Жіночі образи в кіно: ікони стилю
% Lady Q, автор JustLady.
%
%
%
% З розвитком кінематографа в світі з'являлися неймовірно красиві і неповторні актриси, які незабаром стали іконами стилю. Ці жінки виглядали завжди шикарно і неймовірно жіночно, їх образ став ідеалом для мільйонів людей усього світу. Чи не захоплюватися їх чарівністю і шармом неможливо, їх стиль можна сміливо назвати бездоганним.
% Статті за темою «Жіночі образи в кіно: ікони стилю»
%
% Ікони стилю XX століття
%
% Ікона стилю: Мерилін Монро
%
% Перші леді: вчимося стилю у професіоналів
%
% А. Васильєв. Ікона стилю
%
% Голлівуд 30-х років відкрив для світу талановиту, чудову актрису і шикарну жінку Грету Гарбо, яка зіграла в кінострічках «Анна Кареніна», «Королева Христина», «Дама з камеліями» і т.д. Ця кінозірка народилася в Швеції в 1905 році. Вона стала легендою світового кіно, отримала звання «Найкрасивіша жінка Землі», але при цьому залишалася загадковою, і її життя була прихована від усіх. Мінімалістичний стиль Грети Гарбо ідеально підкреслював достоїнства її фігури, і не відволікав увагу від її природної краси. Строгий костюм, білосніжна сорочка і правильно підібрані прикраси робили її бездоганною.% Складно уявити світовий кінематограф без такої чудової актриси, як Марлен Дітріх. Цією жінкою захоплювалися найзнаменитіші чоловіки. Її чарівності і чарівності не було меж. Одяг її в основному відрізнялася строгістю, яка обігрувалася м'якістю хутра. Улюблений наряд Марлен - це плаття футляр, що описує її силует, з боа з хутра. Саме вона першою стала носити чоловічий костюм, що викликало непідробний інтерес публіки.
Найвідоміша блондинка, секс-символ всіх часів Мерилін Монро підкорила серця людей усього світу. Свою пересічну зовнішність вона перетворила на сліпучий образ, завдяки чому стала знаменитою красунею. Ідеально підібраний стиль, колір волосся, зачіска, макіяж створили по-справжньому карколомний вигляд цієї кінодіви. Стиль Мерилін Монро відрізнявся відвертістю і жіночністю. Її вбрання тільки підкреслювали сексуальність: облягаючі сукні, глибоке декольте, відкрита спина і плечі. Яскраво червона помада, підкреслювала красу повних губ, а стрілки робили погляд Мерилін котячим. Дивлячись на цю жінку не можливо не захоплюватися, її краса по істині притягальна.
Стиль легендарної актриси Одрі Хепберн вразив своєю витонченістю та елегантністю всіх поціновувачів моди. Чарівна Одрі підкорила серця глядачів своїми великими виразним очима, чарівною усмішкою, граціозною постаттю. Виховувалася вона в аристократичній родині, що відчувалося в її манері поведінки. Одрі Хепберн стала музою знаменитого дизайнера Юбера де Живанши. Саме він створив костюми для її героїнь у фільмах «Сніданок у Тіффані», «Сабріна». Стиль цієї актриси неймовірно елегантний і вишуканий. Завдяки їй в моду увійшли спідниці-дзвіночки, великі сонцезахисні окуляри, блузи без рукавів, легінси, балетки.
Ікони стилю - це орієнтир жінок в моді, приклад для наслідування. Кожен жіночий образ в кіно вніс щось своє в образ сучасної дівчини. Тому стиль, який створили кінодіви можна назвати вічним.
Теги: образ, стиль, ікона, кіно, кіноактриса
Коко Шанель: легендарна законодавиця стилю
% North_point, автор JustLady.
%
%
%
% Ім'я Коко Шанель відомо сьогодні навіть людям, інтереси яких не пов'язані зі світом моди. Ця «ікона стилю» перевернула уявлення жінок про те, що значить елегантно виглядати. «Розкіш повинна бути зручною! »- Такий її девіз.
% Статті за темою «Коко Шанель: легендарна законодавиця стилю»
%
% 5 модних уроків від Коко Шанель
%
% П'ять уроків моди від Коко Шанель
%
% Мадемуазель Коко Шанель
%
% Історія великої Коко Шанель
%
Коко Шанель: біографія
Коко Шанель (роки життя 1883-1971) стала однією з найвідоміших законодавців моди ХХ століття. На світ вона з'явилася 19 серпня в місті Сомюре (Франція) у вкрай бідній сім'ї. Справжнє ім'я Коко Шанель - Габріель Бонер Шанель. Мати навіть не могла прогодувати дівчинку, тому та опинилася в притулку. Коли їй виповнилося 12, мати померла, а батько віддав Габріель в католицький монастир. Після цього майбутня законодавиця моди жила в інтернаті. У всіх цих закладах було потрібно носити однакову нецікаву форму, і у юної Шанель з'явилася мрія створювати одяг самій.
Коко пробувала себе в якості співачки кабаре, де не домоглася особливого успіху, зате познайомилася з кількома впливовими чоловіками. Один з них купив їй магазин, в якому вона почала продавати елегантні капелюшки, зшиті за її ескізами. Так вона вступила в світ моди. У 50-х роках ім'я Коко Шанель вже було добре відомо модницям Парижа.
Чоловіки Коко Шанель
У житті Коко Шанель вони зіграли величезну роль. Коли Сергій Дягілєв ввів її в мистецької богеми і російської еміграції, вона познайомилася з Жаном Кокто, Ігорем Стравінським, Пабло Пікассо, князем Дмитром Романовим. З останнім у Коко зав'язався бурхливий роман, завдяки якому з'явився легендарний аромат Коко Шанель.
Серед інших її шанувальників: поет П'єр Реверди, один з найбагатших людей Англії - герцог Вестмінстерський, Поль Ірібарнегаре. Остання її любов - німецький дипломат барон Ганс Гюнтер фон Дінклаге, який був молодший 65-річної Коко на 13 років. Заміж вона так ніколи і не вийшла, але знайомство з усіма цими чоловіками мало велике значення для творчості Коко Шанель.
Мода Коко Шанель
Будинок моди Коко Шанель вже багато десятиліть залишається непідвладний впливу часу. Мода Коко Шанель базується на нетлінної класики, але в оновленому, більш витонченому і елегантному варіанті. Це жіночі блузки, спідниці зі складками, стильні пальто, твідові костюми, знамените чорне плаття. Шанель сама рідко носила штани, хоча саме вона ввела моду на них серед жінок. Коко вважала, що цей елемент гардеробу завжди краще виглядає на чоловіках.
Коко проголосила свободу жінок від незручних пишних спідниць, тісних корсетів, химерних капелюхів, рюшек і оборок. Основа будинку моди Шанель - строгі, чіткі лінії і прості форми. Такий одяг покликана підкреслювати достоїнства фігури і приховувати її недоліки. Колекції Коко Шанель актуальні і в наш час, так як вони прості, практичні і зручні, але в той же час виглядають стильно й елегантно.
Теги: будинок, стиль, біографія, коко, мода, законодавиця, Шанель
Жінки-режисери: найгучніші імена в історії кіно
% Ігор Волков, автор JustLady.
%
%
%
% Чомусь побутує думка, що успішно знімати кіно можуть виключно чоловіки. Однак в історії кінематографа є маса прикладів, що спростовують це поширена помилка.
% Статті за темою «Жінки-режисери: найгучніші імена в історії кіно»
%
% Самі незвичайні туфлі в історії кіно
%
% Найкрасивіші весілля в історії
%
% Сандра Баллок в кіно і в житті
%
Першою в списку жінок-режисерів, які отримали світову славу, по праву значиться німкеня Лені Ріфеншталь. Її фільми «Олімпія» і «Тріумф волі», зняті в кінці 1930-х років, незважаючи на очевидну скандальність (так як створювалися на замовлення нацистської партії), назавжди увійшли в золотий фонд світового кінематографа.
Слідом за Ріфеншталь або відомої італійкою Ліною Вертмюллер з часом число жінок, багато чого досягли на терені кіномистецтва, значно збільшувалася.
Серед яскравих зарубіжних представниць режисерської професії можна згадати Нору Ефрон (яка зняла популярні картини «Коли Гаррі зустрів Саллі», «сплять у Сіетлі», «Майкл» і «Вам лист»), Пенні Маршалл (на її рахунку фільми «Великий» «Пробудження» ), Ненсі Майерс («Чого хочуть жінки», «Любов за правилами і без», «Відпустка за обміном») або Енн Флетчер («Крок вперед»).
Не варто забувати і про дочку легендарного режисера Френсіса Форда Копполи - Софії Копполи (автора «Діви-самогубці» і «Труднощів перекладу»). На даній момент Софія є однією з найпомітніших фігур в американському незалежному кіно - хто тепер скаже, що на дітях геніїв природа відпочиває.
Проте найголовнішою вершини - премії «Оскар» за режисуру - поки вдалося досягти лише одній представниці прекрасної статі: 2010 рік став роком тріумфу Кетрін Бігелоу за фільм «Повелитель бурі».
В історії вітчизняного кінематографа теж є чимало блискучих прикладів жінок-режисерів: досить згадати Тетяну Ліознову («Сімнадцять миттєвостей весни»), Світлану Дружинину (трилогія про гардемаринів і «Таємниці палацових переворотів»), автора чудових комедій Аллу Сурикову або зірку інтелектуального кіно Кіру Муратову .
Самим же свіжим прикладом безумовного успіху і популярності можна вважати Валерію Гай Германіка, чий фільм «Усі помруть, а я залишусь» і серіал «Школа» викликали величезний інтерес і резонанс.
Теги: історія, режисер, кіно, велике, жінка
|