Маска для очей в домашніх умовах
% Громова, автор JustLady.
%
%
%
% Жінки прагнуть мати гарні очі і виразний погляд. Набряки і синяки під очима не прикрасять жодну представницю прекрасної статі. У боротьбі за ясний погляд допоможуть маски для очей, приготовані в домашніх умовах.
% Статті за темою «Маска для очей в домашніх умовах»
%
% Маски для очей в домашніх умовах
%
% Маски для очей: омолодження в домашніх умовах
%
% Маска для шкіри навколо очей
%
Маски - відмінний спосіб для підтримки здоров'я і пружності ніжної шкіри навколо очей. Подібні засоби допоможуть позбутися від синців, набряків, втоми очей. Приготувати ефективні маски для очей можна в домашніх умовах.
3 гілочки зелені свіжої петрушки, 3 листочка подорожника, 1 середня морква, 1 яйце. Дрібно наріжте петрушку і подорожник, розімніть зелень ложкою, щоб з'явився сік. Збийте сирий яєчний білок і змішайте його з натертою на тертці морквою і зеленню. Помістіть суміш у марлю, прикладіть до очей. Залиште на 20-30 хвилин.
Маска для очей, знімає запалення і почервоніння. 1 столова ложка насіння подорожника, 1 склянку киплячої води, 2 столові ложки вівсяної муки, 1 сире яйце. Подрібніть насіння подорожника і залийте склянкою окропу. Настоюйте в темному місці 1 годину. Процідіть настій, кашку з насіння подорожника змішайте з вівсяним борошном і збитим білком 1 сирого яйця. Нанесіть маску на шкіру повік, накрийте папером для компресів. Витримайте 40 хвилин.
Хороший тонізуючий ефект роблять медові маски. Для приготування такої маски візьміть 2 столові ложки меду, яєчний білок, 2 ложки ячмінного борошна. Ретельно змішайте компоненти. Нанесіть суміш на шкіру навколо очей, залиште на 15 хвилин. Змийте маску теплою водою. Після цього сполосніть обличчя холодною водою.
Картопляна маска, заспокійлива біль і свербіж в очах. 1 середній бульба сирої картоплі, 1 сире яйце. Очистіть картопля, натріть його на крупній тертці. Збийте яєчний білок і змішайте його з картоплею. Злегка підігрійте маску в мікрохвильовій печі, нанесіть товстим шаром на шкіру повік. Витримайте 25-30 хвилин. Подібну маску рекомендується проводити 1-2 рази на день.
Маска з відвареної картоплі знімає набряклість вік, розгладжує зморшки навколо очей. Для приготування маски візьміть 1 середній бульба картоплі, 1 чайну ложку молока. Відваріть картоплю в мундирі, трохи остудіть його, очистіть і розімніть в пюре. Додайте тепле молоко і ретельно перемішайте. Нанесіть суміш на повіки. Залиште маску на 30 хвилин. Змийте теплою водою.
Допомагає позбутися від неглибоких зморшок навколо очей і маска зі шпинату. Подрібніть 3-4 листочка свіжого шпинату в кавомолці і вичавіть сік. Ретельно перемішайте чайну ложку соку шпинату і 10мл масляного розчину вітаміну А. Додайте до суміші 1 чайну ложку крему для шкіри навколо очей. Нанесіть маску на шкіру під очима і витримайте 30 хвилин. Потім обережно видаліть м'яким ватним тампоном залишки маски.
Регулярно доглядайте за шкірою навколо очей. Застосовуйте народні засоби і якісну косметику.
Теги: очей, шкіра, домашні, умова, маска
Застосування масла виноградних кісточок для обличчя і тіла
% KatRussia, автор JustLady.
%
%
%
% Масло і екстракт виноградних кісточок з'явилися на вітчизняному ринку фармацевтичної та косметичної продукції зовсім недавно, але вже знайшли своїх шанувальників. Цілющі властивості такого масла доведені сучасною наукою і вважаються одними з найбільш дієвих при збереженні молодості, краси та здоров'я.
% Статті по темі «Застосування масла виноградних кісточок для обличчя і тіла»
%
% Всі про олію з виноградних кісточок
%
% Масло виноградних кісточок для обличчя і тіла
%
% Виноградна кісточка корисніше м'якоті
%
% Натуральні скраби для обличчя і тіла. Відполіруємо зовнішність!
%
Секрет ефективності масла з виноградних кісточок полягає в великому вмісті корисні для організму людини речовин: поліненасичених жирних кислот, вітамінів, рослинних білків, антиоксидантів. Всі вони в сукупності викликають потужний омолоджуючий і оздоровлюючий результат.
До складу масла з виноградних кісточок входить велика кількість поліненасичених жирних кислот: незамінною для людини линолиевой (Омега-6) - до 80%, олеїнової (Омега-9), пальмітолеіновой. Ці речовини стабілізують клітинні мембрани, перешкоджають перекисного окислення ліпідів, що уповільнює старіння клітин, зменшують вміст шкідливого холестерину в крові, покращують мікроциркуляцію і уповільнюють атеросклеротичнеураження судин.
До складу виноградних кісточок входять найпотужніші природні антиоксиданти - галові ефіри проантоцианідів. Ці речовини збільшують вміст вітаміну С в клітинах, перешкоджають руйнуванню і старінню клітинних структур, захищають колагенові волокна від вільнорадикального окислення, сприяють зміцненню стінки судин, знижують їхню патологічну ламкість. А також зменшують запальні та алергічні реакції.
Що міститься в виноградних кісточках і шкірці червоного винограду ресвератрол володіє рядом найцінніших якостей: противірусних, протизапальних, нейропротектівних (нейрозахисну), протипухлинних. Ця речовина перешкоджає репродукції ракових клітин і розмноженню вірусів, в тому числі, ВІЛ.
Особливо цінним вважається масло холодної вичавки - екстракт, який повинен застосовуватися як будь-який лікарський речовина - в певному дозуванні за призначенням лікаря. Його використовують у лікувальних цілях при варикозної хвороби, венозної недостатності, ендоартеріїт, ранах, опіках, трофічних виразках, з метою профілактики інфаркти міокарда, ішемічної хвороби серця, променевої хвороби.
Масло, отримане шляхом хімічного екстрагування, використовується в харчуванні і містить менше цілющих речовин.
У косметології масло з виноградних кісточок використовується в якості добавок в крему, масажні масла, бальзами і шампуні. Воно надає одночасно поживне, отшелушивающее, що пом'якшує і розгладжує зморшки дію. Воно звужує пори, нормалізує вироблення шкірного сала, знімає запальний процес і застосовується при різних шкірних захворюваннях. У домашніх умовах його можна використовувати в чистому вигляді, можна також в поєднанні з іншими рослинними оліями в співвідношенні 1: 1. На уражені ділянки шкіри, що вимагають лікування, накладається серветка, змочена в олії на 15-20 хвилин. З метою очищення і пом'якшення шкіри її протирають змоченим в маслі виноградних кісточок тампоном.
Теги: особа, масло, кісточка, екстракт, тіло, склад, застосування
Масло виноградних кісточок для обличчя і тіла
% Sestr, автор JustLady.
%
%
%
% Масло, отримане шляхом віджиму з кісточок винограду, здавна використовується в кулінарії, медицині і косметології. Завдяки високому вмісту в ньому вітаміну Р, який життєво необхідний людському організму і підвищує еластичність капілярів, його навіть називають «гормоном молодості». Через свою легкої консистенції воно використовується в косметології як основа кремів, призначених для жирної та комбінованої шкіри.
% Статті за темою «Масло виноградних кісточок для обличчя і тіла»
%
% Застосування масла виноградних кісточок для обличчя і тіла
%
% Всі про олію з виноградних кісточок
%
% Виноградна кісточка корисніше м'якоті
%
% Натуральні скраби для обличчя і тіла. Відполіруємо зовнішність!
%
Завдяки своїм властивостям і високої проникаючої здатності, масло виноградних кісточок використовують як основу зволожуючих і живильних засобів для обличчя і тіла. Воно покращує роботу сальних залоз і стягує пори, надаючи шкірі рівний, доглянутий вигляд. Ці кошти пом'якшують і благотворно діють на старіючу, мляву і інертну шкіру, надаючи регенеруючу дію.
У суміші з іншими ефірними маслами воно входить до складу спеціальних антивікових кремів, які омолоджують шкіру, підвищують її пружність і усувають дрібні зморшки. Під впливом масла виноградних кісточок шкіра набуває здорового вигляду, стає більш еластичною і м'якою.
Масло також має яскраво виражену протизапальну дію, оскільки його неомиляемие фракція містить антиоксиданти і сприяє усуненню порушень внутрішньоклітинних обмінних процесів, що відбуваються в шкірі, чудово тонізує її. Цим маслом лікують садна і тріщини, особливо ті, що утворюються на п'ятах при висиханні верхніх шарів шкіри. А в'яжучі властивості дозволяють застосовувати його при лікуванні вугрів, стрептодермії (пелюшкового дерматиту) і везікулопустулеза (гнійничкові висипання).
Високі вбираючі властивості роблять масло виноградних кісточок прекрасним провідником для різних кур'єрських добавок. Найкраще для обличчя і тіла використовувати різні його суміші з іншими ефірними маслами в співвідношенні 1: 1.
Часто масло з виноградних кісточок використовується самостійно або спільно з маслом авокадо, жожоба та іншими для різних масажів. Воно особливо ефективно для проведення процедур, спрямованих на підтримку пружності грудей, а також при антицеллюлитном глибокому масажі. У цьому випадку на 1-2 столові ложки олії кісточок винограду додають по 2-3 краплі олії ялівцю, герані, кипариса, лаванди, пачулі.
Для обличчя можна використовувати в якості масок масляні серветки. Накладайте їх на обличчя, додавши до основі - маслу з виноградних кісточок кілька крапель вибраного вами ефірного масла. Якщо шкіра проблемна, використовуйте в якості добавки масло іланг-ілангу, каяпута, ромашки, сандалу, розмарину, лимона або троянди.
Теги: особа, масло, маска, кісточка, тіло, дія
|