Творчі люди: В'ячеслав Зайцев і його історія моди

% Niverina, автор JustLady. % % %
���������� ����: �������� ������ � ��� ������� ����
% Історія моди В'ячеслава Зайцева почалася півстоліття тому, коли він з відзнакою закінчив Текстильний інститут у Москві. З тих пір і до цього дня ім'я цього багатогранного людини нерозривно пов'язане зі світом російської фешн-індустрії.
% Статті за темою «Творчі люди: В'ячеслав Зайцев і його історія моди» %
Творчі люди: В'ячеслав Зайцев і його історія моди
% Вплив російських народних ремесел на моду %
Творчі люди: В'ячеслав Зайцев і його історія моди
% Тетяна Михалкова і діяльність її фонду "Російський силует" %
Творчі люди: В'ячеслав Зайцев і його історія моди
% Мода і народні промисли %
Творчі люди: В'ячеслав Зайцев і його історія моди
% Тетяна Сорокко: перша радянська супермодель %
% В'ячеслав Зайцев народився в місті наречених і ткаль Іваново в 1938 році. Його раннє дитинство припало на воєнний час. Великий вплив на юного В'ячеслава справила мати, яка ростила сина одна. Батько, відправившись за призовом на фронт, повернувся лише через 17 років, переживши війну, в'язницю, табір і життя на поселенні. Незважаючи на тяготи і злигодні, мати зуміла прищепити майбутньому модельєру чуття до прекрасного і передала особливе, тонке бачення навколишнього світу.%

У 14 років В'ячеслав Зайцев, закінчивши школу на відмінно, поступив в Хіміко-технологічний технікум і отримав професію художника текстильного малюнка. Вибір цієї спеціальності був цілком закономірний для уродженців тих місць, така робота гарантувала стабільність і забезпеченість в майбутньому. У молодої людини були чудові вчителі. Багато навчального часу вони проводили зі студентами на природі, щоб відкрити їм досконалість виразності ліній у створенні зображень плодів, бутонів і листя. Володіючи живою уявою, юний Зайцев постійно намагався уявити, як його малюнки будуть виглядати на готовому виробі.

Будучи людиною спостережливим, В'ячеслав Зайцев рано помітив, що гарний одяг надає людям впевненість у собі і покращує настрій. В Іваново було багато майстринь швейної справи, які намагалися до кожного свята створити собі гарне плаття. Саме тоді в майбутньому основоположника російської моди народилося бажання навчитися дарувати людям радість і красу через одяг. Дізнавшись, де цьому вчать, він вирушив до столиці.

У 1962 році випускник Московського текстильного інституту В'ячеслав Зайцев був розподілений в місто Бабушкін для роботи на швейній фабриці художнім керівником. Вже тоді він зарекомендував себе як сміливий модельєр. Він сам придумував собі костюми і демонстрував їх, часто шокуючи викладачів і однокурсників. На фабриці він створив колекцію спецодягу для робітниць. У цій роботі Зайцев використовував народні мотиви та яскраві кольори, повністю змінивши стереотипний образ жінки-трудівниці.

Перша колекція була відкинута керівництвом фабрики, проте потрапила в поле зору редакції друкованого видання «Парі Матч». Журнал опублікував замітку про В'ячеслава Зайцева під заголовком «Він диктує моду Москві», яка привернула увагу стовпів світової моди П'єра Кардена і Марка Боана. У 1965 році вони розшукали дизайнера, в той час він уже працював у Москві в Загальносоюзному будинку моделей на Кузнецькому мосту. Підсумком їхньої зустрічі стало знайомство закордонних майстрів з новими колекціями Зайцева і стаття «Королі моди» у виданні Woman Wear Daily, де його назвали «рівним серед рівних».

В'ячеслав Зайцев продовжував створювати нові моделі. У період 1965-1968 роки виходить його знаменита «Російська серія», за основу якої знову були взяті народні костюми. Він отримує пропозиції про участь у створенні зведених колекцій Будинків моделей різних країн, у тому числі США, Канади, Франції і т.д. Однак брати участь на показах особисто дизайнер не може через заборону виїзду в капіталістичні країни, знятому тільки в 1986 році. Проте вже тоді на Заході В'ячеслава Зайцев стали сприймати як першопрохідника і лідера російської фешн-індустрії.

Після 13 років роботи В'ячеслав Зайцев йде з Загальносоюзного будинку моделей і стає художнім керівником нового Будинку моди на проспекті Миру, де в 1988 році його одноголосно обирають директором. Саме там Зайцев відкриває перший в країні Театр моди, де демонстрації нових колекцій проходять у формі вистав з драматургічним задумом і музичним оформленням. Гастролі театру йдуть по всьому світу.

Творчість В'ячеслава Зайцева багатогранно. Він не тільки творить у світі моди, пише і говорить про неї, відкриває і вчить нові таланти. Значну частину його творчості складає живопис і художня фотографія. Виставки майстри проходять по всьому світу. Своїми роботами Зайцев прагне прищепити людям почуття прекрасного, навчити відчувати навколишній світ і проявляти увагу до деталей. Постійний пошук гармонії змісту і форми, на його думку, і є відмінна риса сучасної людини на даному витку цивілізації.

Теги: людина, заєць, історія, дизайнер, модельєр

Багатодітна мати Торі Спеллінг

% Niverina, автор JustLady. % % %
����������� ���� ���� ��������
% Торі Спеллінг довго мріяла про свою сім'ю та дітей, але здійснити задумане їй вдалося лише з другої спроби. У 2005 році вона зустріла Діна Макдермотта і відразу закохалася. Союз акторів був офіційно зареєстрований в травні 2006 року. У пари троє дітей, а восени 2012 року очікується ще один малюк.
% Статті за темою «Багатодітна мати Торі Спеллінг» %
Багатодітна мати Торі Спеллінг
% Зіркове життя Торі Спеллінг %
Багатодітна мати Торі Спеллінг
% Багатодітна мати Меріл Стріп %
Багатодітна мати Торі Спеллінг
% Є професія така - багатодітним татом бути %
Багатодітна мати Торі Спеллінг
% Орбакайте - багатодітна мама %
% Торі Спеллінг - телевізійна актриса і дочка успішного голлівудського продюсера Аарона Спеллінга. Саме його серіал зробив її знаменитою в 90-ті, коли американська молодь буквально закохалася в ефектних героїв «Беверлі-Хіллз 90210». Успіху цієї роботи Торі повторити вже не змогла, зате досягла успіху в іншому.%

Мріючи про заміжжя та дітей, вона постійно шукала свого обранця. У 30 років актриса вперше пішла під вінець з актором і сценаристом Чарлі Шейніаном. Під одним дахом молоді люди ужитися не змогли і роз'їхалися в 2005 році. Тоді ж Торі Спеллінг, нарешті, посміхнулася удача. Вона зустріла свого принца на ім'я Дін Макдермотт. Обом довелося пройти через процедуру розлучення, і в травні 2006 пара узаконила відносини.

З дітьми актриса вирішила не затягувати. Вона завжди стверджувала, що хоче мати багато дітей. Первісток Ліам народився через дев'ять місяців після весілля, через рік з невеликим актриса народила дочку Стеллу. Кінокар'єра Торі пішла на спад, але вона відкрила для себе нові види творчості.

У 2007 році на телеекрани Америки вийшов новий серіал під назвою «Торі і Дін». Кожна його серія - історія з повсякденного життя пари. Ці документальні відео-нариси про життя сім'ї Спеллінг-Макдермотт наповнені гумором і любов'ю і залишаються популярними вже протягом шести сезонів.

У рік народження першої доньки Торі Спеллінг запустила лінію ювелірних прикрас під власним ім'ям, а також випустила автобіографічну книгу, що стала бестселером. У наступному році вийшло її друге твір про принади материнства. У 2011 році родина поповнилася другою дочкою Хетті.

Торі Спеллінг - божевільна мама, яка все робить сама. Вона дуже рідко вдається до послуг няні і, тим не менш, багато встигає. Виникає відчуття, що після зустрічі з Діном і народження дітей вона отримала друге дихання. Нелюбима власної владної і холодної матір'ю, вона довго відчувала себе самотньою. Тепер, схоже, все змінилося.

У 2010-2011 роках Торі Спеллінг випустила ще дві книги і знялася в декількох серіалах в почесному якості запрошеної зірки, в тому числі в новій версії серіалу, який зробив її зіркою «90210». У червні 2012 року, чекаючи четверту дитину, погодилася стати ведучою нового шоу. Завдяки дітям у актриси налагодилися стосунки з матір'ю. Та пом'якшала і навіть створила для своїх онуків трастовий фонд на кілька десятків мільйонів доларів, завершивши багаторічну сварку з дочкою.

Теги: дитина, мама, сім'я, мати, спеллинг