Як відмовитися від покупки

% Brendan, автор JustLady. % % %
��� ���������� �� �������
% Деякі дівчата не можуть встояти перед покупкою речі, яка їм дуже сильно сподобалася. Покупниць заманюють яскравими вітринами і постійними розпродажами, на яких продається так багато цікавого. Однак після покупки дівчина розуміє, що вона ніколи не одягне цю кофтинку або аксесуар, і задається питанням: «А навіщо я це купила? ». Щоб уникнути зайвої витрати грошей і захаращення квартири непотрібними речами, потрібно вміти відмовлятися від покупок.
% Статті за темою «Як відмовитися від покупки» %
Як відмовитися від покупки
% Покупка шуби в Греції %
Як відмовитися від покупки
% Покупки в інтернеті: як не помилитися? %
Як відмовитися від покупки
% Як вибрати шубу з натурального хутра %
Як відмовитися від покупки
% Як вибрати шубу з фарбованої норки %
% 1. Цілеспрямованість
% Якщо ви йдете в магазин за певною річчю, то шукайте саме її, а не ходите по магазинам «просто подивитися». Не беріть рекламні флаєри, які вам видадуть працюють в торговому центрі промоутери, уникайте реклами, не дивіться на оголошення «Розпродаж». Купуйте тільки те, за чим йшли.%

2. Підрахунок
% Плануйте всі покупки, заздалегідь визначте свій бюджет. Заздалегідь вирішите, скільки грошей плануєте витратити, а скільки залишити. Прийміть своє рішення ще до походу в магазин. Якщо ви не знаєте точну ціну на вашу річ, ви завжди можете подивитися всі ціни в інтернеті, адже у більшості популярних магазинів є свій веб-сайт.

3. Альтернативи
% Пам'ятайте, що якщо навіть річ продається зі знижкою в 50%, ви заощадите більше, якщо взагалі не купите її. Якщо вам вона потрібна всього на пару раз, то краще її позичити у сусідів або взяти в оренду. Якщо даний товар вам потрібен, то вивчіть ціни в інших магазинах, адже можливо, що його можна купити набагато дешевше. Не економте на якості, але пам'ятайте, що ціна і якість далеко не завжди пов'язані.

4. Думка
% Запитайте думку про покупку того чи іншого виробу у своєї подруги або другої половинки. Будь рада може вплинути на ваше рішення про придбання. Подивіться відгуки про продукцію вибраної фірми в інтернеті, почитайте, що про неї думають оточуючі. Вивчіть всі аргументи «за» і «проти». Якщо ви можете заощадити певну кількість грошей, замовивши річ з інтернету, то чому б цим не скористатися?

5. Хочу
% Знайдіть грань між «хочу» і «треба». Чи покращиться якість вашого життя, якщо ви купите саме це виріб? Уявіть то, як конкретно ви будете користуватися товаром після покупки. Також будьте обережні з додатковими пропозиціями, які звучать досить заманливо, хоча найчастіше за них доводиться доплачувати.

6. Цілі
% Пам'ятайте про свої фінансові цілях. Подумайте, як позначиться покупка даної речі на фінансових перспективах. Якщо ви збираєте на житло, машину або освіту для своїх дітей, то подумайте, що для вас важливіше - дана покупка або задана мета.

Теги: річ, шопінг, покупка

Шопоголік: проблема чи спосіб життя?

% Silverwire, автор JustLady. % % %
���������: �������� ��� ����� �����?
% Залежність від покупок - оніоманія або шопоголізм, нав'язливе бажання ходити по магазинах і купувати речі. Людини при цьому абсолютно не хвилює, потрібно все це йому чи ні, як витрати відіб'ються на його бюджеті. Шопоголіків найбільше в США, близько 15 мільйонів чоловік! А 52% англійок зізналися, що покупки доставляють їм більше радості, ніж секс.
% Статті за темою «Шопоголік: проблема чи спосіб життя? » %
Шопоголік: проблема чи спосіб життя?
% Шопоголік або просто покупець %
Шопоголік: проблема чи спосіб життя?
% Шопоголізм - хвороба чи невинне розвага? %
Шопоголік: проблема чи спосіб життя?
% Небезпечний спосіб життя %
Шопоголік: проблема чи спосіб життя?
% Похід по магазинах: задоволення або манія? %
% Оніоманія - це не новітня проблема людей. Цьому синдрому вже більше ста років. Результати дослідження вчених показали, що перед покупкою у жінок практично повністю зникає здатність раціонально мислити. А відділи мозку, що керують емоціями, просто вибухають від напруги.%

Шопоголізм, як і практично всі психологічні проблеми, родом з дитинства. Малюки потребують уваги, любові, турботи, ніжності і захисту. Якщо вони цього не отримують, то в дорослому віці все одно в глибині душі залишаються дітьми, що потребують задоволенні потреби в любові. У цьому випадку одні шукають розради в алкоголі, інші - в казино, а треті - в магазинах!

Часто батьки «відкуповуються» від турбот своїх дітей новою іграшкою або одягом. Дитина звикає замінювати любов і турботу мами і тата на задоволення від володіння красивою річчю. Дізнаєтеся обставини, за яких ви здійснюєте непотрібні покупки? Розрив з коханою, проблеми в навчанні або на роботі, сварки - все це викликає нестерпне бажання бігти на великий торговий центр і бродити там цілий день, приміряючи і вибираючи дрібнички.

Але ви не вирішуєте таким чином свої проблеми, а замикаєте коло або йдіть в новий виток спіралі, яка «накручує» депресію і стрес. Адже дуже часто ви, роздивляючись покупки будинку, відчуваєте почуття провини і зліться на себе за марні витрати.

Низька самооцінка у жінок теж є причиною шопоголизма. Нові речі в цьому випадку покликані «поліпшити» зовнішність чи статусне положення їх власниці. Дівчата частіше стають жертвами оніоманіі, так як більш чутливі в емоційному плані, ніж хлопці. Брак спілкування, самотність, нудьга і розчарування штовхають представниць прекрасної статі на невгамовні витрати.

Грань між залежністю і просто любов'ю до обновок дуже тонка. Вам варто насторожитися, якщо ви втрачаєте контроль над собою при вигляді яскравою дрібнички, а потім відчуваєте злість і досаду, якщо ви витрачаєте все, що є в гаманці при кожному відвідуванні магазину, якщо потреба купувати з'являється в ті моменти, коли вам погано.

Виявивши ці ознаки, усвідомте наявність проблеми. Знайдіть гідну заміну шопінгу. Добре допомагають різні групові заняття, де ви будете перебувати в суспільстві, наприклад танці, плавання, музика, театр, йога. Заведіть домашню тварину, яка буде займати вас і відволікати від думок про покупки. Спілкуйтеся з людьми, виявивши людини зі схожими проблемами, підтримуйте один одного. І звичайно, завжди залишається варіант звернутися за допомогою до психолога.

Теги: покупка, образ, проблема, життя, пристрасть, залежність, шопінг, шопоголізм

Як заощадити сімейний бюджет

% Анна Володіна, автор JustLady. % % %
��� ���������� �������� ������
% В умовах, коли чоловікові потрібно полагодити автомобіль, дружині - купити нові чоботи, діти просять чергову іграшку, а всім разом хочеться ще і не утягивать при цьому пояса, врятує тільки економія сімейного бюджету. Справа ця копітка, але вдячна.
% Статті за темою «Як заощадити сімейний бюджет» %
Як заощадити сімейний бюджет
% Сімейний бюджет: планування і економія %
Як заощадити сімейний бюджет
% Як скласти грамотний сімейний бюджет %
Як заощадити сімейний бюджет
% Як заощадити на «комуналці» %
Як заощадити сімейний бюджет
% Економні покупки: 6 порад для жінок як заощадити %
% Перший принцип економії - суворий облік. Гроші, які витрачаються безконтрольно, йдуть, як вода крізь пальці. Безліч дрібниць, часом не першої необхідності, виливаються в пристойні витрати. Єдиний спосіб протистояти цьому - записувати абсолютно всі свої витрати. Купили пиріжки в їдальні або сплатили гру на мобільному телефоні - зафіксуйте. Такі записи потрібно вести протягом календарного місяця або в період від зарплати до зарплати. У будь-якому випадку в кінці облікового періоду обов'язково проаналізуйте всі витрати. Задумайтесь, які з них були корисними, а без чого можна і потрібно було обійтися. Регулярний облік і аналіз дозволять більш усвідомлено розпоряджатися коштами.%

Аналізуючи витрати, ви прийдете до висновку, що є речі, на яких не вийде заощадити: квартплата, виплата кредиту, плата за дитячий садок @. @ Але і їх можна оптимізувати. Можливо, у вас є право на отримання субсидії на оплату житлово-комунальних послуг, але ви їм не користуєтесь, а в дитячому садку додатково оплачуєте заняття, які дитина відвідує з небажанням.

Що стосується покупок в магазинах, то тут не обійтися без маленьких хитрощів. Не ходіть в продуктовий магазин на голодний шлунок, інакше купите більше, ніж потрібно. До того як відправитися туди, складіть список майбутніх покупок. Суму теж краще взяти строго певну, щоб не було можливості піддатися хвилинній спокусі і придбати те, що не заплановано. Ніколи не гуляйте по магазинах просто так, від нічого робити. Краще піти в парк, на природу.

Не піддавайтеся на провокації під час розпродажів, коли заповзятливі торговці схиляють вас купити дві непотрібні речі, щоб отримати в подарунок третю, таку ж непотрібну.

Не ходіть в найближчий магазин за інерцією. Подумайте, які магазини в окрузі вам зручно було б відвідувати, і не полінуйтеся, порівняєте в них ціни. Закупайтеся там, де це вигідніше. Нехай різниця в сумі покупки буде 10-20 рублів, але якщо підсумувати це протягом місяця, ви цілком можете заощадити на оплату послуг стільникового зв'язку.

Робіть покупки через інтернет - часом це набагато дешевше. Слідкуйте за новими тарифами стільникових операторів. Як тільки з'являється більш вигідний - переходьте на нього.

Навчіться бачити кілька варіантів задоволення певної потреби і знаходити оптимальне поєднання ціни та якості. Приміром, фастфуд, ковбаси, промислові сирки і випічка обходяться дорожче, ніж домашня їжа, приготовлена ​​з натурального м'яса, сиру, тіста. Напівфабрикати завжди дорожче, ніж блюдо, приготоване самостійно. Заодно заощадите на медичному обслуговуванні.

Якщо ви намагаєтеся вести активний спосіб життя, і хочете при цьому заощадити, віддайте перевагу пробіжки в парку занять у фітнес-клубі. Добираєтеся до роботи на автобусі? Можливо, ви задумаєтеся про те, що можна пройти ці дві зупинки пішки. Навчіться бачити плюси в таких обмеженнях, вони завжди є.

Теги: деньга, бюджет, малий