Як вибрати шкіряні рукавички

% Світлана Саричева, автор JustLady. % % %
��� ������� ������� ��������
% Шанувальниці стильних і зручних шкіряних рукавичок мають у своєму гардеробі три пари - без підкладки, з шовковим вкладишем для ранньої осені і весни, з трикотажною підкладкою на більш холодну пору року і з хутром всередині для морозів. Найбільш зігріваючі рукавички робляться із замші, найменш теплі - з овечої шкіри.
% Статті за темою «Як вибрати шкіряні рукавички» %
Як вибрати шкіряні рукавички
% Стильні шкіряні рукавички 2011 %
Як вибрати шкіряні рукавички
% Як правильно вибрати собі рукавички %
Як вибрати шкіряні рукавички
% Як вибирати і носити рукавички %
Як вибрати шкіряні рукавички
% Як вибрати рукавички для боксу %
% Не купуйте рукавички зі шматочків. Вони не будуть щільно облягати руку і можуть незабаром втратити первісний вигляд (велика кількість швів вказує на те, що рукавичка розкроєна без урахування напрямку тягучості шкіри, а значить, незабаром стане безформною).%

Натуральна шкіра - злегка ворсиста на зрізі. Однак рукавички можуть бути виконані з комбінації шкіри та шкірозамінника.

Рукавички треба приміряти. Вони повинні бути вам впору. В дуже вузьких або широких рукавичках руки будуть мерзнути. Рука повинна вільно розташовуватися в рукавичці, а між підкладкою і долонею повинно залишатися невеликий простір. Не забувайте, що рукавички розтягуються тільки в ширину. Короткі рукавички подовжити не вдасться.

Правильно скроєна рукавичка тягнеться в поперечному напрямку до 16% ширини. Причому, при знятті колишня форма повертається. Рукавичка правильно підібраного розміру одягається на руку без зусиль, щільно облягає кисть і не сковує рухів. Пальці рукавичок повинні «сісти» на руку до кінця. Пальці на рукавичках не розтягуються у довжину, а, навпаки, підсаджуються в процесі носіння.

Розмірний ряд рукавичок, який використовується в Європі і в Росії, відповідає міжнародним стандартам, відповідно до яких розмір рукавички дорівнює обхвату долоні в найбільш широкій її частині. Виміряйте долоню «по кісточках».

Однак рукавички з Італії, Румунії чи Угорщини позначаються по-іншому - в дюймах (1 дюйм = 2, 54 см). Крім того, слід пам'ятати, що існують незначні відмінності в розмірах рукавичок - це залежить від типу шкіри і виробництва. Допустимі відхилення - плюс-мінус половина розміру.

Зверніть увагу на шов між великим і вказівним пальцями. Саме ця частина рукавички піддається найбільшому напрузі під час шкарпетки. Шов не повинен мати дрібних тріщин. Втім, варто уважно оглянути всі шви. Рядки повинні бути рівними, без пропусків. Рядок повинна бути і на підкладці (приклеєна підкладка швидко відвалиться).

Шкіра повинна бути пофарбована на всю товщину шару. Допускаються невеликі відтінки, що пов'язано з особливостями матеріалу, але в цілому всі деталі рукавичок повинні бути одного кольору. Візьміть паперову серветку, злегка змочіть її і потріть рукавичку. Якщо вже зараз залишаються сліди фарби, то що ж буде потім з вашими руками?

Якщо рукавички утеплені хутром, посмикайте його. Він не повинен сильно линяти.

Теги: рукавичка

Як відрізнити справжню туалетну воду

% Майстер, автор JustLady. % % %
��� �������� ��������� ��������� ����
% Сьогодні знайти дійсно якісний парфум дуже складно, адже подібна продукція дуже популярна серед «липових» виробників. Звичайно, можна було б не звертати жодної уваги на те, справжня туалетна вода пропонується чи ні, але все частіше підробки таять в собі величезну небезпеку для здоров'я.
% Статті за темою «Як відрізнити справжню туалетну воду» %
Як відрізнити справжню туалетну воду
% Як відрізнити туалетну воду %
Як відрізнити справжню туалетну воду
% Як відрізнити підробку туалетної води %
Як відрізнити справжню туалетну воду
% Як відрізнити оригінал парфуму %
Як відрізнити справжню туалетну воду
% Як відрізнити справжній парфум %
% Для того щоб зробити правильний вибір при купівлі туалетної води, звертайтеся тільки в спеціалізовані магазини, де всі вподобані варіанти можна не тільки подивитися, але й оцінити по запаху.%

Обов'язково огляньте упаковку. Справжня туалетна вода продається в щільній, якісно зробленої коробочці, все принти на ній нанесені акуратно. Якщо зверху упаковка обтягнута целофановою плівкою, перевірте, щоб шви на ній були рівними, а сам целофан - щільно обтягав коробочку. Не забудьте і про написи - вони повинні бути написані правильно, без помилок, а також обов'язкова наявність штрих-коду.

Для якісного парфуму має бути присутнім вказівку на країну виробника, наприклад Made in France. Якщо ж замість цього є тільки слово France, можете не сумніватися - це підробка. На упаковці також обов'язково повинна міститися інформація про процентне співвідношення алкоголю. Іноді виробники вказують і інші інгредієнти, що входять до складу туалетної води, в тому числі і співвідношення ефірних масел, однак це зовсім не обов'язково.

Існує думка, що справжні парфуми випускаються тільки разом з целофановою упаковкою. Насправді це не так. Деякі фірми спеціально відмовляються від такого оформлення, щоб потенційний покупець міг оцінити не тільки саму упаковку, але й запах, а також форму флакончика. Якість флаконів також важливо. Дуже часто виробники спеціально замовляють дорогі матеріали для їх виготовлення: кришталь або скло високої якості. Чим незвичніше форма флакона, тим більше вірогідності, що це оригінал.

Крім того, добре зарекомендували себе фірми-виробники ніколи не пустять в продаж флакончики з браком - кульками повітря або нерівною поверхнею. На флаконі також повинно бути вказано кількість парфумів в мілілітрах.

На якісну продукцію у продавця завжди є сертифікат якості, і ви маєте повне право вимагати його. Якщо отримали відмову - значить, є всі підстави думати, що духи підроблені. Якщо вам все-таки показали необхідну документацію, зверніть увагу на друк - це не повинна бути копія. Та й дозвіл видається тільки на один певний вид товару.

Термін придатності духів в запечатаному вигляді - 1 рік. Фахівці говорять про те, що духи можна зберігати і 3 роки без будь-яких змін у якості, але для цього необхідні спеціальні умови.

І нарешті, якщо ви придбали туалетну воду, ще раз можете перевірити її достовірність. Поставте флакон в холодильник. Якщо рідина потемніє, можете нести його назад в магазин, тому що це стовідсоткова підробка.

Теги: вода, підроблення, парфум

Як купити весільне кільце

% Ірина Брусниця, автор JustLady. % % %
��� ������ ��������� ������
% Покупка обручки - справа відповідальна. Адже це не просто декоративна прикраса вашої руки - надягаючи даний символ любові, ви зобов'язуєтеся не знімати його ніколи. Тому брачующимся належить зробити непростий вибір. І треба постаратися не розгубитися перед вітриною з широким асортиментом сучасних весільних кілець.
% Статті за темою «Як купити весільне кільце» %
Як купити весільне кільце
% Яким має бути весільне кільце %
Як купити весільне кільце
% Прикмети, пов'язані з весільним кільцем %
Як купити весільне кільце
% Як вибрати обручку %
Як купити весільне кільце
% Як знайти обручку %
% Обручка після укладення шлюбу не прийнято знімати з руки ні на роботі, ні вдома, ні в гостях, ні у відрядженні ... У зв'язку з цим підбирати його дизайн слід, орієнтуючись на свій стиль одягу і спосіб життя. Наприклад, якщо ви працюєте з дітьми або доглядаєте за хворими, варто зупинити свій вибір на гладкому колечку; якщо ж ви публічна людина - шоу-мен, телеведучий або танцюрист, можете собі дозволити більш одіозні прикраси з великими каменями і масивної різьбленням.%

До речі, діаманти, вставлені в обручку, збільшують його вартість в рази. Якщо кошти не дозволяють, ні до чого ускладнювати власний вибір. Чому б не почати сімейне життя з більш бюджетного варіанту? Через кілька років, спільно накопичивши на бажану покупку, ви здійсните свою мрію про дорогий колечку.

Що стосується дорогоцінного металу, з якого зроблено ювелірний виріб, то це питання смаку. Практично ніколи для виробництва кілець не застосовується чисте золото - воно для цього занадто м'яке. Якщо на дорогоцінному металі варто п'ятсот вісімдесят п'ятого проба, це означає, що він лише на 58, 5% складається із золота, що залишилися 41, 5% - це інші метали: срібло, мідь і т.д. Позначка сімсот п'ятидесятих проба вказує на наявність 75% золота. Такий сплав дещо м'якше, ніж п'ятсот вісімдесят п'ятого проба, і більш насиченого кольору.

У весільну моду входить ще один дорогоцінний метал - платина. Вона міцніша, важка і коштує значно дорожче. Втім, свій вибір можна зупинити і на вишуканому срібному ювелірному виробі, віддавши перевагу не дорогому металі, а якісної обробці.

І ще одне питання, яке хвилює майбутніх подружжя при покупці обручок, - чи можна придбати дружині та чоловікові кільця, різні за стилем. Пов'язано таке занепокоєння з відомим марновірством: якщо побратися несхожими кільцями, то спільне життя не занадиться. Цим користуються ювелірні компанії, які пропонують молодятам парні твори мистецтва. Але смаки індивідуальні, і зупинятися на кільцях-близнюках зовсім не обов'язково. Кільця можуть бути абсолютно не схожі, проте відлиті з одного металу. Також можна на них нанести однакові написи.

Якщо ви не можете визначитися з вибором, віддайте перевагу традиційним класичним обручок - вони ніколи не вийдуть з моди.

Теги: кільце, молодожон, покупка