10 фраз, які дратують вагітних

% Юрій Білоус, автор JustLady. % % %
10 ����, ������� ���������� ����������
% Дуже часто можна спостерігати, як друзі або знайомі, бабусі-сусідки задають безліч питань або дають поради, які абсолютно не потрібні вагітним жінкам. Найчастіше люди використовують досить-таки поширені і побиті фрази, що тільки зайвий раз дратує жінок в положенні. Отже, якщо ви розмовляєте з вагітною жінкою, то вам потрібно знати фрази, які можуть її зайвий раз розхвилювати і постаратися їх уникнути.
% Статті за темою «10 фраз, які дратують вагітних» %
10 фраз, які дратують вагітних
% Фітнес для вагітних %
10 фраз, які дратують вагітних
% Що нас дратує в чоловіках: топ-10 %
10 фраз, які дратують вагітних
% Психологічні тренінги для вагітних %
10 фраз, які дратують вагітних
% Що дратує чоловіків в жінках? %

"Невже ти вагітна?". Не багато жінки здатні відповісти на таке питання дружелюбно, адже саме зараз вони відчувають величезний переворот у житті, а це піддає їх величезному стресу. Більше того, жінки починають хвилюватися через свого зовнішнього вигляду, а це питання як би говорить їм: «Ти останнім часом поправилась і виглядаєш гірше». Уникайте таких питань, тому що жінки особливо ранимі й чутливі в період вагітності.

"Що, на солоненьке потягнуло?". Напевно, це питання чує кожна вагітна жінка і більш того, не один раз. Коли вам задають це питання десятий раз за день, чи можна поставитися до цього спокійно? Так що подумайте сто разів, перш ніж ставити такий банальний і побитий питання.

"Цього тобі робити не можна / шкідливо!". Дуже цікаво те, що майже всі навколишні знають, що можна робити при вагітності, а що не можна. Жінка щодня повинна вислуховувати купу докорів: «Цього тобі їсти не можна! »,« Від цього твоїй дитині буде погано! »,« Не здумай зробити цього, воно загрожує наслідками! »Повірте, єдині люди, яких вона послухає будуть її лікар, чоловік і мама. А взагалі-то у жінки є своя голова на плечах і не потрібно постійно дорікати їй у чомусь.

"Тобі потрібно частіше (вставити необхідне)". А ця фраза вже повністю протилежна попередньої. Однак вона діє точно так само і точно з такою ж силою дратує вагітних жінок.

"Народжувати боїшся?". Правильно, навіщо ж давати жінці хоч на секунду забути про те, що її чекає в майбутньому? Вона не повинна ні на хвилину відволікатися від страху перед майбутнім. Ніколи не задавайте вагітним жінкам цього питання, адже вони почнуть тут же хвилюватися і турбуватися, почнуть боятися болю і мук. А адже все може пройти і спокійно. Не давайте зайвого приводу для занепокоєння жінці, яка виношує дитину.

"Кого чекаєте?". Звичайно ж, всім цікаво дізнатися стать дитини. Але задумайтеся, може бути батьки самі не хотіли дізнаватися стать і не знають його досі, може бути вони хочуть залишити це при собі. Якщо вони вважатимуть за потрібне розповісти вам про настільки важливої ​​речі, вони зроблять це самі, не будьте настирливими.

"Яке ім'я вибрали?". Тут все також, як і з попереднім питанням. Захочуть - розкажуть. Чи не атакуйте бідних вагітних жінок такими питаннями, повірте, ви точно не перша людина, яка задає їм подібне питання.

"Коли пологи?". Що цікаво, це питання задається зазвичай просто для галочки, а відповідь залишається пропущеним повз вуха. Через що один і той же людина може запитувати про це кожні 4-5 днів. Погодьтеся, це дратує всіх і завжди.

"Не купуй речі для дитини заздалегідь!". А це пережитки старих забобонів. Незважаючи на те, що за вікном уже давно XXI століття, люди все ще бояться стригти волосся під час вагітності або шити і в'язати. Але ж волосся може втручатися, а в'язання або шиття може виявитися одним з улюблених справ вагітної жінки. Та й одне з найприємніших занять - це вибір і покупка одягу для майбутнього малюка.

"Будеш годувати грудьми?". Зазвичай вважається непристойним обговорювати на людях те, що приховано під одягом. Але на вагітних, мабуть, це не поширюється. Питання це вкрай бестактен і суто особистий, не варто задавати його, якщо ви недостатньо близькі з людиною.

Теги: питання, вагітність, вагітна, двійня

Як вибрати батька для своєї дитини

% Марія Білочка, автор JustLady. % % %
��� ������� ���� ��� ������ �������
% Сучасні жінки - сильні жінки, більшість з яких не готові сидіти біля домашнього вогнища і часто на перше місце ставлять кар'єру. Але рано чи пізно настає момент, коли з'являється бажання народити дитину. А для цього необхідно знайти хорошого батька для малюка. І робити це потрібно правильно.
% Статті за темою «Як вибрати батька для своєї дитини» %
Як вибрати батька для своєї дитини
% Батько-одинак: недолік чи гідність? %
Як вибрати батька для своєї дитини
% Як знайти чоловіка, якщо є дитина %
Як вибрати батька для своєї дитини
% Неповна сім'я: виховати дитину в поодинці %
Як вибрати батька для своєї дитини
% Як вибрати з двох хлопців одного %

Група британських вчених провела ряд досліджень і прийшла до висновку про те, що жіноча сексуальність безпосередньо впливає на вибір чоловіка як батька майбутньої дитини.

А саме, жінка, яка під час сексу дуже рідко відчуває оргазм, віддає перевагу надійним, спокійним і врівноваженим отцям для своїх дітей. Такі жінки на несвідомому рівні вибирають чоловіків, які прагнуть до продовження роду і створенню міцної сім'ї.

З більш сексуальними жінками відбувається все з точністю навпаки. Якщо пані любить секс і дуже швидко досягає оргазму, то при виборі чоловіка, вона ґрунтується тільки на сексуальному потязі. У виборі чоловіка секс грає головну роль. Причому, від цього страждають не тільки самі жінки, а й їхні діти.

Але вибір батька для майбутньої дитини не повинен грунтуватися тільки на сексуальних відносинах. Якщо ви бажаєте народити здорову дитину і створити для нього міцну і щасливу сім'ю, вибирайте чоловіка розумно. Необхідно забути про інстинкти і звернути увагу на елементарні критерії.

1.Фізичні здоров'я, яке є одним з найголовніших моментів. Це важливо, щоб дитина народилася без генетичних схильностей до яких-небудь захворювань.

2.Образ життя. Зверніть увагу на те, як чоловік ставиться до алкогольних напоїв, сумнівним компаніям і дівчатам легкої поведінки. Постарайтеся відповісти собі на ці питання і робіть висновки.

3.Знакомство з родичами. Дуже важливо, в якій атмосфері виховувався чоловік. Адже, швидше за все відносини в своїй сім'ї він будуватиме по тій же системі.

4.Отношеніе до дітей. Поспостерігайте за чоловіком. Як він спілкується з дітьми. Дбайливо і великим бажанням? Тоді це ваш варіант.

5.Образование. Зовсім не обов'язково, щоб у нього було три дипломи про вищу освіту. Але він повинен бути освіченим і розвинутим різнобічно.

6.Фінансовий становище. У сучасному світі це важливий аспект. Дитина не повинна купатися в грошах, але бажано, щоб він не потребував самих елементарних речах.

Теги: дитина, вибір, батько, критерій, сексуальність

Мати і дочка: проблеми взаєморозуміння

% Solistka, автор JustLady. % % %
���� � ����: �������� ���������������
% Коли улюблена дочка з чарівною «лялечки» перетворюється на ежістого підлітка, мами стикаються зі справжньою, реальною проблемою - як налагодити стосунки з коханою чадом. Не завжди це буває легко, і не завжди в цьому винен підлітковий максималізм.
% Статті за темою «Мати і дочка: проблеми взаєморозуміння» %
Мати і дочка: проблеми взаєморозуміння
% Жіноча дружба. Чи можливо це? %
Мати і дочка: проблеми взаєморозуміння
% Якщо коханий чоловік значно молодше %
Мати і дочка: проблеми взаєморозуміння
% Зоряні діти: Юлія Меньшова %
Мати і дочка: проблеми взаєморозуміння
% Мати і дочка: психологія стосунків %
% Відновити взаєморозуміння потрібно обов'язково постаратися, і не тільки заради миру в сім'ї і спокою власної совісті. Це потрібно зробити в першу чергу заради своєї дочки - адже психологічні травми, отримані в дитячо-підлітковому віці, накладають відбиток на доросле життя, часом проявляючись самим химерним чином. До того ж, дівчатка, виростаючи і стаючи мамами, самі того не помічаючи, роблять ті ж самі помилки стосовно своїм дочкам, що і їхні мами - по відношенню до них самих.%

Чи не кроіте доньку по собі

Який би правильною і жіночною ви себе не вважали, як би ви не покладалися на власний смак, і не були впевнені у своїй в абсолютній правоті - дайте можливість своєї дочки бути не схожою на вас. Ваша дочка не повинна бути вашою копією - якщо тільки сама цього не захоче. І, до речі, якщо ваша дочка часто падає і розбиває коліна - не лайте її, а, як варіант - зводите до окуліста. Можливо, у вашого чада проблеми із зором, а сказати про це вам дівчинка могла і посоромитися - адже ви хочете в ній бачити ідеального дитини. Задумайтесь, що для вас важливіше - ідеальний вигаданий образ дочки або її щастя.

Ваша дочка має право на власні мрії

Музична школа, танці, гімнастика - чео подобалося вам, і ви не змогли добитися в цьому успіху? Не нав'язуйте своєї дочки свої невдалі мрії, не змушуйте її, наприклад, вибирати професію, яка приємна вам. Ви і ваша дочка - різні люди, з різними талантами і схильностями.

Від того, що ваша донька не стане лікарем, як ви цього хотіли для себе, а вибере стезю, наприклад, эколога/библиотекаря/спортсменки/логистика/программиста або просто космонавта - це її власний вибір, бажання її душі, розуму і серця. Якщо ця професія робить вашу дочку щасливою і дає їй можливість нормально почувати себе життя - порадійте за неї і замкніть своє це під замок. У вас була можливість реалізувати себе в улюбленій професії, не вийшло - це ваша проблема, а не вашої дочки.

Ваша дочка - ваша дитина, а не суперниця

Дивно, але дуже часто матері ревнують своїх дочок. Це почуття спонукає матерів шукати недоліки (навіть вигадані) у своїх дочок і своїми образливими зауваженнями отруювати їм життя, знижувати самооцінку і принижувати. Якщо ви помітили в собі такі позиви - присік їх на корені, не дозволяйте собі з люблячою рідної матері перетворюватися на чужого, заздрісного, злобного людини

Ваша дитина, ваша дочка безпосередньо залежить від вас з самого її народження і буде відчувати ваш вплив все своє життя. Пам'ятайте про це і постарайтеся виростити своє дитя в атмосфері любові і турботи, будьте дочки не тільки мамою, а й найкращим другом на все життя.

Теги: помилка, ставлення, матір, проблема, взаєморозуміння, дочка, мати, виховання