Гарна взуття: 10 правил ідеальної покупки

������� �����: 10 ������ ��������� �������
% Покупка нового взуття - приємна подія. Але дуже складно буває знайти саме те, що подобається, підходить за розміром і якістю. Купівля красивою, зручною і якісного взуття - це велика удача.
% Статті за темою «Гарна взуття: 10 правил ідеальної покупки» %
Гарна взуття: 10 правил ідеальної покупки
% Основні правила ідеальної жіночої сумки %
Гарна взуття: 10 правил ідеальної покупки
% На що варто звернути увагу при покупці туфель %
Гарна взуття: 10 правил ідеальної покупки
% Вибір взуття через інтернет. На що звернути увагу %
Гарна взуття: 10 правил ідеальної покупки
% Покупка косметики через інтернет - на що звернути увагу %
% На що слід звертати увагу, підбираючи собі нові туфлі або чобітки? Ось деякі поради, слідуючи яким, ви зможете зробити вдалу покупку.%

1. Не йдіть купувати собі нове взуття вранці, тому що до вечора вона може стати для вас дуже тісною. Під кінець дня ноги зазвичай набрякають.

2. Підбирайте розмір взуття точно по нозі. Взуття має добре обтягувати стопу, але не стискати її. Тісні моделі приведуть до багатьох проблем зі здоров'ям ніг. Не слід вибирати також занадто вільне взуття. Якщо туфлі на нозі «бовтаються», можуть з'явитися мозолі, до того ж м'язи ніг будуть постійно в напрузі, щоб утримувати, наприклад, злітаються туфлю.

3. Ця взуття - це та, що пошита з натуральних матеріалів. Вона дає шкірі ніг дихати, не перешкоджає натуральному теплообміну. Натуральна шкіра в руках відразу теплішає, а штучна залишається холодною. Справжня шкіра швидко вбирає вологу і темніє у вологому стані. Штучна шкіра - найгірший варіант для взуття. Вона створює парниковий ефект. Взимку в ній холодно, влітку - дуже жарко. На холоді штучна шкіра «дубєєт», часто тріскається на вигинах. Підроблена шкіра також погано тримає форму взуття.

4. Зверніть увагу, з якого матеріалу зроблена устілка. Доброю вважається та, яка добре поглинає запахи, відводить вологу і знищує бактерії. У якісного взуття устілки навіть насичують спеціальними антибактеріальними засобами.

5. Підошва гарного взуття повинна бути зручною і пластичної. Щоб перевірити її, спробуйте в руках зігнути взуття. Підошва повинна гнутися вільно, а верх взуття при цьому не повинен сильно деформуватися.

6. Каблук має велике значення в зручності взуття. Для повсякденних моделей вибирайте невеликий і стійкий каблук, так як постійне носіння взуття на високих підборах може спричинити проблеми зі здоров'ям.

7. Вибираючи взуття, уникайте моделей із загостреним носком. Таке взуття здавлює пальці, зрушуючи їх один до одного. Пальці деформуються, утворюються мозолі і шишки. Навантаження переходить на кісточки середніх пальців, тому може з'явитися поперечна плоскостопість, а на підошвах - натоптиші.

8. Звертайте увагу на упаковку. У якісного товару і упаковка відповідна, зазвичай є книжечка, в якій виробник повідомляє, як доглядати за даної взуттям.

9. Виробник, звичайно ж, має значення. Важливо, з чиєї технології виготовлена ​​колодка взуття та хто її розробник.

10. І, нарешті, про запах - якісне взуття ніколи не пахне технічної гумою або клеєм.

Теги: магазин, взуття, покупка

Шопінг з ним: небезпечно!

% LeDI, автор JustLady. % % %
������ � ���: ������!
% Жінки воліють робити покупки без чоловіків. Цьому є безліч пояснень, але основна причина в різній психології поведінки в магазині: починаючи від мети шопінгу і закінчуючи способами вибору покупки.
% Статті за темою «Шопінг з ним: небезпечно! » %
Шопінг з ним: небезпечно!
% Шопінг лежачи на дивані: особливості інтернет-шопінгу %
Шопінг з ним: небезпечно!
% Шопінг: хвороба чи звичка? %
Шопінг з ним: небезпечно!
% 10 фактів про шопінг %
Шопінг з ним: небезпечно!
% Шопінг зі стилістом %
% При розбіжності стратегій поведінки в магазині між чоловіком і жінкою часто виникає суперечка, яка може перерости в конфлікт. Знаючи витоки цих відмінностей жінка може уникнути небажаних ситуацій.%

Перш за все, необхідно визначитися: навіщо вам потрібен чоловік в магазині, чи можете ви обійтися без нього? Позитивна відповідь зменшить ймовірність негативних емоцій по відношенню один до одного. Якщо ж ви вирішили, що без чоловіка вам буде менш комфортно, то спробуйте зрозуміти можливі джерела небезпеки при спільному шопінг.

Причин для приходу в магазин жінки може бути багато: відпочити, налаштуватися на серйозну розмову, зустрітися з подружкою, придбати необхідну покупку. Причина приходу чоловіка в магазин одна - покупка. Причому дуже конкретно яка надається в багатьох деталях, що не дозволить покупцеві сплутати її з чимось іншим.

Якщо бажаної речі не виявилося в даному магазині, то чоловік - піде в інший. Жінка, не втрачаючи надії буде шукати заміну, трансформуючи образ бажаної покупки із зимових чобіт у літню блузку. Спостерігаючи подібного роду перетворення, рідкісний чоловік буде безмовно дивитися на події. Ситуація може бути ускладнена, якщо жінка попросить свого супутника дати оцінку обновці.

Є категорія товарів, які спочатку визначаються як «чоловічі» і «жіночі». Мудрість жінки не дозволить критикувати чоловіка за некомпетентність у підборі косметики або парфумерії. Ні в якому разі не намагайтеся робити вигляд, що ви краще розбираєтеся в побутовій техніці, комп'ютерах або автозапчастинах. Все це також може стати джерелом конфлікту.

Найнебезпечнішим при спільному шопінг є різниця в уявленні - скільки можна витратити грошей за одне відвідування магазину. Для чоловіка відповідь визначається ціною необхідного товару. Жінка може витратити все що є, і випробувати при цьому максимальне задоволення. Це неспівпадіння, також може спровокувати взаємні образи і нерозуміння.

Теги: магазин, вибір, психологія, поведінка, шопінг, купівля, особливість, чоловік

7 правил походу по магазинах

7 ������ ������ �� ���������
% Багато жінок можуть «похвалитися», що в їх шафі займають досить багато місця речі, яким не судилося стати улюбленими. Вони не підходять за розміром, невдалого кольору або страшно повнять. Час від часу жінки збирають такі речі і якось їх прилаштовують - віддають знайомим, жертвують в церкву або позбавляються іншими способами. Але, напевно, краще навчитися робити тільки корисні і правильні покупки, заощаджуючи гроші і місце в своїй шафі.
% Статті за темою «7 правил походу по магазинах» %
7 правил походу по магазинах
% Похід по магазинах: задоволення або манія? %
7 правил походу по магазинах
% Сім правил вдалого шопінгу %
7 правил походу по магазинах
% Важливі моменти хорошого шопінгу %
7 правил походу по магазинах
% Шопоголізм: показання та протипоказання %
% Намагайтеся ходити по магазинах одна. Чоловіки, як показує досвід, терпіти не можуть цього безглуздого (на їхню думку) заняття, починають квапити дружин, дратуватися, і ви обов'язково купите не те, що хотіли. Подруга ж, швидше за все, дасть вам сумнівний пораду з приводу вибору кофти або плаття. Така вже річ - жіноча психологія.%

Купуйте тільки ті речі, які ви зможете комбінувати з уже наявними у вас. У цьому випадку обновка точно не буде лежати без толку на полицях вашої шафи, а стане хорошим придбанням для вашого гардеробу.

Уникайте купувати речі, що не йде вам забарвлення. Нехай вам подобається фасон або якість тканини, або те, як річ села на вас. Але колір, який псує вас, в результаті все переважить, і ви не станете носити цю покупку.

Не купуйте спеціалізований одяг для пікніків, для походів. Ці події бувають не часто, а весь інший час дрібнички будуть просто займати місце на полицях. Також не варто купувати речі меншого розміру з тим розрахунком, що ви схуднете і будете це носити. Вже краще тоді спочатку схудни.

Не купуйте одяг тільки тому, що ви натрапили на грандіозний розпродаж. Знижки в п'ятдесят і навіть сімдесят відсотків не допоможуть вам полюбити річ, якщо вона не вашого фасону або кольору. Ви тільки даремно витратите гроші.

Експериментуйте з фасонами. Спробуйте приміряти одяг незвичайного покрою. За примірку з вас грошей не візьмуть, а ви можете наштовхнутися на дійсно підходящу для вас річ.

На всякий випадок, коли прийдете додому, не кидайтеся відразу відривати етикетки від обновки. Збережіть і чеки. Приміряйте ще раз річ, покрутити перед дзеркалом, пройдіться по кімнаті. В разі чого, ви завжди зможете повернути невдалу покупку в магазин.

Загалом, не втрачайте голову і будьте розумні при здійсненні покупок. Так ви заощадите значну суму і створите гардероб, дійсно підходящий для вас.

Теги: магазин, шопінг