Аукціони речей знаменитостей

% Avril, автор JustLady. % % %
�������� ����� �������������
% Речі знаменитостей - це особлива категорія речей: вабливих, таємничих, наскрізь просякнутих енергетикою своїх господарів. У зв'язку з цим зовсім не дивно, що існує сила-силенна людей, які хочуть купити гардероб селебріті. Такі речі часто виставляються на аукціонах. А де є попит - там і пропозиція.%
% Статті за темою «Аукціони речей знаменитостей» %
Аукціони речей знаменитостей
% Особливості продажу антикваріату на інтернет-аукціонах %
Аукціони речей знаменитостей
% Доторкнися до знаменитості, або Скільки коштує поцілунок зірки %
Аукціони речей знаменитостей
% Найщедріші знаменитості %
Аукціони речей знаменитостей
% У Арнольда Шварценеггера свій власний музей %

Ось перелік найцінніших речей знаменитостей, які колись були виставлені на аукціон.
% Річ перша - знамените плаття Мерлін Монро. Для багатьох образ цієї фатальної блондинки асоціюється з її ефектним білою сукнею з фільму «The Seven Year Itch», яке так невимушено роздував вітер. Так ось, саме воно і буде виставлено на аукціон, який пройде вже дуже скоро.

Річ друга - котелок Чарлі Чапліна. У знаменитому фільмі «бродяжки» на ньому і був надітий цей легендарний казанок, який буде пущений на торги вже в найближчому майбутньому на тому ж аукціоні, на якому планують продати сукню Монро, згадане вище.

Річ третя - перший контракт Джиммі Хендрікса. Аукціон, на якому був проданий перший контракт цього легендарного рок-музиканта, уже давно завершився. Однак шанувальники рока досі згадують про перший контракті Джима Хендікса на мільйон доларів, проданий на ньому.

Річ четверта - куртка Майкла Джексона. Аукціон, на якому планують продати куртку Майкла Джексона з його знаменитого кліпу, досі вражає багатьох - Thriller, ще тільки планується. Однак багато шанувальників творчості цього безсмертного співака вже збирають на описуваний лот.

Річ п'ята - автомобіль Френка Сінатри. Голос співака і сьогодні розбурхує душі багатьох. При цьому, нещодавно був оголошений аукціон, на якому всі бажаючі можуть придбати авто - «Ягуар» 1986 року випуску, що належав легендарному господареві «медового» голосу.

Теги: бізнес, новина, річ, шоу, аукціон, знаменитість

Кращі ігри для пляжної вечірки

% Князєв Сергій, автор JustLady. % % %
������ ���� ��� ������� ���������
% Літо - весела і безтурботна пора, час божевільних і диких пляжних вечірок. Щоб розважити себе і друзів, слід заздалегідь подумати, які ігри ви будете проводити на пляжі. % Досить трохи фантазії, і ви складете по-справжньому унікальну програму. %
% Статті за темою «Кращі ігри для пляжної вечірки» %
Кращі ігри для пляжної вечірки
% Вечірні сукні для пляжних вечірок %
Кращі ігри для пляжної вечірки
% Пора до моря! Пляжна мода - 2012 %
Кращі ігри для пляжної вечірки
% Ідеї для новорічної вечірки %
Кращі ігри для пляжної вечірки
% Пляжні сукні 2011 %
% Ігри з м'ячем%

Хто сказав, що пляжний футбол і волейбол нудні і нецікаві? Розбийтеся на 2 команди і покажіть, хто сильніший. Бажано, щоб в кожній команді була однакова кількість дівчат і хлопців. Придумайте цікавий і бажаний приз, щоб ще більше підсилити інтерес до гри.

Рятувальники

Вибирається дівчина-доброволець і заходить у воду. Бажано, щоб вона запливла на достатню глибину. Двоє хлопців, що викликалися брати участь у конкурсі, за сигналом біжать до води. Їх завдання - випередити суперника і «врятувати» потопаючу дівчину. Запізнився хлопець може зайняти місце потопаючого, після чого вже дві дівчини змагаються між собою в навичках порятунку.

Мотузочок

Це одна з найпопулярніших ігор на пляжі. Між двома стовпами, як можна нижче до землі натягується мотузка або зверху кладеться планка. Учасники, прогнувшись назад, повинні пройти під нею, не зачепивши. Відстань між мотузкою і землею кожен учасник може вибирати за бажанням. Перемогу здобуде той, кому вдасться пройти під найбільш низько натягнутою мотузкою.

Скарб

Невеликий предмет неглибоко закопується в піску. Організатори конкурсу повинні скласти карту з підказками, що вказують місце розташування скарбу. В якості орієнтирів можна використовувати дерева, каміння, лежаки і т.д. Можна надрукувати більше карт і роздати їх кожному учаснику або команді. Перемогу здобувають самі догадливі гравці, яким швидше за всіх вдалося відшукати скарб.

Нептун і русалки

Для участі необхідно кілька дівчат і один хлопець, який грає роль Нептуна. Нептуну необхідно визначити, яка русалка найкрасивіша. Для цього дівчата можуть чепуритися за допомогою будь-яких підручних засобів: заколок, бісеру, гілочок, листків з дерев і т.д. Дівчина, якій вдалося створити самий цікавий образ русалки, отримує звання «королеви морів».

Теги: гра, пляж, вечірка

Швидкість сп'яніння: як визначити свою норму

% David Arius, автор JustLady. % % %
�������� ���������: ��� ���������� ���� �����
% Вживати алкоголь досить часто доводиться кожному з нас. Вечірки, походи в нічні клуби, весілля і багато інші заходи. Скрізь присутній алкогольна складова. Як зробити так, щоб не було занадто соромно на ранок після чергового застілля і як визначити свою норму випитого - це тема нашої замітки.
% Статті за темою «Швидкість сп'яніння: як визначити свою норму» %
Швидкість сп'яніння: як визначити свою норму
% Пити чи не пити %
Швидкість сп'яніння: як визначити свою норму
% Сухий закон - користь для суспільства %
Швидкість сп'яніння: як визначити свою норму
% Найгучніші скандали в історії моди %
Швидкість сп'яніння: як визначити свою норму
% Позбутися від звичок раз і назавжди %

Відразу варто відзначити, що у кожної людини своя норма споживання алкоголю. Хтось злегка захмеліє випитої пляшки горілки, а комусь достатньо келиха вина. Також швидкість сп'яніння залежить і від змішування різних алкогольних напоїв. Якщо запивати горілку пивом, то навіть самий здорова людина з величезним «алкогольним досвідом» запьянеет дуже швидко. Заважати ж горілку і вино взагалі не рекомендується, так як крім швидкого сп'яніння, в цьому випадку можна також отримати отруєння.

Швидкість сп'яніння залежить від індивідуальних особливостей людини: вага, переносимість етилового спирту, «алкогольний стаж». Також це залежить від самих алкогольних напоїв. Найшвидше п'яніють з коньяку і бренді. Повільніше п'яніють з вина та пива. Визначити свою норму випитого можна тільки досвідченим шляхом. Необхідно точно знати, після який за рахунком чарки горілки необхідно сказати собі "Досить". Також пам'ятайте, що, згідно медичній літературі, межа здатності здорового організму переробити етанол - 170 грамів на добу при масі тіла, рівної 70 кілограм.

Алкоголь продовжує залишатися важливим атрибутом повсякденного життя і при розумному його вживанні не викличе будь-яких проблем. Дуже добре з цього приводу сказав в своєму інтерв'ю актор Андрій Мерзлікін: "Я з алкоголем не розлучився, хоча норму знаю. Мені взагалі здається, що в нашій країні алкоголь - замінник сповідувального характеру. Він допомагає зняти стреси, яких в нашій реальності набагато більше, ніж на Заході. І якщо чарка (а не пляшка-дві!) робить тебе відвертіше, чому б ні! ".

Теги: вино, швидкість, пиво, горілка, алкоголь, норма, сп'яніння