Як повернутися в робочий стан після відпустки

% Archiemaster, автор JustLady. % % %
��� ��������� � ������� ��������� ����� �������
% Будь відпустку рано чи пізно закінчується, і вам доводиться знову замислитися про роботу. Повернення до трудових обов'язків часто викликає труднощі, налаштований на відпочинок організм насилу сприймає навантаження. Як зробити повернення після відпустки було більш комфортним?
% Статті за темою «Як повернутися в робочий стан після відпустки» %
Як повернутися в робочий стан після відпустки
% Депресія після відпустки %
Як повернутися в робочий стан після відпустки
% Депресія після свят: на роботу і не померти від туги %
Як повернутися в робочий стан після відпустки
% Як швидко привести себе в порядок %
Як повернутися в робочий стан після відпустки
% Вагітність після 40 %
% Перші тижні після повернення з відпустки постарайтеся не навантажувати себе роботою, частіше виділяйте час для відпочинку. Якщо на робочому місці контролювати кількість справ досить складно, то домашні справи часто можна відкласти. Попросіть домашніх і колег допомогти вам, розділіть справи на найважливіші і другорядні, здатні кілька днів почекати. Таким чином ви розвантажите свій робочий день, нервове і фізичне напруження буде не таким гострим.%

Заздалегідь плануйте відпустку так, щоб була можливість увійти в звичайний режим. Якщо ви їдете в далекі країни - Індію, Таїланд, Індонезію, Америку - розподіліть час так, щоб кілька днів залишилося в запасі. Приїхавши додому заздалегідь, ви зможете акліматизуватися, звикнути до різниці в часі і увійти в звичний ритм життя.

Якщо досвід попередніх відпусток показав, що у вашу відсутність виконується лише сама термінова робота, а більшість справ чекають вас і накопичуються, вжити заходів слід заздалегідь. Домовтеся з керівництвом про оплачувану заміщенні одним з колег - він буде виконувати обов'язки і нести відповідальність за вашої відсутності. Досвід показує, що тільки таке заміщення дозволяє повернутися на робоче місце і не потонути в завалах невиконаних завдань (деякі з них за час вашої відсутності могли стати строковими і невідкладними, що ще більше збільшує післявідпустковою стрес).

Виділіть час на спілкування з колегами. Поділіться враженнями і спогадами про проведену відпустку, дізнайтеся, що сталося у вашу відсутність. Корисна інформація дозволить налаштуватися на продуктивну і приносить задоволення роботу.

Скористайтеся природними антидепресантами: трав'яними настоянками, шоколадом, фруктами. Добре допомагає впоратися зі стресом кавун і диня.

Теги: посол, стрес, відпустка, робочий, стан, обов'язок, повернення

Чому нас так дратують сусіди

% Yura1982, автор JustLady. % % %
������ ��� ��� ���������� ������
% Сучасній людині практично неможливо вести відокремлений спосіб життя. Кожен день ви повинні налагоджувати відносини з великою кількістю людей, в тому числі і з сусідами. Якщо вас дратують сусіди, але ви втомилися від постійних конфліктів і з'ясувань відносин, спробуйте зрозуміти причину розбіжностей і домовитися з ними.%
% Статті за темою «Чому нас так дратують сусіди» %
Чому нас так дратують сусіди
% 3 речі, які дратують на роботі %
Чому нас так дратують сусіди
% 10 "заборонених" тем, які дратують жінок %
Чому нас так дратують сусіди
% Що нас дратує в чоловіках: топ-10 %
Чому нас так дратують сусіди
% Як знайти компроміс: список речей, які чоловіки і жінки ненавидять один в одному %

Звичайно, будь-яка людина хотів би зустрічати у дворі будинку або в під'їзді приємних і вихованих людей, які завжди вітаються, тактовно цікавляться вашими справами. Але в такому разі і вам варто переглянути своє ставлення до людей, які проживають поруч.

Іноді викликають роздратування і заздрість у людей більш успішні сусіди, у яких стабільне матеріальне становище або дружна і міцна сім'я.

Якщо ви ставитеся до різних соціальних пластів товариства з вашими сусідами, то між теж вами можуть виникнути непорозуміння або неприязні стосунки. Як правило, інтелігентні та освічені люди ніколи не дозволять собі палити в під'їзді або залишати пакет зі сміттям біля входу в нього. Виховані люди ніколи не стануть також влаштовувати скандали в громадському місці і дуже голосно з'ясовувати стосунки зі своїми родичами (чоловіком, дітьми, батьками). Така поведінка, звичайно, може дратувати.

Сусіди можуть дратувати також через якихось конфліктних та недозволених ситуацій. Якщо колись по відношенню до ваших дітей або другій половині проявили грубість, хамство, то змусити себе мило посміхатися таким людям дуже непросто.

Занадто галасливі сусіди також доставляють масу незручностей і роздратування. Якщо після одинадцятої вечора або рано вранці у вихідний день ваші сусіди люблять слухати гучну музику, то, звичайно, це викличе негативне ставлення у будь-якого адекватного людини. Часом таких людей переконати поводитися тихіше вдається тільки за допомогою дільничного.

Дратують сусіди, які постійно забуваючи закрити крани, заливають вашу квартиру і навіть не вважають за потрібне вибачитися.

Деякі сусіди, люблять тварин, не вміють за ними доглядати, не несуть ніякої відповідальності за свого вихованця. Вас можуть дратувати неприємний запах у під'їзді або гавкіт собаки ночами. А вже якщо це тварина вигулюють без повідка і намордника, і ви боїтеся за свою дитину, що бігає в цей час по дворовій території, то спокійно вирішити ситуацію, непросту ситуацію найчастіше не виходить. Роздратування і агресія по відношенню один до одного у сусідів спалахують з новою силою.

Постарайтеся проявляти терпіння по відношенню до сусідів, спробуйте з ними домовитися про умови спільного проживання, і роздратування по відношенню один до одного поступово пройде.

Теги: ставлення, сусід, проживання

Транссексуали - хто вони такі?

% Озерова Юлія, автор JustLady. % % %
������������� - ��� ��� �����?
% Транссексуали - це люди, психологічна статева самоідентифікація яких відрізняється від фізично ознак. Незважаючи на те, що вторинні статеві ознаки вказують на один підлогу, ці люди вважають, що вони відносяться до протилежного. Через це вони відчувають серйозні психологічні проблеми, усунути які вдається лише після операції зі зміни статі. Деякі взагалі не бачать іншого виходу, окрім як самогубство.
% Статті за темою «Транссексуали - хто вони такі? » %
Транссексуали - хто вони такі?
% Культура сексу: асексуали %
Транссексуали - хто вони такі?
% Екосексуали: нова течія %
Транссексуали - хто вони такі?
% Ліза Едельштейн: найсексуальніший лікар %
Транссексуали - хто вони такі?
% Біографія зірки: Ліза Едельштайн %

Офіційна назва транссексуальности - гендерна дисфорія. Такі люди відчувають, що соціальна роль, нав'язана статевими ознаками, абсолютно не підходить для них. Транссексуали намагаються, щоб їх психологічно сприймали як людини не того статі, який даний їм від народження, а того, який здається їм правильним. Багато хто з них хотіли б хірургічним шляхом змінити вторинні статеві ознаки, щоб зміна статі відбилася не тільки на зовнішності, а й в документах.

Відомі випадки транссексуальности, коли людина не відчуває, що належить до конкретного підлозі, а відчуває свою безстатевість - це так звані агендери. Є й такі люди, які не можуть вибрати один підлогу, поєднуючи в собі властивості обох, їх називають бігендери. Можливі випадки, що людина відчуває себе представником іншої статі, але орієнтація у нього зберігається вроджена, тобто, якби він змінив стать, то став би представником нетрадиційної орієнтації.

Головна причина бажання набути іншого підлогу для транссексуала - це усунення дискомфорту, викликаного перебуванням у тілі з чужими людині особливостями. Він бажає знайти власне тіло, стати сам собою, щоб прийти в гармонію зі своїм світовідчуттям. Не всі транссексуали дійсно наважуються зробити операцію, з них не кожен може отримати на неї дозвіл. Може скластися ситуація, в якій людина просто не бачить іншого виходу. Якщо операція неможлива, то серйозний випадок гендерної дисфорії може підштовхнути транссексуала до суїциду.

Буває, що люди плутають транссексуалів і трансвеститів, хоча це зовсім різні явища. Трансвестит - це людина, яка має схильність переодягатися в одяг іншої статі, а транссексуал відчуває себе іншим, для нього це життя, а не розвага. Стать людини при цьому неважливий, серед транссексуалів зустрічаються і жінки, і чоловіки.

Найбільш важкий період для них настає під час статевого дозрівання, коли вторинні статеві ознаки починають проявляти себе. Нерідко це занурює людей в депресію, може навіть викликати трагічний результат. Підлітки ненавидять свідоцтва своєї приналежності до чужого підлозі. Хлопчики-трансвестити стверджують, що статевий член і яєчка викликають у них огиду, приблизно 18% з них вирішується на самооскоплення. Дівчатка віддають перевагу мочитися стоячи, відмовляючись робити це сидячи. Місячні для них є справжньою проблемою, вони приховують зростаючу груди.

Теги: транссексуал, транссексуальність, дисфорія