Правила економного шопінгу

������� ���������� �������
% Шопінг, а простіше кажучи, походи за покупками - це одне з улюблених занять жіночої статі. Але іноді ці походи приносять тільки засмучення, а не користь. Грошей витрачається набагато більше запланованого і, найчастіше, на покупку непотрібних речей. Як же заощадити на покупках?
% Статті за темою «Правила економного шопінгу» %
Правила економного шопінгу
% Економний шопінг: одягаємося по-розумному %
Правила економного шопінгу
% Правила шопінгу: що не розоритися %
Правила економного шопінгу
% Економні покупки: 6 порад як заощадити під час шопінгу %
Правила економного шопінгу
% Правила вдалого шопінгу %
% Список покупок - правило номер один. Заздалегідь складіть перелік того, що вам необхідно купити - продукти, одяг, побутова хімія, косметика. І прикиньте їх вартість. Візьміть з собою в магазин грошей лише трохи більше вийшла суми. Тепер ви при всьому бажанні не зможете купити нічого зайвого.%

Давно помічено, що натовп покупців у магазині діє збудливо. Люди, що снують навколо, які вчиняють покупки, підсвідомо змушують теж щось купувати. Людина думає: «Я не гірше, не бідніше і взагалі, раз він купив, я теж хочу». Відправляйтеся за покупками в будні дні, а якщо у вихідні, то тоді раніше, до напливу основної маси покупців.

Розпродаж - чарівне слово. Дуже часто цим «Заманков» торгові центри ловлять довірливих покупців. Тут потрібно враховувати два моменти: з одного боку, часто продавці під цим словом мають на увазі всього лише те, що вони скидають з ціни ті додаткові «надбавки», які вони зробили раніше. З іншого боку, багато солідні компанії продають зі значною знижкою, яка доходить до 50-70%, речі з минулорічних колекцій. Щоб придбати варту річ і недорого, потрібно орієнтуватися в цінах на подібний товар. Тоді ви дійсно зробите покупку зі значною знижкою і заощадите свої кошти.

Ще одне чарівне слово сучасного маркетингу - дисконтні карти. Їх практично нав'язують покупцеві майже в кожному великому торговому центрі. Це вигідно, це зручно - ось основні аргументи продавців, що пропонують вам дисконтні карти. Але при цьому для отримання карти потрібно придбати товар на значну суму.

Ще одне правило хорошого шопінгу - потрібно порівнювати ціни. Справді, якщо ви зібралися купувати щось значне, не полінуйтеся, пройдіться по декількох торговим центрам, оцініть співвідношення «товар-якість». І тільки потім, зваживши все, робіть покупку.

Ціни «нижче плінтуса» повинні зупинити вас, якраз фактом своєї дешевизни. Пам'ятайте, ніхто вам задурно не віддасть хорошу річ. А тому, бачачи товар в рази дешевше своєї звичайної вартості, ви повинні розуміти - це, швидше за все, одноразова або зіпсована річ. І краще утриматися від її покупки, навіть якщо дуже хочеться.

Намагайтеся зберігати чеки на серйозні (втім, і не дуже) покупки досить тривалий термін. Це допоможе вам повернути товар у разі виявлення браку і отримати назад свої гроші.

І останнє - складання щомісячного сімейного бюджету - не дурощі і не примха. Це спосіб життя, який допоможе вам реально оцінити свої доходи, обов'язкові витрати і точно знати, яку грошову суму ви можете витратити без шкоди для своєї родини.

Теги: покупка, шопінг

Правила шопінгу: що не розоритися

������� �������: ��� �� ����������
% Часто трапляється, що, мріючи про покупку якихось речей і купуючи їх, через деякий час ви розумієте, що ця річ не приносить вам такого задоволення, про яке мріяли. Шопінг вважається хорошим засобом для підняття настрою, який відразу знижується, коли підрахуєте, у що воно обійшлося.
% Статті за темою «Правила шопінгу: що не розоритися» %
Правила шопінгу: що не розоритися
% Розумний шопінг: як купити все необхідне і не розоритися при цьому %
Правила шопінгу: що не розоритися
% Новорічні розпродажу і правила шопінгу %
Правила шопінгу: що не розоритися
% Шопінг лежачи на дивані: особливості інтернет-шопінгу %
Правила шопінгу: що не розоритися
% Правила вдалого шопінгу %

Ходити в магазин за компанію з подругами або від нудьги, значить знайти себе на покупку непотрібних речей, або речей однотипних, уже наявних у вашому гардеробі.

Налаштуйтеся критично, коли будете слухати швидку мову професійних продавців, розхвалюють товар. Ставте йому питання, щоб збити темп мови, і дати собі можливість осмислити отриману інформацію і не купити непотрібну річ.

Не купуйте річ без примірки. На вітрині товар може виглядати привабливіше, ніж на вашій фігурі, а його розмір, колір або фасон може не відповідати вашому стилю.

Після примірки відкладіть річ і походіть по магазину, розглядаючи весь асортимент, цілком імовірно, що підберете таку ж, але більш вигідну за ціною в інших відділах. Якщо це річ дорога, то складіть список декількох магазинів.

Перед походом у магазин визначитеся зі списком речей, які ви запланували купити, тоді ймовірність купити непотрібну річ знизиться, і ви не витратите зайві гроші. Беріть з собою рівно стільки грошей, скільки ви плануєте витратити.

Забудьте банківську картку будинку тому, що розплачуватися реальними грошима набагато важче, ніж віртуальними.

На розпродажах вигідніше купувати основні речі, без яких вам не обійтися - майки, брюки, спідниці, які не вийдуть з моди і будуть актуальні. При покупці речі зі знижкою, задумайтеся, купили б її, не будь такий великий знижки.

Не користуйтеся швидкими кредитами, ви не завжди можете прочитати всі умови договору, і не зможете зважити, наскільки річ вам необхідна.

Людина за своєю природою нераціональний. Є розбіжності в тому, чого він хоче добитися і тим, як себе реально веде. Люди досить багато витрачають і мало зберігають. Проте зовсім вже економити не варто, тому просто раціонально підходите до своїх бажань і можливостям.

Теги: купівля, товар, шопінг

Як підібрати свій аромат

% Тамара, автор JustLady. % % %
��� ��������� ���� ������
% На думку французьких естетів, від жінки повинен доноситися легкий приємний аромат, навіть на відстані півметра. Парфуми, підібраний за всіма правилами, може творити чудеса. Відчуття спокою або бадьорості, ніжність або пристрасне бажання - ось далеко не вся палітра почуттів, які він може викликати. У той час як, навпаки, погано підібраний парфум може не тільки викликати роздратування, але й призвести до нападу головного болю. %
% Статті за темою «Як підібрати свій аромат» %
Як підібрати свій аромат
% Як знайти свій аромат %
Як підібрати свій аромат
% Як знайти ідеальний аромат %
Як підібрати свій аромат
% Жіночі духи: як підібрати свій аромат %
Як підібрати свій аромат
% Як підібрати аромат парфумів правильно %
% Вибрати свій неповторний аромат зовсім непросто - адже запах парфуму може змінюватися навіть при нанесенні на різні типи шкіри. Тому існує кілька секретів, які допоможуть вам правильно знайти для себе аромат.%

Вибираючи духи, не потрібно сліпо слідувати рекламі та моді, прислуховуйся лише своїм відчуттям. Тому, якщо ви не «закохалися» в аромат з самого початку, то не слід купувати такий парфум, оскільки, швидше за все, він вам не підійде. Ставтеся серйозно до вибору парфумів, адже саме вони по-справжньому доповнюють ваш образ.

Раніше існувала думка, що вибирати аромат потрібно на тривалий час, щоб він асоціювався у оточуючих саме з вашим образом. Однак це вже неактуально. Точно так само, як змінюєтеся ви, ваш спосіб життя, ваш настрій, змінюються і ваші смаки. Тому не варто весь час дотримуватися лише одного - єдиного запаху. Ви можете підбирати для себе парфуми в залежності від ситуації і місця, куди ви прямуєте - будь то робота, навчання, побачення або похід на модну вечірку з друзями.

Не поспішайте відразу ж купувати парфуми. Можливо, після приходу додому ви зрозумієте, що запах вам абсолютно не подобається. Адже справжній аромат може виявитися лише через 15-20 хвилин після того, як ви нанесли парфуми на шкіру. Тому найкраще буде, якщо ви при покупці духів спочатку візьмете лише пробник, а пізніше, коли переконаєтеся, що парфум вам підходить, придбаєте весь флакончик.

Парфуми повинен підкреслювати вашу індивідуальність, тому при його виборі беріть до уваги все - ваші звички, спосіб життя, темперамент, уподобання в одязі і багато інших чинників. Приміром, рано вранці можна використовувати в своєму образі свіжий і легкий запах, а ввечері, збираючись на побачення, ви можете скористатися більш теплим і ніжним ароматом.

Ніколи не купуйте точно такі ж духи, як у вашої подруги. По-перше, це закреслить вашу індивідуальність, ну, а по-друге - ви можете бути розчаровані, оскільки парфуми може міняти свої ароматні якості залежно від типу шкіри, на яку він нанесений. Саме тому дуже важливо вибирати духи, лише виходячи з власних смаків.

На аромат парфумів також впливають продукти, які ви недавно вживали в їжу. Наприклад, пряні страви або страви з цибулею і часником можуть трохи змінити звичний аромат парфумів, так як частина запаху цих продуктів виділяється через пори шкіри.

Під час менструації, вагітності або прийому протизаплідних таблеток хімічний склад поту змінюється, тому запах парфуму на тілі також може трохи змінитися.

Вважається, що колір волосся впливає на стан шкіри. Приміром, брюнетки зазвичай є власницями жирної шкіри, а блондинки і руді - сухий і тонкою. Тому найчастіше на шкірі світловолосих красунь навіть легкий аромат нерідко починає звучати зухвало. У той час як на шкірі, схильної до підвищеної жирності, аромат дуже швидко випаровується.

Однак немає духів, які були б призначені саме для певного типу людей - блондинок, рудоволосих або брюнеток. Пам'ятайте, що вибір аромату, насамперед, залежить від смаку, особистих переваг і настрою.

Теги: дух, вибір, аромат