Маленька жіноча сумочка. 10 речей, які зобов'язані в неї поміститися

% Юлія Бірім, автор JustLady. % % %
��������� ������� �������. 10 �����, ������� ������� � ��� �����������
% Маленька жіноча сумочка це, звичайно, не «чорна діра», але часом чоловіки, спостерігаючи за тим як їх дівчина дістає весь вміст, в пошуках потрібної речі, відчувають, що вони зіткнулися з чимось дуже схожим. Кожна жінка - трошки Мері Поппінс і при необхідності вмістить в сумочці не тільки шовкову ночнушку, але і плед і мікстури. А якщо серйозно, то що робити коли сумочка витончена і мала і вам абсолютно ясно, що помістяться в неї тільки найнеобхідніші речі? Що вибрати?
% Статті за темою «Маленька жіноча сумочка. 10 речей, які зобов'язані в неї поміститися » %
Маленька жіноча сумочка. 10 речей, які зобов'язані в неї поміститися
% Жіноча сумочка - це внутрішня сутність жінки %
Маленька жіноча сумочка. 10 речей, які зобов'язані в неї поміститися
% Феномен жіночої сумочки %
Маленька жіноча сумочка. 10 речей, які зобов'язані в неї поміститися
% Сумочка з вбудованим телевізором: модники НЕ соскучатся! %
Маленька жіноча сумочка. 10 речей, які зобов'язані в неї поміститися
% Що має бути в дамській сумочці %

Гаманець

Здавалося б, це абсолютно очевидний пункт, але як часто ви забуваєте саме те, без чого не обійтися? Це не повинно бути об'ємне портмоне, куди містяться всі наявні у вас візитні і «знижкові» картки, фотографії близьких, а також колекція монет. Ні, вам потрібен витончений кошелечек, де буде лежати кредитна карта і пара купюр.

Мобільний телефон

Ви швидше забудете гаманець? Що ж, оскільки про нього вже йшлося, саме час нагадати про мобільнику. За кілька годин до виходу, обов'язково перевірите наскільки вистачить у вас зарядки і, в разі необхідності, зарядити телефон.

Паперові носові хустки

Туалети, в яких закінчився папір, пляма на взутті, несподівана алергія з кашлем і нежитем - у всіх цих ситуаціях не обійтися без хустинок, які не займуть багато місця, але можуть вирішити серйозні проблеми.

Вологі серветки

Вони допоможуть вам в тих ситуаціях, з якими не впораються сухі паперові хусточки. Наприклад, забруднені руки.

Таблетки

Як і у випадку з гаманцем, вам не потрібна велика косметичка, доверху набита ліками. Купуйте витончену Таблетніци і розкладіть по її відділенням найнеобхідніші - від діареї, від головного болю, від можливих загострень ваших хронічних захворювань.

Вазелін

Коробочка з вазеліном замінить вам відразу кілька предметів. Вазеліном можна змастити обвітрені губи і руки, а також за допомогою нього можна зняти, наприклад, кільце, яке несподівано стало тиснути на набрякають до вечора палець.

Лейкопластир

Навіть сама зручне взуття несподівано може натерти ніжку. Щоб не закушувати губи від болю і не ходити як пінгвін, покладіть в сумочку пару лейкопластирів.

Жувальна гумка або освіжувач ротової порожнини

Свіжий подих значить набагато більше, ніж ідеальний макіяж. Ви можете бути прекрасною і впевненою в собі, змивши всю косметику, але чи будете ви настільки ж розслаблені, якщо вам буде здаватися, що у вас з рота пахне?

Гребінець

Це навіть не обговорюється. Зі скуйовдженим волоссям добре виглядають тільки героїні романтичних фільмів, але їх перед кожним кадром ретельно укладають, щоб створити цей милий безлад.

Англійська шпилька

Абсолютно незамінна річ. Відірвався чи ремінець у сумочки або поділ у спідниці - англійська шпилька впорається з цим. Ваш молодий чоловік відірвав від вас погляд, задивившись на якусь фіфу? Ну, може шпилька тут і не допоможе, але увага до вас приверне точно.

Теги: річ, маленька, маленький, сумочка

Шопінг: хвороба чи звичка?

������: ������� ��� ��������?
% Любов до походів в магазини деякі вважають невиліковною хворобою, для інших же - це якийсь відпочинок, розслаблення і задоволення, а, може бути, просто звичка.
% Статті за темою «Шопінг: хвороба чи звичка? » %
Шопінг: хвороба чи звичка?
% Як розпізнати: любов чи звичка? %
Шопінг: хвороба чи звичка?
% Шопоголізм - хвороба чи невинне розвага? %
Шопінг: хвороба чи звичка?
% Шопінг. Вибираємо ... місто! %
Шопінг: хвороба чи звичка?
% Топ-5 жіночих звичок %
% Шопінг завдяки різкому зростанню кількості супермаркетів і бутиків, а, відповідно, і асортименту, який можна мацати, розглядати і міряти. І це породжує бажання купити все те, що сподобалося, що коштує трохи дешевше, ніж десь в іншому місці або просто красиво упаковано.%

Психологи вважають шопоголізм, що змушує купувати непотрібні речі, небезпечним захворюванням, яке призводить до руйнування психіки людини. Однією з причин епідеміологічного розвитку шопоголизма вважається реклама. Вона переконує людей у ​​тому, що певний товар може зробити їх щасливими. А якщо його рекламують зірки, значить, він дійсно високої якості.

Залежно від шопінгу схильні не тільки жінки, а й чоловіки. Єдине, що відрізняє їх - це покупки. Жінки купують одяг, косметику, прикраси, посуд, а чоловіки люблять книги, канцелярію, диски, рибальські снасті. Крім того, практично всі жінки визнають свою залежність, а чоловіки впевнені, що роблять тільки потрібні придбання.

Також варто відзначити, що шопоголіки бувають різними. Одні роблять непотрібні покупки спонтанно, зайшовши в магазин за чимось, вони купують щось на додачу. Інші ж приходять в магазини безцільно, залишаючи на касі всі гроші, які є в гаманці. Хтось використовує шопінг цілеспрямовано, лікуючи від стресу і піднімаючи собі настрій покупками.

Шопінг не шкідливий, якщо знати міру. Цілком дозволено використовувати його мирних цілях, наприклад, в якості розрядки або підняття настрою. Адже багато хто знає, що кілька незначних покупок допомагають зняти стрес. Щоб нешкідливий шопінг не перетворився у хворобу і не відбивався на матеріальному і моральному стані сім'ї, потрібно знати деякі правила, які допоможуть не витратити зайвого. Адже від «зараження» їм ніхто не застрахований.

Коли йдете за покупками, ви повинні чітко знати, що вам потрібно. Також необхідно відразу спланувати суму, яку маєте намір витратити на шопінг. Беріть приблизно стільки грошей, скільки можете дозволити залишити в магазині. Візьміть з собою чоловіка. Нехай він контролює процес, якщо здатний витримати кілька годин пересування по торговому центру без шкоди для нервової системи. Ніколи не займайте у подруг гроші, якщо вам щось сподобалося, а коштів не вистачає. Прийміть рішення купити цю річ завтра. Цілком можливо, що до ранку, ви передумаєте і більше не повернетеся за нею. Якщо це так, тоді вона справді не була необхідна.

Теги: покупка, звичка, залежність, хвороба, шопінг, шопоголізм

Гроші - наші господарі чи друзі?

% Marusia1221, автор JustLady. % % %
������ - ���� ������� ��� ������?
% Хто править світом - Всевишній, чи, може бути, люди. Ні в якому разі. Сьогодні вирішальну роль відіграють гроші. Зводячи їх на божественну щабель, люди стають заручниками свого ж творіння. Когось цей «бог» милує, а кого-то обходить стороною. І кожен намагається перетягнути до себе більший шматок цієї «божественної» плоті.%
% Статті по темі «Гроші - наші господарі чи друзі? » %
Гроші - наші господарі чи друзі?
% Гроші в подарунок !? %
Гроші - наші господарі чи друзі?
% Про що суперечка? %
Гроші - наші господарі чи друзі?
% Сергій Миронов: про любов, сім'ю і державі %
Гроші - наші господарі чи друзі?
% Якщо чоловік постійно просить у тебе грошей %

У боротьбі за краще життя люди часом забувають, що життя людини набагато цінніше якихось папірців. Але хто про це думає, коли гроші, як ніщо інше, щільно ввійшли в життя, і тепер ще складно уявити їх відсутність. За гроші стає можливим придбати практично все - одяг, їжу, красу і навіть любов. Але не варто забувати простих істин - а саме, «гроші не дають щастя, вони дають свободу».

А адже колись їх не було. У ті часи люди обмінювалися продуктами і речами. Але коли з'явилися гроші, можливості ринку зросли в багато разів. Зараз ви можете просто продати непотрібну річ, отримавши натомість гроші. А для чого вони потрібні? Природно, щоб щось купити. І життя без грошей вже не є можливою. Вони можуть дати все. Ну чим не «бог»?

Як би там не було, що є, вже не виправити. Залишається тільки пристосуватися. У деяких людей складається хибне враження, що іншим гроші дістаються легким шляхом. Насправді все в руках кожного. Гроші не платять за неробство. Необхідно діяти, шукати способи заробити гроші, якщо хочете жити на широку ногу.

Сьогодні кількість грошей повністю визначає ступінь вашої свободи. Хочеш бути вільним - зароби.
% Але потрібно зуміти відчути тонку грань між свободою з грошима і несвободою від грошей. Боротьба за грошові знаки може перетворитися на самоціль. Ось за цю рису заходити точно не варто. За нею починається жорстоке рабство, з якого мало хто вже виривається назад. Жага накопичення спотворює душі людей і перетворює їх на бездушних монстрів.

Так що ж це таке - гроші? Це ваш друг чи господар? Якщо це друг, то чому він обділяє увагою одних і ніколи не покидає інших? І коли ви зрозумієте, на що люди здатні піти заради свободи, задумайтеся, чи потрібно вам це - йти по головах.

Теги: деньга, знак, друг, спосіб, кількість, господар