Як знайти чоловіка, якщо є дитина

��� ����� ����, ���� ���� �������
% Часом люди чекають гідного партнера все життя, а знаходять його тоді, коли вже цього й не чекають. Звичайно, жінка, що залишилася одна з дитиною, шукає вже не просто свою любов, але і батька для свого малюка. Однак, якщо мова йде про справжні почуття, чоловік прийме дитину своєї улюбленої як свого. Важливо, щоб жінка робила активні кроки в напрямку пошуку такого чоловіка.
% Статті за темою «Як знайти чоловіка, якщо є дитина» %
Як знайти чоловіка, якщо є дитина
% Як кинути чоловіка, якщо є дитина %
Як знайти чоловіка, якщо є дитина
% Я заробляю більше чоловіка - як налагодити стосунки в родині %
Як знайти чоловіка, якщо є дитина
% Як будувати відносини з чоловіком, у якого є дитина %
Як знайти чоловіка, якщо є дитина
% Як знайти чоловіка %
% Жінці, у якої є дитина, потрібно вибирати не тільки партнера для себе, а й батька для свого малюка. Тому, по-перше, потрібно точно знати, якого саме людини ви шукаєте. Складіть список тих рис, якими він повинен обов'язково володіти. Наприклад, зовнішність, інтелект, почуття гумору, повага до вас і вашій дитині і т.д.%

По-друге, потрібно бути активною. Для початку подивіться, чи немає серед ваших знайомих чоловіки вашої мрії. Можливо, ви вже знаєте цю людину давно, але не розглядаєте його як свого майбутнього чоловіка. Якщо ж ні, постарайтеся розширити своє коло спілкування, можливо, варто записатися на якісь курси. Словом, необхідно познайомитися з новими людьми.

Не забувайте, що у сучасної дівчини є безліч можливостей для пошуку своєї другої половини. Це не тільки інтернет і різні сайти знайомств, але й клуби, концерти, кіно і т.д. Зустрівши людину, яку ви готові розглядати як свого майбутнього чоловіка, попередьте його про те, що у вас є дитина.

Віддавайте собі звіт, що між дружбою і любов'ю є велика різниця. Якщо ви відчуваєте інтерес до даного чоловікові, дайте йому знати про це. Якщо ви не будете діяти, чоловік буде думати про вас тільки як про одного і не більше того. Вмійте побачити, взаємні ваші почуття. Навчитеся читати по жестах і міміці характер і думки людини.

Показуйте чоловікові тільки свої найкращі риси. Насолоджуйтеся тим, яка ви є. Любіть себе. Покажіть, що ви особистість. Не потрібно розповідати чоловікові про свої проблеми, скаржитися на нещасливу долю - це може відлякати. Будьте оптимістом, випромінюйте щастя тільки тому, що у вас є найбільша нагорода за всі ваші випробування - ваша дитина. Будьте відкриті і доброзичливі. Не вдавайте і не намагайтеся обманювати вподобаного вам чоловіка - обман і вдавання в серйозних відносинах ні до чого.

Привівши чоловіка до себе додому, подивіться, чи зможе він знайти спільну мову з дитиною. Важливо, щоб чоловік не тільки любив дітей, а й був готовий взяти на себе певні зобов'язання. Визначте, чи може бути обраний вами чоловік зразком для вашої дитини, чи буде він подавати правильний приклад, ставитися до вам і вашій дитині з турботою і любов'ю.

Теги: дитина, ставлення, любов, жінка, чоловік, партнер

Як захистити права дитини при розлученні батьків

% Катерина З., автор JustLady. % % %
��� �������� ����� ������� ��� ������� ���������
% У Росії на рівні Конституції - основного закону РФ - встановлено, що шлюб, народження дітей є не тільки приватною справою кожного громадянина країни, а й мають велике суспільне значення. Сімейний кодекс Росії містить спеціальні норми, присвячені правам дитини, в тому числі при розлученні батьків.
% Статті за темою «Як захистити права дитини при розлученні батьків» %
Як захистити права дитини при розлученні батьків
% При розлученні дитина повинна залишатися з матір'ю. ЗА і ПРОТИ %
Як захистити права дитини при розлученні батьків
% Як розлучитися з чоловіком %
Як захистити права дитини при розлученні батьків
% Розлучення - емоції в сторону %
Як захистити права дитини при розлученні батьків
% Як правильно розділити майно при розлученні %

 Дитина - повноправний член суспільства

Дитина - це особа, яка не досягла віку вісімнадцяти років. Дитина, як і кожен громадянин Росії, має майнові і немайнові права. Наприклад, дитині належить все, що він заробив або отримав в дар, у нього є право на одержання утримання від своїх батьків. Крім цього, дитина має право користування житловим приміщенням, що належить його батькам.

 Право дитини після розлучення на спілкування з родичами, що проживають окремо

Важливим правом дитини є право на спілкування з батьками та іншими родичами, в тому числі і при роздільному проживанні. Розлучення батьків або визнання їх шлюбу недійсним, ніяк не повинно відбивається на можливість дитини і батька, який живе окремо, спілкуватися один з одним, а також на можливість дитини проводити час зі своїми бабусями, дідусями та іншими родичами.

Крім того, якщо дитина бажає носити прізвище батька, що проживає окремо, орган опіки та піклування зобов'язаний розглянути це питання.

При цьому думку другого з батьків не має значення, якщо невідомо його місцезнаходження, якщо він позбавлений батьківських прав, визнаний недієздатним і у випадку, якщо він відхиляється від виконання батьківських обов'язків.

 Майнове питання

Розлучення зачіпає такі майнові права дитини як отримання належного утримання та можливість мати дах над головою.

Обов'язок утримувати дітей в рівній мірі покладається на матір та батька дитини. Після розлучення той батько, з ким залишилася дитина забезпечує його зміст фактично, а той, який став проживати окремо - виплатою грошових коштів. Як правило, такий обов'язок закріплюється в угоді про сплату аліментів або рішенні суду про їх стягнення.

 Право дітей на житло при розлученні

Іншим майновим правом дитини, яка зачіпається при розлученні батьків, є право на житло. Зазвичай розлучені батьки прагнуть якомога швидше роз'їхатися або, розмінявши житло, або відселивши одного з подружжя.

Ні за яких обставин дитина не може бути виселений із займаного житла, якщо воно належить його батьку.

Закони, що містять норми про процедуру розлучення, дозволяють судам вирішити питання з ким буде проживати дитина після розлучення батьків, на користь того з батьків, який має своє житло.

Теги: дитина, місце, посол, розлучення, право, батько, спілкування, правий, проживання, пря

6 страхів самотньої вагітної жінки

% Ольга Малоземова, автор JustLady. % % %
6 ������� �������� ���������� �������
% Не кожному малюку випадає щастя з'явитися в повній сім'ї. Але все одно він повинен бути оточений увагою і турботою. А ось його мама не завжди почуває себе впевнено в змінилася дійсності.
% Статті за темою «6 страхів самотньої вагітної жінки» %
6 страхів самотньої вагітної жінки
% 10 фраз, які дратують вагітних %
6 страхів самотньої вагітної жінки
% Солодку ягоду рвали разом @. @ %
6 страхів самотньої вагітної жінки
% Психологічні тренінги для вагітних %
6 страхів самотньої вагітної жінки
% Боюся померти від пологів ... %

Найголовніший страх самотньої вагітної жінки - боязнь того, що на виховання малюка не вистачить грошей. Однак це можна запобігти. По-перше, роботодавець виплачує частину окладу протягом перших півтора років життя дитини. По-друге, держава видає деякі грошові кошти відразу після пологів. У кожному регіоні їх розмір різний. По-третє, коли малюкові буде 3-6 місяців, він буде багато спати і можна пошукати підробіток. Все залежить від ваших здібностей. Робіть сайти, пишіть статті, в'яжіть. Все це допоможе протриматися на плаву у найскладніші перші роки.

Самотня вагітна жінка боїться того, що образ її життя зміниться. Так, від нічних тусовок з друзями доведеться відмовитися. Але це не означає, що спілкування з соціумом припиниться зовсім. Ніхто не забороняє запрошувати товаришів у гості. Або знайти нових подруг серед матусь, які гуляють з колясками. До того ж, практично весь вільний час буде віднімати догляд за дитиною. І у вільну хвилинку захочеться просто лягти і відпочити.

Вагітна жінка боїться змін, що відбуваються в її організмі. Гормональна перебудова може спровокувати збільшення ваги, пігментацію, розтяжки. Але з усіма цими явищами можна успішно боротися. Тим більше, що багато матусь худнуть після пологів. Грудне годування і догляд за малюком дуже сприяють цьому. А пігментація і некрасиві смуги часто проходять самі собою.

Самотня майбутня матуся боїться втратити можливість побудувати кар'єру. Однак практика доводить, що жінки, що залишилися без чоловіка, більш успішні. Вони відчувають на собі відповідальність за виховання дитини, на їх плечах лежать всі матеріальні питання. Вони надійні, їм можна довірити будь-яку справу. А ці якості дуже цінуються керівництвом. І жінки швидко піднімаються по службових сходах.

Ще один страх вагітної - як пояснити малюкові, що у нього немає батька. Про це поки думати рано. Можливо, коли малюк почне цікавитися цими питаннями, з'явиться новий тато. Або повернеться старий, зрозумівши, що готовий до створення сім'ї. Або роль чоловіка в родині з успіхом виконає дідусь.

І останній страх, який має місце бути, - боязнь залишитися одній в момент пологів. Щоб цього не сталося, при наближенні години "ікс" попросите когось із близьких пожити з вами. Нехай це буде подруга, сестра, все одно. Головне, щоб людина опинилася поруч під час сутичок, викликав швидку допомогу і допоміг зібратися в пологовий будинок.

Теги: страх, вагітність, матір, жінка, вагітна, мати, одинак, самотній