Якщо ви - покупець, знайте свої права

% Sestr, автор JustLady. % % %
���� �� � ����������, ������ ���� �����
% Виявляється, гучна фраза «права споживача» для багатьох російських покупців залишається всього лише фразою. Вони не знають, в чому полягають ці права, хоча, як показують опитування соціологів, кожен з російських жителів стикається з подібними порушеннями в середньому 3 разів за рік.
% Статті за темою «Якщо ви - покупець, знайте свої права» %
Якщо ви - покупець, знайте свої права
% Закони продажів успішного менеджера %
Якщо ви - покупець, знайте свої права
% Східні аромати і їх магія %
Якщо ви - покупець, знайте свої права
% Мій чоловік - жмот %
Якщо ви - покупець, знайте свої права
% Як пережити сварку на початковому етапі відносин? %

Деякі недобросовісні професійні обманщики, що працюють у сфері торгівлі і послуг, можуть перетворити покупку або надану послугу в грабіж серед білого дня. Незадоволеному обслуговуванням або неякісним товаром споживачеві вони можуть відмовити обміняти товар або повернути гроші. Якщо ви не будете вимагати дотримання своїх прав, то і дотримуватися їх ніхто не буде. За статистикою, в останні роки юридично грамотні споживачі виграють 9 з 10 ініційованих ними судових справ.

Ви повинні знати, що згідно чинного законодавства, у разі виявлення дефекту, ви маєте право звернутися до продавця і вимагати у нього безоплатно усунути виявлений недолік, пропорційно знизити покупну ціну даного виробу або компенсувати витрати на його усунення, яке ви візьмете на себе. Ви також вправі вимагати заміни товару і повернення витраченої на нього суми.

Ви можете пред'явити свої претензії і виробнику, з вини якого був допущений брак. Він зобов'язаний безоплатно усунути дефекти або зробити заміну товару на аналогічний. Для безкоштовного усунення дефектів ви можете звернутися до зазначеного в документації на товар сервісний центр, що здійснює гарантійний ремонт.

Свою вимогу повернути сплачену за товар ціну і відшкодувати отримані збитки, ви повинні викласти письмово у вигляді заяви, що підлягає задоволенню протягом 10 днів з моменту подачі. При відмові в задоволенні заяви, вам слід звернутися в суд. При цьому ви повинні пам'ятати, що якщо чек на проданий товар або надану послугу у вас відсутній, це не може бути підставою для суду у відмові задовольнити ваші вимоги.

Крім повернення вартості неякісного товару, ви також можете зажадати у своїй заяві компенсувати моральну шкоду, завдану вам як покупцеві внаслідок порушення ваших прав продавцем або виготовлювачем.

Теги: товар, заява, повернення, право, покупець, збиток, споживач, правий

Магія орхідей

����� �������
% Букет червоних троянд на день Святого Валентина - це, звичайно ж, класика романтичного букета. Однак вишукана і витончена орхідея стане особливим і незабутнім подарунком для коханої. Орхідеї - це дуже виразний квітка для визнання, що говорить про найглибших, щирих і ніжних почуттях. Ці квіти прийнято дарувати тільки коханим.
% Статті за темою «Магія орхідей» %
Магія орхідей
% Орхідеї: як доглядати? %
Магія орхідей
% Орхідеї: секрети утримання та догляду %
Магія орхідей
% Орхідеї: тонкощі догляду %
Магія орхідей
% Орхідеї: секрети утримання та догляду %

Мовою квітіворхідеї означають любов, ніжні почуття і інтимність. Ще в середні століття вірили, що орхідеї створені богом спеціально для закоханих. У цей час в Європі була широко поширена продаж орхідей як афрозідіака, тобто кошти примножувати любов і розпалює вогонь пристрасті. Порошок з насіння і коріння певних видів орхідей таємно підмішували в їжу, щоб назавжди приворожити людини. Вважалося, щозілля з орхідей також впливають на чоловічу потенцію і допомагають при безплідді. Порошок з різних частин деяких видів орхідей досі активно використовується чаклунами Вуду.

������� � ������

Букети з орхідей, Як символи кохання і неземної краси, вже кілька століть користуються у закоханих величезною популярністю. Вражає не тільки різноманітна колірна гамма (орхідеї бувають практично всіх кольорів, включаючи коричневий, синій і чорний), але і різноманітність фактури квітів орхідеї - від найтонших шовкових до щільних і гладких як холодний мармур, від напівпрозорих воскових до м'яких велюрових. Іноді форма пелюсток і забарвлення самого квітки настільки незвичайна, щоквіти орхідеї нагадують екзотичних метеликів, немов випадково сіли на цветонос. Багато орхідеї володіють тонким приємним ароматом. Квіти орхідей, використовуваних в зрізку, можуть бути зовсім невеликими (менше сантиметра) і досить великими (до п'ятнадцяти сантиметрів). Зберігають свіжість зрізані квіти орхідеї дивно довго, деякі види (ванда, цимбидиум) - до місяця. Вишукане пишність кольорів орхідеї надає їй особливої ​​романтичності.

������ �� �������

Можна подарувати коханій одну єдинугілку орхідеї (Краще, якщо це буде фаленопсис, цимбидиум або ванда, що володіють досить великими квітами). Чудова ванда з великими десятисантиметровими лавандово-синіми кольорами, гілочка благородного італійського рускуса, мінімум вишуканою упаковки - такий букет не залишить байдужою жодну жінку. Або гілка орхідей і красива вузька ваза - вже самодостатній варіант.

������� � ���������� ����

Круглий букет або кошик з витонченими дендробіуми і ніжним аспарагусом або зв'язка химерних онцидіуми подарує яскраве свято почуттів та емоцій вашої обраниці.

Незабутньо буде і враження від композиції у вигляді серця з повітряної гипсофили і яскравого акценту з трьох великих квіток Цимбідіум. Сердечко, виконане з троянд і орхідей, розповість про ваші почуття з подвійною силою.

Гарніорхідеї у змішаних букетах або композиціях у поєднанні з трояндами, альстромерії, ліліями, ірисами, еустоми, антуріумамі, анемонами, фрезіями, Ранункулюси, нарцисами. Залежно від складу і вибраної колірної гами такий змішаний букет може бути і глибоко романтичним, чуттєвим, і завзято веселим, життєрадісним.

Вишукано і витончено виглядаютьорхідеї в композиціях в прозорих келихах. Всередину скляного келиха поміщаються один або кілька зрізаних окремих кольорів орхідей (зазвичай досить великі квіти фаленопсиса, Ванди, пафіопеділюми, Цимбідіум). Далі композиція будуватися на закріпленій зверху келиха невеликому «оазисі». Запечатаний таким чином квітка орхідеї не тільки прекрасно виглядає, але і досить довго не втрачає своєї свіжості.

������ ������� ����

Орхідеї повні магічного чарівності. Ця квітка вабить і притягує до себе жіночий погляд, чарує і спокушає. Якщо ви хочете розповісти про свої почуття або попросити вибачення - подаруйте орхідеї, і вони зроблять це за вас.

Матеріал підготовлений за участю компанії Флоріст.ру - доставка букетів по всьому світу

Теги: орхідея, магія, гілка, аксесуар