Як підібрати бюстгальтер

% Світлана Саричева, автор JustLady. % % %
��� ��������� �����������
% Незручне нижню білизну може стати причиною болів в голові, плечах і спині, оніміння рук, шуму у вухах і навіть запаморочень і непритомності. Правильно підібраний якісний бюстгальтер не заважає диханню, що не натирає шкіру і не здавлює судини. Вам повинно бути зручно рухатися, хоча бюстгальтер при цьому не «бовтається».
% Статті за темою «Як підібрати бюстгальтер» %
Як підібрати бюстгальтер
% Як підібрати бюстгальтер за розміром %
Як підібрати бюстгальтер
% Як вибрати правильно бюстгальтер %
Як підібрати бюстгальтер
% Як вибрати бюстгальтер %
Як підібрати бюстгальтер
% Покупка бюстгальтера: п'ять поширених помилок %
% Примірявши бюстгальтер, погляньте, чи не залишилося на тілі слідів від лямок. До речі, краще вибирати ліф з широкими бретельками, адже тонкі можуть врізатися в шкіру і не повністю утримувати груди, особливо великого розміру.%

Зверніть увагу на те, як оброблені шви, - вони не повинні бути незручними. Також важливо, щоб дискомфорт не створювали "кісточки". Подивіться, чи не сильно піднімається бюстгальтер на спині.

Якщо бюстгальтер затісний, не завжди варто брати нижню білизну на розмір більше. Часом досить вибрати ліф з більш округлою формою чашечок.

Бюстгальтери з «кісточками», насамперед, підходять для власниць невеликих грудей. Відстань між чашечками ліфа не повинно бути вузьким - груди не можна здавлювати. Якщо ви до того ж бажаєте візуально збільшити бюст, придбайте бюстгальтер з додатковими прокладками, з силіконовими вставками на застібці, які будуть підтримувати груди в потрібній формі, природно піднімаючи, але не стискаючи її.

Чим більше розмір грудей, тим ширше і щільніше потрібні підтримуючі елементи - бретельки, застібки (мінімум на три гачки) і спинка. Бретельки повинні бути доповнені м'якою тканиною, щоб не натиралися плечі, а конструкція чашок укріплена еластичною стрічкою, вшитий в нижню частину.

Якщо вам необхідно нижню білизну спортивного типу, вибирайте найкомфортніше - з високою підтримуючої здатністю, гігроскопічністю і еластичністю. До того ж важливі плоскі шви, каркас, широкі бретельки і спина на трьох застібках або цільного крою. Також зручні бюстгальтери, які застібаються спереду.

Годуючим мамам рекомендують купувати бавовняні бюстгальтери спеціальної форми, коли одним рухом можна відкрити сосок.

Бавовняна, а також трикотажне нижню білизну радять купувати для дівчаток-підлітків; перші бюстгальтери повинні бути м'якими або на бічних "кісточках", без швів і мережив.

Теги: бюстгальтер, вибір

Як визначити розмір чоловічих сорочок

% Solistka, автор JustLady. % % %
��� ���������� ������ ������� �������
% Вибираючи собі сорочки, чоловіки часто випускають деякі нюанси, і позбавляють себе задоволення виглядати красиво в усіх відношеннях. Можливо, труднощі з вибором потрібного розміру виникають через те, що чоловіки орієнтуються тільки на один показник, а їх, насправді, більше. Необхідно правильно вибрати розмір сорочки, коміра, зріст і довжину рукава.
% Статті за темою «Як визначити розмір чоловічих сорочок» %
Як визначити розмір чоловічих сорочок
% Модні жіночі сорочки в клітину 2010 %
Як визначити розмір чоловічих сорочок
% Як вибрати сорочку %
Як визначити розмір чоловічих сорочок
% Модні сорочки чоловічі 2011 %
Як визначити розмір чоловічих сорочок
% Як і з чим носити класичні сорочки %
% Щоб визначити свій розмір, виміряйте обхват грудей і розділіть отриману цифру на два. Результат і буде означати ваш розмір. Наприклад, якщо обхват грудей дорівнює 96 сантиметрам, то ваш розмір 48. Розміри мають якусь «вилку», і вам можуть підходити сорочки 48-50 розмірів.%

Європейські розміри одягу позначаються основними буквами: S - «small / маленький», M - «middle / середній», L - «large / великий» і допоміжної буквою X - «extra / додатковий / додатковий». Російські розміри відповідають європейським наступним чином: 46-48 (S), 48-50 (M), 50-52 (L), 52-54 (XL), 54-56 (XXL), 56-58 (XXXL).

Американські розміри зазвичай позначаються в дюймах, і щоб отримати російський розмір, цю цифру треба помножити на 2, 5.

Два основних параметри, за якими вибирається чоловіча сорочка - зростання і розмір коміра. Важливо також точно вибрати довжину рукава.

Комір

Щоб дізнатися власний розмір коміра, виміряйте сантиметром обхват шиї і додайте до цієї міркою один-два сантиметри, щоб комір не тиснув горло. Таким чином, якщо ваша мірка становить 39 сантиметрів, то ваш розмір коміра сороковий.

Коли сорочка застебнута доверху, між коміром і шиєю повинен бути просвіт шириною в один палець, але не більше. Це пов'язано з тим, що при затягуванні краватки комір може змінити свою форму, якщо згадане вище відстань буде більше. Ззаду комір не повинен сповзати на спину, під піджак, він обов'язково повинен виглядати з-під ворота піджака хоча б на сантиметр.

Збираючись в магазин вибирати сорочку, не полінуйтеся взяти з собою краватки, під які ви робите покупку - так у вас буде можливість відразу визначити не тільки те, як вони поєднуються за кольором, але і підходять вони за розміром.

Зростання

Сорочка повинна бути настільки довгою, щоб ви могли її легко заправити в брюки і при піднятих руках вона залишалася заправленій.

Рукава

Щоб сорочка добре сиділа, дуже важливо не тільки знайти потрібний розмір, а й вибрати правильну довжину рукава - невідповідність довжини руки і сорочки видно відразу, і це псує загальний вигляд.

Щоб точно зняти мірки, потрібно зігнути руку і виміряти довжину по спинці від середини горловини, уздовж плечей до зап'ястя кисті. Манжет на сорочці повинен бути середньої ширини (так, щоб ви могли спокійно дивитися на годинник), але при цьому досить щільно охоплювати руку. За рівнем манжет повинен стосуватися основи великого пальця, таким чином, виглядати з-під рукава піджака на півтора-два сантиметри.

Шви, де втачать рукава, повинні сидіти точно по краях плечей. Якщо шви звисають, значить, сорочка велика.

Теги: розмір, сорочка

Як відрізнити туалетну воду

% Laralevi, автор JustLady. % % %
��� �������� ��������� ����
% Багато хто, відвідуючи парфумерні відділи магазинів, часто надовго замислюються: а що ж придбати? І чи не буде куплений флакончик жалюгідною підробкою бажаного парфуму?
% Статті за темою «Як відрізнити туалетну воду» %
Як відрізнити туалетну воду
% Як відрізнити справжню туалетну воду %
Як відрізнити туалетну воду
% Як відрізнити підробку туалетної води %
Як відрізнити туалетну воду
% Як перевірити туалетну воду на справжність %
Як відрізнити туалетну воду
% Як відрізнити оригінал парфуму %
% Автори пропонують на вибір духи, одеколон, а також освіжаючу, парфумерну і туалетну воду. При цьому всі види даної продукції мають однаковий якісним складом, куди входять спирт, вода і ароматичний концентрат (допускається також трохи антиоксидантів і барвників), а відрізняються один від одного тільки співвідношенням цих трьох складових.%

 Зупинимося на туалетній воді і спробуємо зрозуміти, в чому ж її відміну, наприклад, від парфумованої?

 Туалетна вода має 5-10% концентрацію ароматичних масел на 80-90% речовин, що містять спирт (у парфумованої - 10-20% на 90% спирту). А також вона кілька «відстає» по розкриваності аромату: її можливості обмежені створенням лише легкого шлейфу запаху, в той час як «суперниця» немов огортає їм людини. При цьому, якщо ви користуєтеся туалетною водою, то вам доведеться протягом дня здійснити другий «обмивання», тому що вона тримає свій більш тонкий (у порівнянні з парфумерної водою) аромат лише протягом 2-3-х годин. Звичайно, бувають і винятки, адже даний факт залежить від особливостей людського організму.

 Крім того, туалетною водою збризкують, як правило, в денний час доби. Її легкий і стриманий аромат кращого всього поєднується з робочою обстановкою вашого кабінету, зі спортивним або тренажерним залом, з принадністю літньої прогулянки або атмосферою невеликого кафе. Можна, до речі, пронести шлейф вашої туалетної води і по відділах магазинів, які ви відвідуєте.

 А ось самостійно визначити, справжній парфум або його підробку ви маєте намір придбати, досить важко, тим більше, що реальний і підроблений запахи при використанні практично не відрізняються один від одного. У зв'язку з чим при покупці туалетної води слід, перш за все, уважно розглянути її упаковку. Наприклад, якщо раніше на коробку був надітий целофан, а тепер він відсутній, то даний факт цілком може свідчити про підробку. У разі присутності целофановою плівки на призначеному місці, все ж зверніть увагу, чи достатньо вона прозора і не занадто відстає від самої коробки, а також наскільки акуратно виконаний зварений шов.

 Можна обчислити підробку і по невисокому якості поліграфії: у справжнього продукту воно знаходиться на досить високому рівні. Крім того, потрібно дослідити і якість пластика, з якого виготовлений флакон. Якщо його структура відрізняється однотонністю, значить, мова про липі в даному випадку не йде. Також ознаками фальшивої продукції можуть служити задирки або опливи.

Теги: вода, дух, парфум