Побудь в моїй шкурі: серія фотографій Юсуке Сакая

% «В» - верблюд, «Н» - носоріг, «Ф» - фламінго. Японський фотограф Юсуке Сакай пропонує свій метод вивчення алфавіту - розглядаючи візерунки шкур тварин.
������ � ���� �����: ����� ���������� ����� �����
% Серія робіт фотохудожника являє собою колекцію неймовірних принтів і текстур. Всі ми в дитинстві оздоблювали малюнки тварин і уявляємо, яким кольором заштрихувати фламінго або намалювати візерунок на бочці зебри. У наближенні камери Юсуке Сакая «шубки» тварин виглядають дуже художньо і навіть невпізнанно.
% Фотографії химерних візерунків, створених самою природою, надихають, та й самі по собі є справжнім витвором мистецтва.

Побудь в моїй шкурі: серія фотографій Юсуке Сакая

Жираф

Побудь в моїй шкурі: серія фотографій Юсуке Сакая

Поні

Побудь в моїй шкурі: серія фотографій Юсуке Сакая

Слон

Побудь в моїй шкурі: серія фотографій Юсуке Сакая

Носоріг

Побудь в моїй шкурі: серія фотографій Юсуке Сакая

Зебра

Побудь в моїй шкурі: серія фотографій Юсуке Сакая

Верблюд

Побудь в моїй шкурі: серія фотографій Юсуке Сакая

Ведмідь

Побудь в моїй шкурі: серія фотографій Юсуке Сакая

Фламінго

Побудь в моїй шкурі: серія фотографій Юсуке Сакая

Цесарка

Топ-10 кращих романтичних місць для подорожей

% Де найромантичніше місце на землі? В рамках періодичного дослідження Hotel Price Index (HPI) портал Hotels.com назвав 10 кращих напрямків для закоханих, які мріють про ідеальний подорожі.
���-10 ������ ������������� ���� ��� �����������
Ко Самуї, Таїланд
% Острів Ко Самуї вважається одним з найкрасивіших і найромантичніших курортів Таїланду, що зберегли свою автентичність. Дивовижні піщані пляжі і неповторне море в поєднанні з значною кількістю романтичних екскурсій роблять острів одним з найпривабливіших напрямів у Південно-Східній Азії. C острова можна відправитися в приватний круїз на традиційної тайської човнику з вечерею на екзотичному острові. Це прекрасна можливість поринути в романтичну атмосферу і відчути себе, як у казці.
Санкт-Петербург, Росія
% Санкт-Петербург славиться своїми романтичними вуличками, мостами і навіть повітрям. Найромантичнішим місцем у легендарному місті є «Поцілунків міст», назва якого говорить сама за себе. Кажуть, що будь-яка пара, поцілувавшись на мосту або ж під ним, неодмінно буде щаслива!
Лас-Вегас, США
% Любителям активного відпочинку і «безбашенних» подорожей безумовно не буде нудно в одному з найяскравіших міст на планеті! А якщо ви наважитеся і візьмете екскурсію на вертольоті, ви зможете побачити всі фарби Лас-Вегаса з висоти пташиного польоту.
Рим, Італія
% Рим вважається «Вічним містом», ідеально відповідним для закоханих. Одним з головних романтичних куточків є Апельсиновий сад на Авентіно. Прекрасна панорама міста не залишить нікого байдужим! Кажуть, що навіть повітря в саду просякнутий любов'ю і романтикою. Особливо панорамний вид прекрасний у західні годинник.
Париж, Франція
% Оточений неймовірною кількістю легенд, Париж вважається одним з «невичерпних» джерел натхнення. Це місто стане унікальним місцем для будь закоханої пари. Пориньте в справжню атмосферу Парижа, катайтеся на старовинній кареті з лакеєм і запряженими кіньми, і, цілком можливо, ви відчуєте себе героями романтичної історії 19 століття!

Ніщо не цінується так дорого і не коштує так дешево, як ввічливість

% Анна Борисова, автор JustLady. % % %
����� �� ������� ��� ������ � �� ����� ��� ������, ��� ����������
% Ці слова знаменитого іспанського письменника Сервантеса часто цитуються в численних книгах з етики та етикету. Як і слова американського філософа Емерсона: «Ввічливість - це сума маленьких жертв, принесених нами оточуючим людям.» Ціна «жертв» дійсно мінімальна. Це щира привітність, вчасно висловлені слова вибачення або подяки, вміння слухати і поступатися. За будь-яким проявом ввічливості, цього бажаного для всіх і стилю поведінки, - доброзичливість по відношенню до людей.
% Статті за темою «Ніщо не цінується так дорого і не коштує так дешево, як ввічливість» %
Ніщо не цінується так дорого і не коштує так дешево, як ввічливість
% Як вибрати постільну білизну %
Ніщо не цінується так дорого і не коштує так дешево, як ввічливість
% Соєві продукти: "за" і "проти" %
Ніщо не цінується так дорого і не коштує так дешево, як ввічливість
% Інтернет. Правила гарного тону %
Ніщо не цінується так дорого і не коштує так дешево, як ввічливість
% Емпатія як спосіб регулювання конфліктів %

З життєвої практики ми знаємо, що ввічливість ввічливості ворожнечу. Інша чергова нещира посмішка відштовхує, а недружньо простягнута рука не радує. «Холодна ввічливість», «крижана ввічливість», «ввічливе хамство» - ці вирази живі. Так само, як і їх відображення в реальному житті. Справжня ввічливість завжди радує душу добром і безкорисливістю. Вона світла і приємна. Вона властива порядній людині органічно, адже його благородні вчинки в будь-яких ситуаціях випливають з високих моральних принципів.

Правил етикету в світі безліч, і частина з них дійсно формальна. Знак ввічливості в Іспанії - запросити гостя залишитися на сніданок, але навіть після другого запрошення прийнято з вдячністю за цей знак уваги відмовитися від нього. І тільки третє запрошення може свідчити про справжній намір поспілкуватися з гостем.

У Португалії неввічливим буде визнаний дзвінок з особистих питань раніше 11 години ранку. У Голландії не бачать прояви особливої ​​чемності в рукостискання. У Бельгії проявом ввічливості вважається демонстративний показ прекрасного апетиту при прийомі страв. Таким чином, уявлення про деякі атрибутах ввічливості у різних народів може бути різним. В основній же своєї ролі ввічливість - стійка моральна і поведінкова категорія і беззастережно позитивна риса людського характеру. Бути ввічливим - значить з повагою ставитися до людей, бути тактовним, готовим завжди прийти на допомогу в нескладних побутових ситуаціях, знайти розумний компроміс при якихось життєвих розбіжностях.

Людина, яка в ладу з правилами хорошого тону, буде взірцем і в дотриманні норм мовного етикету. Ось вже де дійсно ввічливість коштує дуже дешево, просто вживай чарівні слова «дякую», «будь ласка», «будьте ласкаві», «будьте люб'язні», «вибачте», «вибачте», «чи не важко вам", "не порадите ».

Шанобливе звертання до незнайомих людей і старшим за віком тільки на «ви» - норма для ввічливого людини. На «ви» він звернеться і до свого друга, якщо зустрінеться з ним в офіційній обстановці. Перехід на «ти» буде допустимо для лише при близьких відносинах і в спілкуванні з молодшими за віком.

Треба відзначити, що ввічливі формули мовного етикету мають різні відтінки залежно від кожної конкретної ситуації, тематики діалогу. Так, офіційна прохання може бути ввічливо виражена словами «дозвольте» або «дозвольте», але обов'язково з поясненням суті прохання («дозвольте подзвонити»).

У доброзичливому спілкуванні використовуються певні формули, словесні звороти, що допомагають пом'якшувати негативні моменти в позиціях співрозмовників. Це такі, наприклад, немудрі коментарі, як «виникла одна невелика проблема», «я не дуже добре в цьому розбираюся», «ми тут трохи посперечалися» та ін.

Згладжує гострі кути, категоричність, жорсткість у діалозі вміння вживати питальні вираження замість тверджень («Ви були в кінотеатрі« Х », чи не так?»). Краще використовувати обороти з запереченнями натомість прямих запитань («Ви ще не доїхали до зупинки?»). Ввічлива людина питальній формою пом'якшить і вимога: не "Подайте мені куртку», а «ви не могли б подати мені куртку? ».

Ввічливий людина чи ні, можна визначити за багатьох вчинків. У вихованої людини завжди буде переважати звичка думати про інтереси оточуючих. Така людина ніколи не займе своїми ліктями загальні суміжні підлокітники в кінозалі і безцеремонно НЕ загородить експонат на виставці від очей інших. Він не дозволить собі купити квиток без черги або протиснутися в автобус, грубо відтіснивши іншого пасажира.

Якого б аспекту спілкування оминути, показниками ввічливості будуть прояв доброзичливості, такту, делікатності і уважності по відношенню до інших.

Теги: людина, знак, прояв, поняття, ввічливість