Зіркова хвороба: Шанталь Бия

% Ірина Брусниця, автор JustLady. % % %
�������� �������: ������� ���
% Шанталь Бия - екстравагантна, смілива і дуже енергійна перша леді Камеруну, дружина Поля Бия, президента Камеруну. Вона постійно привертає увагу своїми оригінальними і дуже яскравими образами фотографів світу моди. На сторінках гламурних журналів Шанталь Бия вже здобула звання «ікони стилю».
% Батьки Шанталь - француз Жорж Вігуру і корінна камерунка Розетт Менголо, переможниця місцевого конкурсу краси «Міс Думей». Саме тому в їх дочки витончене виховання і знання французької етикету так гармонійно поєднується з африканською красою і любов'ю до екстравагантності. У 23 роки Шанталь була видана заміж за Поля Бия, президента Камеруну, який був набагато старший за свою обраницю. Зараз першої леді Камеруну 41 рік, а її чоловікові 79 років. Але це нітрохи не заважає їй приводити в захват своєю красою люблячого чоловіка, виглядати приголомшливо і оригінально в будь-якій ситуації, особливо на світських раутах і званих прийомах.%

Шанталь Бия - це ім'я у світській пресі наводиться виключно з приставкою: «африканська ікона стилю» або «наймодніша жінка Африки». Темношкіра усміхнена красуня віддає перевагу одягу від іменитих дизайнерів, не з'являється на публіці без яскравого макіяжу і накладних нігтів, обожнює розкішні великі прикраси, носить тільки взуття на величезній платформі, а зачіска, завжди бездоганно укладена, швидше нагадує гриву дикого лева. За цю фірмову впізнавану укладку рудої копиці волосся місцева преса охрестила образ Шанталь Бия не інакше як «банан».

Кожне нове дефіле камерункі чекають затамувавши подих, після чого довго обговорюють її новий наряд і в міру можливостей намагаються наслідувати їй у всьому.

Місцева преса, а за нею і світові багатотиражні газети навперебій описують екстравагантні образи першої леді Камеруну. А, розповідаючи про її любов до модних речей, папараці запевняють, що Шанталь Бия ніколи не дозволить собі з'явитися в одному вбранні двічі.

При цьому пристрасть витрачати гроші на дорогий одяг - не єдина визначна риса пані Бії. Перша леді Камеруну очолює кілька всесвітньо відомих благодійних організацій - «Африканська синергія», «Фонд Шанталь Бия», «Коло друзів Камеруну» - і навіть заслужила звання «Посла доброї волі» від організації ЮНЕСКО за активну участь у соціальних і благодійних програмах.

Теги: стиль, президент, мода, хвороба, чоловік, ледя, Шанталь, камерун

Що ми не знаємо про геїв і лесбіянок

% НАРБ Шейф, автор JustLady. % % %
��� �� �� ����� � ���� � ����������
% Про гомосексуалів досі існує багато хибних стереотипних думок - про те, що вони заклопотані, манірні, непостійні в зв'язках, спокушають нормальних людей і, до того ж, ВІЛ-інфіковані. Цьому сприяють побоювання, що весь світ стане гомосексуальним, і сьогоднішній гей завтра стане педофілом, ніяк не менше. Можливо, пора розвіяти помилкові міфи і з'ясувати, чого ж ви не знаєте про гомосексуалів?
% Статті за темою «Що ми не знаємо про геїв і лесбіянок» %
Що ми не знаємо про геїв і лесбіянок
% Сексуальна орієнтація дітей %
Що ми не знаємо про геїв і лесбіянок
% Лейсбійская любов - де початок? %
Що ми не знаємо про геїв і лесбіянок
% Що штовхає жінку на лесбійські експерименти? %
Що ми не знаємо про геїв і лесбіянок
% Ферджі, яку ми не знали %

Людей, які не стикаються з гей-спільнотою, ця тема хвилює мало (або повинна хвилювати мало) - це нормально. Але якщо у вашому оточенні з'явилася людина з нетрадиційною орієнтацією, то, можливо, ви зацікавитесь, звідки це і чому.

В першу чергу вас може хвилювати питання, чому люди стають гомосексуальними? Вроджена чи це орієнтація або придбана? В даний час наука і медицина не дали точної відповіді. Існують декілька теорій виникнення орієнтації - від спадкової або генетичної, через гормональну і до придбаної.

Всесвітньою організацією охорони здоров'я гомосексуалізм виключений зі списку психічних захворювань. Крім того, за наведеними medportal.ru історичним оглядам, різні спроби його лікування на початку XX століття не давали жодних результатів. Хоча і в даний час існують сексологи і психіатри, що беруться за лікування гомосексуалізму. Але поки автору не відомі гомосексуали, що відчувають в собі потребу в лікуванні.

Неважко помітити, що серед гомосексуалів часто зустрічаються чоловіки субтильної статури - тонкі і крихкі на вигляд, при досить розвиненій мускулатурі. А серед жінок-лесбіянок зустрічаються і дуже чоловікоподібні. І це наклало відбиток на сприйняття геїв як жінкоподібних чоловіків, а лесбіянок як селюк жінок. В дійсності, таких гомосексуалів, що різко відрізняються, лише маленький відсоток. І соматичних, тобто зовнішніх ознак гомосексуалізму не існує.

Соціально гомосексуалізм виникає в закритих спільнотах - серед хлопчиків у дитячих будинках, серед чоловіків і жінок - у місцях позбавлення волі. Але такі форми рідко закріплюються в звичайному житті, без належних внутрішніх передумов.

Серед жінок гомосексуальна поведінка часто приховано. По-перше, звичайним явищем вважаються поцілунки і обійми подруг при зустрічі. А по-друге, багато жінок дуже повільно усвідомлюють свої гомосексуальні потяги. З цієї причини встигають побувати у шлюбі, народити дітей, подорослішати, перш ніж визначаться у своїх сексуальних уподобаннях. Тому часто лесбійські пари виховують від одного до трьох дітей. Крім того, стабільні пари жінок можуть свідомо народжувати дітей, користуючись клініками ЕКО, донорами.

Відносини в гомосексуальних парах складаються так само, як і в гетеросексуальних. Проявляються ті ж емоції, почуття, страхи, конфлікти, типові для звичайних пар. Можливі труднощі через схожість, наприклад, жіночого світогляду або природних коливань настрою, часто компенсуються тією ж жіночої дипломатичністю, інтуїцією і глибоким розумінням один одного. Головна проблема в сімейному житті гомосексуальних пар - це закритість від зовнішнього світу, вимушеність приховувати свій сімейний стан або прикриватися фіктивними шлюбами від агресії зовнішнього світу і рідні. На щастя, існують пари, які прожили понад 15 - 20 років у повному розумінні і з підтримкою рідних.

До речі, про агресію. Агресія гомосексуалів, яка спостерігається в суспільстві, часто викликана захисними механізмами. Геї та лесбі хочуть захиститися від нерозуміння, осуду, дискримінації, а зовсім не відчувають потребу присвячувати інших у подробиці свого особистого життя. Так як не кожна людина може легко і гідно виходити з суперечок про гомосексуальність і не давати себе принизити, не втрачаючи самовладання, напад виступає кращим способом захисту.

Найголовніше, що невідомо про гомосексуалів - це те, що вони такі ж люди. У них існують такі ж проблеми, захоплення, улюблена або ненависна робота, хвороби, пошук любові, вони відчувають ті ж самі емоції, точно так само займаються сексом. Одна відмінність - у тому, що у них інші сексуальні переваги. Власне, як і в гетеросексуальних людей, сексуальні переваги різняться, тільки не по об'єкту любові, а, наприклад, по позам або іграм.

Теги: орієнтація, поведінка, гея, лесбіянка, гомосексуалізм, гомосексуал, лесбі

Як брати участь в промо-акціях Аерофлоту

% Sacurafleur, автор JustLady. % % %
��� ����������� � �����-������ ���������
% Різні авіакомпанії, наприклад, Аерофлот, регулярно проводять акції і організують бонусні програми для своїх клієнтів. Беручи участь в них, ви можете значно заощадити при покупці авіаквитків.
% Статті за темою «Як брати участь в промо-акціях Аерофлоту» %
Як брати участь в промо-акціях Аерофлоту
% Як ставитися до порад продавців? %
Як брати участь в промо-акціях Аерофлоту
% Як дешево купити авіаквиток %
Як брати участь в промо-акціях Аерофлоту
% Як? Ви не були на Таїті ?! %
Як брати участь в промо-акціях Аерофлоту
% Ви бували в Брюсселі? %
% Якщо ви досить часто літаєте цією авіакомпанією, найпростіше оформити карту для клієнтів за програмою «Аерофлот Бонус». Для цього необхідно заповнити анкету на сайті компанії або ж в офісі продажу квитків. Готову карту вам пришлють поштою. Також деякі банки, наприклад, «Альфа-банк», співпрацюють з Аерофлотом і випускають карти Visa, до яких вже прикріплена бонусна карта авіакомпанії.%

Після отримання документа ви зможете накопичувати милі - одиниці, в яких вимірюються ваші бонуси. За кожен політ ви отримаєте декілька тисяч миль в залежності від дальності відстані та класу обслуговування. Для цього при замовленні квитка потрібно щоразу вказувати номер своєї бонусної картки. Також бонуси можна отримувати за бронювання готелів, у яких є партнерські відносини з Аерофлотом. А якщо ваша карта прикріплена до банківської, то за кожен платіж вам теж може бути нараховано кілька бонусів. У деяких випадках, наприклад, на день народження, компанія може зараховувати вам додаткові милі.

Витратити отримані бонуси ви зможете на покупку авіаквитка або ж підвищення рівня обслуговування до бізнес-класу. Однак врахуйте, що квиток не буде для вас повністю безкоштовним. Милі не покриють збори аеропорту, які зазвичай складають 1-2 тисячі рублів і більше.

Якщо ви будете літати досить активно, то зможете отримати більше привілеїв. При наборі 25000 миль за рік ви отримаєте срібну, а при 50 000 миль - золоту карту Аерофлоту. Володар срібної карти отримає можливість безкоштовно провезти додаткове багажне місце. До того ж його будуть без черги обслуговувати за стійкою бізнес-класу в аеропорту, а також раніше, ніж іншим пасажирам видадуть багаж. Золота картка стане постійним перепусткою в зали очікування бізнес-класу, а також дасть можливість пройти прискорений транспортний контроль.

Теги: авіаквиток, акція, знижка, бонус, аерофлот