Легінси: як і з чим носити

��������: ��� � � ��� ������
% Головною новинкою і цікавою фішкою нинішнього модного сезону є легінси. Цей прийшов з 80-х предмет гардероба не користувався популярністю протягом останніх років і навіть вважався кітчем. Незважаючи на таку зневагу до леггинсам, з'ясувалося, що продумане поєднання з ними інших частин туалету дозволяє створити елегантний образ.
% Статті за темою «Легінси: як і з чим носити» %
Легінси: як і з чим носити
% З чим носити легінси з малюнком %
Легінси: як і з чим носити
% Легінси під шкіру: з чим носити %
Легінси: як і з чим носити
% Легінси: як і з чим носити? %
Легінси: як і з чим носити
% З чим носити легінси %
% Незважаючи на деякі дивні, світ високої моди завжди зберігає певну гармонійність. Це виражається в тому, що будь-які модні тенденції чимось врівноважуються. Цьому факту можна знайти багато підтверджень в минулих модних сезонах. Приміром, міні-сукні дуже простого крою і нейтральних відтінків у більшості дизайнерів сусідять з розкішними сукнями складного крою.%

Даний факт пояснити досить просто. Якщо всі речі однакові, з'являється нудьга. А нудну модну колекцію не пробачать жодному дизайнерові, яким би відомим ім'ям він не володів.

У новому модному сезоні дизайнери пропонують класичну англійську манірність, шикарне бароко, похмуру готику і нейтральний сірий колір в якості основного відтінку. Проте всі ці тенденції врівноважуються яскравим акцентом, зробленим на руках і ногах. Акцент на ноги робиться не тільки за допомогою кольору або особливих форм, але і за допомогою певного настрою. Давайте розглянемо ці образи докладніше.

Основною новинкою даного модного сезону, що дозволяє зробити акцент на ноги, є легінси. У 80-х роках легінси були повністю синтетичними і відрізнялися кислотно-яскравими квітами. Ця виставлена ​​напоказ штучність була свого роду викликом буржуазності, усталеній способу життя і стандартним матеріалами.

В даний час легінси виглядають досить благородно. Протягом минулих років технічний прогрес дозволив створювати штучні волокна, наближені і навіть випереджають за властивостями натуральні матеріали. Тому, хоча в складі легінсів і є синтетичні волокна, вони стали ближче до натуральних вовняним і бавовняним тканинам. В результаті легінси залишилися тонкими і обтягуючими, але при цьому придбали нові якості: м'якість, теплоту і зручність. Що стосується кольорів, то вони стали дуже помірні: сучасні легінси мають або демократичний чорний колір, або сірі, бежеві, коричневі, темно-сині і темно-червоні відтінки.

З'явилися зміни і в тому, з чим носити легінси. Найбільш простий, універсальний і ультрамодний варіант запозичений з 80-х - це поєднання чорних легінсів з довгим платтям-светром спокійній колірної гами. Таке вбрання дуже практичний і прекрасно підходить для роботи, навчання або заміських поїздок. Проте в даний час легінси можна носити практично з будь-якою річчю: суцільнокроєними сукнями прямого силуету, довгими і тонкими драпірованими спідницями, короткими спідницями-тюльпанами або шортами.

Якщо ви відчуваєте непереборну ворожість до леггинсам, серед нових модних тенденцій можна вибрати і більш нейтральний варіант. Приміром, щільні непрозорі колготи чи панчохи спокійних відтінків. Їх можна носити не тільки з високими чобітьми, але і з класичними човниками.

% Автор:Анжеліка Петякіна

Як повернути браковану взуття

% Sacurafleur, автор JustLady. % % %
��� ������� ����������� �����
% Навіть у перевіреному, які піклуються про свою репутацію взуттєвому магазині є шанс придбати бракований товар. Для цього випадку російські закони передбачають можливість повернути річ неналежної якості. Як же це зробити? % %
% Статті за темою «Як повернути браковану взуття» %
Як повернути браковану взуття
% Як повернути взуття за гарантією %
Як повернути браковану взуття
% Як повернути неякісну взуття %
Як повернути браковану взуття
% Як здати в магазин шубу %
Як повернути браковану взуття
% Як повернути в магазин взуття %
% Для початку уточніть, чи маєте ви право повернути стала неприйнятною для шкарпетки взуття в магазин. Для цього вам потрібно знати, що у черевик і туфель, так само, як і у багатьох інших видів товару, є свої гарантійні терміни експлуатації. Вони зазначені в документах, що видаються вам при покупці разом з коробкою. І ви маєте право передати взуття невідповідної якості в магазин тільки до закінчення гарантії.%

При цьому потрібно враховувати момент сезонності. Наприклад, гарантійний термін експлуатації зимових чобіт починається в перший день зими після покупки. Тобто, якщо ви придбали їх в липні, гарантія буде стосуватися тільки сезону, для якого призначена взуття. Також через різницю в кліматичних умовах офіційно зима наступає в регіонах Росії в різний час. Вона може починатися з першого грудня (відповідно до календаря), з першого листопада або навіть раніше, наприклад, для арктичних широт.

Якщо ви маєте право повернути взуття, рушайте в магазин, де ви її купили. Візьміть з собою чек і упаковку, якщо вона збереглася. Це буде підтвердженням вашої покупки в конкретній торговій точці.

Зверніться до продавця і скажіть, що ви хочете повернути взуття неналежної якості. За законом ви можете вибрати форму компенсації - чи аналогічну модель без дефектів, або вартість покупки. При цьому магазин не може нав'язувати вам свій варіант. Якщо складнощів не виникло, оформіть на касі повернення товару і отримаєте свою компенсацію.

У тому випадку, коли продавець не визнає вашу правоту, зверніться до дирекції магазину. Ймовірно, що керівництво швидше піде вам назустріч, ніж лінійний персонал.

При відмові виконувати ваші вимоги з боку керівництва зверніться в Росспоживнагляд або місцеве Товариство по захисту прав споживачів. Там ви зможете оформити скаргу, а в разі відсутності реакції продавців - і подати на них до суду. Але при цьому врахуйте, що вам доведеться самостійно оплачувати експертизу товару на відповідність нормам якості. Правда, витрати можуть бути вам компенсовані в разі задоволення запиту.

Теги: якість, магазин, товар, взуття, право, захист, споживач, правий

Як здати в магазин шубу

% Solistka, автор JustLady. % % %
��� ����� � ������� ����
% Купуючи дорогу шубу, ми радіємо і найчастіше не замислюємося про те, що, можливо, може наступити неприємний момент - виявлення шлюбу або поява прихованого дефекту у виробі. Постарайтеся під час здійснення покупки побороти ейфорію від придбання красивої речі та убезпечити себе на той випадок, якщо вам доведеться її повернути.
% Статті за темою «Як здати в магазин шубу» %
Як здати в магазин шубу
% Як купити норкову шубу %
Як здати в магазин шубу
% Як привезти шубу з Греції %
Як здати в магазин шубу
% Як правильно вибрати шубу %
Як здати в магазин шубу
% Як відрізнити китайську шубу %
% Перш за все, не купуйте шубу на ринку, а тільки у фірмовому хутряному магазині. Не поспішайте під час примірки, як слід розгляньте шубу, яка вам сподобалася. Перевірте її на наявність сертифікатів, фірмових бирок. Вивчіть, як вона зшита з виворітного боку.%

Якщо підкладка пришита по лінії подолу до хутра, краще утриматися від такої покупки. Фірма-виробник, якій нічого приховувати, зазвичай не пришиває підкладку до хутра. Перевірте, наскільки акуратно прошиті шви, не лізе Чи хутро, чи добре він пофарбований, наскільки він густий і блискучий, а міздря м'яка. Якщо вас все влаштовує, і ви вирішили купити шубу, обов'язково переконайтеся в тому, що вам надали всі чеки та інші документи, що видаються при здійсненні покупки - вони вам можуть знадобитися.

Якщо протягом гарантійного терміну у шуби, на жаль, виявився дефект або шлюб, не гаючи часу, несіть її в магазин. Приготуйтеся до того, що цю дорогу річ продавці візьмуть назад дуже неохоче. Добросовісний продавець, тим не менш, на підставі касового або товарного чеків, візьме у вас шубку назад. А ось недобросовісний буде впиратися до останнього.

Щоб не витрачати свої нерви і час, не слухайте пояснень чи умовлянь продавця - відразу пишіть заяву на повернення грошей за браковану річ. Не намагайтеся домовитися з продавцем на словах - це марно. Заява напишіть обов'язково і докладно викладіть в ньому хід подій, коли була здійснена покупка, коли закінчується її гарантійний термін, і який шлюб був виявлений в процесі носіння.

Якщо несумлінний продавець буде пручатися далі - проведіть експертизу шуби. Зверніться до незалежного експерта, ні в якому разі не йдіть до фахівця, якого вам буде рекомендувати продавець - між ними можуть існувати свої «ділові» стосунки.

Надайте результати експертизи продавцеві, а якщо і це на нього не подіє - зверніться до юриста. Він допоможе вам скласти позовну заяву до суду, і в ході процесу буде представляти ваші інтереси. Якщо рішення суду буде прийнято на вашу користь, то недобросовісний продавець не тільки буде зобов'язаний повернути вам гроші за шубу, але і відшкодувати вартість експертизи та витрати на оплату послуг юриста та судові витрати.

Попередню консультацію з питання повернення шуби ви можете отримати безкоштовно у Відділі захисту прав споживачів вашого району або міста.

Теги: магазин, шуба