Як знайти біологічних батьків

% Шатохіна Ганна, автор JustLady. % % %
��� ����� ������������� ���������
% Дуже часто усиновлені діти, дізнавшись про те, що їхня сім'я їм нерідна, починають активні пошуки своїх біологічних батьків. Одні потім, щоб подивитися їм в очі, інші, щоб знайти свою рідну сім'ю. Проте зробити це досить складно. Адже таємниця усиновлення заважає відкритого пошуку документів.
% Статті за темою «Як знайти біологічних батьків» %
Як знайти біологічних батьків
% Сон і біологічні ритми %
Як знайти біологічних батьків
% Труднощі виховання прийомної дитини %
Як знайти біологічних батьків
% Бездітні сім'ї: усвідомлений вибір %
Як знайти біологічних батьків
% Біографія зірки: Кейт Хадсон %
% Шукати своїх біологічних батьків чи ні - це особиста справа усиновленого або покинутої дитини. У випадку, якщо приймається рішення «за» пошуки, то потрібно налаштуватися, що побачити біомаму чи тата, можливо, доведеться нескоро. Так, наприклад, якщо малюк був усиновлений, і його прийомні батьки живі, то в першу чергу необхідно їх згоду на такі пошуки. Навіть якщо малюк вже виріс і став повнолітнім. Це положення охороняється статтею 139 Сімейного Кодексу Російської Федерації.%

Пов'язано це з тим, що в законодавстві передбачено покарання за розголошення таємниці усиновлення. Відповідно, жоден офіційний орган - ЗАГС, відділ опіки та ін. - Вам допомагати не буде без спеціального дозволу. Саме тому перед початком пошуків вам необхідно серйозно поговорити з вашими прийомними батьками.

Дозвіл їх питати не потрібно тільки в одному випадку - якщо усиновителі вже померли.

Самі пошуки найпростіше починати з відділу РАЦС, де було видано свідоцтво про народження. Адже, як правило, новий документ видається замість старого. А вже в тому, в свою чергу, повинні міститися відомості про колишніх даних усиновленої дитини. Всі ці дані зберігаються в архівах відділу РАЦС.

Документи, що дозволяють усиновлення, можуть також міститися в місцевих органах самоврядування. Пов'язано це з тим, що саме районна, міська, селищна адміністрації відповідають за збереження всіх відомостей, у тому числі і хто, звідки, коли і на підставі чого усиновив дитину.

Якщо ЗАГС йти добровільно на поступки не хоче, можна звернутися до суду, щоб вам видали всі необхідні документи. Тільки приготуватися потрібно до того, що процес цей буде досить тривалим за часом і витратним з фінансів. Адже доведеться оплачувати послуги адвоката.

Якщо дитина була усиновлена ​​з дитячого будинку, то в пошуках своїх біологічних батьків найкраще звернутися туди. Якщо отказника забрали з лікарні, то тоді інформацію можна добути там.

Як варіант, використовувати ЗМІ. Для цього на телебаченні і в газетах розмістити всю наявну у вас інформацію. Наприклад, можна скористатися сайтом програми «Жди меня» http://poisk.vid.ru. Можливо, батьки, які колись відмовилися від своєї дитини, вирішать все-таки зустрітися і порозумітися з ним.

Теги: дитина, батько

Нудота під час вагітності: як впоратися з токсикозом

% Алла Артем'єва, автор JustLady. % % %
������� �� ����� ������������: ��� ���������� � ����������
% Близько 75% майбутніх мам на ранніх термінах вагітності схильні нудоті - ознакою раннього токсикозу вагітних. Це не дуже приємне явище дуже сильно виснажує молоду жінку, позбавляючи її можливості насолодиться періодом очікування малюка. Як можна впоратися з токсикозом і повернути собі фарби життя?
% Статті за темою «Нудота під час вагітності: як впоратися з токсикозом» %
Нудота під час вагітності: як впоратися з токсикозом
% Токсикоз при вагітності - мучитель майбутньої мами %
Нудота під час вагітності: як впоратися з токсикозом
% Народні засоби від токсикозу %
Нудота під час вагітності: як впоратися з токсикозом
% Як боротися з токсикозом %
Нудота під час вагітності: як впоратися з токсикозом
% Як полегшити симптоми токсикозу %

Перші ознаки токсикозу - неприйняття запахів, ранкова нудота, через яку ви не в змозі піднятися з ліжка, сильне слиновиділення, сонливість і розбитість у всьому тілі, втрата апетиту. Серед причин токсикозу медики називають підвищення рівня гормону естрогену, знижений імунітет і спадковість. Починається ранній токсикоз зазвичай на 5-6 тижні і триває приблизно до 12 тижня вагітності. Важкі випадки протікання токсикозу вимагають спостереження лікаря.

Як можна полегшити стан вагітної під час токсикозу? Щоб відчувати себе краще, вам зараз необхідно повноцінно відпочивати. Спіть не менше 8-10 годин. Кожен день обов'язково гуляйте на свіжому повітрі не менше 1 години. Щоб попередити ранкову нудоту, відразу ж після пробудження з'їжте що-небудь не дуже важке - крекер, печиво, сухарик, яйце, шматочок сиру або сушеного яблука.

Протягом дня намагайтеся частіше перекушувати. Їжте потроху і ті продукти, на які у вас немає негативної реакції: йогурти, горішки, сухофрукти. Постарайтеся дотримуватися правильного раціону: більше рослинної їжі і каш, уникайте жирного м'яса, копчених, гострих і солоних продуктів. І запам'ятайте, вас нудить від тих продуктів, які вам зараз протипоказані - так організм піклується про здоров'я малюка.

Попросіть родичів і чоловіка в цей період не користуватися парфумерією, не готувати різко і специфічно пахнуть страви, і ні в якому разі не курити у вашій присутності.

Що ж стосується самого харчування, постарайтеся дотримуватися порад лікарів. Наприклад, якщо ви раніше намагалися не змішувати білки і вуглеводи, то зараз потрібно забути про це правило. Саме таке поєднання подарує вам енергію для повсякденної діяльності.

Вживайте більше рідини - молока, соків, чистої води, трав'яних чаїв. Справитися з проявами токсикозу вам допоможе чай з ромашкою, мелісою, м'ятою або імбиром. Проте якщо у вас вже з'явилися набряки, з приводу допустимого щоденної кількості рідини потрібно проконсультуватися з лікарем.

Добре вгамовують нудоту під час вагітності кислі сухофрукти, соки та фрукти - апельсини, мандарини, зелені яблука. Не бійтеся їх є, але дотримуйтесь одне правило - все повинно бути в міру!

Теги: час, вагітність, токсикоз, нудота

Як зайнятися любов'ю, якщо діти крутяться під ногами?

% Polyanka, автор JustLady. % % %
��� �������� �������, ���� ���� �������� ��� ������?
% У деяких сім'ях сексуальні відносини є невід'ємною компонентою шлюбу. Однак можливість задовольнити свої бажання істотно зменшується, коли з'являються діти. Навіть вночі ви не застраховані від того, щоб у вашу спальню НЕ увірвалися малюки. Чи можна якось справитися з цим утрудненням і знайти компроміс? %%
% Статті за темою «Як зайнятися любов'ю, якщо діти крутяться під ногами? » %
Як зайнятися любов'ю, якщо діти крутяться під ногами?
% Чи є життя після роботи? %
Як зайнятися любов'ю, якщо діти крутяться під ногами?
% Елегантна зачіска за 10 хвилин %
Як зайнятися любов'ю, якщо діти крутяться під ногами?
% Мода на сукупного, або здрастуй, скакалка! %
Як зайнятися любов'ю, якщо діти крутяться під ногами?
% Що потрібно знати про аквафітнесе %

Найбільш жорстокий спосіб займатися любов'ю, навіть коли в сім'ї є діти, - встановитися суворі правила. Як тільки дитина хоч трохи підросте, обмежте власний простір, замикаючи на ніч спальню. Якщо трапиться непередбачене і дитина прибіжить шукати підтримки, ви завжди встигнете перервати любовні ігри і відкрити йому двері. Однак це може негативно вплинути на нервову систему малюка, що знаходиться на початковому етапі свого становлення.

Більш м'який варіант підійде вам, якщо ви здатні займатися кількома справами одночасно. Це не потребує великих зусиль. Придбайте спеціальний пристрій, який дозволить вам спостерігати за тим, що відбувається в дитячій. Якщо серед ночі малюк прокинеться і побіжить до вас, ви це побачите і встигнете заздалегідь вжити заходів. Точно так само і вдень, посадивши дітей за заняття або гру, скористайтеся періодом, поки вони захоплено малюють або грають, і подаруйте один одному насолоду. Головне - не захопитися і не випустити з уваги момент, коли діти покидають свою кімнату. Тому краще купити прилад, який не тільки дозволяє бачити, що там відбувається, але також передає звуки.

Догляд за дітьми призводить до того, що обидва чоловіки часто просто опиняються без сил, і не залишається ніякого бажання віддатися сексуальним утіхам. Насправді абсолютно не потрібно всього себе віддавати дітям. І для цього є одна проста причина: ніякої дитина не буде рости щасливим, якщо поряд з ним будуть вічно втомлені і замотані батьки, знесилені і - як наслідок - роздратовані і сердиті. Ось чому так важливо знаходити можливості для відпочинку, і зокрема - для занять любов'ю.

Знайдіть знайомих з дітьми і домовтеся про дні, в які ви могли б на кілька годин відправити до них своїх нащадків. Так само і ви, зі свого боку, можете надати таку послугу цій парі. Крім того, зовсім необов'язково наймати постійну няню, якщо ви прагнете самостійно виховувати малюків. Однак це ваше бажання аніскільки не постраждає, якщо ви скористаєтеся послугами приходить Мері Поппінс суботнім або недільним ранком: за дві години, які вона погуляє з дітьми, ви чудово відпочинете і наберетеся сил для повноцінного спілкування з малюками.

Теги: дитина, нога, малюк, гра, пара, любов, чоловік