10 фраз, які дратують вагітних
% Юрій Білоус, автор JustLady.
%
%
%
% Дуже часто можна спостерігати, як друзі або знайомі, бабусі-сусідки задають безліч питань або дають поради, які абсолютно не потрібні вагітним жінкам. Найчастіше люди використовують досить-таки поширені і побиті фрази, що тільки зайвий раз дратує жінок в положенні. Отже, якщо ви розмовляєте з вагітною жінкою, то вам потрібно знати фрази, які можуть її зайвий раз розхвилювати і постаратися їх уникнути.
% Статті за темою «10 фраз, які дратують вагітних»
%
% Що нас дратує в чоловіках: топ-10
%
% Психологічні тренінги для вагітних
%
% Що дратує чоловіків в жінках?
%
"Невже ти вагітна?". Не багато жінки здатні відповісти на таке питання дружелюбно, адже саме зараз вони відчувають величезний переворот у житті, а це піддає їх величезному стресу. Більше того, жінки починають хвилюватися через свого зовнішнього вигляду, а це питання як би говорить їм: «Ти останнім часом поправилась і виглядаєш гірше». Уникайте таких питань, тому що жінки особливо ранимі й чутливі в період вагітності.
"Що, на солоненьке потягнуло?". Напевно, це питання чує кожна вагітна жінка і більш того, не один раз. Коли вам задають це питання десятий раз за день, чи можна поставитися до цього спокійно? Так що подумайте сто разів, перш ніж ставити такий банальний і побитий питання.
"Цього тобі робити не можна / шкідливо!". Дуже цікаво те, що майже всі навколишні знають, що можна робити при вагітності, а що не можна. Жінка щодня повинна вислуховувати купу докорів: «Цього тобі їсти не можна! »,« Від цього твоїй дитині буде погано! »,« Не здумай зробити цього, воно загрожує наслідками! »Повірте, єдині люди, яких вона послухає будуть її лікар, чоловік і мама. А взагалі-то у жінки є своя голова на плечах і не потрібно постійно дорікати їй у чомусь.
"Тобі потрібно частіше (вставити необхідне)". А ця фраза вже повністю протилежна попередньої. Однак вона діє точно так само і точно з такою ж силою дратує вагітних жінок.
"Народжувати боїшся?". Правильно, навіщо ж давати жінці хоч на секунду забути про те, що її чекає в майбутньому? Вона не повинна ні на хвилину відволікатися від страху перед майбутнім. Ніколи не задавайте вагітним жінкам цього питання, адже вони почнуть тут же хвилюватися і турбуватися, почнуть боятися болю і мук. А адже все може пройти і спокійно. Не давайте зайвого приводу для занепокоєння жінці, яка виношує дитину.
"Кого чекаєте?". Звичайно ж, всім цікаво дізнатися стать дитини. Але задумайтеся, може бути батьки самі не хотіли дізнаватися стать і не знають його досі, може бути вони хочуть залишити це при собі. Якщо вони вважатимуть за потрібне розповісти вам про настільки важливої речі, вони зроблять це самі, не будьте настирливими.
"Яке ім'я вибрали?". Тут все також, як і з попереднім питанням. Захочуть - розкажуть. Чи не атакуйте бідних вагітних жінок такими питаннями, повірте, ви точно не перша людина, яка задає їм подібне питання.
"Коли пологи?". Що цікаво, це питання задається зазвичай просто для галочки, а відповідь залишається пропущеним повз вуха. Через що один і той же людина може запитувати про це кожні 4-5 днів. Погодьтеся, це дратує всіх і завжди.
"Не купуй речі для дитини заздалегідь!". А це пережитки старих забобонів. Незважаючи на те, що за вікном уже давно XXI століття, люди все ще бояться стригти волосся під час вагітності або шити і в'язати. Але ж волосся може втручатися, а в'язання або шиття може виявитися одним з улюблених справ вагітної жінки. Та й одне з найприємніших занять - це вибір і покупка одягу для майбутнього малюка.
"Будеш годувати грудьми?". Зазвичай вважається непристойним обговорювати на людях те, що приховано під одягом. Але на вагітних, мабуть, це не поширюється. Питання це вкрай бестактен і суто особистий, не варто задавати його, якщо ви недостатньо близькі з людиною.
Теги: питання, вагітність, вагітна, двійня
Як вибрати батька для своєї дитини
% Марія Білочка, автор JustLady.
%
%
%
% Сучасні жінки - сильні жінки, більшість з яких не готові сидіти біля домашнього вогнища і часто на перше місце ставлять кар'єру. Але рано чи пізно настає момент, коли з'являється бажання народити дитину. А для цього необхідно знайти хорошого батька для малюка. І робити це потрібно правильно.
% Статті за темою «Як вибрати батька для своєї дитини»
%
% Батько-одинак: недолік чи гідність?
%
% Як знайти чоловіка, якщо є дитина
%
% Неповна сім'я: виховати дитину в поодинці
%
% Як вибрати з двох хлопців одного
%
Група британських вчених провела ряд досліджень і прийшла до висновку про те, що жіноча сексуальність безпосередньо впливає на вибір чоловіка як батька майбутньої дитини.
А саме, жінка, яка під час сексу дуже рідко відчуває оргазм, віддає перевагу надійним, спокійним і врівноваженим отцям для своїх дітей. Такі жінки на несвідомому рівні вибирають чоловіків, які прагнуть до продовження роду і створенню міцної сім'ї.
З більш сексуальними жінками відбувається все з точністю навпаки. Якщо пані любить секс і дуже швидко досягає оргазму, то при виборі чоловіка, вона ґрунтується тільки на сексуальному потязі. У виборі чоловіка секс грає головну роль. Причому, від цього страждають не тільки самі жінки, а й їхні діти.
Але вибір батька для майбутньої дитини не повинен грунтуватися тільки на сексуальних відносинах. Якщо ви бажаєте народити здорову дитину і створити для нього міцну і щасливу сім'ю, вибирайте чоловіка розумно. Необхідно забути про інстинкти і звернути увагу на елементарні критерії.
1.Фізичні здоров'я, яке є одним з найголовніших моментів. Це важливо, щоб дитина народилася без генетичних схильностей до яких-небудь захворювань.
2.Образ життя. Зверніть увагу на те, як чоловік ставиться до алкогольних напоїв, сумнівним компаніям і дівчатам легкої поведінки. Постарайтеся відповісти собі на ці питання і робіть висновки.
3.Знакомство з родичами. Дуже важливо, в якій атмосфері виховувався чоловік. Адже, швидше за все відносини в своїй сім'ї він будуватиме по тій же системі.
4.Отношеніе до дітей. Поспостерігайте за чоловіком. Як він спілкується з дітьми. Дбайливо і великим бажанням? Тоді це ваш варіант.
5.Образование. Зовсім не обов'язково, щоб у нього було три дипломи про вищу освіту. Але він повинен бути освіченим і розвинутим різнобічно.
6.Фінансовий становище. У сучасному світі це важливий аспект. Дитина не повинна купатися в грошах, але бажано, щоб він не потребував самих елементарних речах.
Теги: дитина, вибір, батько, критерій, сексуальність
Мати і дочка: проблеми взаєморозуміння
% Solistka, автор JustLady.
%
%
%
% Коли улюблена дочка з чарівною «лялечки» перетворюється на ежістого підлітка, мами стикаються зі справжньою, реальною проблемою - як налагодити стосунки з коханою чадом. Не завжди це буває легко, і не завжди в цьому винен підлітковий максималізм.
% Статті за темою «Мати і дочка: проблеми взаєморозуміння»
%
% Жіноча дружба. Чи можливо це?
%
% Якщо коханий чоловік значно молодше
%
% Зоряні діти: Юлія Меньшова
%
% Мати і дочка: психологія стосунків
%
% Відновити взаєморозуміння потрібно обов'язково постаратися, і не тільки заради миру в сім'ї і спокою власної совісті. Це потрібно зробити в першу чергу заради своєї дочки - адже психологічні травми, отримані в дитячо-підлітковому віці, накладають відбиток на доросле життя, часом проявляючись самим химерним чином. До того ж, дівчатка, виростаючи і стаючи мамами, самі того не помічаючи, роблять ті ж самі помилки стосовно своїм дочкам, що і їхні мами - по відношенню до них самих.% Чи не кроіте доньку по собі
Який би правильною і жіночною ви себе не вважали, як би ви не покладалися на власний смак, і не були впевнені у своїй в абсолютній правоті - дайте можливість своєї дочки бути не схожою на вас. Ваша дочка не повинна бути вашою копією - якщо тільки сама цього не захоче. І, до речі, якщо ваша дочка часто падає і розбиває коліна - не лайте її, а, як варіант - зводите до окуліста. Можливо, у вашого чада проблеми із зором, а сказати про це вам дівчинка могла і посоромитися - адже ви хочете в ній бачити ідеального дитини. Задумайтесь, що для вас важливіше - ідеальний вигаданий образ дочки або її щастя.
Ваша дочка має право на власні мрії
Музична школа, танці, гімнастика - чео подобалося вам, і ви не змогли добитися в цьому успіху? Не нав'язуйте своєї дочки свої невдалі мрії, не змушуйте її, наприклад, вибирати професію, яка приємна вам. Ви і ваша дочка - різні люди, з різними талантами і схильностями.
Від того, що ваша донька не стане лікарем, як ви цього хотіли для себе, а вибере стезю, наприклад, эколога/библиотекаря/спортсменки/логистика/программиста або просто космонавта - це її власний вибір, бажання її душі, розуму і серця. Якщо ця професія робить вашу дочку щасливою і дає їй можливість нормально почувати себе життя - порадійте за неї і замкніть своє це під замок. У вас була можливість реалізувати себе в улюбленій професії, не вийшло - це ваша проблема, а не вашої дочки.
Ваша дочка - ваша дитина, а не суперниця
Дивно, але дуже часто матері ревнують своїх дочок. Це почуття спонукає матерів шукати недоліки (навіть вигадані) у своїх дочок і своїми образливими зауваженнями отруювати їм життя, знижувати самооцінку і принижувати. Якщо ви помітили в собі такі позиви - присік їх на корені, не дозволяйте собі з люблячою рідної матері перетворюватися на чужого, заздрісного, злобного людини
Ваша дитина, ваша дочка безпосередньо залежить від вас з самого її народження і буде відчувати ваш вплив все своє життя. Пам'ятайте про це і постарайтеся виростити своє дитя в атмосфері любові і турботи, будьте дочки не тільки мамою, а й найкращим другом на все життя.
Теги: помилка, ставлення, матір, проблема, взаєморозуміння, дочка, мати, виховання
|