Як ладити з батьками

% Марія Пекшеева, автор JustLady. % % %
��� ������ � ����������
% Проблема взаємин «батьків і дітей» існувала завжди. Однак гармонійний розвиток людини можливо тільки в тому випадку, коли він живе у злагоді як з самим собою, так і з близькими людьми. І батьки тут займають, мабуть, найважливіше місце, адже хороші відносини з ними гарантують вам захист, турботу і підтримку на багато років.%
% Статті за темою «Як ладити з батьками» %
Як ладити з батьками
% Як ладити з начальством %
Як ладити з батьками
% Як ладити з друзями %
Як ладити з батьками
% Свекруха: мати чи мачуха? %
Як ладити з батьками
% Природа егоцентризму %
% Батьки бажають вам тільки хорошого, а це означає, що до них треба прислухатися. Навіть якщо вони не розбираються у ваших інтересах і захопленнях і не поділяють їх, вислухайте їх думку, подумайте, чому вони так вважають. Поставте себе на їхнє місце, можливо, ви зрозумієте, що їх бажання захистити вас від всього незрозумілого і чужого продиктовано всього лише любов'ю до вас, прагненням позбавити вас від неприємностей. Адже для батьків ви залишитеся дитиною, навіть якщо подорослішаєте. Не відкидайте їх точку зору, краще запитайте, чому вони так вважають. Якщо ви вирішили відстоювати свою думку до кінця, не ображайте рідних, розмовляйте з ними рівним твердим голосом, приводячи розумні доводи та приклади.%

Ніколи не кажіть про батьків погано. Вони вас виховали і виростили, і вже за одне це ви повинні їх поважати і бути вдячними. Якщо вам складно на даний момент зрозуміти їх, відкладіть розмову на кілька днів, але не ображайте ні в обличчя, ні за їх спиною. Зрештою, чим частіше ви говорите про них хороше, тим більше у них з'явиться бажання відповідати вашим словам. Не соромтеся просити вибачення, якщо ви винні, адже потім може бути вже пізно.

Батьки завжди переживають за своїх дітей, тому діліться з ними своїми радощами і проблемами, запитуйте ради, все-таки у них більше досвіду, та й разом ви, можливо, знайдете більш прийнятне рішення ситуації. Якщо ви живете окремо, не забувайте дзвонити і приїжджати в гості, однак повністю покладати на них рішення своїх проблем і позбавлення від тягот не варто.

Допомагайте своїм мамі і татові. Нехай це буде всього лише поїздка в сад на вашому авто, тим не менш, вони будуть вам вдячні, а ви зможете подарувати їм безцінні хвилини спілкування з вами. Дякуйте їм за допомогу і підтримку, яку вони змогли вам надати.

Говорите вашим батькам про свою любов до них. Вони чекають від вас цих слів, адже вони пам'ятають, яким ви були в дитинстві, як часто ви обіймали і цілували їх. Вони подарували вам всю свою любов і гідні такої ж відповіді від вас.

Теги: батько

12 основних принципів успішного грудного вигодовування

% Пухова Анастасія, автор JustLady. % % %
12 �������� ��������� ��������� �������� �������������
% Споконвіку грудне молоко вважалося найкращою їжею для дитини. Однак зараз сучасні адаптовані суміші і непоінформованість молодих мам в питаннях вигодовування все частіше призводять до того, що малюка переводять на штучне харчування. Для того щоб не позбавляти малюка самого кращого, необхідно дотримуватися декількох важливих правил.
% Статті за темою «12 основних принципів успішного грудного вигодовування» %
12 основних принципів успішного грудного вигодовування
% Грудне вигодовування: правда і вигадка %
12 основних принципів успішного грудного вигодовування
% Годування груддю: цікаві відомості %
12 основних принципів успішного грудного вигодовування
% Імуноглобулін і годування грудьми %
12 основних принципів успішного грудного вигодовування
% Наслідки кесарева перетин %

Як тільки дитина з'явилася на світ, його потрібно прикласти до грудей. Але на жаль, не у всіх пологових будинках існує правило негайного прикладання. Та й у жінки можуть бути протипоказання до раннього початку годування. Найчастіше це пов'язано з застосуванням знеболення в пологах медикаментами, несумісними з лактацією. Але як тільки у вас з'явиться можливість, відразу ж запропонуйте малюкові груди. Це дасть сигнал організму про те, що необхідно молоко.

Потрібно виключити харчування і допаивание з пляшечки. Це може негативно позначитися на грудному вигодовуванні, адже дитина звикне отримувати їжу без зайвих зусиль. Також постарайтеся не давати малюкові пустушку, хоча б до тих пір, поки лактація встановиться.

Не рекомендується мити соски перед кожним годуванням, це спровокує появу тріщин. Досить ранкового та вечірнього душу. З'явилися тріщини загрожують жінці появою маститу, тому їх треба негайно лікувати.

Годувати дитину потрібно на першу вимогу. Це не тільки налагодить потрібний обсяг що надходить молока, але й дозволить налагодити психологічний контакт мами і малюка.

Дитину необхідно правильно прикладати до грудей. Якщо дитина правильно захопив сосок, то в його нижня губа повинна трохи випинатися. Також у нього в роті повинен знаходитися весь навколососковий гурток. Це виключить травмування ніжної шкіри грудей.

Вибір правильної пози допоможе рівномірно спустошувати всі частини грудей. Для цього необхідно запам'ятати правило: звільняється та частка, навпроти якої знаходиться підборіддя малюка.

Дитина повинна самостійно визначати час знаходження у грудей. Ще з радянських часів побутує хибна думка, що малюк може їсти тільки протягом 20-30 хвилин. Варто мати на увазі, що новонароджений швидко втомлюється і смокче груди не весь час. Тому дозвольте йому самому вирішувати, коли закінчити.

Обов'язково годуєте дитину вночі. Саме нічні годування стимулюють приплив молока на весь наступний день. Це пояснюється тим, що в період з 3 до 8 ранку відбувається посилене вироблення пролактину, гормону, що відповідає за кількість молока.

Кількість молока залежить тільки від того, наскільки часто дитину прикладають до грудей. Тому не варто додатково зціджувати груди після годування. Це спровокує вироблення зайвої молока.

Зціджування необхідно тільки при появі застоїв. Щоб виявити ущільнення, необхідно щодня самостійно перевіряти груди.

До півроку дитина, що перебуває на грудному вигодовуванні не потребує додаткового живлення і питво. У грудному молоці міститься достатньо рідини, необхідної для дитини. Виняток становить лише час, коли на вулиці дуже жарко.

Жінці хоча б у перші 2 місяці життя малюка потрібно постійно перебувати поруч з ним і частіше відпочивати. Нехай близькі поставляться з розумінням до вашої нової ролі і не примушують займатися домашнім господарством. У період становлення лактації дуже важливий позитивний настрій матері і впевненість у власних силах.

Теги: дитина, вигодовування, принцип, материнство, прикладання

Як будувати відносини з чоловіком, у якого є дитина

% Anzhelika, автор JustLady. % % %
��� ������� ��������� � ��������, � �������� ���� �������
% Якщо ви вирішили пов'язати своє життя з чоловіком, які мають дитину від першого шлюбу, будьте готові до того, що ваші сімейні стосунки виявляться досить складними. А знайти компроміс, який повністю задовольнить усі сторони: вас, вашого чоловіка і його дитину, - буде не так вже просто.
% Статті за темою «Як будувати відносини з чоловіком, у якого є дитина» %
Як будувати відносини з чоловіком, у якого є дитина
% Як будувати відносини з розведеним чоловіком %
Як будувати відносини з чоловіком, у якого є дитина
% Нерівні шлюби: доросла дружина %
Як будувати відносини з чоловіком, у якого є дитина
% Жінки, яких уникають чоловіки %
Як будувати відносини з чоловіком, у якого є дитина
% Питання чоловікам, які слід задати до весілля %
% Складнощі, з якими зазвичай стикаються другий дружини, полягають у їх ревнощів до дитини чоловіка від першого шлюбу і невдоволення кількістю грошей, які витрачаються чоловіком на цю дитину. Як правило, більшість книг і журналів, присвячених сімейним відносинам, радять в першу чергу думати про почуття і потреби дитини, яка в будь-якому випадку є потерпілим через розлучення батьків.%

На практиці така позиція означає, що другий дружині слід поставити інтереси дитини чоловіки від першого шлюбу вище інтересів її власної сім'ї. Але як в такому випадку впоратися з внутрішнім протестом: «Чому я зобов'язана ламати себе через чужу дитину, нехай навіть це дитина коханого чоловіка? »Ситуація ускладнюється, якщо дитина спочатку негативно налаштований до нової дружини свого тата, а в переважній більшості випадків так і буває.

Універсального рішення проблеми, яке виявилося б виграшним для кожної жінки, яка опинилася в ролі другої дружини чоловіка з «багажем», немає. Однак існує два варіанти вирішення ситуації, кожен з яких має як свої плюси, так і мінуси.

Перший варіант: «Це не мої проблеми»

Якщо ви хочете повністю дистанціюватися від усього, що пов'язано з першим шлюбом вашого коханого чоловіка, відразу ж поясніть чоловікові, що ви не бажаєте присутності його дитини у вашому житті. Тобто не буде ні спільних зустрічей, ні візитів його дитини в ваш спільний дім. Але не вимагайте від чоловіка, щоб він ігнорував свою дитину заради вас. Навіть якщо вибір буде зроблений на вашу користь, зміцненню ваших відносин з коханою людиною це не посприяє. Замість цього обговоріть з чоловіком обсяг його обов'язків перед дитиною від першого шлюбу. Найголовніше в ході спільного обговорення визначити дні, в які ваш чоловік буде відвідувати свою дитину, і чітко обговорити суми грошей, які будуть витрачатися на нього з вашого загального бюджету понад виплачуваних чоловіком аліментів (наприклад, на подарунки до свят). Щоб ця схема працювала, ніколи не демонструйте свого невдоволення першою дитиною чоловіка за умови дотримання всіх домовленостей.

Плюс даного рішення проблеми в тому, що вам не доведеться спілкуватися з дитиною чоловіка і змушувати себе якось підлаштовуватися під нього. Мінус полягає в тому, що даний підхід з часом може призвести до відчуження між вами і вашому чоловіком. Чи не відчуваючи підтримки з вашого боку в його відносинах з дитиною від першого шлюбу, ваш улюблений може перестати очікувати такої підтримки від вас і в будь-яких інших ситуаціях. А це, безсумнівно, може нашкодити вашим відносинам.

Другий варіант: «Ми всі одна сім'я»

Якщо ви хочете налагодити контакт з дитиною вашого чоловіка, постарайтеся з ним потоваришувати. Тільки будьте готові до різних труднощів, для вирішення яких вам доведеться незмінно займати позицію «мудрого дорослого». Дитина від першого шлюбу в будь-якому випадку буде не в захваті від появи мачухи, тому вам доведеться заслужити його симпатію. При цьому не можна просто «задобрювати» дитини за допомогою різних подарунків, в іншому випадку на вашу спробу відмовити в чомусь він просто заявить щось на зразок: «Ти таке, бо ти мені не мама! », Тобто ви опинитеся в ролі поганої мачухи. До того ж потурання всім вимогам першої дитини чоловіка може негативно позначитися на фінансовому стані вашої власної сім'ї.

Найкраще постаратися налагодити з дитиною чоловіка свої власні відносини. Для цього зустрічайтеся з ним не в присутності коханого чоловіка і тим більше матері дитини, а наодинці. Запропонуйте дитині сходити куди-небудь разом, наприклад, парк або виставку. Швидше за все, за відсутності чоловіка ви зможете розглядати в його дитині самостійну особистість, а не додається до коханої людини не дуже приємне створення.

Плюсом даного підходу є більш довірчі та близькі стосунки з чоловіком, який буде вдячний вам за ваші зусилля. Мінус полягає в тому, що вам доведеться жити в умовах постійного психологічного напруження. Ви не зможете хоч ненадовго забути, що до вас у коханого чоловіка була сім'я, від якої залишився дитина, вимагає його любові і турботи. Крім того, для встановлення нормальних відносин з першою дитиною чоловіка вам доведеться докласти чимало зусиль. І не факт, що ваші благі наміри виявляться успішними.

Теги: дитина, чоловік, перше, ставлення, шлюб, багаж