Як зав'язати хустку: на голові, на шиї, на поясі

��� �������� ������: �� ������, �� ���, �� �����
% За допомогою шовкової хустки можна створити відмінний образ, який додасть загадковості і шарму і притягне погляди багатьох чоловіків. Француженки, які знають толк в елегантності і моді, не розлучаються з шовковими хустками навіть у спекотне літо. Адже цей елемент здатний перетворити звичайний костюм або плаття. Багато хто досі не знають, як зав'язати хустку: на шиї, на поясі і на голові. Варіантів безліч.
% Статті за темою «Як зав'язати хустку: на голові, на шиї, на поясі» %
Як зав'язати хустку: на голові, на шиї, на поясі
% Як зав'язати шийну хустку %
Як зав'язати хустку: на голові, на шиї, на поясі
% Як носити шарф і хустку %
Як зав'язати хустку: на голові, на шиї, на поясі
% Як носити Павлово-Посадському хустки %
Як зав'язати хустку: на голові, на шиї, на поясі
% Чоловік шийну хустку: стильний атрибут метросексуала %
% Як зав'язувати хустку на шиї?%

1.Французскій вузол - цей вид вузла чудово виглядає майже з будь-яким вирізом. Щоб зав'язати хустку, візьміть його за протилежні кути і по черзі складіть їх з двох сторін до центру, щоб вийшла смужка шириною приблизно 5 сантиметрів. Потім оберніть шовкову хустку навколо своєї шиї, кінці перехрестите ззаду і витягніть їх вперед. Потім вирівняйте обидва кінці і зав'яжіть вузол під підборіддям по центру. Посуньте хустку трошки набік, щоб вузол був не по центру. І наостанок зав'яжіть подвійний вузлик, а кінці розправте.

2.Кольцо-джгут. Цей вид вузла красиво виглядає з будь-якими вирізами, але його не рекомендують зав'язувати в поєднанні з блузками з високим коміром. Для того, щоб зав'язати даний вид вузла, візьміть шовкову хустку за кути і по черзі складіть з двох сторін до центру, щоб вийшла смуга 5-ти сантиметрів. Візьміть хустинку за два кінчика і оберніть навколо своєї шиї, щоб один з кінців виявився довшим другого. Проведіть кінець, який коротше, перед довгим і пропустіть його в петлю біля шиї. Обертайте обидва кінці по черзі навколо хустки в однаковому напрямку, починаючи від центру і рухаючись до потилиці. Заправте стирчать кінчики і укладіть хустку акуратно навколо шиї.

Як зав'язувати хустку на голові?

 1.Повязка на голові. Для цього візьміть хустинку за два кути і по черзі складіть їх з двох сторін до центру, щоб вийшла смуга 5-ти сантиметрів. Покладіть смужку на голову, з'єднавши два кінці на потилиці. Зауважте вузол.

2.Використання пряжки у формі «вісімки». Покладіть хусточку на шию, щоб кінці виявилися попереду. Просмикніть два кінця хусточки в отвори пряжки. Візьміть кожен кінець хусточки і підійміть його на голову. Зауважте кінці хустки під волоссям, поправивши зачіску, вирівняйте складочки на хустці.

3.Классіческій стиль. Складіть хустинку по діагоналі. Покладіть його на голову так, щоб край був над бровами. Зауважте два кінчика вузлом ззаду. Один кінець хусточки викладіть поверх іншого і зрівняти. Цей варіант підійде для будь-якого віку.

Як зав'язувати хустку на поясі, на тілі.

1.На поясі. Оберніть хустинку навколо своєї талії. Обидва кінці заправте в пряжку. Така прикраса чудово підходить до повсякденного одягу і до вечірнього платтячка.

2.Очаровательная спідничка. Візьміть дві хустки великих розмірів. Зауважте один навколо своєї талії. Візьміть інший і оберніть його теж навколо своєї талії, в протилежну сторону і зав'яжіть.

3.Стільний топ. Скріпіть середину хустки. Направте до тіла ту сторону, яку скріплювали. Візьміться за обидва краї хусточки і зав'яжіть їх на своїй спині: знизу і зверху. Наряд готовий! Навряд чи хтось зможе здогадатися, що ваш топ саморобний.%

% Автор:Заноза

Теги: урок, онлайн, шарф, зачіска, бігуді, парео, відео, шия, хустку, плаття, куртка, спосіб, картинка, вузол, пов'язка, варіант, зав'язування, гаучо

Як визначити натуральний шовк

% North_point, автор JustLady. % % %
��� ���������� ����������� ����
% Шовк був винайдений в Китаї, де вважався тканиною імператорів і коштував на вагу золота. Вироби з цього розкішного матеріалу не тільки радують око і приємні на дотик - вони ще й неймовірно практичні: відрізняються довговічністю, міцністю, м'якістю і майже не мнуться. Все це вірно за умови, що шовк натуральний, а не штучний, бо поки жодна технологія не змогла відтворити всі якості цієї дивовижної матерії.
% Статті за темою «Як визначити натуральний шовк» %
Як визначити натуральний шовк
% Як вибрати шовк %
Як визначити натуральний шовк
% Шовк або НЕ шовк: як визначити якість тканини? %
Як визначити натуральний шовк
% Шовк штучний і справжній: шукаємо відмінності %
Як визначити натуральний шовк
% Шовк для зміцнення нігтів %
% При купівлі шовкового вироби завжди просите продавця показати сертифікат якості. Але краще підстрахуватися і перевірити натуральність шовку ще кількома способами.%

1. Придивіться до структури тканини - якщо її поверхня ідеально рівна, в даному випадку це не гідність, а недолік. Можливо, вам попався поліестр, адже справжній шовк зазвичай має невеликі нерівності.

2. Зверніть увагу на колір і блиск тканини. Справжній шовк не буває абсолютно білим, його нитки повинні мати легкий кремовий відтінок. Натуральний шовк має благородним, м'яким блиском, переливається але сонце, граючи відтінками. Блиск штучної тканини більш бідний, світіння біле.

3. Шовк натурального походження набуває температуру тіла, тому в холоди він зігріває, а в спеку не дає перегрітися. Якщо ви притисне тканину до руки і відчуєте прохолоду, тканина штучна. Зімніть тканину в грудку - на ній не повинно залишатися чітких заломів.

4. Обережно витягніть кілька ниток з тканини і підпаліть їх. Натуральний шовк горить, виділяючи різкий запах паленої шерсті або пера. Нитки згортаються в обвуглені кульки і перетворюються на попіл, якщо розтерти їх пальцями. Ісскусственная шовк при горінні буде плавитися, видаючи запах паленої пластмаси або паленої целюлози.

5. Врахуйте, що натуральний шовк не продаватиметься у вакуумній упаковці. Інакше він «задихнеться» і почне виділяти запах цвілі.

6. Якість шовку можна визначити, спробувавши його порвати. Пошкодити натуральний шовк таким чином практично неможливо: його нитки мають міцність сталевого дроту, а ось штучна тканина може не витримати.

7. Врахуйте, що ціна на натуральний шовк не може бути низькою. Якщо торговець з легкістю піддається домовленостям знизити вартість виробу в два рази, швидше за все, ви маєте справу з підробкою.

8. Існує ще один спосіб перевірити натуральність шовку. Опустити його в 7-10% розчин лугу і нагріти. Шовкова тканина має природне походження (нитки для неї виробляють тутові шовкопряди), тому розчиниться без сліду. Штучні тканини це випробування витримають. Незважаючи на точність методу, застосувати його в магазині чи на ринку, на жаль, не вдасться - якщо тільки налякати продавця, який не бажає розкривати правду про походження тканини.

Теги: шовк

Як визначити російський розмір

% Шатохіна Ганна, автор JustLady. % % %
��� ���������� ������� ������
% Покупка одягу сьогодні - це не просто захоплююче заняття, але ще й пізнавальне. Адже в магазинах висять вироби, вироблені в абсолютно різних країнах. І кожне з них відповідає тій таблиці розмірів, яка прийнята в тій чи іншій країні-виробнику. Тому, щоб можна було без проблем підібрати одяг, який підходить саме вам, необхідно точно знати, як же за європейськими або американськими мірками можна визначити свій російський розмір.
% Статті за темою «Як визначити російський розмір» %
Як визначити російський розмір
% Як визначити російський розмір %
Як визначити російський розмір
% Як визначити розмір ковзанів %
Як визначити російський розмір
% Як визначити розмір одягу %
Як визначити російський розмір
% Як підібрати розмір штанів %
% Щоб ви могли підібрати свій розмір одягу, вам необхідно звернутися до спеціальної зведеній таблиці, яка об'єднує розмірний ряд всіх виробників і показує, який з них відповідає вашому російській. Але щоб скористатися цією таблицею, обов'язково потрібно знати свої параметри. Тому першою справою візьміть у руки сантиметрову стрічку і ретельно себе виміряйте.%

Міряти свою фігуру потрібно за кількома показниками. Перший - зростання. Щоб отримати коректний результат, разуйтесь і притуліться до якої-небудь поверхні - стіни, одвірка і т.д. - Так, щоб ваша спина стала рівною. Опустіть сантиметр до підлоги і протягніть його до самої верхівки. Це і буде ваш зріст. Деякі люди для даного виміру просто ставлять відповідну позначку на стіні позаду себе, а вже потім заміряють вийшла лінію.

Наступна мітка - це обхват грудей. Для цього сантиметр оберніть по колу в районі грудей так, щоб вимірювальна стрічка проходила по найбільш виступаючим точкам грудей. Для вибору нижньої білизни вам знадобиться і такий параметр, як обхват під грудьми. Пропустіть сантиметр через пахвові западини навколо тіла.

Не забудьте про талію. Не варто спробувати стати стрункішою на період примірки і втягувати живіт. Все має бути природно. Адже зараз одяг ви підбираєте для сьогоднішнього дня. І якщо у вас є животик зараз, то він нікуди за найближчий тиждень-два не дінеться.

Звичайно ж, вам також необхідний і об'єм стегон. Стійте так, щоб ноги були разом. Стрічку пропускайте по самим «видатним» частинам тіла. Приблизно вона повинна проходити на рівні сантиметрів 20 від талії.

Для покупки брюк вам знадобиться бічна довжина. Вона вимірюється так - сантиметр спускається від кістки стегна до ступні по внутрішній частині стегна.

Щоб вимірювання вийшли точними використовуйте тільки новий сантиметр. Старий вже розтягнутий і може спотворити реальну картину. Вимірюваний ділянку обхоплюйте досить щільно, але не туго. Уявіть як ніби це ваш одяг - ви ж не хочете, щоб вона вам жала або була велика. Вимірювання проводяться тільки на голе тіло, інакше надлишок одягу легко зможе додати вам парочку зайвих сантиметрів.

Далі підставляйте свої значення в таблицю і вираховуйте свій розмір. Так, наприклад, володарка параметрів 86-89 - 70-73 - 96-98 носитиме 44-й розмір одягу.

Є і спрощена формула, як можна розрахувати розмір одягу. Правда, відноситься він більше до марок німецького виробництва. Як правило, німецький розмір відрізняється від нашого на 6. Тобто щоб перевести німецький в російську, треба додати до зазначеного значенням 6. Так, наприклад, якщо на одязі стоїть число 38, то це означає, що вибирати її можуть власниці все того ж 44 -го російського розміру. Французький же розмір відрізняється від російського всього на 4. Розрахунок, як і у випадку з німецькими мірками, тільки додавати необхідно 4. Так що власницям 44-го розміру у французьких магазинах шукати потрібно одяг з міркою 40.

Якщо ви бачите на етикетці буквене позначення, то також можете звіритися з таблицею. Але пам'ятайте, що самі ходові М і L відповідають російським 44-46 і 48-50 відповідно.

Що ж стосується нижньої білизни, воно одночасно має літерні та числові значення розмірів. І в цьому випадку також необхідно користуватися спеціальною табличкою. Так, обхват грудей 82-84 буде ховатися під міткою 70 А.

Для нестандартних фігур одяг підбирається в індивідуальному порядку. Загнати параметри таких людей в усереднені таблиці досить складно.

Теги: одяг, розмір, російська