Пошиємо самі книжку-іграшку
% Ольга П., автор JustLady.
%
%
%
% Малюк росте, межі його світу розширюються, йому постійно щось потрібно вивчати. Але мамі потрібно час і на домашні справи, і на себе, і на тата. Не завжди звичайної іграшкою можна надовго захопити малюка. Зате для цього підійде розвиваюча книжка-іграшка, зроблена своїми руками. Турботлива мама може зробити її такою, щоб задовольнялися всі потреби малюка в пізнанні навколишнього світу.
% Статті за темою «пошиємо самі книжку-іграшку»
%
% Весільна сукня: пошиття, прокат або покупка?
%
% Одягайтеся з голочки!
%
% Весільна сукня: купити або шити на замовлення
%
Для роботи над іграшкою можуть стати в нагоді всілякі клаптики різних фактур і квітів, стрічки, шнурочки, клейовий флізелін, картон, синтепон, фольга, целофан, нитки, пищалки, брязкальця, дзвіночки, гудзики та інші красиві дрібниці, які можуть зацікавити малюка.
Для початку потрібно придумати сюжети для вашої книжки. Наприклад, фрукти-овочі, іграшки, перші слова, пори року. Найкраще на папері накидати кольорові ескізи кожної сторінки.
Далі варто визначитися з розміром іграшки. Це може бути як невеликий квадрат зі стороною десять сантиметрів, так і альбом формату А4. Після того, як вирішили задачу, потрібно вирізати основу кожної сторінки.
Краще взяти щільний картон, який довго не зноситься під час ігор вашого малюка. Не забудьте зробити кілька оригінальних сторінок. Візьміть за їх основу шурхотить целофан або фольгу.
Коли основа готова, можна перейти до оформлення фону сторінок книги-іграшки. Зробіть його різнобарвним і різним по фактурі. Фон може бути з кількох кольорів. Наприклад, небо і земля. Для цього сострочіть кілька клаптиків.
Виріжте всі деталі книжки відповідно до ваших ескізами і посадіть на клейовий флізелін за допомогою праски. Поверх частина з їх потім бажано пришити. Нехай кожна деталь буде також відрізнятися від іншої на дотик і на вигляд. Вибирайте для аплікації не тільки звичайні тканини, але і хутро, і мереживо, і марлю.
Зробіть деякі деталі об'ємними, набивши їх ватою і синтепоном. В інші вставте пищалки і брязкальця, треті нехай будуть на зав'язках або липучках. Знімні деталі повинні бути об'ємними, тому до них ще пришивається виворітна сторона, вони набиваються і зашиваються. На головну сторінку можна помістити невелике дзеркальце або фото малюка.
Коли всі сторінки книжки-іграшки готові, потрібно їх зшити попарно між собою і з'єднати разом. Для цього можна використовувати два способи. Можна з'єднати сторінки великими кільцями або проколоти отвори і зв'язати шнурком. Або пристрочити кожну сторінки до попередньої так, щоб вийшла одна смужка, що складається гармошкою.
Така книжка, звичайно, зажадає від мами чимало часу і зусиль, але це з лишком окупиться захопленими очима дитини.
Теги: книжка, рука, іграшка
Усунення поганих нахилів у дитини
% Mazajka, автор JustLady.
%
%
%
% Багато батьків помиляються, коли думають, що їхня дитина ще невинне істота. Малюк, який з'являється на світ, має не тільки добрі задатки, але й погані. По науковому це називається спадковість. І практично всі люди успадковують схильність до поганих схильностей. Тому батьки, які не вчать своїх дітей боротися зі злом усередині себе, залишають їх беззбройними перед різноманітними спокусами. Адже коли дитина залишається наданим самому собі, незважаючи на всі його гарні якості і таланти, він може піддатися поганому впливу.
% Статті за темою «Усунення поганих нахилів у дитини»
%
% Алергічний кон'юнктивіт у дитини
%
% Товстий дитина: лікування ожиріння у дітей
%
% Гороскоп поганих звичок
%
% Погані манери: чого леді не роблять на публіці
%
Не секрет, що діти схожі на своїх родичів. Хтось походить на маму, хтось - на тата, а хтось - на дідуся або прабабусю. Але ж крім тілесної спадковості діти також успадковують і моральні риси своїх предків. І ці риси можуть бути як хорошими, так і поганими. Погані нахили, на жаль, розвиваються і закріплюються в дитині набагато швидше, ніж хороші.
Багато молоді батьки дивляться на погані нахили своїх дітей легковажно, пояснюючи ці риси тим, що дитина ще маленька. Мами і тата думають, що дитина виросте і сам зрозуміє, що так робити погано. Вважаючи так, батьки навіть не замислюються про те, що залишають без уваги погані нахили своїх дітей, не вчать їх боротися з останніми. На жаль, більшість мам і тат, навпаки, прагнуть виконувати всі забаганки своєї дитини, керуючись прислів'ям «чим би дитя не тішилося, аби не плакало».
Психологія ж і релігія вчать батьків того, що будь-який прояв зла потрібно викорінювати в самому його початку, поки воно ще не зміцніло. Якщо ж залишити все без уваги, то погана схильність легко може перетворитися на звичку.
В ідеалі діти в сім'ї з самих ранніх років повинні виховуватися так, щоб вони розуміли, що є дозволене і недозволене. Але забороняти дитині що-небудь або ж карати його потрібно тільки розумно. Коли малюк усвідомлює, що недозволені дії завжди тягнуть за собою неприємні наслідки, він завжди буде намагатися уникати робити щось, що заборонено.
Теги: дитина, зло, усунення, схильність
Мати-одиначка: 5 приводів для радості
% Svetlyy, автор JustLady.
%
%
%
% Доля матері-одиначки непроста і забирає набагато більше часу і сил, адже доводиться нести відповідальність і виховувати малюка за двох. Але і в цьому є свої плюси, які дозволяють відчувати себе краще і щасливіше.
% Статті за темою «Мати-одиначка: 5 приводів для радості»
%
% Секрети щастя матерів-одиначок
%
% Матері-одиначки: новий зоряний тренд?
%
% Мами-одинаки. Стереотипи
%
% Плюс перший.% Все те, чого ви досягнете за час виховання дитини, включаючи його успіхи, трапиться тільки завдяки вам одній. Звичайно, за час цього довгого і складного шляху буде також безліч проблем і важких випробувань, але ті вершини, які ви скорите, зроблять вас набагато сильніше, впевненіше і подарують любов малюка, його повагу, вдячність і гордість за свою маму на все життя.
Плюс другий.
Ростячи своєї дитини самостійно, ви зможете зосередитися тільки на ньому і собі. Вам не доведеться розриватися між чоловіком, його батьками та родичами. Вислуховувати їх часто безглузді рекомендації і докори. Вам ніхто не буде вказувати на огріхи у вихованні малюка і давати поради з приводу правильного ведення господарства. Ви не почуєте докорів і оповідань свекрухи про те, що «ось вона справжня господиня».
Плюс третій.
Як би важко вам не доводилося однієї, ви завжди будете раді, що у вас є дитина. Він стане тим стимулом життя, який буде надихати вас на успішні вчинки і хорошу поведінку, давати безліч позитивних емоцій навіть у найважчі моменти, стане сенсом вашого життя і подарує щастя.
Плюс четвертий.
Ви зможете приводити в свій будинок друзів і подруг тоді, коли ви цього хочете, а не в той час, коли на це буде згоден ваш чоловік. Дівочі посиденьки і чаювання ніхто не буде переривати фразою «Ну, довго ти ще там? ». А ваші подруги напевно знайдуть спільну мову з дитиною.
Плюс п'ятий.
Ви досягнете відмінного контакту з дитиною, зможете прищепити йому ваші захоплення, адже їх ніхто не буде заперечувати, і називати дурними. Він може стати вашим однодумцем і другом, і вам обом буде цікаво один з одним. Тільки для цього також дуже важливо поважати і його особисті інтереси і хобі, розділяючи їх по можливості.
Теги: дитина, матір, мати, радість, виховання, привід
|