Як визначити розмір футболки

% Laralevi, автор JustLady. % % %
��� ���������� ������ ��������
% Вирушаючи на пікнік, на дачу, в подорож або ж на зустріч з друзями, ви, швидше за все, віддасте перевагу надіти футболку, тому як вона є універсальним предметом одягу і однаково улюблена як жінками, так і чоловіками. Футболка, підібрана по фігурі, додасть своєму власникові стильний і спортивний зовнішній вигляд. І навпаки, занадто вузька або простора річ може стати предметом насмішок з боку оточуючих.%
% Статті за темою «Як визначити розмір футболки» %
Як визначити розмір футболки
% Як визначити жіночі розміри %
Як визначити розмір футболки
% Як визначити розмір бюстгальтера %
Як визначити розмір футболки
% Як правильно визначити розмір одягу %
Як визначити розмір футболки
% Як вибрати футболку %
% Для початку за допомогою сантиметрової стрічки виміряйте обхват грудей, для чого оберніть стрічку навколо грудної клітки і подивіться значення шкали в тому місці, де сама стрічка сходиться зі своїм началом.%

Якщо ви купуєте футболку для чоловіка, то при обхваті грудей в дев'яносто вісім сантиметрів вибирайте будь-яку річ, розмір якої S або ж 44 - 46, при результаті вимірювання в дев'яносто дев'ять - сто сантиметрів перевагу слід віддати одязі розміру M або ж 46 - 48.

Якщо обхват грудей чоловіка становить сто один - сто десять сантиметрів, модель футболки слід вибирати розміром L або 48 - 50. На розмір більше футболка набувається в тому випадку, коли результат вимірювання дорівнює сто одинадцять - сто вісімнадцять сантиметрів.

Футболку XXL або 52 - 54 розміру купують тоді, коли обхват грудної клітки чоловіки не перевищує 122 сантиметрів. Понад цього показника розмір майбутньої речі буде вже позначений цифрою 54 або ж XXXL.

Що стосується жіночих розмірів, то вони дещо відрізняються своїми показниками. Так 44 - 46 розмір або XS відповідає цифрі сімдесят шість сантиметрів. Якщо обхват грудей жінки становить вісімдесят сантиметрів, то модель футболки повинна мати позначення S або ж 44 - 46.

Футболку розміром 46 - 48 або M набувають тоді, коли обхват грудей дорівнює 88 сантиметрам. Якщо вимірювання складають більше 88, але менше 96 сантиметрів, купуєте річ розміром L або 48 - 50.

І відповідно, обхват грудей жінки в 97 - 100 сантиметрів - розмір футболки 50 - 52 або XL, від 101 до 104 см - 52 - 54 або XXL.

Якщо ви підбираєте розмір, не вдаючись до допомоги вимірювальної стрічки, на ярличках футболок, які ви носите, подивіться позначення і придбайте ту річ, яка має аналогічний розмір.

Ну і, звичайно ж, самим відмінним способом підбору речі по фігурі можна назвати примірку.

Теги: розмір

Як повернути чоботи в магазин

% Sacurafleur, автор JustLady. % % %
��� ������� ������ � �������
% Покупка взуття - це відповідальний крок. Адже від якості чобіт залежить не тільки краса вашого костюма, але і здоров'я ваших ніг. Російські закони дають вам можливість повернути взуття в магазин, якщо вона не відповідає вимогам якості. Як же це зробити? %
% Статті за темою «Як повернути чоботи в магазин» %
Як повернути чоботи в магазин
% З чим носити гумові чоботи %
Як повернути чоботи в магазин
% Як вибрати гумові чоботи %
Як повернути чоботи в магазин
% Як вибрати чоботи на весну %
Як повернути чоботи в магазин
% Як випрати чоботи %
% Для початку потрібно зрозуміти, чи маєте ви право повернути в магазин ту взуття, яку хочете. За законом, ви можете здати черевики назад протягом чотирнадцяти днів після здійснення покупки, якщо вам не підійшов розмір або взуття просто перестала подобатися. При цьому на ній не повинно бути слідів шкарпетки, і вона повинна бути повернута в оригінальній упаковці.%

Для недоброякісної продукції існують інші обмеження. У кожної пари взуття існує гарантійний термін залежно від матеріалу, з якого вона виготовлена, і її конструктивних особливостей. І якщо протягом цього терміну шкіра почала тріскатися, а підошва відклеюватися, ви маєте повне право повернути взуття в магазин. При цьому термін гарантії починає відраховуватися не з моменту покупки, а з того часу, як ви повинні почати носити цей предмет гардероба. Мається на увазі, що ви не будете ходити в зимових чоботах в липні, навіть якщо ви і купили їх у цьому місяці. Тому гарантійний термін таких черевик буде відраховуватися з першого місяця зими того року, коли була здійснена покупка.

Тут є ще одна деталь. Далеко не у всіх регіонах країни зима починається строго першого грудня. Наприклад, в районах Південного Сибіру зимовим сезоном офіційно вважається період з 1 листопада до 1 квітня. В арктичних широтах цей період буде ще довшим. Дізнатися про офіційні терміни настання різних сезонів у вашому регіоні ви зможете в місцевому Відділі захисту прав споживача.

Якщо та взуття, яку ви хочете повернути, відповідає вимогам, віднесіть її в магазин, бажано разом з коробкою і чеком. При відсутності документа про покупку вам потрібно буде довести факт її здійснення. Для цього ви можете знайти свідка придбання вами пари взуття в конкретному магазині.

Зверніться до продавця або до касира і повідомте, що ви хочете повернути покупку. Ви маєте право отримати або аналогічний товар, або гроші. Вибір залишається за вами, і співробітники магазину можуть відмовити вам тільки в тому випадку, якщо такий же пари взуття вже немає в продажу. В цьому випадку ви зможете отримати назад гроші.

При відмові продавця зробити обмін, зверніться до адміністратора або директору магазину. Викладіть йому суть ваших претензій. У більшості випадків ваша проблема буде вирішена, вам замінять невідповідну пару взуття. Якщо ж навіть керівництво не йде вам назустріч, подайте скаргу в Росспоживнагляд або Службу по захисту прав споживачів. Вони підкажуть вам, як правильно діяти.

Теги: магазин, взуття, чобіт

Як підібрати одяг чоловікові

% Міла Кірдіна, автор JustLady. % % %
��� ��������� ������ �������
% У журналах або на інтернет-сайтах сьогодні багато інформації про модні тенденції в області жіночого одягу. А ось для представників сильної статі таких відомостей менше, хоча поруч з красивою дівчиною повинен бути елегантний чоловік.
% Статті за темою «Як підібрати одяг чоловікові» %
Як підібрати одяг чоловікові
% Як правильно підібрати костюм для свого чоловіка? %
Як підібрати одяг чоловікові
% Як правильно підібрати колготки під одяг %
Як підібрати одяг чоловікові
% Підібрати краватку чоловікові %
Як підібрати одяг чоловікові
% Як підібрати шкарпетки %
% Молода людина буде виглядати безпрограшно в костюмі. При його виборі слід врахувати, що існує три типи такої деталі чоловічого гардероба: американський, європейський та англійська. Кожен тип призначається для певної чоловічої фігури. Американський костюм підійде великим чоловікам. Його ознаки: однобортний піджак на трьох ґудзиках і прямі брюки строгого крою. Чому служить такий костюм? Піджак з розстебнутою верхній гудзиком може візуально подовжити фігуру, а прямі брюки приховають недоліки повних ніг і великого живота.%

Англійська костюм підійде чоловікам з гарною фігурою, так званому спортивному типом фігури. Фасон був запозичений у військової форми. Основна ознака цього стилю - приталений піджак з розрізами позаду або з боків. Такий костюм вигідно підкреслює всі достоїнства фігури. Чоловікам з атлетичною типом додавання краще вибирати однобортний піджак на двох гудзиках.

Ну і, нарешті, європейський костюм, який відрізняється глибоким вирізом і строгими плечима. Він призначений для чоловіків з хорошим статурою, але невеликим зростанням.

Вищевказані правила доречні не тільки при підборі костюма. Купуючи інші деталі гардеробу (сорочки, джинси і т.д.), ви також можете керуватися цими радами.

Неважливо, який костюм ви виберете, головне, щоб він сидів на вас ідеально. А для цього потрібно врахувати кілька правил.

Піджак в застебнутому вигляді не повинен стовбурчитися ні спереду, ні ззаду. Оптимальна довжина піджака - трохи нижче сідниць. Брюки не повинні задиратися вище шкарпеток, коли ви сідаєте.

Що стосується кольору одягу, то тут немає універсальної відповіді. Чорний колір підходить практично всім. Сірий добре поєднується з усіма іншими квітами в гардеробі. Темно-синій колір ніколи не старіє, він доречний скрізь і в усьому: будь то костюм або темно-синій пуловер з джинсами. Бежеві, коричневі та інші світлі кольори більш доречні в неформальній обстановці.

У повсякденному гардеробі будь-якого чоловіка неодмінно повинні бути присутніми пара джинсів, простих штанів і светр. Не забувайте про такий аксесуар, як ремінь. Але найголовніше у виборі одягу - це колірна сполучуваність деталей.

Дізнайтеся розмір своєї талії, щоб при купівлі джинсів або штанів ви не витрачали на це час. Купуючи костюм, присядьте, зігніть руки в ліктях. Вам зручно? Тоді це ваш варіант.

При виборі будь-якої деталі гардеробу пам'ятайте, що головне - це не стиль і навіть не фасон, а насамперед ваші відчуття. Ви повинні відчувати себе комфортно.

Теги: одяг, чоловік