Творча особистість: творець Бонда Ян Флемінг

% Lakschmi, автор JustLady. % % %
���������� ��������: ��������� ����� �� �������
% «Бонд. Джеймс Бонд »- так представляється один з найвідоміших героїв у світі, легендарний агент 007. Про таке чоловікові в таємниці мріє кожна жінка. На його місці хотів би опинитися кожен чоловік - зупинятися в кращих готелях, водити найдорожчі машини і насолоджуватися вишуканою кухнею. Творцем цього відомого персонажа є англійський письменник - Ян Ланкастер Флемінг.
% Статті за темою «Творча особистість: творець Бонда Ян Флемінг» %
Творча особистість: творець Бонда Ян Флемінг
% Всі особи Джеймса Бонда %
Творча особистість: творець Бонда Ян Флемінг
% Творча особистість: Ерте, модельєр епохи ар-деко %
Творча особистість: творець Бонда Ян Флемінг
% Карта пам'яток Праги %
Творча особистість: творець Бонда Ян Флемінг
% Найхимерніші і незвичайні інтер'єри %
% Письменник народився 28 травня 1908 року в Лондоні, в сім'ї члена парламенту Валентина Флемінга. Після закінчення Ітона він зробив безуспішну спробу влаштуватися на роботу в МЗС. Став журналістом спочатку в газеті «Рейтер», потім в «Таймс». Кілька разів був у відрядженнях в Москві. Під час Другої світової війни служив в зовнішній розвідці.%

Не даремно вважається, що багато свої звички його літературний герой придбав від автора. Ян Флемінг відрізнявся любов до авантюр і красивого життя. Все його життя немов стала прикладом того, що не обов'язково важко працювати, щоб досягти успіху. Іноді досить просто усвідомлювати свої бажання, мати досить живим характером, яскравим темпераментом і нічого не боятися. Він легко міняв прихильності, професії і жінок.

Ще під час своєї роботи в англійській розвідці Ян Флемінг користувався любов'ю начальства завдяки своєму літературному таланту. Його звіти, доповіді та донесення читалися як захоплюючі детективні розповіді. Завдяки своїй фантазії і авантюрною жилці капітан Ян Флемінг розробляв найнеймовірніші і немислимі спецоперації. До нього з проханням про допомогу в розробці особливо складних військових операцій під час Другої світової війни зверталися навіть з американської військової розвідки.

Після закінчення Другої світової війни Ян Флемінг оселився на Ямайці, де не було проблем з продуктами і комендантської години. Територія не постраждала від бомбардувань і не була заповнена біженцями. Письменник оселився в невеликому бунгало під назвою «Золоте око». Саме там надалі і буде створений Джеймс Бонд, агент 007, там будуть написані перші книги про нього.

Перший роман Яна Флемінга був виданий, коли автору було 45 років, і відразу придбав величезну популярність. Книги про Джеймса Бонда стали видаватися багатомільйонними тиражами. Їх читали всі, починаючи від простого робітника і закінчуючи відомими політиками, такими, як Джон Кеннеді. Багато хто пояснює успіх Флемінга його здоровим цинізмом до своєї творчості. Сам творець агента 007 завжди говорив, що писав свої книги заради задоволення і грошей.

Особистість автора творів про Джеймса Бонда в умах читачів, настільки переплелася з особистістю самого головного персонажа, що здається просто нероздільною. У 2008 році в лондонському Імператорському військовому музеї відкрилася виставка до сторіччя з дня народження Яна Флемінга. Куратори виставки під назвою «Тільки для ваших очей: Ян Флемінг і Джеймс Бонд» зізнавалися, що не змогли, не дивлячись на всі їхні зусилля, відокремити автора від його героя.

Теги: творчість, особистість, творець, бонд, джеймс

Агнія Дітковскіте: багатообіцяюча зірка

% NO NAME, автор JustLady. % % %
����� �����������: �������������� ������
% Агнія Дітковскіте - молода російська актриса. Незважаючи на свій вік, Агнія вже досить популярна, вона знялася більш ніж в 20 кінокартинах. Актриса постійно задіяна у зйомках, тільки в 2013 році планується вихід 4 кінокартин з її участю.
% Статті за темою «Агнія Дітковскіте: багатообіцяюча зірка» %
Агнія Дітковскіте: багатообіцяюча зірка
% Привабливий і сексуальний Олексій Чадов %
Агнія Дітковскіте: багатообіцяюча зірка
% З Парижа з любов'ю: Гаспар Ульє %
Агнія Дітковскіте: багатообіцяюча зірка
% Зірки серіалів: Блейк Лавлі %
Агнія Дітковскіте: багатообіцяюча зірка
% Шарлота Гінзбург: біографія зірки %
% Агнія (agnia ditkovskite) народилася в 1988 році у Вільнюсі, в акторській родині. Її мати - відома актриса Тетяна Лютаєва, яка зіграла Ягужинський у фільмі про гардемаринів. Батько - Олегас Дітковскіс, литовський режисер і актор.%

 Починаюча актриса Агнія Дітковскіте

.
% Практично все своє дитинство Агнія провела за кулісами Вільнюського театру, де грала її мати, тому дівчинка відразу ж знала, що буде актрисою. Батьки заохочували її, Тетяна ділилася з Агніей секретами своєї професії, постійно брала її з собою на гастролі.

Після того як в 2004 році родина Дітковскіте переїхала до Москви, Агнія зіткнулася з першими труднощами на акторському терені. Вона не вступила до театральної школи через недостатнє знання російської мови. Втім, вже через 2 роки актриса досконало говорила по-російськи і відразу ж надійшла на 1 курс ВДІКу

У ВДІКу Агнія провчилася всього рік і вирішила піти по стопах Тетяни та спробувати потрапити в Школу-студію МХАТ, в яку так і не надійшла.
.

В цей час мати і дочка Дітковскіте відвідують різні кастинги і проби, Агнія зіграла навіть невелику роль у фільмі «Знаки любові». Потім з'явилася в кінокартині «Іван Подушкін: Джентельмен розшуку». Але справжній успіх до неї прийшов після виходу фільму Резо Гігенейшвілі «Жара», причому Резо сам запросив її на зйомки, побачивши в кафе «Мосфільму»

Під час зйомок кінокартини Агнія познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком Олексієм Чадовим.
.

 Кар'єра Агнії

.
% Незважаючи на безсумнівний успіх «Жари» і позитивні оцінки кінокритиків, у Агнії настав 2-річна перерва в роботі. Знову вона почала зніматися в кіно тільки в 2008 році. Тоді Агнію запросили відразу в 2 картини «Осінній вальс» та «Крила ангела».

У 2011 році Агнія зіграла Марину Мнішек у фільмі «Борис Годунов», зі своєю роллю вона справилася чудово. З тих пір Дітковскіте постійно задіяна в кіно. Агнія знімається і в серіалах, і у фільмах.

У 2013 році планується вийти нова версія кінокартини «Вій», де Дітковскіте зіграла одну з головних ролей.

Крім робіт в кіно актриса пробує себе і на театральних підмостках. Вона зіграла в спектаклях «Продавець іграшок», «Вероніка вирішує померти», «Дракон».

В планах у Агнії поступити в ГІТІС, почати виконувати обов'язки посла марки Intimissimi. А також не залишати без уваги своїх підопічних колишніх нарко- та алкозалежних хлопців, які проходять лікування в «Центрі здорової молоді», де актриса разом з матір'ю є членами Опікунської ради.

Теги: робота, зірка, кар'єр, біографія, Агнія, Дітковскіте

Голлівудські знаменитості та їх театральна діяльність

% Silverwire, автор JustLady. % % %
������������ ������������ � �� ����������� ������������
% Голлівудські зірки не розлучаються з театром і час від часу радують глядачів своїми чудовими роботами на сцені. Тут немає величезної кількості дублів, і рятує актора від провалу тільки власні майстерність і талант.
% Статті за темою «Голлівудські знаменитості та їх театральна діяльність» %
Голлівудські знаменитості та їх театральна діяльність
% Вин Дизель: Голлівудський форсаж %
Голлівудські знаменитості та їх театральна діяльність
% Голлівудська усмішка: чи можливо це? %
Голлівудські знаменитості та їх театральна діяльність
% Особливий аксесуар: театральні сумочки. %
Голлівудські знаменитості та їх театральна діяльність
% Небезпеки голлівудської усмішки %
% Актори Голлівуду часто пробують себе в театрі, щоб довести свій талант і вміння показати себе в різних ролях. Так і Кеті Холмс, колишня дружина Тома Круза, вирішила спробувати себе в серйозній драматичній ролі. Вона захотіла взяти участь у бродвейській постановці під назвою «Всі мої сини», яка була написана драматургом Артуром Смітом, чоловіком Мерилін Монро.%

За однією з версій драматург написав свій твір на основі особистого життя, деякі вважають, що Артур Сміт створив драму під впливом «Дикої качки» Ібсена. У цієї загадкової п'єсі дуже дивно бачити Кеті Холмс, тому що ця актриса ніколи не знімалася в серйозних творах. Зірка знаменита своєю грою в серіалі «Бухта Доусона», який був популярний не тільки в Америці, але і за кордоном.

Деніел Редкліфф стверджує, що йому набрид типаж його персонажа, і він хоче спробувати зіграти в театрі. Молодому актору дісталася роль психічно нездорового підлітка у виставі «Екус». Очікується, що постановка буде популярна серед фанатів і ровесників Деніела Редкліффа.

Британська актриса Крістін Скотт Томас неодноразово брала участь у театральних п'єсах. Перші ролі вона виконувала у французьких драмах. Її остання сценічна роль буде в драмі Чехова «Чайка». Крістін Скотт Томас має премію Лоуренса Олів'є як краща актриса театру і кіно.

Актрисі дісталася відповідальна роль, вона буде грати Аркадіну, яка є прототипом дружини самого Антона Павловича - Ольги Кніппер-Чехової. Тому Крістін за її участь в академічній постановці можна назвати серйозною артисткою театру.

Джуд Лоу вирішив зіграти Гамлета. Актор не в перший раз пробує себе в театрі, в 1995 році він був номінований за бродвейській постановці «необережність» на Світову Театральну премію і премію Тоні. Неповторний Джуд Лоу в 2002 році зіграв головну роль у п'єсі «Доктор Фаустус».

Теги: робота, зірка, театр, діяльність, знаменитість