Модна зачіска - мрії та реальність

������ �������� - ����� � ����������
% Більшість жінок воліють обирати майбутню стрижку по фотографії, знайденої в каталозі зачісок або в глянцевому журналі. Даний метод допомагає з успіхом підібрати гарну стрижку, але, щоб знайти дійсно модну зачіску, потрібно притримувати певних правил. Вони дозволять уникнути невдач і дадуть перукаря можливість зрозуміти, до чого йому потрібно прагнути.
% Статті по темі «Модна зачіска - мрії та реальність» %
Модна зачіска - мрії та реальність
% Модні зачіски 2010: вітер в голові! Наймодніші стрижки 2010 (ФОТО) %
Модна зачіска - мрії та реальність
% 5 кращих зачісок осені %
Модна зачіска - мрії та реальність
% Весільні зачіски: вибір головного дня %
Модна зачіска - мрії та реальність
% Зачіски Кейт Хадсон %
% Фотографії модних стрижок є в особливих каталогах, які пропонують відвідувачам у будь-якому пристойному салоні краси, в гламурниж журналах і навіть на спеціалізованих веб-сайтах. Будь-який з цих джерел підкаже вам цікаві ідеї щодо нової зачіски, укладки або фарбування волосся. Візьміть вподобане фото з собою в салон і покажіть її майстру. Це спростить його роботу, а ви зможете з'ясувати, чи реально ні втілити бажаний образ.%

Напевно багато жінок стикалися з тим, що фото модної зачіски, показане перед стрижкою майстру, не допомогло отримати задовільний результат. Швидше за все, ви подумали, що це помилка перукаря. Однак вина майстра полягає лише в тому, що він сліпо послідував вашим бажанням, не попередивши, що обрана зачіска абсолютно вам не підходить.

Фото зачіски - це просто модель, зразок. Модель одягу, наприклад, може чудово виглядати на манекенниці. Але це не означає, що також вона буде виглядати і на вас. Так і з фотографією стрижки - вона ідеально підходить дівчині, що послужила моделлю. Тому не варто думати, що з такою стрижкою ви будете виглядати аналогічно. Ви маєте мало спільного з дівчиною на фото, до того ж структура вашого волосся також може сильно відрізнятися. Оптимально взяти з собою фото декількох вподобаних зачісок і показати їх досвідченому майстрові, а він вже зможе визначити, які варіанти вдалі, а які - ні.

Правила вибору зачіски по фото:

1. Зверніть увагу на тип і структуру волосся дівчини на фото. Які вони? Жорсткі і кучеряве або тонкі і прямі? Шукайте фото із зачісками, які підходять вашому типу волосся. Врахуйте, що стрижка, вдало смотрящим на густих і від природи кучерявих волоссі, швидше за все, виявиться не настільки ефектною на шевелюрі з тонких і рідкісних волосся.

2. Зазвичай дівчата, що демонструють зачіски, володіють бездоганними рисами обличчя і формою черепа. Фото, де за допомогою стрижки намагаються замаскувати високий лоб або довгий ніс дівчата, зустрічаються дуже рідко. Тому, якщо вам необхідно приховати деякі риси обличчя, спробуйте подумки приміряти вподобану зачіску на себе. Подумайте, чи підійде така зачіска до вашого, припустимо, що не ідеального особі?

3. Існують особливі веб-сайти, що дозволяють завантажити власну фотографію для «примірки» різних зачісок. Такий інтерактивний підбір стрижки допоможе вам уникнути помилок, що можуть призвести марною тратою грошей і нервів.

Коли ви знайдете ідеальну на ваш погляд зачіску, проконсультуйтеся зі своїм перукарем. Якщо майстер відмовляє вас від такої стрижки, не наполягайте на своєму. Замість сумнівного експерименту краще пошукайте нову зачіску.

% Автор:Анжеліка Петякіна

Теги: зачіска, мрія, реальність

Перший похід в секс-шоп

% Anzhelika, автор JustLady. % % %
������ ����� � ����-���
% Сьогоднішнє суспільство у багатьох відношеннях є більш вільним, ніж торік. Тому цілком можна стверджувати, що існує не так вже багато речей, здатних збентежити сучасних представниць прекрасної статі. Тим не менш, чимало жінок все ще відчувають незручність при простому згадці інтим-магазину. А обговорення походу в секс-шоп взагалі вважається чимось непристойним. Від цих застарілих стереотипів можна і потрібно позбавлятися.
% Статті за темою «Перший похід в секс-шоп» %
Перший похід в секс-шоп
% Для чого люди відвідують секс-шоп? %
Перший похід в секс-шоп
% Чи варто соромитися ходити в секс-шопи? %
Перший похід в секс-шоп
% Іграшки з секс шопу: захоплююча гра в любов %
Перший похід в секс-шоп
% Дурниці, які роблять секс краще %
% Асортимент товарів, які пропонують сучасні секс-шопи, дуже різноманітний. Він зовсім не обмежується величезними пластиковими фалоімітаторами отруйних забарвлень або шкіряною атрибутикою для садо-мазо ігор. У реальності велика частина товарів для дорослих створена для самих звичайних пар, які бажають трохи урізноманітнити своє інтимне життя.%

При першому відвідуванні секс-магазину можна купити, приміром, еротичний фільм, що збуджує косметику з феромонами або якісний лубрикант з фруктовим смаком. Відмінним способом оживити сексуальні відносини є покупка красивого еротичного білизни. Ступінь відвертості цієї білизни залежить від того, наскільки ви близькі зі своїм партнером. Якщо ви встигли поділитися своїми еротичними фантазіями, то спільний похід в магазин інтимних товарів ще більше вас зблизить. Разом ви зможете вибрати рольове еротична білизна, завдяки якому ваші заняття сексом придбають особливу пікантність.

Головне, щоб всі ваші покупки були добровільними. Тобто придбання кожної іграшки для дорослих спочатку слід узгоджувати. Не допускайте, щоб вас примушували робити те, до чого ви ще не готові. У даному випадку мається на увазі емоційний тиск, коли більш активний партнер надто напористо переконує розділити його сексуальні фантазії.

Сучасні секс-шопи крім товарів, призначених для використання в парі, також пропонують багатий вибір іграшок, створених виключно для жінок. Зазвичай це різноманітні вібростимулятори, серед яких можна знайти як реалістичні іграшки, матеріал яких ідеально копіює людську шкіру, так і стильні моделі, за зовнішнім виглядом яких складно здогадатися про їх призначення. Тому, якщо у вас в даний момент часу немає коханого чоловіка, то перший похід в секс-магазин можна здійснити разом з близькою подругою. Навіть якщо вона піде з вами просто з інтересу, даний захід не залишить її байдужою. Можливо, ваша подруга теж купить щось для себе і буде вам вдячна за проявлену ініціативу.

Якщо вам все ж не вдається впоратися зі своїм збентеженням, то замість походу в звичайний магазин товарів для сексу відвідайте сайт секс-шопа в інтернеті. Таких онлайн магазинів дуже багато, а різноманітність пропонованих ними товарів деколи навіть перевершує асортимент традиційних інтим-магазинів. Крім того, в онлайн-магазині ви зможете розглядати товари, нікого не соромлячись.

Теги: магазин, товар, похід, шоп, інтим, секс

Як повернути товар, який просто не подобається

% Христина, автор JustLady. % % %
��� ������� �����, ������� ������ �� ��������
% Іноді, купуючи будь-який товар, покупець не має можливості повною мірою володіти інформацією про нього. Складні технічні характеристики, невідповідний розмір, колір або фасон можуть з'явитися причиною для повернення речі в магазин. Незважаючи на встановлені правила, деякі торговельні організації намагаються перешкодити законному праву покупця повернути або обміняти предмет покупки.
% Статті за темою «Як повернути товар, який просто не подобається» %
Як повернути товар, який просто не подобається
% Як повернути товар у магазин %
Як повернути товар, який просто не подобається
% Що не можна повернути в магазин %
Як повернути товар, який просто не подобається
% Як повернути довіру начальника %
Як повернути товар, який просто не подобається
% Як не купувати зайвих речей %

Для успішного виконання процедури повернення або обміну слід знати умови. Це стосується вимог, що пред'являються до покупця щодо термінів і зовнішнього вигляду повертається речі. Перш за все, варто відзначити, що повернути або обміняти товар можна протягом двох тижнів, не рахуючи дня купівлі. Також це стосується товарів, придбаних в кредит.

При проведенні процедури повернення обов'язковим є документ, що засвідчує особу. Комплектація товару повинна бути повністю збережена. Упаковка в комплектацію не включається. Не повинно бути будь-яких слідів експлуатації даного товару, інакше процедура повернення стане неможливою. Слід зберегти касовий і товарний чеки. Звичайно, відсутність цих документів не є підставою для відмови в поверненні, відповідно до закону «Про захист прав споживача». Однак факт покупки саме в цій організації торгівлі потрібно довести. У тому випадку, якщо чеки відсутні, можна зажадати задоволення позову в суді із залученням свідків.

Щоб повернути придбану річ, потрібно звернутися в організацію торгівлі до відповідальної особи, яке займається обміном і поверненням товару. У різних організаціях це може бути експерт, менеджер по претензіях, адміністратор, менеджер з якості і т.п. Особи, що займають ці посади, зазвичай юридично підготовлені. Для оформлення процедури повернення необхідно написати заяву. Слід пам'ятати, що покупець не зобов'язаний озвучувати дійсну причину відмови від товару. Грошові кошти повертаються організацією торгівлі протягом трьох днів.

Існує декілька категорій товарів, повернення і обмін яких неможливий. Це лікарські засоби, предмети особистої гігієни, побутова хімія, нижня білизна, шкарпетково-панчішні вироби, парфумерія та косметика. Також не підлягає поверненню зброю і патрони до нього. Неможливо повернути або обміняти тварин. Рослини, книги, альбоми, буклети, брошури, календарі та карти також не приймають назад в торгових організаціях.

Теги: товар, чек, повернення