Шопінг по-татарськи, або Що привезти з Казані?

% Swordsman, автор JustLady. % % %
������ ��-��������, ��� ��� �������� �� ������?
% Приїжджаючи в Казань, туристи незмінно відчувають захоплення від великої кількості вражень. Місто з багатовіковою історією славиться своєю самобутністю і контрастами. Крім великої кількості фотографій з красивими міськими панорамами, можна зберегти пам'ять про поїздку за допомогою різних сувенірів, які поєднують в собі самобутню неповторну культуру казанських татар.
% Статті за темою «Шопінг по-татарськи, або Що привезти з Казані? » %
Шопінг по-татарськи, або Що привезти з Казані?
% Шопінг: хвороба чи звичка? %
Шопінг по-татарськи, або Що привезти з Казані?
% Шопінг. Вибираємо ... місто! %
Шопінг по-татарськи, або Що привезти з Казані?
% Відпочинок та шопінг в Іспанії %
Шопінг по-татарськи, або Що привезти з Казані?
% Шопінг в Китаї %
% Історія Казанського ханства надзвичайно багата подіями, у тому числі і трагічними. Казанський кремль неодноразово руйнувався, горів і був заново відновлений. У сувенірних крамничках міста вам запропонують зменшені копії пам'яток архітектури. Серед них найбільше значення має вежа Сююмбіке, названа так на честь цариці, яка за переказами не захотіла стати наложницею Івана грізного і кинулася вниз з самого верхнього поверху споруди. Вежа Сююмбіке є однією з «падаючих» веж і знаходиться на території Казанського кремля, який відноситься до пам'яток архітектури, які перебувають під охороною Юнеско.%

 Іншою відомою міською визначною пам'яткою, зменшену копію якої можна придбати в якості сувеніру, є мечеть Кул-Шаріф. Це будівля була відновлена ​​за аналогом головної мечеті Казанського ханства, яка була зруйнована під час штурму міста військами Івана Грозного, і є одним з найбільших культових споруд ісламу в Європі.

 Серед сувенірів, які мають історичне значення, можна придбати фігурку, скарбничку або глиняну тарілку із зображенням казанського кота. Саме такі коти були в пошані при дворі російської імператриці Єлизавети I і входили до складу її пухнастою лейб-гвардії.

 Чоловікам як сувенір на згадку про відвідини Казані можна привезти національний головний убір - тюбетейку. Це кругла шапочка з плоским верхом виготовляється з бархота, прикрашається золотими нитками і бісером відповідно до національними традиціями. Тюбетейка є невід'ємним атрибутом при відвідинах мечеті. Для жінок також існують подібні головні убори - калфакі.

 В якості оберега будинку від різних напастей з давніх пір казанці вішають на стіни шамаилях - сури Корану, каліграфічно надруковані на папері або вишиті ниткою на тканині. Їх можна знайти як у вигляді звичайних картин, так і у вигляді дорогих творів, прикрашених стразами від Swarovski. Повністю текст Корану можна прочитати в подарункових виданнях священної книги, з оксамитовою обкладинкою, розшитих вручну золотими нитками і прикрашених дорогоцінними каменями.

 Особливий захват туристів викликає національна татарська взуття - тапочки і чобітки ичиги. Вони виготовляються з найтоншої шкіри і прикрашаються національним орнаментом. Вся національна взуття має загнутий догори носок, т. К. Не можна було дряпати землю при ходьбі. Повністю зразок національного одягу можна побачити на ляльках, вони продаються в багатьох сувенірних магазинах.

 Любителям спорту можна привезти в подарунок з Казані спортивний одяг з символікою хокейного клубу «Ак-Барс» та футбольного «Рубін», які неодноразово ставали чемпіонами світових змагань.

 І звичайно, повертаючись з поїздки в Казань, обов'язково потрібно пригостити своїх близьких і друзів традиційними татарськими ласощами, серед яких найвідомішими є чак-чак і талкиш-Калева. За чашкою ароматного чаю, в який можна додати трав'яний бальзам виробництва казанського лікеро-горілчаного заводу, можна насолодитися традиційними татарськими частуваннями, а також поділитися своїми враженнями про одне з найкрасивіших міст.

Теги: копія, сувенір, пам'ятник, убір, архітектура, шопінг, казань, татарск, тюбетейка, головного

Як визначити норку

% Олена Кулагіна, автор JustLady. % % %
��� ���������� �����
% Норкові вироби все частіше піддаються підробці. Шахраї настільки майстерно обробляють хутра інших тварин, що обман дуже складно розпізнати, а часом і зовсім неможливо. Щоб застрахувати себе від «фальшивої» норки, дотримуйтеся нескладних рекомендацій.
% Статті за темою «Як визначити норку» %
Як визначити норку
% Як відрізнити хутро норки %
Як визначити норку
% Як визначити якість хутра норки %
Як визначити норку
% Як відрізнити хутро бабака від норки %
Як визначити норку
% Як визначити якість норковій шуби %
% Відправляйтеся за покупкою в крупний салон хутра. Не варто купувати дорогий виріб на ринку, адже саме там і зустрічається величезна кількість підробок. Звичайно, в магазині шубка обійдеться вам на порядок дорожче, але зате ви убезпечите себе від придбання підробки. Проблема навіть не в тому, що фальшиве хутряний виріб буде сильно відрізнятися за своїм зовнішнім виглядом. Ні, просто воно буде носитися значно менше, адже під норку підробляють в основному хутро кролика або бабака. Інші шкурки або коштують дорого, або мають сильні візуальні відмінності.%

Хутро кролика м'якше, ніж у норки, тому й термін носіння менше - 1-2 роки, в деяких випадках трохи довше. Якщо ви жодного разу не гладили кроликів, то пройдіться по різних відділах торгового центру або по базару і помацайте різні вироби. На дотик ці два хутра дуже добре розрізняються. Поверніться в магазин, в якому вас чекає потенційна покупка. Поводите рукою проти хутра; якщо він швидко відновлює свою форму, значить перед вами норка. В іншому випадку від покупки краще відмовитися.

Хутро бабака також притягує шахраїв своєю дешевизною. При правильній обробці його дуже складно відрізнити від норки. Але все ж одна характерна ознака є - довжина волосинок. Розсуньте хутро двома пальцями і подивіться. Якщо зустрічаються волосинки коротше, ніж основна маса, перед вами підробка. Краще не купуйте такий виріб, щоб не було потім прикро за марно витрачені гроші. Варто відзначити, що хутро бабака такий же жорсткий, як у норки. Але як б його не підрівнювали, підшерсток все одно залишається помітний.

Також норка володіє особливим блиском, якщо її розглядати під сонячним світлом. Якщо погода похмура, то піднесіть виріб ближче до лампочки. Волосинки повинні переливатися. Звичайно, інші хутра теж блищать, але все-таки не так сильно, як норка.

Зверніть увагу і на поділ вироби. Підкладку до шкірці зазвичай не пришивають. Якщо ж вона пристрочена, то виробнику є що приховувати. Просто не купуйте шубку, навіть якщо вона вам дуже подобається. Походіть по інших салонах, подивіться сертифікати та вироби. Не потрібно поспішати, адже всі проблеми виникають саме з цієї причини.

Теги: норка, підроблення, виріб

Як відрізнити підробку сонцезахисних окулярів

% Podkabluchnik, автор JustLady. % % %
��� �������� �������� �������������� �����
% Підроблені сонцезахисні окуляри не тільки не захищають очі від ультрафіолету, але і здатні підсилити його вплив. Спосіб виявлення підробки залежить від того, які саме окуляри ви вибираєте: звичайні або поляризаційні.
% Статті за темою «Як відрізнити підробку сонцезахисних окулярів» %
Як відрізнити підробку сонцезахисних окулярів
% Брендові сумки: як відрізнити підробку %
Як відрізнити підробку сонцезахисних окулярів
% Як відрізнити справжні парфуми від підробки %
Як відрізнити підробку сонцезахисних окулярів
% Перли, янтар, бірюза: відрізняємо підробки %
Як відрізнити підробку сонцезахисних окулярів
% Вибираємо сонцезахисні окуляри %
% Принцип дії сонцезахисних окулярів полягає в тому, що вони затримують ультрафіолетові і частково сині промені, але пропускають інші, одночасно зменшуючи загальну яскравість потрапляє в очі світла. Поляризаційні окуляри додатково затримують світло, що має всі площини поляризації, крім певної, що покращує видимість в умовах відблисків.%

Підроблені окуляри хоча і не збільшують інтенсивність ультрафіолетових променів, але пропускають їх більшою мірою, ніж видимі, створюючи тим самим диспропорцію. Кришталик розширюється, через шкідливе випромінювання впливає на нього більшою мірою, ніж при відсутності сонцезахисних окулярів взагалі. Якщо ж підробку позиціонують як поляризаційні окуляри, насправді поляризаторів у виробі може і не бути.

Проведіть досвід - покладіть під офісний ультрафіолетовий детектор валюти лист звичайного паперу. На відміну від купюри, він засвітиться яскравим синім світлом. Тепер пропустіть світло лампи детектора через сонцезахисні окуляри - якщо аркуш паперу світиться все одно, аксесуар є підробленим, і носити його небезпечно. Але великий детектор валюти, який включається в розетку, в магазин окулярів з собою не візьмеш, тому доведеться купити маленький, працює від батарей.

А ось прилад для перевірки поляризаційних властивостей очкових стекол і так є в кишені у кожного. Це - мобільний телефон (крім тих, які обладнані дисплеєм типу AMOLED). Просто надіньте окуляри і подивіться на екран. Повертите телефон в руках - з'являються на ньому здаються темні плями? Якщо так, скла дійсно є поляризаційними. Але пам'ятайте, що навіть у таких окулярів слід додатково перевірити пропускаемость ультрафіолетового випромінювання. Пам'ятайте, що поляризаційними окуляри можуть і не бути, але ультрафіолет затримувати зобов'язані.

І ще одна порада. Вибираючи сонцезахисні окуляри без поляризаційних властивостей, віддавайте перевагу моделям, скла яких мають жовтуватий або коричневий тон. А ось синіх або фіолетових остерігайтеся: в тому, що вони пропускають ультрафіолет, можна не сумніватися навіть без перевірки приладами.

Теги: окуляри, підробка