як запобігти і як боротися? »
%
% Зморшки, проходите мимо!
%
% Як запобігти появі зморшок навколо очей
%
% Мімічні зморшки: як позбутися проблеми
%
% Як зменшити зморшки біля губ
%
Коли шкіра обличчя не отримує достатню кількість вологи вона втрачає пружність, еластичність, стає сухою, чутливо реагує на розтяг, в результаті чого з'являються мімічні зморшки. Для того щоб не допустити їх передчасної появи доглядати за шкірою потрібно починати ще в молодості. Потрібно обов'язково користуватися зволожуючими кремами і гелями, до складу яких входить колаген. Причому, на шкіру навколо очей ні в якому разі не можна наносити той крем, який ви використовуєте для обличчя. Шкіра тут особливо тонка, і креми, призначені для особи, можуть істотно зашкодити їй, привести до появи мімічних зморшок навколо очей.
Появи ранніх зморшок сприяє часте скорочення мімічних м'язів: манера сміятися, звичка морщити лоб або прищулювати очі. Тому потрібно намагатися уникати надмірно частого скорочення м'язів обличчя, а під час нанесення макіяжу не щулити очі.
Зморшки можуть з'являтися, якщо під час сну голова людини знаходиться в неправильному положенні, приміром, сплять на високих подушках, в результаті чого голова схиляється на бік і на шиї і підборідді утворюються зморшки. До таких же наслідків проводить сон на животі, після якого шкіра на обличчі стає одутлим і розтягнутою. Краще спати на невисокій подушці, на спині - це сприятиме і хорошій циркуляції крові та відпочинку хребта.
Тривале перебування на відкритому сонці, без використання сонцезахисного крему, різке температурне коливання повітря, його надмірна вологість або сухість, так само сприяють розтягуванню шкіри і появи мімічних зморшок. Тому необхідно по можливості механічно захищатися від впливу несприятливого впливу навколишнього середовища і користуватися захисними кремами.
Неправильне харчування, постійні стреси, інфекційні захворювання призводять до появи мімічних зморшок, тому необхідно уважно стежити за тим, що ви вживаєте в їжу, більший упор робити на овочі та фрукти, в яких міститися вітаміни і речовини, необхідні шкірі. Краще відмовитися від вживання продуктів, які здатні принести організму шкоди - це кава, солодощі, сигарети, від них шкіра набуває нездоровий вигляд і в'яне значно раніше.
Теги: зморшка, харчування, молодість
Маски для обличчя з овочів
% Helen Writer, автор JustLady.
%
%
%
% Користь овочів величезна і отримати містяться в них вітаміни можна не тільки за допомогою вживання всередину. Овочеві маски для обличчя працюють не менш ефективно, живлячи та зволожуючи шкіру. Додаткова перевага таких масок в тому, що інгредієнти для них можна знайти практично в кожній кухні.
% Статті за темою «Маски для обличчя з овочів»
%
% Маски для обличчя з фруктів і овочів
%
% Маски з овочів і фруктів
%
% Скраби і маски для сауни
%
% Порятунок від стресу: маски для обличчя
%
% Маски для обличчя з овочів виконують різні функції, очищають, відбілюють, тонізують. Для кожного типу шкіри можна підібрати свій, необхідний для її стану плід. Застосовувати подібні маски для обличчя можна щодня, чергуючи склади.% Рецепти масок з овочів
Для відбілювання шкіри, зменшення прояву пігментних плям і веснянок використовується свіжий огірковий сік. Віджатим через марлю з подрібненого на тертці огірка соком змочується серветка, в якій вирізані прорізи для очей, і викладається на обличчя.
За аналогічним рецептом можна зробити маску пілінг для сухої або чутливої шкіри. Огірковий сік змішується з вівсяним борошном до консистенції сметани, після чого наноситься на обличчя. Легкими рухами шкіра масажується протягом 5 хвилин, після чого склад витримується на обличчі ще 15 хвилин. Змивається прохолодною водою.
Для живлення сухої шкіри готується маска для обличчя з овочів, в якості яких використовуються капуста і морква. Вони натираються на дрібній тертці і змішуються з чайною ложкою сметани і меду.
Маска для зволоження шкіри робиться з картопляного пюре, до якого додається чайна ложка вершків.
Маска для розгладження зморшок готується з картопляного пюре, до якого додана чайна ложка подрібненої сирої моркви або морквяного соку.
З сирої картоплі робиться маска для боротьби з мішками під очима. Для цього натерте пюре викладається на шматочки марлі, які протягом 10 хвилин витримуються на шкірі під очима. Така маска тонізує шкіру і розгладжує дрібні зморшки.
Для жирної шкіри підійде маска зі свіжої петрушки. Для неї береться чайна ложка подрібненої сировини, до якого додається така ж кількість лимонного соку і йогурту.
Правила приготування овочевих масок
Після подрібнення овоча вітаміни зберігаються протягом короткого часу, особливо швидко зменшується кількість вітаміну С. Тому готувати маски необхідно безпосередньо перед їх застосуванням. Наносяться вони на попередньо очищену шкіру, тривалість застосування близько чверті години.
Як позбутися народними засобами від зморшок
% Ксенія, автор JustLady.
%
%
%
% Перші зморшки ледь помітні і більше нагадують мало виражені мімічні рисочки. Однак цього достатньо, щоб почати інтенсивний догляд за шкірою. При цьому не обов'язково вдаватися до послуг косметолога. Існує досить рецептів для приготування масок і кремів з натуральних продуктів, здатних омолоджувати обличчя.
% Статті за темою «Як позбутися народними засобами від зморшок»
%
% Як прибрати зморшки народними засобами
%
% Як позбутися про зморшок
%
% Як позбутися від зморшок
%
% Зморшки, проходите мимо!
%
% Для розслаблення шкіри і м'язів обличчя перед нанесенням маски або крему, вмийтеся з використанням засобу, відповідного типу шкіри. Далі на 1-2 хвилини прикладіть до обличчя лляну тканину, змочену в гарячій воді. Це посилить вбирання корисних речовин.% Для живлення шкіри застосовуйте маски з вареного гороху, квасолі, кукурудзи, гарбуза, картоплі, шпинату і петрушки в поєднанні з молочними продуктами, медом і олією. Якщо шкіра потребує відбілюванні, додайте в них смородину, аґрус, огірок або лимон. Для пом'якшення - ягоди полуниці, суниці, малини і плоди персика. Для звуження пор - айву, гранат, брусницю або яєчний білок. Для зволоження - виноград, малину і полуницю. При маловиражених зморшках робіть маски один раз на тиждень, а при більш глибоких - щодня.
Після будь-якої маски нанесіть на шкіру крем. Для його приготування виберете будь-який доступний рецепт. Подрібнену цедру 3-х лимонів залийте склянкою окропу. Після 8:00 настоювання процідіть. З'єднайте настій з медом і олією (по 1 ч.л.), а також соком 3-х лимонів, 2-х ст.л. вершків і одеколону. Зберігайте в холодильнику. Перед нанесенням на шкіру зігрійте крем кінчиками пальців. % Розітріть 25 г вершкового масла з курячим жовтком, медом і подрібненими плодами горобини (всі по 1 ст.л.). Додайте в отриману суміш 15 мл камфорного спирту. Зберігайте в холодному місці. % Змішайте 2 ст.л. ягід суниці або полуниці з такою ж кількістю розтопленого кісткового мозку, 1 ч.л. меду і рослинного масла. У ретельно перемішану суміш додайте по краплях 1 ст.л. камфорного спирту.
Один раз на тиждень робіть компрес з трав'яних відварів. Особливо корисна мати-й-мачуха, обліпиха, ромашка, деревій. Змочіть льняну тканину в теплому настої і прикладіть до обличчя на 10 хвилин. А для збереження тепла покрийте її клейонкою (з отворами для носа і очей) і рушником.
На окремі ділянки обличчя (з вираженими зморшками) робіть парафінові маски. Розігрійте парафін на водяній бані до температури 100оС. Остудіть до 50-60оС. Нанесіть на шкіру за допомогою широкої кисті (для фарбування або малярською). З інтервалом в 10 секунд нанесіть ще 2 шари парафіну, після чого покрийте його клейонкою, ватою і забинтуйте на 20 хвилин. Після зняття змастіть шкіру кремом. Повторюйте через день протягом 1, 5 місяців. Не проводьте парафінотерапія при гіпертонії, схильності до кровотечі та пошкодженні шкіри.
Оскільки однією з причин утворення зморшок є руйнування білків - колагену і еластину, приймайте вітаміни необхідні для їх утворення. А саме Е, А, С, Д і групу В, а також сірку і цинк. І крім цього протягом місяця щодня з'їдайте вранці - 1 ч.л. меду і 5 ядер горіхів, а ввечері - 5 ст.л. вівсяних пластівців, замочених в 5 ст.л. води. У цих продуктах міститься повний набір всіх необхідних для шкіри корисних речовин. Вживайте зелений чай, відвар шипшини і воду. Виключіть чорний чай і каву. Ці напої сильно зневоднюють організм і роблять шкіру сухою.
Не робіть фруктові, парафінові маски і гарячі компреси при посиленому зростанні волосся на обличчі або розширених судинах. Для попередження зморшок уникайте тривалого впливу прямих сонячних променів, умовно жорсткою, хлорованою водою, нервового і фізичного перенапруження, гіподинамії, куріння, зневоднення, вживання жирної, смаженої і ненатуральної їжі.
Теги: шкіра, обличчя, засіб, маска, зморшка, компрес, харчування, догляд, освіта, гаряче
|