Як пережити смерть батьків

% Кім Рокотов, автор JustLady. % % %
��� �������� ������ ���������
% Смерть батьків, безперечно, є найважчим моментом у житті практично будь-якої людини. Колишній світ валиться, адже ви ніколи не жили без них, ви не знаєте, як можна жити на Землі, на якій немає мами і тата. І, тим не менш, необхідно знайти в собі сили, щоб впоратися з цим горем.
% Статті за темою «Як пережити смерть батьків» %
Як пережити смерть батьків
% Як зустріти клімакс %
Як пережити смерть батьків
% Слабкі місця сильних жінок %
Як пережити смерть батьків
% Як пережити зраду близької людини %
Як пережити смерть батьків
% 10 кращих кіноісторій про любов %
% Світ так влаштований, що з плином часу одне покоління змінює інше, і це розцінюється, як порядок речей. Ви розумієте це розумом, і з гіркотою співчуваєте своїм друзям, коли ті втрачають своїх батьків. Але, коли це відбувається з вами, ви втрачаєте почуття «свого світу», він як би розбивається вщент і розпадається на шматочки. Необхідно намагатися знову зібрати цей «паззл», цю картинку вашого життя, хоча вона вже ніколи не буде такою рівною і безхмарним, як до їх смерті.%

Якщо ви вірите в Бога, тіште себе думкою про вічне життя, моліться за їхні душі, відвідуйте церкву, замовляйте панахиди і ставте свічки. З часом вам обов'язково стане легше. Читайте заупокійні молитви, просіть Бога не залишати душі ваших батьків, пробачити їх і прийняти в своє Царство Небесне. Якщо ви далекі від церкви, можна те ж саме робити і вдома: запалювати свічки і читати молитви.

Не тримайте все в собі, не замикайтеся, що не відгороджуватися від інших родичів і друзів. Дозвольте собі виговоритися, дайте волю сльозам, це може принести якесь полегшення. Пам'ятаєте слова про те, що час лікує, і це дійсно так: свіжі рани потихеньку затягуються, перший сплеск горя проходить. Ваше завдання - постаратися знайти новий сенс життя, пройти через це горе, що не зламавшись.

Подумайте про своїх дітей, якщо вони у вас є. Ви їм дуже потрібні, які б відносини між вами не були, діти завжди люблять своїх батьків, незважаючи ні на що, ні на які їх недоліки, ви адже зараз це особливо гостро розумієте, чи не так?

Підтримуйте один одного, подумайте про те, що важко не тільки вам, що хтось, можливо, в особі ваших батьків втратив брата чи сестру, тітку або дядька, бабусю чи дідуся. Якщо у вас є рідні брати чи сестри, пережити горе стає трошки легше, ви як би ділите його на кількох людей.

Не варто влаштовувати з батьківської квартири музей і трепетно ​​охороняти кожну річ, що належала вашим мамі і татові. Спробуйте подумки «відпустити» їх, думайте про те, що вони «дивляться на вас зверху» і їм дуже боляче, коли ви плачете. Намагайтеся бути сильною заради них і заради себе.

Подумайте про те, що батьки все життя жили заради вас, ну хіба б вони хотіли, щоб ви зараз сиділи в чотирьох стінах і безперестанку їх оплакували, закинувши всі свої справи, сім'ю і роботу? Постарайтеся відповідати їх очікуванням, намагайтеся, щоб у вас все було добре, тоді, можливо і їм буде добре там, адже ми нічого не знаємо про загробне життя.

Якщо переживання не проходять протягом півроку, зверніться до психолога. Не варто соромитися своїх почуттів, досвідчений фахівець обов'язково допоможе вам знайти колишню душевну рівновагу.

Теги: посол, батько, смерть

Як пережити зраду доньки

% Avril, автор JustLady. % % %
��� �������� ������������� ������
% У сучасному світі розлучення - саме буденна справа. На жаль, багато дітей опиняються перед вибором: залишитися з мамою або піти до батька. У ранньому віці малюк ще не може прийняти самостійне рішення. Однак підлітки дуже гостро реагують на подібні зміни в їхньому житті. Так любляча дочка може залишити матір і перестати спілкуватися з рідною людиною. Змиритися з цим практично неможливо.
% Статті за темою «Як пережити зраду доньки» %
Як пережити зраду доньки
% Если друг оказался вдруг: як пережити зраду %
Як пережити зраду доньки
% Як пережити зраду близької людини %
Як пережити зраду доньки
% Як пережити зраду коханої людини %
Як пережити зраду доньки
% Як пережити зраду подруги %

Навіть досвідчені психологи не можуть сказати, чи повернеться дочку до матері чи ні. Проте жінка може постаратися і піти на поступки впертому підлітку. Тут все залежить від того, які стосунки були між батьками та дітьми в дитинстві, юнацтві.

У тому випадку, якщо ви завжди вибирали авторитарний стиль поведінки зі своєю дитиною, в майбутньому буде дуже складно повернути дочку. Справа в тому, що підлітки сприймають подібне ставлення до себе як загрозу для своєї свободи і незалежності. Діти хочуть бути самостійними.

Ситуацію може посилювати новий шлюб матері. У більшості випадків підлітки починають ненавидіти свого вітчима, навіть не познайомившись з цією людиною. Так що доведеться запастися терпінням. Швидше за все, дочка порахувала батька нещасною жертвою і твердо вирішила стати на його захист.

Ні в якому разі не починайте налаштовувати свою дитину проти рідного батька. Незалежно від того, що послужило причиною розлучення, для дочки тато назавжди залишиться рідною людиною. Дайте зрозуміти своїй доні, що в будь-який момент готовий підтримати її, дати кілька корисних порад і т.д.

Якщо ви не хочете втрачати свою дочку, будьте готові піти на поступки, переглянути свої переконання і стереотипи. Постарайтеся налагодити відношення з колишнім чоловіком. Ваша дочка повинна бачити в вас одного, а не заклятого ворога свого щастя. Ідеальним варіантом буде відверту розмову з дитиною. Постарайтеся дізнатися, в чому криється причина такої поведінки.

Не варто сприймати догляд дочки як зраду. До підліткам пора ставитися як до дорослих самостійним людям, які мають право на власну думку. Тільки тоді, коли ви почнете поважати її вибір і рішення, дочка наважиться на розмову. В результаті ви отримаєте досягти гармонії у відносинах зі своєю дитиною, собою і навколишнім світом.

Теги: розлучення, підліток, чоловік, дочка, зрада

Що робити, якщо він не хоче дітей

% Інкогніто, автор JustLady. % % %
��� ������, ���� �� �� ����� �����
% Сім'я - найголовніше і найважливіше, що тільки має людина у своєму житті. Для жінок родина безумовно є невід'ємною частиною їх щасливого і, звичайно, повноцінного життя. І в такій щасливою, повноцінній сім'ї обов'язково повинні бути діти - квіти життя будь-якої людини! Але, часто, жінки стикаються з тим, що чоловік не хоче або поки не готовий мати дітей. Що ж робити в цьому випадку?
% Статті за темою «Що робити, якщо він не хоче дітей» %
Що робити, якщо він не хоче дітей
% Якщо чоловік не хоче мати дітей %
Що робити, якщо він не хоче дітей
% Коли він не хоче дітей %
Що робити, якщо він не хоче дітей
% Одружений чоловік закохався: що робити? %
Що робити, якщо він не хоче дітей
% Що робити, якщо чоловік не працює? %

Поговоріть зі своїм чоловіком, причому начистоту, дуже відверто. Спробуйте зрозуміти, чому він цього не хоче. Якщо він не впевнений в матеріальному достатку вашої майбутньої сім'ї, поясніть йому, що матеріальний достаток - явище нестабільне, воно може бути (або його бути не може) і з дитиною. Природно, що з новим членом сім'ї додасться і матеріальні збитки, але вони себе виправдають! Якщо чоловік сумнівається, що ви будете гідною матір'ю майбутньому малюкові, не ображайтеся на нього, а постарайтеся подумати, чи давали ви йому привід подумати так? Проявляли ви легковажність, чи були несерйозні? Якщо так, то намагайтеся змінюватися в кращий бік, покажіть своєму чоловікові, що ви відповідальна, добра, гідна поваги і готова до сім'ї з малюками і, на що приходять разом з цим проблемами і турботами, жінка.

Відвідайте сімейного психолога. Не варто думати, що відвідування психолога - дія марна. Хочеться зауважити, що більшість проблем такого плану несуть в собі чисто психологічний характер, Вам зможе допомогти кваліфікований фахівець зі спеціальною освітою і знанням справи.

Прийміть точку зору чоловіка. Знайти в цьому свої позитивні сторони і жити без дітей. У світі з кожним роком стає все більше таких сімей, які не бажають мати продовження роду, а вважають більш правильним прожити життя «для себе», без будь-яких турбот, клопоту і неприємностей, які може принести малюк.

Розстаньтеся з чоловіком. Якщо ви постійно обговорюєте проблему і не можете прийти до компромісу, якщо у вашому будинку більше немає тиші і спокою через постійні скандалів і сварок з цього приводу, подумайте, чи потрібно продовжувати битися? Чи варто боротися за відносини і сім'ю саме з цим чоловіком? Головне, не поспішайте в цьому питанні, якщо «мінуси» значно переважують «плюси», тоді варто задуматися.

Теги: дитина, чоловік, батько, дитя